راهنمای خرید و کپی‌خور کردن Wii در ایران

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
اگه يك بازي تو wii بذاري ولي وقتي دكمه ي start رو بزني صفحه سياه بشه و ديگر بازيش اجرا نشه مشكل دستگاه چيه؟
منم يه همچين مشكليو با دستگاهم دارم حتي بعضي موقع ها هم اصلا لوگوي بازي تو پنجره نمياد كه بخوام روش بزنم و برم تو بازي! هر بازي كه آپديت داره مثل galaxy همون اول كه ميزاريمش تو دستگاه لوگوش نميد و بايد بريم توش تا آپديت بكنه و بعد بازي رو دستگاه ميشناسه، مي خواستم ببينم همه ي بازيهايي كه آپديت دارن اينطوريه؟ مثلا residentevil4 كه گويا به ورژن 2 آپديت ميكنه. براي من كه دستگاهم به ورژن 2 آپديت شده چطوريه؟ هنوز با galaxy اين كار رو نكردم آخه مي ترسم يه مشكلي پيش بياد:huh:

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
:confused:
مثلا قراره چی بشه :-".
نمي دونم والا ما كه شانس نداريم سر xbox360 هم كه شانس نداشتيم يك دفعه ديديد west بجاي بازي j رجيون uc رو اشتباهي گذاشته بود تو جعبه ي بازي:cheesygriنه ولي حالا اگه وقت كردم امشب يا فردا ميزارم ولي فكر نكنم بياد چون من تو تهران تا حالا نديدم كسي بازي كرده باشه، ببريم دات كام مي تونه يه كاريش بكنه؟

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
اگه يك بازي تو wii بذاري ولي وقتي دكمه ي start رو بزني صفحه سياه بشه و ديگر بازيش اجرا نشه مشكل دستگاه چيه؟
آره بعضی موقع ها اینطوری میشه، ولی مهم نیست اگه reset کنی یا DVD رو دربیاری و دوباره بذاری درست میشه...
منم يه همچين مشكليو با دستگاهم دارم حتي بعضي موقع ها هم اصلا لوگوي بازي تو پنجره نمياد كه بخوام روش بزنم و برم تو بازي! هر بازي كه آپديت داره مثل galaxy همون اول كه ميزاريمش تو دستگاه لوگوش نميد و بايد بريم توش تا آپديت بكنه و بعد بازي رو دستگاه ميشناسه، مي خواستم ببينم همه ي بازيهايي كه آپديت دارن اينطوريه؟ مثلا residentevil4 كه گويا به ورژن 2 آپديت ميكنه. براي من كه دستگاهم به ورژن 2 آپديت شده چطوريه؟ هنوز با galaxy اين كار رو نكردم آخه مي ترسم يه مشكلي پيش بياد:huh:
نه مشکلی پیش نمیاد ، لازم نیست دات کام هم ببری، با همین Super Mario Galaxy آپدیتش کن... ;)

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
آره بعضی موقع ها اینطوری میشه، ولی مهم نیست اگه reset کنی یا DVD رو دربیاری و دوباره بذاری درست میشه...
آخه بعضي موقع ها reset هم جواب نميده اگه دستگاه رو از برق بكشيم مشكلي پيش نميد؟
psxgamer جان واقعا ممنون شما راهنمايي هاي زيادي در مورد wii به من كرديد و به همه ي سوال هاي من پاسخ دادي. بازم ممنون:love:

armanqd

کاربر سایت
Sep 29, 2006
88

این یعنی بازی نمی تونه load شه معمولا به خاطر رجیون دستگاه هست می تونی لیست بازی هایی که اجرا نمی شه رو http://wiki.gbatemp.net/index.php?title=Wii_Region_Patcher_Compatibility_List
ببینی

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
راهی هست بشه فهميد که در wii از چه مدچيپی برای کپی خور شدنش استفاده شده؟

برای Save کردن بازيها حتماً بايد از مموری مخصوص خودش استفاده کرد؟

آخرین ویرایش:

Primordial

کاربر سایت
Aug 26, 2007
321
نام
امین
يا بايد wiiرو باز كني يا اينكه از مغازه اي كه ازش خريدي بپرسي وبراي save هم ميتوني از كارت هاي sd استفاده كني كه تو بازار ريخته

armanqd

کاربر سایت
Sep 29, 2006
88
يا بايد wiiرو باز كني يا اينكه از مغازه اي كه ازش خريدي بپرسي وبراي save هم ميتوني از كارت هاي sd استفاده كني كه تو بازار ريخته

یا اینکه اگه می خوابن بدونین که wiikey هست یا نه از دیسکاپدیت wiikey استفاده کنید

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
اين wii به درد بخور هست ارزش خريدنو داره لطفا كسايي كه اين كنسولو دارن جواب بدن
دوست عزيز اينكه از wii خوشتون بياد يا نه بستگي به سليقتون داره و اگر اين تاپيك رو از اول مطالعه كنيد به جواب همه ي سوالاتون مي رسيد، اگرم سوال خاصي داشتين در خدمتيم.;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر