راهنمای قدم به قدم بازی Batman Arkham City

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
عزیز من GOTY مخفف Game of the year به معنای بهترین بازی سال هست که یک جایزه محسوب میشه
اما Game of the year edition یا نسخه بازی سال نسخه ای از بازی است که دیرتر از خود بازی ( معمولا با 7-8 ماه تاخیر ) منتشر میشه و تمام پک ها ، DLC ها ، مراحل اضافه و ... رو شامل میشه

THE-ICON

کاربر سایت
Sep 20, 2012
32
بازي اصلي و Harley Quinn's Revenge رو تموم كردم به همراه مراحل فرعي فقط پيدا كردن ددشات و هش مونده.ممنونم از همه.اگر كسي سوالي داشت من هم هستم

THE-ICON

کاربر سایت
Sep 20, 2012
32
بستگى داره كه كدومش رو خريده باشى كارنر.اگر بازى معموليش رو خريدى كه نداره.ولى اگر نسخه دى ال سى Game Of The Year

رو گرفتى بايد كت وومن-رابين-نايت وينگ و Harley Quinn's Revenge توش داشته باشه.

---------- نوشته در 05:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:58 PM ارسال شده بود ----------

راستى پرو گيمر اون GOTY رو ميدونستم ولى منظورم اين بودش كه اگر اسكايريم GOTY هست پس چرا اسم نسخه DLC رو Game of the year edition گذاشتن؟

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
مفهوم و منطق نسخه بازی سال اینه که از زمان انتشار بازی اصلی یکسال گذشته و در طی این یکسال هر تغییری تو بازی داده شده تو این نسخه هست و افرادی که تا یکسال بازی رو نخریده اند می توانند الآن این نسخه را خریداری کنند تا بدون دردسر دانلود تک تک DLC ها ، همه را یکجا تحویل بگیرند.برای مثال شما یک گوشی می گیرید که اولین سری ازش مشکل داره و نسخه های بعدی علاوه بر رفع مشکلات یک سری امکانات دیگر هم اضافه می کنند
و بیشتر برای افرادی است که می خواهند یکدفعه ای کل بازی را بگیرند نه این که هر دفعه یک DLC جدید دانلود کنند یا این که در موقع انتشار بازی علاقه مند نبوده اند که بازی رو بگیرند و الآن می خواهند اونرا کامل تجربه کنند

cornor

کاربر سایت
Sep 17, 2012
27
نام
رسول
تاپیک درخواست DLC کجاست:d

---------- نوشته در 10:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:29 PM ارسال شده بود ----------

torrent ها رو که نمی شه باز کرد چون ف ی ل ت ر ن

THE-ICON

کاربر سایت
Sep 20, 2012
32
آره اينكه كت وومن از اول هست رو ميدونستم چون يه ماه قبل خودم با پي سي بازي ميكردم ولي جديدا ايكس باكس گرفتم

ولي نميدونستم براي پى سى dlc مياد

THE-ICON

کاربر سایت
Sep 20, 2012
32
آقایون میشه بگید چطوری باید ددشات رو پیدا کرد؟

من قتل سومش رو هم پیدا کردم و اسکن هم کردم.حالا نمیدونم باید چیکار کنم؟

---------- نوشته در 06:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:37 PM ارسال شده بود ----------

در ضمن بلک ماسک کجاست؟تا اونجایی که یادمه از اول بازی توی قسمت معرفی کاراکتر ها بود.یعنی جای خاصی نیست که پیداش کنیم و ماموریتی نداره؟

راستی اسکر کرو در این بازی نیست؟

---------- نوشته در 06:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:38 PM ارسال شده بود ----------

من دیروز بازی Arkham Asylum روهم گرفتم تا هردو تا مجموه فوق العاده بتمن رو بازی کرده باشم!سوال هایی که احتمالا راجع به آرکام اسایلام دارم رو اینجا بگم یا اینکه براش تاپیک بزنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر