راهنمای کامل بازی FARCRY 3

DoReMi

کاربر سایت
Feb 24, 2022
300
اسم بازی + walkthrough یا اسم همون مرحله بعلاوه اسم بازی رو سرچ کنید تو هر بازی ای به مشکل خوردید یوتوب راهنماش هست. فارکرای ۳ خیلی قدیمیه. یاد خیلیا نمونده بعضی جزئیاتش

Omid1039

عضو جدید
Aug 5, 2022
1
سلام دوستان
من جزیره بالای مپ رو همه رو باز کردم مرحله هاشم حدودا نصف رفتم. الان میخوام برم جزیره پایینو باز کنم میگه
Warning: going out of bounds,turn around
که یعنی میگه داری از محدوده خارج میشی برگرد . راه حلش چیه ؟

hesamknight

عضو جدید
Oct 22, 2022
2
اونجا که دوستت از پشت رگبار پیاده میشه و میره داخل یک اتاقک اونجا می خواد داینامیت بزاره تو باید بری پشت مسلسل ماشین و دشمن ها رو بکشی بعد دوستت میاد سوار ماشین میشه و ماشینو میرونه تو هم باید با رگبار ماشین دشمنایی که تعقیبت میکنن رو بزنی دقت کن که باید حتما با رگبار ماشین دشمنارو بکشی
468px-Farcry3_d3d11_2012-12-03_20-01-16-71.jpg
داداش من همون لحظه میشینم پشت تیر بار ولی وقتی همرو میکشم باگ میخوره سم نمیاد سوار شه تو همون خنه میمونه.اینجا ک گفتی حتما باید با رگبار بکشی اون تانکر های منفجره رو بزنی باهاشون بمیرن حساب نمیشه ؟

hesamknight

عضو جدید
Oct 22, 2022
2
n
سلام دوستان عزیز
من تو مرحله دوم گیر کردم . یعنی بعد از اینکه رادار و خاموش میکنم بعدش میام سوار ماشین میشم میرم تو یه کلبه خرابه اونجایی که یه گراز و میکشم بعد از اون که این قسمتم تموم میشه میرم سمت علامتی که نشون میده تو نقشه چنتا علامت الماس ( جعبه شانس ) هستش که 2 تاشون نمیتونم پیدا کنم یه خورده ام که دور میشم میگه از محدوده داری خارج میشی .
خواهشاً یه کمکی بکنید الان 3 روز گیر کردم نمیفهمم چیه . اون 2 تا الماس تو جنگل .:-s
داداش باید برگ گیاه دارویی جمع کنی و بعد گزار بکشی و پوستشو برداری .اون الماسا جزو ماموریت نیس ولی اگه پیدا نکردی زیرته داداش زیر زمین باید محل غارو پیدا کنی

Amir (No lashi)

عضو جدید
Feb 18, 2023
1
اقا من اونجایی ک میری تو ی خونه و دختره مریضه و باباش ی شیشه میده بهت ک بری از تو ی غاز نمیدونم چیه بیاری بعد میری وقتی میری تو غارو میری جلوتر ب یکم گیاه میخوره ک حالشو یجوری میکنه بعد وقتی میره بالا جلوش دوتا سنگه که وسطش بازه ولی نمیشه رد شد وقتی میخای برگردی ام نمیشه بستس باید چیکارش کرد؟ نارنجکی چیزی ام نمیشه بندازی

Ali.rafei69

کاربر سایت
Jul 4, 2023
7
سلان دوستان
من توکشتی وسط اب هستم بعداز اینکه کشتی منفجر میشه ینفر باهاش درگیر میشه spaseمیخواد ولی دکمه بعدیشو نمیدونم. بعضی ازکلمات رو نمیزنه چکار کنم؟

Ali.rafei69

کاربر سایت
Jul 4, 2023
7
سلام دوستان من مرحله خنجر ردکرده بودم با اون غول مبارزه میکردم .
فرداش که وارد بازی شدم اومده اوایل بازی چکارکنم !!! اومده تواون قسمتی دوستاش رو پیدا میکنه تو معبد که آتیشش میزنن
راهنمایی لطفا..

Ali.rafei69

کاربر سایت
Jul 4, 2023
7
اقا من اونجایی ک میری تو ی خونه و دختره مریضه و باباش ی شیشه میده بهت ک بری از تو ی غاز نمیدونم چیه بیاری بعد میری وقتی میری تو غارو میری جلوتر ب یکم گیاه میخوره ک حالشو یجوری میکنه بعد وقتی میره بالا جلوش دوتا سنگه که وسطش بازه ولی نمیشه رد شد وقتی میخای برگردی ام نمیشه بستس باید چیکارش کرد؟ نارنجکی چیزی ام نمیشه بندازی
بایدزیرآبی بری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر