راهنمای خرید و کپی‌خور کردن Wii در ایران

ehsanxx

کاربر سایت
Jul 22, 2006
167
خطوط تلفن منطقه ما فیبر نوری شد و در نتیجه adsl هم قطع شد برای همین مودم وایرلس من که باهاش هم اینترنت کار میکردم و هم wii آپدیت میکردم و کلا وسایلی که wi-fi دارن (psp/ps3/xbox360/laptop ) دیگه بدردم نمیخوره اگر اینجا کسی میخوادش با یه اسپلیتر(مجانی ) می فروشم
modem wireless + access point : d-link 2640 t با گارانتی تا مرداد 84 کاملا نو و فقط 2 ماه کار کرده
کسی خواست پیغام بده

armanqd

کاربر سایت
Sep 29, 2006
88
درود
این چه وضعیتیه :confused:. رفتم Wii بگیرم، گفتم اقا UC بده، گفت 500 تومن :eek:. از خیرش گذشتم و خواستم PAl بگیرم گفت 400 تومن :confused:. بعد گفتم ریجن افغانستان نداری 200 تومن در بیاد :biggrin1:.
طرف اصلا نمیدونست چطوری باید FW رو بروز کنه :-".
این بود داستان اقدام برای خریدن Wii که موفقیت امیز نبود :(.

پ.ن. یه فروشگاه خوب معرفی کنید لطفا :biggrin1:.

اگه هنوز نخریدی می تونی از فزوشگاه ما خرید کنی که البته یه مشکل هست و اونم اینه که
فروشکاه ما توی بندر عباسه می تونی از توسایت iranxbox.com ادرس و شماره تلفن رو بگیری

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
سلام
من از وقتی بازی red steel رو دیدم بدجوری عاشق wii شدم.چند تا سوال هم داشتم
مدچیپ های که در بازار هست چه تفاوتی دارن باهم
محتوات داخل کنسول چیست
قیمن بازی هاش چنده

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
آقا جون، مد چیپا که بیشتر wiikey هست...بعضی جاهاام "wiican "قیمت بازیها هم بسته به جایی که میخری از 1500 تا 6 تومن هست...
محتویاتم شامل:
_ خود کنسول
_وی موت ( کنترلر بیسیم اصلی و حساس به حرکت ) و نانچاک(کنترلر جانبی که به وی موت وصل میشه)با دو تا باتری ارژینال
_آداپتور
_سنسور بار(دریافت کننده امواج اینفرارد) و پایه ش
_پایه stand خود کنسول و 2-3 تا دفترچه... چیز دیگه ای یادم نمیاد معمولآ باید حد اقل یه گیم هم بهت بده که اگه نداد..به زور ازش بگیر!! آداپتور هم به نظر من از همون اول اگه داشت ازش 220 بگیر (به جای اینکه بعدآ بری یه 110-220 بگیری..همین،خوش بگذره. بهترین لوازم جانبی که میتونی بگیری به نظرم jacket (محافظ ارژینال نینتندو ) برای وی موت - محافظ ژلاتینی برای نانچاک- یک وی موت اضافه برای بازیهای چند نفره و احیانآ (در صورت مایه دار بودن : یک نانچاک که تو خیلی از بازی های چند نفره مثل بکس! به درد میخوره و پک wii sport .

آخرین ویرایش:

milad_dante

کاربر سایت
Jul 9, 2007
331
سلام به همه:blushing:
من یه دو هفته ایه زده به سرم میخوام یه وی بخرم.:p
قیمتا چه جوریه؟با یه دسته اضافه؟u/c? jpn?:confused:
از کجا بدونم مود چیپ دستگاه وی کن یا وی کی؟:love:
اصلا چه فرقی با هم دارن؟

bad_sectore

کاربر سایت
Jan 27, 2007
304
نام
Shahnam
آقا يه راهنمايي برادرانه به من بكنيد!
من ميخواستم يه Wii بگيرم ولي نميدونم ارزشش رو داره يا نه ؟‌ خوشبختانه سيستم كامپيترم بالاست و همه بازيهاي جديد و با گرافيك بالا را روش ران ميكنم ديگه نيازي به PS3 و XboX 360 ندارم! كلا از كنسول خوشم نمياد ولي Wii چون متفاوته كرمش تو تنم افتاده كه بگيرم! بازياشم خودم ميتونم دانلود كنم!
فقط اينكه بازياش لوس و بي مزه نيست ؟ كه سر 1ماه دستگاه رو بندازم كنار ؟ يا اينكه گرافيكش از PSP كه بالاتره ؟‌ :cheesygri

قيمت هم اگه داريد لطف كنيد و من از ايران بگيرم بهتره يا دوبي ؟ به فروشنده بگم با چه مشخصاتي باشه دستگاه‌؟

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
آقا يه راهنمايي برادرانه به من بكنيد!
من ميخواستم يه Wii بگيرم ولي نميدونم ارزشش رو داره يا نه ؟‌ خوشبختانه سيستم كامپيترم بالاست و همه بازيهاي جديد و با گرافيك بالا را روش ران ميكنم ديگه نيازي به PS3 و XboX 360 ندارم! كلا از كنسول خوشم نمياد ولي Wii چون متفاوته كرمش تو تنم افتاده كه بگيرم! بازياشم خودم ميتونم دانلود كنم!
فقط اينكه بازياش لوس و بي مزه نيست ؟ كه سر 1ماه دستگاه رو بندازم كنار ؟ يا اينكه گرافيكش از PSP كه بالاتره ؟‌ :cheesygri

قيمت هم اگه داريد لطف كنيد و من از ايران بگيرم بهتره يا دوبي ؟ به فروشنده بگم با چه مشخصاتي باشه دستگاه‌؟

جواب همه سوالات خودتو میتونی اینجا پیدا کنی
سوالات متداول و مهم قبل از خرید Wii

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
سلام دوستان عزيز، من واقعا سر يه دو راهي گير كردم كه wii بخرم يا psp همونطور كه تو پستهاي قبلي داده بودم قرار بود تا برام از اونور آب wii/uc رو بيارن كه متاسفانه مسافرت كنسل شد و من بايد از همينجا يه كنسول بخرم و حدود 300 تومنم دارم.حالا به نظرتون رجيون j اذيت نميكنه و بازيهاي زبان انگليسيش زياده؟ مثلا همين mario galaxy زبانش انگليسيه يا بيشتر بازيهاي معروف؟! از دوستان خواهش ميكنم يه راهنمايي بكنن من wii رو در همه ي زمينه ها هم مورد مطالعه قرار دادم و فقط تا حالا باهاش بازي نكردم كه ببينم چه لذتي داره و آيا اون لذت به psp نخريدن مي ارزه؟!
با تشكر

armanqd

کاربر سایت
Sep 29, 2006
88
دوست عزیز من شما به هیچ وجه نمی تونید psp رو با wii مقایسه کنید چون دو دنیای متفا وتند دنیای nintendo و دنیای بازی های کامپوتری به زبان قدرت سخت افزار یالبته منطورم این نیست که wii از psp ضعیف تره چون این حرف خنده داره ولی من که تجربه ی بازی با wii رو دارم می گم که wii یه دنیای دیگست دنیای زیبایی که حداقل من رو بسیار خوشنود می کنه و من که می گم get into the word of nintendo

bad_sectore

کاربر سایت
Jan 27, 2007
304
نام
Shahnam
آقا به نظر من كه تنها راه اينكه خودمون رو اذيت نكنيم و از خريدمون پشيمون نشيم اينه كه بريم يه مغازه كه اجازه تست بازي كردن ميده Wii رو امتحان كنيم! البته من PSP‌ دارم و كلا خيلي دستگاه عالي اي هست! هميشه همه جا ميشه بردش و دو نفره هم بازي كرد! ولي Wii رو بخاطر هيجاني كه ميگن داره ميخوام بگيرم! بين Wii و PS3 موندم! تنها راه اينه كه با جفتش بازي كني! تا ببيني از كدوم خوشت مياد

armanqd

کاربر سایت
Sep 29, 2006
88
bad sectore جان باز هم شما مثل خيلي از ادما ي ديگه داريد اشتباه مي كنيد منظورم مقايسه ي بين ps3 و wii هست خوب معلومه كه با ديدن بازي هاي ps3 از اون بيشتر خوشت مي اد چون شما و ما چند ساله كه داريم به روش كلاسيك بازي مي كنيم و wii كه يه گيم پلي جديد و لذت متفاوت رو به شما مي ده براي شما غريب هست و اون را در نگاه اول انتخاب نمي كنيد چون ما بيشتر دنبال گرافيك بوديم( منظورم از زماني كه بازي كردن رو شروع كرديم )

نمي دونم چطور منظورم رو برسونم

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
مطالعه کنن برادرا...
1. کی به شما گفته که ریتینگ بازی های wii همه Every one هست؟ چندتا از بازیای پر فروش و پر طرفدارش رو مثال میزنم:
Call of Duty 3
Metroid Prime 3: Corruption
The Legend of Zelda: Twilight Princess
Red Steel
Prince of Persia Rival Swords
Resident Evil 4 Wii Edition
میشه بگی کدوم اینا every one هستن؟
اصا امکان داره صنعتی که قشر اصلی مخاطبش رو 20-13 سال تشکیل میدن تمام انرژیش رو روی پروژه ای بذاره که بقول شما 5- سال مخاطبش باشن و در کمال ناباوری ببینه که همه دنیا دارن کنسولش رو میخرن؟
من خودم حد اقل20 نفر رو میشناسم تو ایران که یا wii دارن یا جزو طرفداراش هستن ، تا جایی که میدونم هیچ کدوم 5 سالشون نیست ، چون کسی که 5 سالشه نمیتونه در مناقب کنسول مورد علاقه ش پست بزنه. برو یه سرچی تو google images بکن، ببین چند نفر 5- میبینی که دارن wii بازی میکنن؟
2. بحث ما این نیست که گیم پلی ps3 , 360 چطوریه ، حرف ما اینه که گیم پلی wii در مقابل دوتای دیگه کاملا متفاوت و خلاقانه س. از 1980 که بازی کامپیوتری داره ساخته میشه تا 2006 که wii بیرون اومد ملت دارن به جای شلیک کردن، پریدن ، مشت زدن ، شوت کردن و هر حرکت دیگه ای که شخصیت بازی انجام میده فقط انگشتاشون رو روی جوی استیک فشار میدن، حالا بعد از 20 سال کنسولی روی کار اومده که به وسیله کنترل کننده های حساس به حرکتش وقتی داری اکشن تیر اندازی بازی میکنی باید دستتو جلو بگیری ، نشونه بریو شلیک کنی همچنین میتونی از wii zapper استفاده کنی:

133688-1-1.jpg

وقتی داری تنیس بازی میکنی میتونی با لبه راکتت ضربه کات دار بزنی،وقتی بکس بازی میکنی میتونی دسکشاتو دستت کنی و روی حریفت فنون مختلف رو اجرا کنی بعد از 5 دقیقه عرق میکنی و ضربان قلبت بالا میره ، چون داشتی بکس بازی میکردی نه اینکه دکمه هارو فشار بدی
وقتی داری ماشین سواری میکنی محدود به دکمه های 4 جهت نیستی و wii moteو Nunchuck کار فرمون رو برات انجام میدن میشه با wii wheel هم رانندگی کرد.

index.php

index.php

وقتی call of duty 3 بازی میکنی پرتاب نارنجک ، درگیری نفر به نفر و ضربه با قنداقه تفنگ ، پارو زدن توی رودخونه و رانندگی جیپ، جا گذاری بمب ،چرخوندن و تنطیم چاشنی و کشیدن ضامن رو با دستای خودت انجام میدی! و این یعنی اکشن. توی بیس بال به یک سانتیمتر حرکت دستت حساسه.
به اینها اضافه کنید wii balance board رو که حساس به وزنه و میزان دقیق تعادل رو محاسبه میکنه و از اون توی حرکات نیازمند به تعادل و فشار مثل: هد زدن به توپ. اسکی و اسنو برد بازی کردن و چیزهایی که من هنوز نمیدونم استفاده میشه.

wiifit_1.jpg

در کنترل هواپیما محدود به جهات چهار گانه و آنالوگ ها نیستی، wii moteو Nunchuck کار فرمون کنترل رو برای شما انجام میدن و اگر خواستید میتونید از این استفاده کنید:
sku_4957_2_qjpreviewth.jpg

wii-plane-ctrllr-v01l_qjpreviewth.jpg

چیزایی که در موردش صحبت شد مربوط به کنترل بازی هستن و کنترل بخش عظیمی از گیم پلی ( روند بازی) رو تشکیل میده،حالا فکر میکنم فرق گیم پلی ها مشخص شد. از نظر ما عنوان کنسول نسل جدید به خاطر دنیای جدیدی که wii به بازی کنش هدیه میده متعلق به wii هست و کنسول های دیگه حرف جدیدی ندارن که بخوان نسل جدید باشن.
اینم قلاب ماهیگیری برای حسن ختام:

sku_4957_2_qjpreviewth.jpg
sku_4957_4_qjpreviewth.jpg

user_offline.gif

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر