رفع مشکل NAT و JOIN شدن به سرور ها دیگه.

jiz

کاربر سایت
Oct 13, 2009
137
سلام.ببخيد اگر ميشه كار من رو هم راه بندازيد ممنون ميشم خيلي ممنون ميشم
مشكل من اين هست كه من وقتي مودم رو به ps3 وصل ميكنم در بازي BT2 BAD COMPANY بعضي وقت ها يا اصلا به سرور وصل نميشه و يا ميره داخل بازي و يك دفعه مياد بيرون و ارور ميده كه برو و NETWORK CONNECTION رو چك كن و دوباره امتحان كن و و مشكل بعدي اينكه بازي MW2 ريجن 1 دارم وقتي توي PS3 ميذارم ميرم روي منوي MULTY و بعدش ميرم سر
گزينه ي PLAY ONLINE كليك ميكنم بعدش يك صفحه اومد و انگار داشت يه چيز هايي رو چك و لود ميكرد شايد باورتون نشه ولي نزديك به 30 دقيقه واستادم و صبر كردم و اخرش هم هيچي نيومد و نتوسنتم برم داخل بازي و صفحه همونطوري داشت لود ميشد دوستان توي ليست هم بهم پيغام دادن كه JOIN شم ولي روي JOIN هم زدم يه صفحه اومد كه اون هم داشت لود ميشد كه فكر كنم به سرور وصل شه و اخرش هم وصل نشد از چند تا از دوستان گل پرسيدم كه مشكل چيه گفتند مشكل از NAT شما هست و گفتند بايد كارهاي داخل اين تاپيك رو انجام بدم كه بنده هم وارد نيستم و ميترسم گند بزنم و خراب كنم:cheesygri
بعدش دوستمون گفت برو شركت بگو ميخوام اين پورت هايي كه شمارش رو نوشتم رو برام باز كنيد بنده هم زنگ زدم شركت گفتش كه ما تمامي پورت ها رو باز گذاشتيم و همه چيز باز هست و بعد گفتم كه ببخشيد NAT يعني چي؟گفت با مودمت چه جوري وصل ميشي گفتم به صورت اتوماتيك يعني وقتي مودم رو روشن ميكنم يك راست وصل ميشه به اينترنت و گفت وقتي مودمت اتوكانكت هست پس NAT درست هست و مشكل از NAT نيست حالا اومدم شما بگيد چه كار كنم؟واقع به كمك نياز دارم .ممنون ميشم به من هم كمك كنيد :love:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
سلام.ببخيد اگر ميشه كار من رو هم راه بندازيد ممنون ميشم خيلي ممنون ميشم
مشكل من اين هست كه من وقتي مودم رو به ps3 وصل ميكنم در بازي BT2 BAD COMPANY بعضي وقت ها يا اصلا به سرور وصل نميشه و يا ميره داخل بازي و يك دفعه مياد بيرون و ارور ميده كه برو و NETWORK CONNECTION رو چك كن و دوباره امتحان كن و و مشكل بعدي اينكه بازي MW2 ريجن 1 دارم وقتي توي PS3 ميذارم ميرم روي منوي MULTY و بعدش ميرم سر
گزينه ي PLAY ONLINE كليك ميكنم بعدش يك صفحه اومد و انگار داشت يه چيز هايي رو چك و لود ميكرد شايد باورتون نشه ولي نزديك به 30 دقيقه واستادم و صبر كردم و اخرش هم هيچي نيومد و نتوسنتم برم داخل بازي و صفحه همونطوري داشت لود ميشد دوستان توي ليست هم بهم پيغام دادن كه JOIN شم ولي روي JOIN هم زدم يه صفحه اومد كه اون هم داشت لود ميشد كه فكر كنم به سرور وصل شه و اخرش هم وصل نشد از چند تا از دوستان گل پرسيدم كه مشكل چيه گفتند مشكل از NAT شما هست و گفتند بايد كارهاي داخل اين تاپيك رو انجام بدم كه بنده هم وارد نيستم و ميترسم گند بزنم و خراب كنم:cheesygri
بعدش دوستمون گفت برو شركت بگو ميخوام اين پورت هايي كه شمارش رو نوشتم رو برام باز كنيد بنده هم زنگ زدم شركت گفتش كه ما تمامي پورت ها رو باز گذاشتيم و همه چيز باز هست و بعد گفتم كه ببخشيد NAT يعني چي؟گفت با مودمت چه جوري وصل ميشي گفتم به صورت اتوماتيك يعني وقتي مودم رو روشن ميكنم يك راست وصل ميشه به اينترنت و گفت وقتي مودمت اتوكانكت هست پس NAT درست هست و مشكل از NAT نيست حالا اومدم شما بگيد چه كار كنم؟واقع به كمك نياز دارم .ممنون ميشم به من هم كمك كنيد :love:

سلام . اول از همه اینترنت سرعتش چنده ؟ بعدش تو منوی START ویندوز یه گزینه هستش به نام Run بعدش تو اون Run بنویس PING فاصله www.yahoo.comفاصله -T به عبارتی
PING www.yahoo.com -t
ببین چند تا ریکوست تایم اوت میده وقتی داری پینگ میزنی جوابش رو بده .

دوم این که این بابا اصلا نمیدونه NAT چی هستش که این جواب رو داده ;).

سوم این که شما بگو مودمت چیه ؟

چهارم زنگ بزن ISP بگو یوزر پسورد مودمی که ازشون گرفتی چیه برای وارد شدن به کانفیگ مودم وقتی با PC به اینترنت وصل هستی تو صفحه اینترنت اکسپلور تایپ کن 192.168.1.1 خوب باید صفحه زیر باز شه صفحه کانفیگ مودمت که باید یوزر پسورد رو توش وارد کنی به منوی کانفیگ بری.
Riger1.jpg

پنجم ازش یه دونه DNS IP بگیر از شرکت .

همه این ها رو انجام بده بعد بگو چی شود تا من بهت بگم چیکار باید بعدم بکنی تا درست بشه بازی کرد.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
سلام.من دو مرحله از بخش تک نفره رو رفتم.اما بازم وقتی‌ میرم تو قسمت چند نفره مینویسه connecting to mavh making server...

عزیز اگه کار های که گفته شده رو انجام دادی درست . درست میشه ;) . اما این چند روزه اینترنت کشور هم تعریف اون چنانی هم نداره که واقعا مشکل داره این 4 روزه .;)

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
758
سلام بچه ها.من به تازگی 1 modem wireless access point گرفتم که تو اتاق pc هستو با ps3 فاصلش زیاذه, ولی ps3 میگیرتش,خلاصه اینکه psn id بالا میاد و مشکلی نذاره.تنها مشکلش فقط اینه که نمیتونه توی mw2 آلنلاین بازی کرد,psn id هم بازه ولی توی قسمت match making یه ساعت طول میکشه که آخرشم نمیره تو روم.در صورتی که با wired راحت میتونستم بازی کنم و مشکل اینه.ممنون میشم راهنمایی کنین connecting to mavh making server:(

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
سلام بچه ها.من به تازگی 1 modem wireless access point گرفتم که تو اتاق pc هستو با ps3 فاصلش زیاذه, ولی ps3 میگیرتش,خلاصه اینکه psn id بالا میاد و مشکلی نذاره.تنها مشکلش فقط اینه که نمیتونه توی mw2 آلنلاین بازی کرد,psn id هم بازه ولی توی قسمت match making یه ساعت طول میکشه که آخرشم نمیره تو روم.در صورتی که با wired راحت میتونستم بازی کنم و مشکل اینه.ممنون میشم راهنمایی کنین connecting to mavh making server:(

دوست عزیز چک کنید سیگنال دریافتی که پلی 3 میگیره چقدر هستش ؟

به قسمت نتورک ستینگ پلی 3 برید.

توصیه میشه اکسس پوینت رو جای مناسبتری بذارید چون دیوار و طبقه ها و لبه های تیز باعث افت سیگنال و موجب خرد شدن بسته ها در هنگام ترانسفر ارتباط AP با وسایل دیگر میشود

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
758
سلام.سیگنالش 50 درصد هست.همه کاری تا حالا کردم.حتی مودم هم چسبوندم به ps3 وحتی dns ها رو هم عوض کردم و با شرکت ست کردم ولی بازم هیچ.کمکم کنید:(

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
احتمالآ شما هم از پروتکل PPPOE استفاده می کنید !

شما یک بار روی Brideg کانفینگ کنید (مودم) و تست کنید

نتیجه رو اعلام کنید

X360-Gamer

کاربر سایت
Jun 3, 2009
200
نام
محمد
الآن یکی دقیقا به من بگه چه پورت هایی باید باز باشه!
اونهایی که توی پست اول گفته شده بود رو انجام دادم که دیگه اینترنتم کلا قطع شد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر