راهنمای خرید و کپی‌خور کردن Wii در ایران

Primordial

کاربر سایت
Aug 26, 2007
321
نام
امین
اره هقاي no name راست ميگه تا حالا خيلي بازي براي xbox360 وps3 اومده مثلhaze/tourk/call of duty 4 و... ولي خداييش يك نگاهي اگه به اينها بندازي ميفهمي همشون از يك نوع گيم پلي استفاده مي كنند ولي حالا نمونه ي بارزش همين metroid prime 3 درسته از نظر گرافيكي با بازي هايي كه در بالا ذكر شده تفاوت هاي زيادي داره ولي اگه فقط 5 دقيقه اين بازي رو انجام بدي ميفهمي بازي يعني چي؟؟؟؟؟

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
دوستان الان بهترین وی + بهترین رجیون + کپی خور شده ... من بخوام بخرم چقدر در میاد !؟ راستی به مانیتور هم وصل میشه ؟

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
خونه آباد چطوری حساب کردی؟!!....600 تومن دراومد؟...بابا من که j دارم با یه وی موت اضافه (50 تومن) با دو تا بازی 400 در اومد!!... تازه شهریور!..الان که 300 شده...به فرض که بخواد uc بگیره ، مگه uc الان چنندهه؟!!:confused: آقا جون با کارت کپچر به مانیتورم وصل میشه... اگه کابلشم بخری که ردیفه HD ام بهت میده ، با رزولوشن الهی!! گیماشم میتونی 1500 بگیری از پشت شهرداری...2 تومنم که وست میده...

bad_sectore

کاربر سایت
Jan 27, 2007
304
نام
Shahnam
عجب! چه بد! با اين حساب بايد UC بگيرم... ميخوام از دوبي بيارم بايد به فروشنده بگم يه دستگاه Wii UC بده ؟‌ ديگه چيز ديگه نياز نيست ؟ كپي خور شدن و... ؟

manouch

کاربر سایت
May 25, 2007
369
نام
امیر منوچهر
600 تومن قیمت اول تابستون بود که پسر خالم از یگانه خرید. با دو بازی اضافه و یک فن Wii . رجینش هم UC بود.:(

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
600 تومن قیمت اول تابستون بود که پسر خالم از یگانه خرید. با دو بازی اضافه و یک فن Wii . رجینش هم UC بود.:(

بچه های همین سایت (یکیش خودم) هزار بار گفتین از یگانه خرید نکنید.... خیلی وقت پیش هم میخواست سر منو کلاه بزاره ولی نتونست...:p;)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
بچه ها ببخشید شاید سوالم تکراری باشه اما خوب عجله ای هست :blushing:

آقا Wii کدوم رجیونش بهتره و بیشتر می خرن ؟

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
خوب آخه زبانش ژاپنی هست و خیلی بد هست اینطوری.

مشکل من همین زبونشه.
تو ریجن J فقط زبون منوهای دستگاه ژاپنیه که ترجمه هاش هم توی اینترنت هست، بازی ها هم چون اکثرا U/C هستن ، زبونشون انگلیسیه...
کلا مسئله زبان توی ریجن J اونقدر هم وخیم نیست ، میشه باهاش کنار اومد...
(( سازگاری بیشتر با بازی ها مناسب تره.. )) يعني ورژن uc بعضي از بازيها رو اجرا نميكنه ؟
در مقایسه با ریجن PAL ، تنوع بازی های J خیلی بیشتره، شاید به اندازه های U/C باشه.
99.99% از بازی های U/C روی J هم اجرا میشه... ;)

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
بچه ها من از كدوم مغازه wii رو بگيرم كه هم مطمئن باشن هم قيمتشون مناسب باشه و هم بتونن به آخرين ورژن آپديت كنن ؟ از west پرسيدم ميگفتن 330 با مدچيپ wikey ، من دنبال همون مدچيپ wiikey باشم كه مي خوام galaxy رو بازي كنم؟! فكر كنم از west بگيرم از همه جا مطمئن تره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر