سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
در مورد شخصیت سانسا باید بگم از نظر من سانسا بهترین شخصیت پردازی سریال رو داره میشه گفت از معدود شخصیت های سریال که طی این شش فصل شخصیتش پخته تر و کامل تر شد واقعا سانسا فصول اول با الان قابل مقایسه نیست و این تکامل شخصیتش به بهترین شکل ممکن اتفاق افتاد
من شخصا عاشق این تکامل شخصیت سانسا شدم چیزی که هنوز در شخصیت های به اصطلاح اصلی داستان شاهدش نیستیم

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
d7076dc0f92b037d8fc3efde4e207555.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
آقا این سربازای تایرل که تو کینگز لندینگ بودن بعد ترکیدن Sept کاری نکردن؟ :|

ناسلامتی لردشون و پسر لردشون مرد
هیچ فرمانده ای چیزی نداشتن؟

The Beast

Xbox One
کاربر سایت
Mar 3, 2013
36
ملت لبخونی کردن حرفای لیانا رو و میگن اولش گفته "His Name is" ولی برای اسم نظرات متفاوتی دارن میگن 3 نامزد احتمالی برای اسم جهریس، اریس و اگان هستن. خودم دوباره نگاه کردم اون قسمت His name is که قطعیه و احتمالا یه اسم تارگارینی هم داره ایشون.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی

لنستر ها اگه فصل دیگه از هم جدا نشن از همه قوی ترن نظامی. همینجوری نمیشه جنگید. آخر قسمت هم منتظرن دنریس برسه. چون کشتی های دورن و تایرل ها هم جز ناوگان تارگرین نشون داد هستن

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
توی داستان های حماسی و ... همیشه افسانه ها و داستانهایی در مورد زیبایی و عظمت یک زن(در گذشته) از یک خاندان برای بچه ها نقل میشه
مثلا در مورد خواهر ند استارک میبینیم که رابرت مقابل مجسمش اشک میریزه و طوری ازش تعریف میکنه که بیننده ممکنه یه شخصیت خاصی را توی ذهنش مجسم کنه و حتی کنجکاو بشه به امیده اینکه شاید تصویری از او توی فیلم به عنوان فلش بک نشون داده بشه...
برام جالبه که چهره خیلی از شخصیت های این سریال خیلی خوب توی ذهن هک میشه حتی برای اولین بار
داشتم فکر میکردم چهره و شخصیت سانسا با توجه به شرایط سختی که تحمل کرد پتانسیل خیلی زیادی داره که زمانی(دور) اسم و حکایتش سره زبونها بچرخه و تبدیل به افسانه بشه(به فرض محال که اگر داستان تا اونجا ادامه پیدا کنه)
http://i.perezhilton.com/wp-content/uploads/2016/04/sansa-stark-game-of-thrones-new-clip.gif

ویرایش: ایول به سیستم شی ل ت ر Ring ... همین الان تست کردم ف *** نبود !

آخرین ویرایش:

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534

الان کل قدرت خاندان تایرل دست Queen of Thorns ـه که با دورن و دنی علیه لنیستر ها متحد شده. احتمالا یا همه رو از King's Landing خارج کرده یا منتظر فرصته که فرمان حمله رو صادر کنه

• Like
Reactions: bayern_vahid

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
ملت لبخونی کردن حرفای لیانا رو و میگن اولش گفته "His Name is" ولی برای اسم نظرات متفاوتی دارن میگن 3 نامزد احتمالی برای اسم جهریس، اریس و اگان هستن. خودم دوباره نگاه کردم اون قسمت His name is که قطعیه و احتمالا یه اسم تارگارینی هم داره ایشون.
اسم اصلی جان؟
تو کتاب دوم یادمه وقتی دنریس وارد خانه نامیرایان شد
برادرش ریگار رو دید که تو اتاق کنار یه زن که داره به یه نوزاد شیر میده
ریگار میگه اسمش اگان همون شاهزاده وعده داده شدست نغمه یخ و اتشه:D
چون اسم پسرش با الیا مارتل اگان بود فک میکردیم منظور اونه
شاید منظور جان باشه.
احتمالشم کمه چون چرا دوتا پسر به اسم اگان داشته باشه؟
یا موقع زایمان به دست رابرت کشته شده بود و....
فقط چون گفت همون نغمه یخ و اتشه شاید منظور جان باشه
کلا تو اون خونه نامیرایان های دنی چیزای جالب وعجیبی میبینه:D

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,727
نام
وحید
موقع مرگ رییس قبلی کسل بلک جان رو چند مرتبه اگ صدا میکنه نمیدونم دلیل خاصی داشته یا نه کسانی که تو اطاق بودن فکر میکردن داره برادرش رو صدا میکنه ولی شاید منظورش جان بوده

Sent from my LG-H955 using Tapatalk

• Like
Reactions: Cj_sa

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر