راهنمای کامل بازی FARCRY 3

ajin

کاربر سایت
Mar 9, 2020
5
سلام من اونجا گیر کردم که یارو مرده به ما شعله افکن میده بعدش که میرم همه چیز رو اتیش بزنم من رو می کشن تعدادشون خیلی زیاده:-??

ajin

کاربر سایت
Mar 9, 2020
5
سلام دوستان عزیز
من تو مرحله دوم گیر کردم . یعنی بعد از اینکه رادار و خاموش میکنم بعدش میام سوار ماشین میشم میرم تو یه کلبه خرابه اونجایی که یه گراز و میکشم بعد از اون که این قسمتم تموم میشه میرم سمت علامتی که نشون میده تو نقشه چنتا علامت الماس ( جعبه شانس ) هستش که 2 تاشون نمیتونم پیدا کنم یه خورده ام که دور میشم میگه از محدوده داری خارج میشی .
خواهشاً یه کمکی بکنید الان 3 روز گیر کردم نمیفهمم چیه . اون 2 تا الماس تو جنگل .:-s
دو تاش تو غار هستش

Iliaros

کاربر سایت
May 31, 2020
3
در این موضوع راهنمای کامل بازی FARCRY 3 قرار میگیرد پس اگر دوستان سوال دارن بپرسن من حودم بازی رو تمام کردم امیدوارم بتونم کمکی کنم
سلام خوبید من تو تو قسمت black gold که با کمک Sam Becker میریم و بمب گذاری میکنیم گیر دارم همه بمب ها را فعال میکنم بعد سوار ماشین میشم میرم به جایی که گفته پارک میکنم بعد سم نیره داخل و همه ارتش به ما حمله میکنند بعد اونارو که کشتم یه چیز انگلیسی می‌نویسه بالا نمی‌دونم بیاید چیکار کنم

Amirrezawidble

کاربر سایت
Jun 7, 2020
4
عزیزان من تو مرحله کشتی هستم همون خنجر طلاییه افسانه ای چیه همون
تو اون جا که کشتی داره غرق میشه و تو چن تا در رد میشی بعدش یه جایی میری تو زیر زمین کشتی یکی میگرتت میگه اول اسپیس بزن بعد میگه یه چی دیگه بزن مال من نشون نمیده چی رو بزنم لطفا بگید تو اون قسمت چیکار کنم

و اینکه من با لپ تاپ میرم وقتی اموزش یه چیزی رو میاره نشون نمیده کدوم دکمه رو باید بزنم
مثلا وقتی یکی رو با چاقو میزنم چطوری بعدش چاقوی اون رو پرت کنم
یا مثلا چطوری سه نفر رو پشت سر هم با چاقو بزنم
لطفا بگید تو کدوم قسمت برم که کنترل گیم رو درست کنم
یا حداقل این دوروش رو بگید من یاد بگیرم

Amirrezawidble

کاربر سایت
Jun 7, 2020
4
اصلا کنترل گیم من درست نشون نمیده
یعنی کلا نشون نمیده که درست بده یا نه
وقتی یه skills باز میکنم فیلمش رو میار توضیحاتش میاره ولی تو توضیحاتش نشون نمیده با کدوم دکمه اجراش کنم از کل بازی فقط یه شیفت بعد سی رو بلدم که سر میخوره
در ضمن تو قسمت دوم منو که میرم میخوام جای اسلحه بخرم باید به کدوم قسمت مراجعه کنم؟؟

Amirrezawidble

کاربر سایت
Jun 7, 2020
4
کسی کمکم نمیکنه؟:((:(:(:(:((
داداش باید بزنی همه چی رو بسوزونی خودشون هم آتیش میگیرن
درضمن وقتی رسیدی نزدیک کشتی باید آرپیجی رو میز رو ورداری بزنی به کشتی بره به فنا
بعد هم میتونی با آرپیجی بزنی داغونشون کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر