رسانه ای کردن مشکلات اخیر اینترنت (بسته بودن پورت ها)

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
مسئله اینه که با یکی 2 تا امضا کاری حل نمیشه حداقلش 1000 امضا میخواد باید این تاپیک بره تو بخش اخبار همین طور تو تمامه سایت ها چه بازی چه ورزشی چه خودرو و...... اونجا بیان بشه

z.a.x

کاربر سایت
Jan 30, 2011
356
نام
LOOSER
دوست عزیز همین ساکت نشستن و هیچی نگفتن باعث شده هر روز اوضا بدتر شه دیگه. اونور آب تا یه چیزی میشه کلی سروصدا می کنن بعد اینجا :| معضل اینترنت که با مشت و دعوا و شاد کردن روح رفتگان و نرفتگان و نیامدگان طرف مقابل که حل نمیشه ! میشه؟:d

موفق باشی/من که به زودی ازاین طویله میرم/ فاک وطن/

MmHv

کاربر سایت
Mar 28, 2014
362
نام
no one
موفق باشی/من که به زودی ازاین طویله میرم/ فاک وطن/
حالا مثلا فکر کردی بری خارج خیلی بهتره از ایران؟؟؟ لول شاید برای خارجی بهتر باشه اما برای یک ایرانی اصلا جایی خوبی نیست... به خصوص این که با خارجی ها رفتار نژاد پرستانه ای میشه...

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
فقط همین یوزرهای بازیسنتر کفایت نمیکنه،توی بقیه فروم ها هم باید خبر و ..... رو بزاریم.
+
به خصوص این که با خارجی ها رفتار نژاد پرستانه ای میشه...

:| :| :| :| :| :| :| :| :| :|

z.a.x

کاربر سایت
Jan 30, 2011
356
نام
LOOSER
حالا مثلا فکر کردی بری خارج خیلی بهتره از ایران؟؟؟ لول شاید برای خارجی بهتر باشه اما برای یک ایرانی اصلا جایی خوبی نیست... به خصوص این که با خارجی ها رفتار نژاد پرستانه ای میشه...

you know nothing kido

10ve h3r !

کاربر سایت
Feb 14, 2014
251
نام
ارسلان
you know nothing kido

داداش اسپم ممنوع بحث و تموم کنین یه جا دیگه بحث کنین

دوستان عزیز من دارم پیگیری میکنم اولین کاری که میکنید همین الان بلند شید به پشتیبانی ISP هاتون زنگ بزنید مشکل رو بگید این مشکل باید همگانی بشه باید بفهمن که قشر Gamer هم وجود داره، دیگه بس سکوت...

- - -ویرایش - - -

شماره تلفن اخبار ۲۰:۳۰ شبکه ۲: ۲۲۰۱۲۶۶۲
پست اول بروز شد

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين
داداش اسپم ممنوع بحث و تموم کنین یه جا دیگه بحث کنین

دوستان عزیز من دارم پیگیری میکنم اولین کاری که میکنید همین الان بلند شید به پشتیبانی ISP هاتون زنگ بزنید مشکل رو بگید این مشکل باید همگانی بشه باید بفهمن که قشر Gamer هم وجود داره، دیگه بس سکوت...

ار ه باید بهفمیم که بعضی ها جوگیر ان

خیلی جو گیر هستین بخدا حالا مشکل حل بشه تاپیک به درک میره

مال این حرفا نیستین که مشکل نت به کلی حل بشه

مالش بودین تا حالا درست شده بود

10ve h3r !

کاربر سایت
Feb 14, 2014
251
نام
ارسلان
همین کسایی مثه شما هستن که با این سکوت وضع اینترنت رو به این جا کشیدن متاسف واستون هر کی میخواد انرژی منفی بده خواهشا وارد تاپیک نشه

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
ار ه باید بهفمیم که بعضی ها جوگیر ان

خیلی جو گیر هستین بخدا حالا مشکل حل بشه تاپیک به درک میره

مال این حرفا نیستین که مشکل نت به کلی حل بشه

مالش بودین تا حالا درست شده بود
داداش شما که ماله این حرفایی برو درستش کن!!!
طوری حرف میزنی انگار بچه این مملکت نیستی
میخوای کمک کنی بسم الله!!! نمیخوای یاعلی کم بیا چرت بگو

10ve h3r !

کاربر سایت
Feb 14, 2014
251
نام
ارسلان
دوستان تازه من زنگ زدم یه مشت حرف به مخابرات زدم طرف اصلا نمیفهمه من چی میگم بعد از 1 ساعت پیگیری با 5 تا اپراتور مختلف صحبت کردم چون داد و بیداد کردم بینشون پیچید این حرف به آخری که زنگ زدم گفتن که پیگیری میشه و تازه خودشون فهمیدن اما اگه بخواد عملی صورت بگیره از شنبست شما هم همینکار کنید مخصوصا دوستان مخابراتی چون همه چی زیر سره زیرساخت و مخابرات

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بنظر من یک پتیشن با متنی که فرشید نوشته بزنید امضا جمع کنید و بعد لینک اونو به یکی از این آدرس هایی که خودتون میگید ارسال کنید . دونه دونه فرستادن فایده ای نداره ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر