راهنمای قدم به قدم بازی Batman Arkham City

THE-ICON

کاربر سایت
Sep 20, 2012
32
خدا رو شكر مشكل حل شد خيلى خيلي ممنونم كارنر!الان به قسمتى رسيدم كه وارد مركز كنترل آركام سيتى شده بتمن(بعد از هك كردن هليكوپتر).فعلا مشكلى نيست بازم خيلى ممنونم

---------- نوشته در 11:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:27 PM ارسال شده بود ----------

راستى يك چيزى رو متوجه نشدم.تاليا پدرش رو كشت كه شمشير رو ازش گرفت و بعد به جوكر داد؟(منظور از پدرش همون ريش/راس الگوله)

hamed.ir

کاربر سایت
Sep 24, 2012
3
نام
hamed
دوستان من یه تازه واردم لطفا کمکم کنید:(
اول اینکه من تو درصد 9 بازی گیر کردم
همونجایی که اون یارو کچله هی از باجه تلفن زنگ میزنه
تا 58% محلشو شناسایی کرده
اما هر جا میرم دیگه جایی نیست که اون یارو زنگ بزنه جاشو شناسایی کنم
در ضمن چطور میشه در موزه رو باز کرد

cornor

کاربر سایت
Sep 17, 2012
27
نام
رسول
اول برو تو مپ بعد RCtrl بزن بعدم رو عکس کچله کلیک کن تو نقشه همه تلفن ها میاد تک تک باید بری بهشون سر بزنی.بهتره تو این درصد این ماموریت رو نری برای اینکه به تجهیزات نیاز داری
برای ورود به موزه هم عجله نکن تو خود بازی یک مرحله داره می ری تو موزه

hamed.ir

کاربر سایت
Sep 24, 2012
3
نام
hamed
اول برو تو مپ بعد RCtrl بزن بعدم رو عکس کچله کلیک کن تو نقشه همه تلفن ها میاد تک تک باید بری بهشون سر بزنی.بهتره تو این درصد این ماموریت رو نری برای اینکه به تجهیزات نیاز داری
برای ورود به موزه هم عجله نکن تو خود بازی یک مرحله داره می ری تو موزه

دمت گرم بابت راهنمایی
اما داداش من به تمام باجه ها سر زدم اما هیچ کدوم زنگ نخورد
در ضمن مگه این ماموریت اصلی نیست؟
در ضمن یه متر شمار اون بغل هست سبز رنگه اون چیه؟
من تا جایی که اون متر شمار صفر میشه ام رفتم
اما چیز خاصی پیدا نکردم
میشه در مورد اونم توضیح بدید
سپاس

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
اول باید بگم که دوست عزیز این ماموریت جزو مراحل اصلی بازی نیست و ماموریت جانبی است
و اما توضیح کامل در مورد این مرحله:

برای شروع مرحله شما به یکی از تلفن های عمومی که در حال زنگ زدن هستند پاسخ می دهید.در طی تماس zsasz شما را تهدید می کند و تماس تمام می شود.برای ادامه ماموریت باید به صورت زیر عمل کنید:

1) به یکی از تلفن های عمومی پاسخ دهید
2)در زمان معین شده به تلفن بعدی مورد نظر برسید و به آن جواب بدهید
3)فرستنده ی سیگنال را ردیابی کنید.

بخش اول و دوم کاملا مشخص هستند اما بخش سوم به اینصورت است
در شهر آرکهام ، 12 باجه تلفن دارد که در هربار تعقیب و گریز دو تا از آنها استفاده شده و در واقع برای دفعات بعد بی استفاده می شوند
کاری که شما باید بکنید اینست که به محض این که صحبت با Zsasz شروع می شود سیگنال را تعقیب کنید تا نوار پایین پر شده و محل اختفای او را پیدا کنید
همانظور که گفتم فقط 12 تلفن و به همین دلیل تنها 6 بار فرصت دارید تا محل او را پیدا کنید
اگر نتوانید محل او را پیدا کنید ، ماموریت برای ادامه غیر ممکن می شود

THE-ICON

کاربر سایت
Sep 20, 2012
32
خب من فعلا استرنج رو پيدا كردم و بعدش هم اتفاقات Protocol11 و وقتي كه رابطه استرنج و ريش معلوم ميشه و...

خلاصه فعلا بايد ژوكر رو پيدا كنم

دوست عزيز ماموريت ورود به موزه ساده هست و البته اصلى هم هست.بايد اون قفلي رو كه كنار در موزه هست رو هك كني.براي اين كار بايد اون وسيله اي كه باهاش سيگنال هاي راديو و...رو دريافت ميكني رو روي قفل در تنظيم كني و بعدش قفل رو هك ميكني و در به راحتي باز ميشه

THE-ICON

کاربر سایت
Sep 20, 2012
32
خب من بازي اصلي رو تموم كردم واقعا قشنگ و زيبا بود بيخود نبود كه گيم آف د ير شد

واقعا بي نظير بود تك تك لحظات مخصوصا لحظات آخر بياد موندنين

حالا ماموريت هاي فرعي رو شروع كردم و اولين كاري كه ميخوام بكنم پيدا كردن زن مستر فريز،Nora Fries هست

من رفتم به شهر بازي جوكر(همون محلي كه نورا زنداني شده بود) ولي هرچي گشتم پيداش نكردم حتي با اسكنر هم ردي پيدا نكردم

اگه كارنر يا پرو گيمر كمكم كنن ممنون ميشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر