روش استفاده بهینه از X360 با مانیتور

GodFather

کاربر سایت
نام
امیرحسین
میگم من هین آپدیت جدید دش بور را ریختم ولی اون گزینه ای که میگن به وصیلش میشه گرافیک را بهتر کرد درش نیست من روی تلوزیون با رزولوشن 480iبازی میکنم

Mil@D-777

کاربر سایت
نام
میلاد
میگم من هین آپدیت جدید دش بور را ریختم ولی اون گزینه ای که میگن به وصیلش میشه گرافیک را بهتر کرد درش نیست من روی تلوزیون با رزولوشن 480iبازی میکنم
این گزینه ها فقط روی مانیتور قابل اجرا هستند و اگه در روی تلویزیون بازی کنی در منوی سیستم وجود ندارن باید وصل کنی به مانیتور تا این تنظیمات ظاهر بشن .

BlackCat

کاربر سایت
نام
احمدرضا
منم قراره به سلامتي 360 بخرم و چند سوال:
اول اينكه 360 به LG L1720B(سيه فام 17 اينچ) وصل ميشه؟
دوم اينكه مانيتور من DVI نداره چي ميشه؟
سه اينكه بيشترين رزولوشن مانيتورم 1280 در 1024 حالا تصوير به چه صورتي مياد؟ Wide? ميشه راهنمايي كنيد تا بهترين حالت تصوير رو داشته باشم

آخرین ویرایش:

54M113

کاربر سایت
نام
علی
یه مانیتور در حد 300 تومن و خیلی به درد 360 بخوره و نسبت به مانیتور Lg F700p تفاوت فاحشی داشته باشه رو معرفی کنه

Mil@D-777

کاربر سایت
نام
میلاد
X360 به Lg L1720b(سيه فام 17 اينچ) هم وصل ميشه؟ كيفيتش چطور(dvi نداره)
این مانیتور کیفیت خوبی داره دوست خود من از این مانیتور داره و من خودم کیفیت رو در این مانیتور دیدم در بازیهای 360 و PC ولی اگه قصد خرید داری اصلا پیشنهاد نمیشه چون قیمتش بالاست و اگه شما 10 ، 20 تومن بیشتر خرج کنی می تونی یه مانیتور واید خوب بگیری که تازه ورودی DVI هم داره و سرعت پاسخگویش هم از این مانیتور بیشتر (8ms کجا 4ms کجا) دیگه راجع به این مانیتور صحبت نمی کنم چون فکر کنم اگه تاپیک رو بخونین می فهمین دارم راجع به کدوم مانیتور صحبت می کنم .
ولی اگه این مانیتور رو قبلا خریدیدن و فقط سوالی در مورد کیفیتش دارین باید بگم خوبه و از خیلی از مانیتورها بهتر هستش .
یه مانیتور در حد 300 تومن و خیلی به درد 360 بخوره و نسبت به مانیتور Lg F700p تفاوت فاحشی داشته باشه رو معرفی کنه
بابا Hotgoal جان (اسم یهو از یادم رفت احسان بودی ؟ ) تاپیک رو مگه نخوندی الان 940bw رو بورس همین که واید هستش و رزولوشن هم بالاتره فکر تفاوت فاحشی با Lg F700p بکنه حالا بقیشو نمی گم . تازه قیمتش هم 285 تومن هستش . :)

آخرین ویرایش:

Mil@D-777

کاربر سایت
نام
میلاد
منم قراره به سلامتي 360 بخرم و چند سوال:
اول اينكه 360 به LG L1720B(سيه فام 17 اينچ) وصل ميشه؟
دوم اينكه مانيتور من DVI نداره چي ميشه؟
سه اينكه بيشترين رزولوشن مانيتورم 1280 در 1024 حالا تصوير به چه صورتي مياد؟ Wide? ميشه راهنمايي كنيد تا بهترين حالت تصوير رو داشته باشم
احمدرضا جان گفتم پستمو ویرایش کنم گفتم ولش کن بد نبود یه راهنمایی برای بقیه حسابش می کنیم .
مبارکه :cheesygri
بله .صل میشه چرا نشه
DVI فقط بدرد این می خورد که اگه داشت دیگه نیار نبود شما هی کابل 360 رو از پشت مانیتور بکنی و کابل VGA کیس رو وصل کنی و دیگه راحت بودی از این بابت ولی DVI معمولا به درد بازی نمی خورن چون اکثر مانیتور ها در این خروجی DVI مشکل دارن و Refresh rete درشون به عدد ناامید کننده 60Hertz میریسه که برای بازی کردن اصلا خوب نیست و فقط بدرد دستکتاپ می خوره (یعنی توی حالت دسکتاپ قابل تحملتره ) در کل اگه داشته باشی یا نداشته باشی فقط توی همین مورد که گفتم فرق می کنن .
این مانیتور تصویر رو بصورت واید نشون نمیده و حداکثر رزولوشن هم که می تونی درش ببینی 1280 در 1024 هستش که دوتا کادر سیاه بالا و پایین صفحه ظاهر میشه البته خودت می تونی با دستکاری مانیتور اون کادرهارو کمتر کنی . با کشیدن تصویر (البته زیاد نکش چون تصویر نافرم میشه ) البته رزولوشن پیشنهادی همون 1280 در 720 هستش که تصویر در این رزولوشن بهتر هستش . البته یه کاری هم می تونی بکنی و کادرهارو خودت درست کنی که توی همین تاپیک یکی از بچه ها توضیح داده اگه پیداش کردم میزام اینجوری کیفیت تصویر دوبرابر میشه (چون توضیحش زیاده خود نمی نویسم ولی اگه پیدا کردم لینک صفحشو میزارم خودت بگرد شاید پیدا کردی از صفحه 10 به بعد همین تاپیک هستش ) . موفق باشید

54M113

کاربر سایت
نام
علی
بابا Hotgoal جان (اسم یهو از یادم رفت احسان بودی ؟ ) تاپیک رو مگه نخوندی الان 940bw رو بورس همین که واید هستش و رزولوشن هم بالاتره فکر تفاوت فاحشی با Lg F700p بکنه حالا بقیشو نمی گم . تازه قیمتش هم 285 تومن هستش . :)

نه بابا احسان کیه :) اسمم علی
حالا معلوم شد چی گفتی یعنی Wide Screen هست مشکلی نداره و فرق زیادی با F700P داره ؟ :biggrin1:

Emin3mzizou

کاربر سایت
نام
امین
این مانیتور تصویر رو بصورت واید نشون نمیده و حداکثر رزولوشن هم که می تونی درش ببینی 1280 در 1024 هستش که دوتا کادر سیاه بالا و پایین صفحه ظاهر میشه البته خودت می تونی با دستکاری مانیتور اون کادرهارو کمتر کنی . با کشیدن تصویر (البته زیاد نکش چون تصویر نافرم میشه ) البته رزولوشن پیشنهادی همون 1280 در 720 هستش که تصویر در این رزولوشن بهتر هستش .

میلاد جان منم مانیتورم LG F700B هست. رزولوشن رو گذاشتم رو 1280 در 1024 واسه چی میگین 1280 در 720 بهتره ؟ چون در واقع این رزولوشن همون 720p هست این حرفو میزنید ؟؟

BlackCat

کاربر سایت
نام
احمدرضا
این مانیتور کیفیت خوبی داره دوست خود من از این مانیتور داره و من خودم کیفیت رو در این مانیتور دیدم در بازیهای 360 و PC ولی اگه قصد خرید داری اصلا پیشنهاد نمیشه چون قیمتش بالاست و اگه شما 10 ، 20 تومن بیشتر خرج کنی می تونی یه مانیتور واید خوب بگیری که تازه ورودی DVI هم داره و سرعت پاسخگویش هم از این مانیتور بیشتر (8ms کجا 4ms کجا) دیگه راجع به این مانیتور صحبت نمی کنم چون فکر کنم اگه تاپیک رو بخونین می فهمین دارم راجع به کدوم مانیتور صحبت می کنم .
ولی اگه این مانیتور رو قبلا خریدیدن و فقط سوالی در مورد کیفیتش دارین باید بگم خوبه و از خیلی از مانیتورها بهتر هستش .

نه قصد خريدشو ندارم من اين مانيتور دارم يعني 2 سال پيش خريدم
اگه الان بخوام اينو بفروشم چند ميخرن؟ از نظر ظاهري نو نو و خيلي تميز مونده
اما خوب 2 سال باهاش كار شده

SamFisher

کاربر سایت
نام
امید
یه سوالی !
تبدیلی وجود نداره که هی مجبور نشیم VGA 360 رو وصل کنیم بعد قطع کنیم مال PC رو بزنیم ؟
خیلی اینکار اعصاب خورد کنه .... !
Monitor : LCD Samsung SyncMaster 713N

Punish3r

کاربر سایت
نام
JaVaD-Jey-Jey
یه سوالی !
تبدیلی وجود نداره که هی مجبور نشیم VGA 360 رو وصل کنیم بعد قطع کنیم مال PC رو بزنیم ؟
خیلی اینکار اعصاب خورد کنه .... !
Monitor : LCD Samsung SyncMaster 713N
نه وجود نداره . چاره اي نيست بايد تحمل كرد!!!!!!!!

MOHAMMAD369

کاربر سایت
نام
محمد
نه قصد خريدشو ندارم من اين مانيتور دارم يعني 2 سال پيش خريدم
اگه الان بخوام اينو بفروشم چند ميخرن؟ از نظر ظاهري نو نو و خيلي تميز مونده
اما خوب 2 سال باهاش كار شده

مگه ازش راضی نیستی ؟ چرا میخوای بفروشی ؟
من تازه هوایی شدم میخوام یک بخرم البته مانیتور خودم ال سی دی سونی sdm-hs75d هست ولی تصویر همیشه واید هست رفرش هم 60 هست دلمو زده تازه از 940 BW هم گرونتر خریدمش :((
اگه چیز خوبی نیست لطفا ر اهنمایی کنین که نخرم .

Punish3r

کاربر سایت
نام
JaVaD-Jey-Jey
مگه ازش راضی نیستی ؟ چرا میخوای بفروشی ؟
من تازه هوایی شدم میخوام یک بخرم البته مانیتور خودم ال سی دی سونی sdm-hs75d هست ولی تصویر همیشه واید هست رفرش هم 60 هست دلمو زده تازه از 940 BW هم گرونتر خریدمش :((
اگه چیز خوبی نیست لطفا ر اهنمایی کنین که نخرم .
همون 940bw رو بخر بهتره.

Samsung_SyncMaster_940BW_Silver.jpeg

899497b.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر