روش استفاده بهینه از X360 با مانیتور

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
یه سوالی !
تبدیلی وجود نداره که هی مجبور نشیم VGA 360 رو وصل کنیم بعد قطع کنیم مال PC رو بزنیم ؟
خیلی اینکار اعصاب خورد کنه .... !
Monitor : LCD Samsung SyncMaster 713N
بله وجود داره و شما می تونین به وسیله اون چندتا سیستم رو (PC یا 360 ) بهش وصل کنین و هرموقع که خواستین بین اینها سوییچ کنین بعضی هاشون تا چهار پنج تا سیستم رو هم ساپورت می کنه . ولی خوب قیمتش نسبتا گرونه 20 تومن .
مگه مانیتور شما خروجی DVI نداره ؟

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
آقا اینجا آگر یک جوانمرد پیدا بشه و از صفحه مانیتورش هنگام بازی با کابل real یا اصل عکس بگیره چون من ندارم به هر حال هرکس گرفت تازه با مدیرا هم درمیان بزاره تا قشنگ جز تاپیک های مهم باشه تا یکی مثل بدونه سایه که میگن واقعا چقدر هست یک مقاله ی کار آمد

MOHAMMAD369

کاربر سایت
Mar 5, 2007
679
نام
محمد
آقا اینجا آگر یک جوانمرد پیدا بشه و از صفحه مانیتورش هنگام بازی با کابل real یا اصل عکس بگیره چون من ندارم به هر حال هرکس گرفت تازه با مدیرا هم درمیان بزاره تا قشنگ جز تاپیک های مهم باشه تا یکی مثل بدونه سایه که میگن واقعا چقدر هست یک مقاله ی کار آمد

پست شماره 512
روی هر مدلی که بخوای و با کابل Real هم هست .
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=2010&page=35

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
الان فکر کنم آکش حدود 250 260 تومن باشه اگه گارانتی داشته باشه فکر کنم بتونی 190 200 تومن آبش کنی . اگه با اون کادرها سیاه مشکل داری حتما عوضش کن چون تصویر در یه مانیتور واید واقعا یه چیزه دیگش (تصویر بزرگ و درندشت ! ) من خودم قبلا روی مانیتور معمولی بازی می کردم اما الان خیلی خوشحال و راضیم که یه مانیتور واید گرفتم
ببین حدود 3 سانت از بالا و پایین صفحه رو در بر میگیره یعنی 6 سانت رو کادر سیاه اشغال میکنه و مسلما تصویر کوچک میشه . تقریبا به اندازه تصویر فلیمهای استاندارد سینمایی میشه . چون نسبت تصویر اکثر فیلمها 16:9 هستش .
فكر نكنم گارانتي داشته باشه وقتي نوش 270 چجوري دست دومش ميشه 200؟

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
فكر نكنم گارانتي داشته باشه وقتي نوش 270 چجوري دست دومش ميشه 200؟
آره دیگه اگه دو سال پیش خریده باشیش گارانتیش تا الان دیگه تموم شده .

منظورم این بود که اگه بتونی تو دست بفروشیش این قیمت می تونی بفروشیش ولی اگه بخوای به این مغازه دارا بفروشی که خیلی می زنن تو سر مال . می خوای توی بازارچه سایت بزار واسه فروش ببین چند بچه ها می خرن شاید تونستی خوب بفروشیش . ;)

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
بله وجود داره و شما می تونین به وسیله اون چندتا سیستم رو (pc یا 360 ) بهش وصل کنین و هرموقع که خواستین بین اینها سوییچ کنین بعضی هاشون تا چهار پنج تا سیستم رو هم ساپورت می کنه . ولی خوب قیمتش نسبتا گرونه 20 تومن .
مگه مانیتور شما خروجی Dvi نداره ؟

شرمنده میلاد جان من زیاد تو این زمینه وارد نیستم
خروجی Dvi چیه ؟؟!!
این تبدیل یا سوییچی که میگی ، فقط باید خروجی Dvi داشته باشه ؟!
یکم بیشتر توضیح میدی ؟!

این عکس مانیتور :

exotech_100805.jpg

اینم صفحه این محصول در سایت سامسونگ :

http://www.samsung.com/in/products/monitors/tftlcdmonitors/713n.asp

پ.ن : تو عکسها بنظر میرسه Wide هست اما نیست ! !!

آخرین ویرایش:

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
نوشته شده توسط SamFisher = شرمنده میلاد جان من زیاد تو این زمینه وارد نیستم
خروجی Dvi چیه ؟؟!!
این تبدیل یا سوییچی که میگی ، فقط باید خروجی Dvi داشته باشه ؟!
یکم بیشتر توضیح میدی ؟!
خروجی DVI هم مثل همون خورجی استاندارد LCD ها (منظورVGA ) هستش که یکم از لحاظ ظاهری با هم تفاوت دارن و اگه مانیتور شما این خروجی داشته باشه (این خروجی دقیقا کنار خروجی VGA مانیتورهای LCD قرار داره البته اگه داشته باشه و به وسیله اون شما می تونید PC رو به این خروجی (DVI) و 360 رو به خروجی VGA وصل کنید و دیگه نیازی به تعویض کابلها ندارید فقط با یه دکمه که روی مانیتور قرار داره می تونید تصویر رو بین این دو خروجی سوئیچ کنید .
نخیر اون تبدیل برای خروجی VGA هستش همین خورجیهای معمولی و شما می تونی ازش استفاده کنی حیف که ازش عکس ندارم وگرنه ازش می زاشتم چیزه پیچیده ای نیست مثل یه جعبه تقسیم هستش یه فیش از مانیتور وارد این جعبه تقسیم میشه و روی این جعبه تقسیم جای دو تا خروجی یا بیشتر مثل خروجی پشت مانیتور وجود داره که شما می تونید به یه خروجی PC رو وصل کنید و به یکی دیگه هم 360 رو و روی تبدیل یه کلید داره که شما می تونید بین این دو سوئیچ کنید به همین راحتی قیمتش رو هم گفتم از 15 داریم به بالا البته جدیدا قیمت نکردم شاید ارزونتر شده باشه خودت برو قیمت ببین چنده . سوالی بود در خدمتم .
راستی اینم یه عکس از دو فیش دیجیتال (DVI) و آنالوگ (VGA) .
63wte13.jpg

آخرین ویرایش:

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
سلام
اساتید محترم نظر شما درباره مانیتور اف 700 پی چی هست ؟
خیلی مشخصات توپی داره
98 هرتز
1920 در 1440
دیگه چی میخاین ؟
به نظر شما کیفیت توی این مانیتور بهتره یا بی دبلیو 940 ؟

میلاد جان یه کمکی نمیکنی به این جانب

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
آقا به نظر شما کابل اصل که 45 تومن هست را بخرم یا کابل های 35 تومنی آقا طاهر یا کابل 25 تومنی real در ضمن میدونم real سایه میندازه ولی میخوام بدونم یعنی چه قدر در کل اگر صبر کنم از این 35 تومنی ها بیاد بهتره یا نه آخه به این که اصلی هست یا فرع شک دارم

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,604
نام
محمدرضا
من 940bw رو خریدم.2 هفته پیش با گارانتی عصر نوین ارتباطات از اصفهان 285 تومن.خیلی ازش راضیم.مانیتور توپیه.دوربین بیاد دستم عکس میگیرم.

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
مرسی میلاد جان
پس مثل اینکه من نمیتونم استفاده کنم چون مانیتورم فقط یه پورت Vga و یدونه هم واسه برق داره ...
نه Sam جان (ببخشید اسمتو نمی دونم ) شما می تونی از اون تبدیل استفاده کنی منظور از وجود DVI این بود که اگه داشتی نیازی به اون تبدیل 15 تومنی نبود . البته قیمتش باید ارزونتر شده باشها حالا برو یه قیمت بگیر ببین چطوره خودمم اگه به پستم خورد قیمت می گیرم بهت می گم .

نوشته شده توسط movahhed = میلاد جان یه کمکی نمیکنی به این جانب
موحد جان حیف نیست 160 ، 70 تومن پول بابت این مانیتور بدی مانیتورهای معمولی هرچقدر هم که بهتر باشن مانیتور واید یه چیزه دیگس شما پولتو نگه دار برای مانیتور واید . بیخود از چاله درنیا بیفت تو چاه دوره این مانیتورها دیگه داره تموم میشه و برای بازی کردن دیگه مناسب نیستن پس بهتره نخریش و به فکر مانیتور بهتر باشی در ضمن LCD بودنش هم یه حسن دیگس که این دوتا حسن از تمام حسنهای F700P بهتره واقعا وقتی این مانیتور رو گذاشتم رو میزم چنان میزم باز شد که میشد راحت روش ملق بزنی !! در کل اصلا به این مانیتورها فکر نکن یه پیشنهاد دوستانه بود چون پول دور ریخت هستش و دوباره یه سال دیگه باور کن مجبور میشی عوضش کنی . از ما گفتن بود . موفق باشید .

آخرین ویرایش:

grooss

کاربر سایت
Apr 18, 2006
585
نام
hooman
سلام
بالاخره من یه مانیتور wide گرفتم تا یکی از 360 هارو برای خودم بردارم
باید خدمت دوستان عرض کنم که سامسونگ اصلا با الجی قابل مقایسه نیست
چون واقعا کیفیتی که LG داره اونم توی contrast که 2000 واقعی هست .
چون دیدم بعضی ها میگن این همون 700 هست ولی باسد بگم سخت اشتباه میکنند .
در لیست مانیتور های LG که از کره میاد وفقط اونایی که مادایران تولید میکنه بین 400 تا 700 contrast دارن و فقط 4 مدل از کره وارد ایران شده که از 2000 استفاده میکنه
به نظر شما 2000 با 500 فرق نمیکنه .
حتما دوستان تصویر نرمال مانیتور L194TW رو دیدن و میگن فرق نمیکنه .
دوستان وقتی سیستم DFC و Fengine رو فعال میکنید اینقدر تصویر شفاف و واضح میشه که اصلا با مانیتور های دیگه قابل مقایسه نیست . خوب به دلیل همین هم گرونتره و در کره ساخته شده .
راستی گارانتی اون هم مادایران و در کمتر دو ساعت در خدمت شماست .
pixel سوخته ندارم و 3 تا pixel هم مانیتور تعویض میشه .
سوالی بود در خدمتم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر