سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

stranger_nm

کاربر سایت
May 31, 2013
1
سلام دوستان
ی سوال خدمتتون داشتم الان ورژن کنسولم 7.02 هست آیا هک جدید شامل ورژن من میشه یا باید 6.72 باشه که به 7.02 ارتقا پیدا کنه.
کنسول رو تازه خریدم فکر کنم فروشنده بازی ها رو پاک کرده چون بهم گفت بازی تو کنسول بریزم قبول نکردم الان داخل صفحه لاگین 5 تا کاربر تعریف شده که3 تاشون تو قسمت اکانت میشه لاگین کرد سوالم خدمتتون اینه میشه به اینترنت وصل بشم اگه بازی تو اکانتشون هست نصب کنم اگه امکانش بود دانلود کنم باید فریمور کنسولم آپدیت کنم چون نمیخوام فریمور کنسولم رو بالا ببرم
ممنون میشم من رو راهنمایی کنید

آخرین ویرایش:

moriman72

کاربر سایت
Jul 8, 2020
28
سلام دوستان آیا میشود بازی بک پورت شده 5.05 دانلود کرد و با خود لپ تاپ انتقال داد مثلا با remote installer اصلا میشه؟
هارد 1 ترا دارم که اطلاعاتشو میخوام و جا ندارم انتقالشون بدم بعضی از عزیزان گفتن که پارتیشن کن ولی ظاهرا bad sector داره و اجازه نمیده

majidbehjoo

کاربر سایت
Jul 25, 2020
5
سلام هک 6.72 انجام دادم بصورت آنلاین با Al Azif
وقتی داخل Settings بعد User Guide میشم 6.72 میزنم بعد Mira میزنم قفل بازی ها باز میشه ولی وقتی دستگاه خاموش روشن میکنم دوباره باید به نت وصل بشم
راهنمایی میکنید کدوم بزنم که دیگه نت لازم نباشه

روی هک 5.05 بعد از ریست شدن دستگاه نت لازم نداشت البته اونجا Hen میزدم

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,860
نام
مهراد
سلام هک 6.72 انجام دادم بصورت آنلاین با Al Azif
وقتی داخل Settings بعد User Guide میشم 6.72 میزنم بعد Mira میزنم قفل بازی ها باز میشه ولی وقتی دستگاه خاموش روشن میکنم دوباره باید به نت وصل بشم
راهنمایی میکنید کدوم بزنم که دیگه نت لازم نباشه

روی هک 5.05 بعد از ریست شدن دستگاه نت لازم نداشت البته اونجا Hen میزدم

دوست من اینجا تاپیک سوالات نیست
شما باید از طریق هاست دکمه Catch All رو بزنی تا بعد از خاموش و روشن کردن بدون نت بتونی جیلبریک کنی

• Like
Reactions: alirezaresima

tedony

کاربر سایت
Jan 31, 2008
18
سلام دوستان آیا میشود بازی بک پورت شده 5.05 دانلود کرد و با خود لپ تاپ انتقال داد مثلا با remote installer اصلا میشه؟
هارد 1 ترا دارم که اطلاعاتشو میخوام و جا ندارم انتقالشون بدم بعضی از عزیزان گفتن که پارتیشن کن ولی ظاهرا bad sector داره و اجازه نمیده

بله دوست من شدنی هست ,

با استفاده از برنامه ی PKG Sender برای نصب روی سیستم و PS4 Remote PKG Installer نصب روی ps4 شدنی هست و کابل شبکه برای اتصال سیستم به ps4 و یک سری تنظیمات ساده روشون

اگر علاقه دارید براتون پیوست کنم ( خودم این مدلی بازی ها رو نصب میکنم )

hala madrid

کاربر سایت
May 30, 2018
75
بله دوست من شدنی هست ,

با استفاده از برنامه ی PKG Sender برای نصب روی سیستم و PS4 Remote PKG Installer نصب روی ps4 شدنی هست و کابل شبکه برای اتصال سیستم به ps4 و یک سری تنظیمات ساده روشون

سلام. لطف میکنید بگید چطوری با کامپیوتر اینکارو انجام میدید.

AGMOIDR

عضو جدید
Jul 7, 2019
1
سلام دوستان ، نمیدونم اینجا جاش هست یا نه که بپرسم . کسی میتونه راهنمایی کنه که برای جلبریک کردن دقیقا باید چه کاری رو انجام بدم؟ من تازه کارم . بلد نیستم

pucira_mja

کاربر سایت
Mar 4, 2011
102
سلام دوستان ، نمیدونم اینجا جاش هست یا نه که بپرسم . کسی میتونه راهنمایی کنه که برای جلبریک کردن دقیقا باید چه کاری رو انجام بدم؟ من تازه کارم . بلد نیستم
یکم دقت کنی بچه ها اموزش ها رو قرار دادن
این برای ورژن 6.72
آموزش هک پلی استیشن 4 به جیلبریک 6.72
ایضا ورژن 5.05
هک کنسول 5.0.5 فول فارسی(آپدیت شده به آخرین پیلودها) Hen 2.1.1

• Like
Reactions: stewie griffin

pucira_mja

کاربر سایت
Mar 4, 2011
102
لازم نیست کل هارد فرمت کنی
اگه جای خالی داره با نرم افزاری مثل MiniTool Partition Wizard تو قسمت resize حجم پارتیشنت کم کن و فضای خالی باقیمونده رو یه پارتیشن exfat بساز و دیتای بازی رو اونجا کپی کنی. وقتی به کنسول وصل کنی خودکار خودش اون قسمت میشناسه و تو قسمت package installer لیست پکیج هایی که اونجا ریختی رو نشون میده :)
برای حل مشکل badsector هم از hdd regenerator استفاده کن اگه در حد یکی دوتا باشه درستش میکنه :)

moriman72

کاربر سایت
Jul 8, 2020
28
بله دوست من شدنی هست ,

اگه لطف کنین چون اولین بارم هست وقبلا ps4 میدادم برام میریختن

• Like
Reactions: alirezaresima

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر