رسانه ای کردن مشکلات اخیر اینترنت (بسته بودن پورت ها)

10ve h3r !

کاربر سایت
Feb 14, 2014
251
نام
ارسلان
پیشنهاد بنده این که بیایم موضوع مشکلاتمون رو رسانه ای کنیم آقایون تا کی میخواین دست رو دست بزارین بابا در حق ما گیمرا داره ظلم میشه مسئولین عزیز نمیخواین سرعت بالا بدین به ما؛درست
نمیخواید ما با دنیا ارتباط داشته باشیم،درست، پس چرا ما گیمرا رو اذیت میکنین دوستان باید پیگیری شدید بشه آخه تا کی بدبختی؟؟؟؟؟؟؟
من یه بار با چند نفر هماهنگ کردیم همه با هم در مورد یه موضوع به اخبار 20:30 خبر دادیم تا برامون پیگیری کنن فردا شب همه چی پیگیری شد و به پته پته افتاده بودن مسئولین این کار الانم باید همین کارو بکنیم و بگیم که ما گیمر ها هم هستیم ما هم حق داریم

من که به ذره بین 20:30 پیغام فرستادم

اینم لینک:
سوژه هاي خبري مردمي زير ذره بين 2030 را اينجا بنويسيد

اینم لینک وبگردی:
تماس با ما

خاطر نشان می کنم که مطالب ذکر شده و علت فنی اختلال فوق رو حتما به شماره ی فکس مستقیم وزیر ارتباطات و ایمیل ایشون و مخصوصا تماس مستقیم با آقای مهندس نوروزی معاونت مهندسی شبکه ی وزارت ارتباطات و فنآوری ارسال کنید و منتظر بقیه نباشید، هر چه تعداد ارسال شکایات بیشتر، احتمال سریعتر رسیدن به نتیجه مطلوب بیشتر میشه.

از ارسال مطلب فوق به رسانه ها دریغ نکنید.

اطلاعات تماس وزیر به نقل از سایت وزارت:

اگر می خواهید نامه خود را با نمابر (Fax) برایم بفرستید، لطفا با شماره تلفن 88467210 تماس بگیرید.
اگر می خواهید پیام شما را به صورت نامه الکترونیک (email) دریافت کنم، لطفا اینجا را کلیک کرده و یا به آدرس vazir@ict.gov.ir ارسال کنید.
برای پیگیری نتیجه تماس خود از یک هفته پس از تماس، می توانید با شماره تلفن 88114180 تماس بگیرید.
ضمنا چنانچه در پیام خود شماره تلفن یا نشانی تماس قرار دهید در صورت امکان با شما تماس خواهیم گرفت.
آرزوی سلامتی و شادکامی برای شما و التماس دعا برای توفیق در خدمتگزاری دارم.

اطلاعات آقای مهندس نوروزی معاونت مهندسی شبکه ی وزارت ارتباطات:

تلفن:
٨٨٠٥١٢٢٠
شماره تلفن اخبار ۲۰:۳۰ شبکه ۲: ۲۲۰۱۲۶۶۲

اینم متن پیشنهادی

احتراما به استحضار جنابعالی می رساند که بنده و تعداد کثیری از کاربران شبکه ی دیتا/خدمات دهنده ی اینترنتی........ از تاریخ مورخ 7/1/93 دچار اختلالاتی در استفاده از سرویس اینترنتی/سرویسهای آنلاین/ ارتباط اینترنتی خود شده ایم که با پیگیریهای مکرر با پشتیبان ISP فوق و بررسی توسط کارشناسان ارتباطی و حرفه ای مشخص شد مشکل از تایم آوت شدن لینک ارتباطی بر روی پروتکل UDP و بعد از گذشت مدتی از برقراری ارتباط با سرورهای مختلف بروز کرده و نهایتا به قطعیهای مکرر/پیام های خطای نرم افزاری در برنامه هایی مانند سرویسهای ارتباطی/ بازیهای آنلاین و هر برنامه ای که برای کار نیاز به پورت UDP دارد منجر می شود و عملا استفاده از بسیاری از برنامه ها رو مختل یا غیر ممکن کرده است.

از آنجایی که پشتیبان خدمات دهنده ی اینترنتی ما مشکل را از سرویس دریافتی از مخابرات/زیرساخت دانسته و این مشکل برای بسیاری از دوستان در نقاط مختلف کشور و روی برنامه های یکسان و کاملا به یک شیوه رخ می دهد، (به نمایندگی از جمعی از کاربران و شهروندان مشتری خدمات) خواهشمند است نسبت به پیگیری مشکلات ما و رفع آن همراهی و ما را در داشتن خدماتی پایدار در راستای اهداف آن نهاد محترم و قولهای امیدوار کننده ی شما مبنی بر افزایش سرعت و کیفیت خدمات اینترنتی یاری نمایید.

با تشکر

آخرین ویرایش:

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
سال پیش واقعا خیلی خوب سر صدا شد و صدا همه در اومد ولی نمیدونم چی شد تو این دولت جدید کسی صداش درنمیاد !؟
البته واقعا خوب موقع انتخاب کردن موقع عید ، که اکثر کسی کار بار انچنانی نداره
بحث فقط گیم انلاین نیست خیلی از برنامه ها دارن از پورتکل UDP استفاده میکنن و برای اون مشکل بوجود اومد
توجه کرده باشید موقع دانلود از هاست خارجی هر از گاهی متوقف میشه و سکته میزنه باید از اول دانلود استوپ و استارت بشه !

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
sound of unity !!

کاملا حمایت میشه. پیشنهاد می کنم یه امضا با لینک این تایپک بذار هرکی خواست امضاشو تغییر بده بلکه فرجی شد. من الان خودم از همتون جوشی ترم یهو دیدین یه میراژ 2000 برداشتم رمز یه آواکسم زدم و باقی ماجرا:d

آخرین ویرایش:

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
آقا من هم به وزیر ایمیل زدن و هم به وبگردی 2030.
از مشکلات گرانی سرویس و کم فروشی سرویس و بالا بودن پینگ برای آنلاین بازی کردن گفتم. شما هم ایمیل بزنید.

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
واقعا تاپیک جالبیه...فقط بچه همه با هم ایمیل بفرستین.من فرستادم...من بار ها برا شکایت به نمایندگی پارس آنلاین(پویندگان وطن)رفتم.طوری که وقتی وارد میشم.به احترامم بلند میشن...از بس دعوا کردم سر نت...خدایی این همه پول میدیم...
نباید نت ضعیف بدن...

Send By Sony Xperia Z1

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
دوستان لطفا به تلاشتون ادامه بدید. من که به وبگردی پیغام زدم. راستی یک متن رسمی هم باید آماده بشه و کاربرا اونو به لینک ها ارسال کنن

behroozuac

عضو جدید
Aug 29, 2013
68
من به وبگردی ایمیل زدم امیدوارم جواب بده..
هرکسی میتونه ایمیل بزنه همینجوری نشینین فقط پست ها رو بخونین و کاریم نکنین.یکم از حق خودتون دفاع کینین.نزارین همینطور بهتون زور بگن.اینترنت که داغونه سرعتا پایینه قیمتشم زیاده کیفیتم که نداره پورتاشم بستن.الان شما فقط دارین پول میدین در عوض هیچی نمیگیرین .چرا به ما میگن جهان سوم چون هر بلایی میخوان سرمون میارن هر تصمیمی میخوان راحت میگیرن مردم برشون مهم نیستن و 1000 چیز دیگه.و یه عده هم فقط میشینن و میگن درست میشه درست میشه .
کلی وعده و بعید این آقای وزیر داد الان شما تغییری تو اینترنت حس میکنی؟چه برسه الان که پورتای گیم هم بستن.از وزیری که به گیگابیت میگه گیگا هرتز هیچ امیدی نیست...

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
من به وبگردی ایمیل زدم امیدوارم جواب بده..
هرکسی میتونه ایمیل بزنه همینجوری نشینین فقط پست ها رو بخونین و کاریم نکنین.یکم از حق خودتون دفاع کینین.نزارین همینطور بهتون زور بگن.اینترنت که داغونه سرعتا پایینه قیمتشم زیاده کیفیتم که نداره پورتاشم بستن.الان شما فقط دارین پول میدین در عوض هیچی نمیگیرین .چرا به ما میگن جهان سوم چون هر بلایی میخوان سرمون میارن هر تصمیمی میخوان راحت میگیرن مردم برشون مهم نیستن و 1000 چیز دیگه.و یه عده هم فقط میشینن و میگن درست میشه درست میشه .
کلی وعده و بعید این آقای وزیر داد الان شما تغییری تو اینترنت حس میکنی؟چه برسه الان که پورتای گیم هم بستن.از وزیری که به گیگابیت میگه گیگا هرتز هیچ امیدی نیست...
رفیق هرکس یه چیز بگه که تنیجه نداره.. من به بچه هام گفتم یه نامه رسمی بنویسین بزارید اینجا تو یه زمان همه باهم میل کنیم!!!

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
ظاهرا کسی علاقه ای به بهبود شرایط نداره . من دارم یه متن آماده میکنم. نواقصش زیاده ولی از هیچی بهتره. دوستان شما هم دست رو دست نذارین یه چند تایی آماده کننین بهترینو بفرستیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر