راهنما بازی ها wii

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
آقا تاپیک خوبی داری. همینجوری ادامه بده. هر چی باشه یه سری از آدم ها هستن که هنوز هم دوست دارن از کنسول های قدیمی خصوصا وی اطلاعات کسب کنن. من خودم نتونستم نسل قبل وی بگیرم. ولی از نینتندو کنسول های Nes و Snes و ds رو داشتم. اون دوتا رو خیلی وقت پیش ها فروختم ولی دی اس رو هنوز دارم و گاهی بازی می کنم. بعضی بازی های وی مثل توایلایت پرنسس و زنو بلید کرونیکلز رو هم با شبیه ساز دلفین بازی کردم. هر چند می دونم لذت بازی با خود کنسول یه چیز دیگه است. کلا کنسول های نینتندو دوست داشتنی هستن و بازی هاش گیم پلی خوبی دارن

مرسی داداش

موافقم کنسولا نینتندو دوست داشتنی هستن

Snes خیلی تنوع بازیی داشت بخصوص بهشت rpg بازاس

Ds هم که من 10 سال داشتم

احسان جان دستت درد نکنه ماشاا... خیلی فعالی
لینک دانلود مستقیم بازی چیزی سراغ داشتی هم بزار

قربوتت داداش دمت گرم

چشم روی چشمم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
چنتا کاور کوچیک از بازیا wii

cover_tiny.jpg
cover_tiny.jpg
cover_tiny.jpg
cover_tiny.jpg
cover_tiny.jpg
cover_tiny.jpg

cover_tiny.jpg
cover_tiny.jpg
cover_tiny.jpg
cover_tiny.jpg
cover_tiny.jpg
cover_tiny.jpg

cover_tiny.jpg
cover_tiny.jpg
cover_tiny.jpg
cover_tiny.jpg
cover_tiny.jpg
cover_tiny.jpg

cover_tiny.jpg
cover_tiny.jpg
cover_tiny.jpg
cover_tiny.jpg
cover_tiny.jpg
cover_tiny.jpg

cover_tiny.jpg
cover_tiny.jpg
cover_tiny.jpg
cover_tiny.jpg
cover_tiny.jpg
cover_tiny.jpg

cover_tiny.jpg
cover_tiny.jpg
cover_tiny.jpg
cover_tiny.jpg
cover_tiny.jpg
cover_tiny.jpg

cover_tiny.jpg
cover_tiny.jpg
cover_tiny.jpg
cover_tiny.jpg
cover_tiny.jpg
cover_tiny.jpg

cover_tiny.jpg
cover_tiny.jpg
cover_tiny.jpg
cover_tiny.jpg
cover_tiny.jpg
cover_tiny.jpg

cover_tiny.jpg
cover_tiny.jpg
cover_tiny.jpg
cover_tiny.jpg
cover_tiny.jpg
cover_tiny.jpg

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
تاپیک عالیه
ممنون از زحماتت دوست عزیز
چه کمکی از دستم بر میاد؟!

مرسی عزیز :x

لطف داری :bighug:

کمک اینکه کمی تاپیک wii فعال بشه کسایی که تجربه بازی کردن با wii دارن بیان تجربه هاشون و ..... بگن نظراتشونو درباره بازیا بگن و اینجور کارا

تو پلتفرم ها یی که انتخاب کردی زدی wii هم داری

Pouriahm

کاربر سایت
Aug 6, 2014
128
راستش من خودم wii دارم و فن نینتندو هستم. نمیخوام دلسردت کنم اما زحمت کشیدن برای این تاپیک ها تلاش بیهوده ای هست و اونقدرها هم از زحمات استاتر تاپیک قدردانی نمیشه. مگر اینکه بخاطر یه موضوع یه وب سایت جداگونه زد و تخصصی روش کار کرد و وقت گذاشت.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
راستش من خودم wii دارم و فن نینتندو هستم. نمیخوام دلسردت کنم اما زحمت کشیدن برای این تاپیک ها تلاش بیهوده ای هست و اونقدرها هم از زحمات استاتر تاپیک قدردانی نمیشه. مگر اینکه بخاطر یه موضوع یه وب سایت جداگونه زد و تخصصی روش کار کرد و وقت گذاشت.

چه عالی عزیز خوش اومدی به تاپیک wii . منم فن نینتندو ام

هر کسی نظری داره تا حدودی با حرفات موافقم ولی نه کامل کلا فن نینتندو تو ایران کمه ولی بازم هستن و خیلی ها کنسولا نینتندو دارن اما متاسفانه بخاطر مشغله ها کاری و زندگی خیلی ها دیگه از نت خداحافظی میکنن خیلی از فن ها نینتندو عزیز میشناختم که دیگه چند سالی هست از نت رفتن حداقل 50 مورد اینطوری میشناسم بخصوص خیلی از نینتندو فن ها گیمرا با سابقه و سن بالایی هستن

تو تاپیک سن wii دارها ببین خیلی بالا 25 سال دارن حالا برو تو همچین تاپیکی برای کنسول ها دیگه بیشترا زیر 20 سال دارن

در مورد بعد بخاطر جو و مشکلات این جور سایت ها دیگه ترغیب به استفاده از این فروم ها نیستن میرن

در مورد سایت جداگونه من همین کار کردم سایت تخصصی ds راه انداختم اما زیاد بازدید کننده نداشت جمعش کردم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
تجربیاتم از چنتا از بازیا wii

cover_small.jpg

سونیک رنگ ها که سال 2010 به صورت انحصاری عرضه شد و یک تجربه اصیل و کامل و کلاسیک. از سونیک اراء ه میداد گرافیک هنری عالی لول دیزاین فوق العاده سرعت بالای بازی تنوع در گیم پلی و موسیقی های دلنشین داستان قابل قبول دست در دست هم داد تا بهترین سونیک نسل هفتم با اختلاف لقب بگیره

cover_small.jpg

والا در زمینه بازی های اکشن که بعضیا میگن وی اکشن خوب نداره جا داره اول red steel2 که واقعا یک بازی فوق العاده در تمامی ابعاد و به معنای واقعی کلمه بهترین اسفاده رو از موشن پلاس داشت طراحی هنری و بصری بی مثال کنترل عالی و لول دیزاین عالی و فریم ریت عالی از مشخصه های بارز ان بود

اینم گیم پلی red steel

http://www.aparat.com/v/icA63

اینم تریلر بازی نسخه دومش

http://www.aparat.com/v/RHzpL

cover_small.jpg

ماریو گلگسی نگو که محشره :x انقدر بازی محشری هست که تو لیست ign و یورو گیم و .... بهترین بازی نسل 7 ماریو گلگسی 1 شد

نسخه دوم گرافیکش بیشتر شده گیم پلیش سریعتر شده بازی سختر شده و یوشی هم تو بازی اومده

cover_small.jpg
cover_small.jpg

نو مور هیروس هم حتما جا داره که ازش یادی بشه هردو نسحه در زمان خود شرایط خوبی داشتن نسخه اول یک اپن ورلد فانتزی هک اند اسلش بود و نسخه دوم یک هک ان د اسلش صرف که هردو جز کارای شاهکتر سودا 51 به وای کیلر 7 هرگز نرسیدن اما تجربشون لاقل برایه بار واقعالازم باس فایت های نو مور هیروس و مد ورلد واقعا به یاد ماندنی بودن

cover_small.jpg

متروید ادر ام هم شاهکاری بی تمثیل بود که واقها اخر نسلی ترکوند تیم نینجا سنگ تموم گذاشت با اون کات سین های چشم نوازش جز 3اکشن ادونچر نسل به جرات! در زمینه پلتفورمر هم که انقدر غنی که دیگه یه بحث مفصل میطلبه به نظر من که اصن گیمینگ بدون پلتفورمر فانتزی بی معنیه

cover_small.jpg

تو سبک پلتفرمر دو بعدی کیربی دریم لند شاید استفاده از سنسورحرکتی توش کم بود نوع اوری خاصی نداشت اما تکرار فرمول موفق گذشته و جمع اوری ویژگی های مثبت نسخه های قبلی ازش یه خاطره به یادموندنی گذاشت گرافیک تکنیکی و هنری و تنوع لول دیزاین در بالاترین سطح ممکن بود موسیقی خوب و ارامض بخشی هم در پس زمینه گوش نوازش میداد

cover_small.jpg

کیربی اپیک یارن شاید خعلی چالش بر انگیز و هیجان انگیز نبود اما به شدت ارامش بخش خلاقانه هوشمندانه و پر از نواوری بود تغییر شکل های جذاب کاموا صورتی دوست داشتنی یکی از برترین پلتفورمرهای نسل را رغم زد گرافیک کاموایی معرکه موسیقی متن عالی و گیم پلی خلاقانه در بالاترین سطح ممکن قرار داشت

بازی kirby epic yarn از نظر منتقدین بهترین بازی e3 2010 an

cover_small.jpg

من وقتی رو رزیدنت اویل Archives رو wii شروع کردم دیدم واقعا شاهکاره . خداییش طراحی بصری و فضا سازی بازی فوق العاده هست. کلی انتظار کشیده بودم تا بازیش کنم

واقعا آدم گرافیک را می بینه اونم گرافیک سالها پیش شگفت زده میشه چه جزئیاتی چه داستانی چه گیم پلی

cover_small.jpg

بازی Dead Rising: Chop Till You Drop واقعا یک شاهکار همه جانبه ست این بازی با چندین پایان مختلف و کلا بازی سختی هم هست :biggrin1:

من که حسابی که لذت بردم امیدوارم

البته غول اخرش که حسابی حالمو گرفت

واقعا محیط باز

گرافیک مناسب

فیزیک خوب و در گیریهای خر تو خر :biggrin1: و تعداد زامبی های بسیار بالا از ویژگی های + بازی هست

cover_small.jpg

بازی Rabbids Go Home که من عاشق این بازیم! خوب شد از ریمن جداش کردن! واقا ادم با این بازی شاد میشه!

هنوزم که هنوزه صدای واااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااا خرگوشا منو میخندونه:)

جالبه کلا این ریمن رو انداختن بیرون . !

تو این نسخه خرگوش ها برای دفعه اول با انسان ها روبرو میشن ! :biggrin1:

بازی هم تو محیط های خیلی جذابی مثل فروشگاه و .. اتفاق میفته !

قشنگی و جالبی wii همینه از این بازیا زیاد داره ولی xbox و ps3 تک و توک از این بازیهای خنده دار دارن مثلا همین lbp واسه ps3 ولی wii دیگه تو این نسل کنسولها کاملا شناخته شده است.ای کاش بقیه کنسول ها هم یه تکونی به خودشون بدن

کلا از سری ریمن خارج شده. دیگه حالت مینی گیم نداره. شما 2 تا خرگوش رو کنترل می کنی که یکی چرخ دسته ی خرید و فروش رو کنترل می کنه یکی هم توش نشسته. شما باید تو شهر بگردی و آشغال جمع کنی.

داستان از این قراره که این خرگوش می خوان بفهمن خونشون کجاست که فکر می کنن تو ماهه!!

بعد آشغال با این چرخ دسته (!!) جمع میکنن و رو هم میزارن که به ماه برسن. دیگه بقیش رو نمی گم که بازی کنیدش.

cover_small.jpg

بازی Need For Speed: NITRO به نظر من گرافیک این بازی در حد wii خیلی خوب کار شده . دمو های قبل از بازی هم فوقالعادست ! کنترل بازی هم برای کسانی که از بازی های طبیعی مثل grid خوب نیست ... مثلا با سرعت بالا در سر پیچ ها راحت میشه دور زد !

در وسط بازی جایزه هایی گذاشتند مثل آچار فرانسه که با زدن دکمه ماشین سالم میشه

در کل این بازی از سری بازی های قبلی need for speed بر روی wii بهتر کار شده .

از چیز هایی که در این بازی اضافه شده :

1 - امکان بازی کردن 4 نفره در یک زمان .

2 - امکان نقاشی کردن روی بدنه !

3 - برای نیترو زدن باید دسته رو تکون داد

و

cover_small.jpg

من بازی Tatsunoko Vs. Capcom: Ultimate All-Stars دانلود کرده بودم

این بازی سبکش فایتینگه

نسبت به بازی های wii از گرافیک بسیار خوبی برخورداره

چند ضرب های بازی نسبتا کم یا برای بعضی کاراکتر ها مناسب هست

این بازی تا 4 نفر به صورت هم زمان رو ساپورت میکنه.

اما قسمتی که به من خیلی چسبید قسمت انلاین بازی هست.شما مثل حالت ارکید بازی 2 شخصیت رو ور می دارید و در طول جنگ با شخصیت اولتون هستید و شخصیت دوم رو گه گداری برای زدن یکی از جادو هاش به داخل وارد می کنید.هم چنین با مردن شخصیت اول شخصیت ، کنترل شخصیت دوم رو در دست می گیرید.بعد با فردی که در حالت انلاین با شما در یک گیم جون میشه به نبرد می پردازید.

cover_small.jpg

بازی Mini Ninjas یه بازی اکشن سوم شخصه که روی همه کنسول های نسل هفت به جز PSP عرضه شد . می خوام یه توضیح کوتاه از نسخه Wii بدم. اولین چزی که با بازی کردن این بازی جلب توجه میکنه گرافیک بازیه که واقعا عالی کار شده. Depth of Field و HDR Rendering این بازی رو تو هیچ بازی دیگه ای نمی تونید ببینید. توقع نداشته باشید گرافیک بازی در حد نسخه X360 باشه اما در سطح Wii خوب کار شده.

شخصیتی که شما کنترلش میکنید Hiro نام داره . یک پسر بچه کوچیک که سلاحش شمشیره و داستان حول او اتفاق می افته . تو بازی از حسگر های کنترلر وی استفاده ی خوبی شده هم در مبارزه و هم در کار های دیگر مثل کلاه نینجایی گذاشتن و ...

cover_small.jpg

بازی Ju-On: The Grudge این بازی از روی فیلم کینه ساخته شده . سازندگان این بازی تونستن ترس رو ه خوبی در این بازی به تصویر بکشن شما تو دست خودتون یه چراغ قوه دارید که دسته wii را به هر طرف بگیرید سر چراغ قوه هم به همون طرف میره و با زدن دکمه B در همون جهت حرکت می کند . در ابتدا شاید استفاده نکردن از نانچاک جدید و عجیب باشه ولی با این کار این حس به شما القا می شه که واقعا یک چراغ قوه تو دست خودتون دارید

cover_small.jpg

بازی Muramasa: The Demon Blade این بازی یکی از قشنگ ترین بازی های سال 2009 بود که برای کنسول Wii منتشر شد

موسیقی متن زیبا ، گرافیک کارتونی فوق العاده و پس زمینه ی هنری این بازی رو به یکی از بهترین های این سبک تبدیل کرده.

فروش این بازی انقدر بالا بود که تو ژاپن طوری بوده که تمامی نسخه های شیپ شده تو همون هفته ی اول فروش رفته.

بازی به صورت 2 بعدی هست. سلاح شما در بازی شمشیر هست که واقعا کمبو های شمشیر ها عالی کار شده.

که این بازی جدیدن برای ps vita تو نسل 8 پورت شده

cover_small.jpg

بازی Silent Hill:Shattered Memories

خاطرات هری میسون که در جستجوی دختر گمشده اش "Cheryl" به سایلنت هیل کشیده شده را بازگو می کند و در کل داستان این بازی مربوط به وقایع Silent Hill 1 ه

در یک کلام یک کلام یک تجربه ی نوستالوژیک تمام عیار از اولین Silent Hill است .

از این رو به همه ی کسانی که wii دارند توصیه می کنم که این بازی رو از دست ندن .

به فن های سری هم توصیه می کنم هر جوری شده این بازی رو انجام بدن چون جدای از نکات مثبتی که این بازی داره ، آخرین سایلنت هیلی خواهد بود که توش می تونید آهنگهای زیبای آکیرا یامائوکا رو بشنوید...

در کل شاید Wii به اندازه کنسول های دیگه عنوان های HD نداشته باشه ولی عنوان هایی داره که فوق العاده کیفیت بالایی داره و شاید بشه گفت نظیرش اصلا روی اون دو تا کنسول دیگه پیدا نمی شه

به همین خاطره که امتیاز خیلی از عناوین WII بالا 80 هست و عناوینی که متا بالا 90 دارن خیلی داره WII

بازی های انحصاری درجه یک رو Wii پیدا میشه که رو هیچ پلتفرم دیگه نیست . اما متاسفانه تو ایران خیلی کم بهش توجه شده . من خودم بعد از سال ها گیمری به جرات میتونم بگم بهترین بازیای زندگیم رو Wii بوده

عنوان های انحصاریش که حرف ندارن ... سری ماریو ، زلدا ، متروید .... Smash Bros هم که اصن یه جایگاه ویژه داره!

من هنوز عاشق یه بازی survival/horrror بسیار زیبا مثل fatal frame سری چهارمش فقط رو کنسول wii اومد

به نظر من بهترین نسخش همین بود

(((خداییش ماشالله کسایی که Wii دارن 100 سال یه بار میان یه سر میزنن

یا اوناییم که زودزود میان میگن : اومدم / رفتم / نیستم / هستم / یه مرحله رفتم / مرحله دوم تموم / عالی بود و ....!!!!

بعضی هام که فقط لایک میکنن میرن خوب یه نظری چیزی بزارید آدم دلش خوش شه

یکی نیس بگه بابا بیاین حداقل راجع به بازی هایی که می کنین نظر بدین

این همه آدم آیکن Wii زیر آواتارشونه ...

خدا رو شکر حداقل دوسه نفر میان دلگرمی میدن)))

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر