رفع مشکل NAT و JOIN شدن به سرور ها دیگه.

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
سلام دوستان من چند روزی هست از یه جای دیگه میگیرم اینترنت سرعت اینترنتم هم خوبه ولی نمی دونم مشکل از کجاست داخل بازی که میرم بعضی وقتا میزنه شما kick شدید گفتم شاید شما بدونید مشکل از کجاست بازی که میکنم انچارتد 2 :(

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
سلام دوستان من چند روزی هست از یه جای دیگه میگیرم اینترنت سرعت اینترنتم هم خوبه ولی نمی دونم مشکل از کجاست داخل بازی که میرم بعضی وقتا میزنه شما kick شدید گفتم شاید شما بدونید مشکل از کجاست بازی که میکنم انچارتد 2 :(
:((کسی جواب ما رو نمی ده به خدا ثواب داره :d

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
سلام دوستان عزیز من دو هفت هست که از مبین نت اینترنت گرفتم فقط یه مشکلی که هست اینه که نمیتونم PES2010 رو لایو بازی کنم پیغام ارور UPn 3658 میده ولی با بازیهای ذیگه مشکلی ندارم :( از دوستان کسی تاحالا از وایمکس مبین نت استفاده کرده که بتونه در نتظیمات مودم به من کمک کنه :-s

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,230
نام
Мojtaba
من یک چند مدتی هست که موقع انلاین شدن تو بازی انچارتد 2 به مشکل بر می خورم و برای من error میزنه و میگه مشکل از nat type هست . هر کسی می دونه بگه چطور مشکلم رو حل کنم . لطفا دقیق توضیح بدید.

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
سلام دوستان من پورتهای Virtual Servers بصورت صحیح وارد کردم اما هنوز روی Type 3 مونده:wallbash:
اینم چندتا عکس از داخل پنل مودم cpe - وایمکس

00wwe5nlcpygmlghkzwn.jpg

mwlfr1wmrm0l4mb1x62.jpg

تست
eii1ar4mwrsc83iwr2bk.jpg

دوستان لطف کنید راهنمایی کنید ^:)^

آخرین ویرایش:

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
سلام دوستان من در حال حاضر رو NAT3 هستم میخواستم ببینم اگر IP اختصاصی بگیرم احتمال داره درست بشه و ناتم بره روی 2 یا 1

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
سلام دوستان عزیز من هرچی میخوام با PES2011 لایو بازی کنم نمیشه ایا تنظیمات خاصی در روتر باید انجام بدم قبلا با PES2010 بدون مشکل لایو بازی میکردم :-/:-o

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
دوستان در صورتی که شما NAT رو درست کرده باشید در مودم شما باید IP اختصاصی هم داشته باشین وگرنه بدرد شما نمیخوره NAT رو در مودم باز کردن .

v_a66315

کاربر سایت
May 10, 2012
1
ازتون می خوام کمکم کنید که آی پی ولید روروی سایت یعنی روی دامین وهاستم قراربدم نحوه کانفیک آی پی ولید روی مودم اینکه چندتا آی پی نیاز داره

Vahid-749

کاربر سایت
May 5, 2012
13
نام
vahid
سلام
مشكلي با بخش online mw2 داشتم.
يه جايي در مورد ip اختصاصي تو همين تاپيك خوندم فكر ميكنم مشكل مربوط به همين باشه.
اينترنتم از مخابراته و فقط به ps3 وصله وبا mw2 مشکلی ندارم اما چند بار وصلش کردم یه کامپیوتر هر وقت این کارو میکنم مشکل پییش میاد.
مشکلی که پیش میاد اینه که توی بخش fetching play lists... گیر مینه ولی زیاد صبر کنم وصل میشه ولی خیلی زیاد باید صبر کنم که نمی کنم.
مشکل از کجاست و چه جوری حل میشه؟
با تشکر.

اگه جاییش نامفهومه بگید بیشتر توزیح بدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر