سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
b389fe6e212ba8539059f6c3ed8bc283.jpg
72449ebcc8c7cea3e0e20d9bb8c69f39.jpg
6bc2ce30453bd7f62527c2845793e846.jpg
bcfaecf59de035a1640350fa14e60660.jpg
ff628da4dd69f4319f37d2fe11645477.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,652
این سیزن عالی بود از همه نظر همه چی داشت.
اپیزود آخر هم واقعا تک تک سکانس هاش عالی بود.صحنه انفجار با اون موزیک بینظر بود.
به بهترین شکل ممکن تموم شد این فصل عالی.

• Like
Reactions: trainer and {ehsan}

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,558
نام
پوریا
قسمت آخر حرف نداشت :D همه چی رو به تصویر کشیدن و همه رو هم به بهترین شکل ممکن!
حرکت سرسی که حرف نداشت با یه حرکت رسما هرچی شخصیت که متنفر بودم رو از سریال خارج کرد.
در کل این دو قسمت آخر عالی بود امیدوارم فصل بعدی بتونه به مراتب بهتر از این فصل باشه!

• Like
Reactions: {ehsan}

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
واقعا چطوری انقدر سریع رفت و امد؟ یعنی قسمت قبل نشون داد داره میره اما قاعدتا نباید به این سرعت برمیگشت!

نمیدونم چرا اینقدر ملت رو این اتفاق تمرکز کردن.خیلی وقت پیش سازنده موازی نبودن خط های داستانی رو تایید کرد .
به این تاییدیه هم کاری نداشته باشیم ، کشتی های تایرل ها و مارتل ها هم تو صحنه آخر همراه دنریس بودن.یعنی دنریس منتظر برگشت واریس مونده.

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,660
نام
امین
نمیدونم چرا اینقدر ملت رو این اتفاق تمرکز کردن.خیلی وقت پیش سازنده موازی نبودن خط های داستانی رو تایید کرد .
به این تاییدیه هم کاری نداشته باشیم ، کشتی های تایرل ها و مارتل ها هم تو صحنه آخر همراه دنریس بودن.یعنی دنریس منتظر برگشت واریس مونده.
و یا دنریس سر راه به واریس پیوسته...

• Like
Reactions: U n i t e d

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,340
نام
امیر
چقدر موسیقی این قسمت عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بود. رامین جوادی چه کرده. دمش گرم . در مورد قسمت آخر هم که گفتنی ها رو دوستان قبلا گفتن . فقط این موسیقی این قسمت لایت آو سون عالیییی با این قسمت مچ بود. فقط مارجری این وسط حیف شد.

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,165
نام
محسن
شش فصلو در عرض دو هفته تموم کردم :Dسریال بسیار زیبایی بود هر چند بعضی موقع ها افت هم داشت ولی باز فوقالعاده ادامه پیدا کرد فقط یکی بگه
مگه ریگار همون شاه دیوانه نیستش ؟!!پس چطور میگن برادر دنریس :D

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
شش فصلو در عرض دو هفته تموم کردم :Dسریال بسیار زیبایی بود هر چند بعضی موقع ها افت هم داشت ولی باز فوقالعاده ادامه پیدا کرد فقط یکی بگه
مگه ریگار همون شاه دیوانه نیستش ؟!!پس چطور میگن برادر دنریس :D
Rhaegar مورد علاقه همه بود و تقریبا جز Robert کسی ازش بد نمی گفت. :D
حتی Cersei هم دوست داشت باهاش ازدواج کنه. Aeyris II یا همون Mad King در اصل پدر Rhaegar و Viserys و Daenerys بود. Rhaegar هم دوتا بچه از Elia Martell خواهر Oberyn Martell داشت که بدست Mountain به کیک تبدیل شدن. البته در کتاب Varys درحال قتل Kevan Lannister بهش میگه Aegon (بچه Rhaegar از Eliaکه Aegon VI به حساب میاد)زنده هست و برنامه ریزی میکنه تا به کمک Jon Connington و Golden Companyبه تاج و تخت برسه که احتمالا Blackfyre Pretender هست و در سریال هم حذف شده. بچه سوم Rhaegar هم Jon Snow از Lyanna خواهر Ned بود.
این هم اضافه کنم که چند وقت پیش Martin گفته بود که اتفاقی شبیه Dance of Dragons(جنگ داخلی Targaryen ها) یکبار دیگه اتفاق می افته. Get Hype :D

آخرین ویرایش:

A$$A$$IN

کاربر سایت
Nov 24, 2009
168
نام
ALIREZA
نظر دوستان در مورد اینکه چرا ند راجع به جان و هویتش به کتلین چیزی نگفته بود چیه؟ من هیچ دلیلی به ذهنم نمیرسه.....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر