راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

joykiller360

کاربر سایت
Jun 26, 2009
525
نام
میثم صیام
ممنون به خاطر هشدار، اما مطمئن باش حتی فکر خریدن این گیم هم به ذهنم خطور نکرده بود.
به عبارت دیگه: Final Fantasy می‌خوام چی‌کار؟
دوست عزیز همه چیز که به Final Fantasy ختم نمیشه مشکل j بود دستگاهتون همیشه همراهتون هست چون الان بیشتر بازی ها یا pal هستن یا free و j به راحتیه pal گیر نمیاد همه جا.

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
دوست عزیز همه چیز که به Final Fantasy ختم نمیشه مشکل j بود دستگاهتون همیشه همراهتون هست چون الان بیشتر بازی ها یا pal هستن یا free و j به راحتیه pal گیر نمیاد همه جا.
آره، می‌دونم. راستش اتفاقاً مشکل من اینه که بعضی از گیم‌هایی که می‌خوام، فقط روی J عرضه می‌شن.
قضیه بیشتر مربوط به این تاپیک می‌شه: http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=29091

به هر حال من کلاً به جز گیم‌های XBLA، شاید سر جمع 10 تا گیم برای XBox بخوام، تازه این با احتساب گیم‌هاییه که توی سال‌های آینده خواهم گرفت :D

کلاً نمی‌خوام بحث این تاپیک رو منحرف کنم. سوال اصلی من راجع به همون محتویات 360 های Limited Edition بود، که جوابم رو گرفتم.

Moahammad_sdt

کاربر سایت
Mar 20, 2010
12
سلام
من یک Arcade می خواستم بخرم چون اطلاعاتم خیلی کمه چند تا سوال داشتم
1.قیمتش چنده
2.آیا می شه باهاش divx ,xvid,mp3 از این جور چیزها دید
3.بهش فلش مموری می خوره یا نه
4.به مانیتور وصل می شه یا نه
6.اینکه هارد نداره چه مشکلاتی ممکن پیش بیاد و ممکنه بعضی بازی ها رو اجرا نکنه
7.چند کپی خورش می کنن
با تشکر

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
آره، می‌دونم. راستش اتفاقاً مشکل من اینه که بعضی از گیم‌هایی که می‌خوام، فقط روی J عرضه می‌شن.
قضیه بیشتر مربوط به این تاپیک می‌شه: http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=29091

به هر حال من کلاً به جز گیم‌های XBLA، شاید سر جمع 10 تا گیم برای XBox بخوام، تازه این با احتساب گیم‌هاییه که توی سال‌های آینده خواهم گرفت :D

کلاً نمی‌خوام بحث این تاپیک رو منحرف کنم. سوال اصلی من راجع به همون محتویات 360 های Limited Edition بود، که جوابم رو گرفتم.
به نظرم شما یه 360 فری ریجن هک شده-جسپر بخری خیلی برات عالیه!
یه نفر رو هم میشناسم -از این بازیهایی که فقط تو ژاپن عرضه شدن چندین عنوان داره!
اونجوری خودت-خودت رو راحت میکنی!همه عنوانهای XBL رو مفتی بازی میکنی!(یا دانلود میکنی یا میخری!):biggrin1:

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
سلام
من یک Arcade می خواستم بخرم چون اطلاعاتم خیلی کمه چند تا سوال داشتم
1.قیمتش چنده
2.آیا می شه باهاش divx ,xvid,mp3 از این جور چیزها دید
3.بهش فلش مموری می خوره یا نه
4.به مانیتور وصل می شه یا نه
6.اینکه هارد نداره چه مشکلاتی ممکن پیش بیاد و ممکنه بعضی بازی ها رو اجرا نکنه
7.چند کپی خورش می کنن
با تشکر

1. تاپیک قیمت رو ببینید بهتره.
  2. mp3 بله xvid و divx هم با یه آپدیت از لایو می‌شه دید.
  3. بله 3 تا USB.
  4. بله با کابل DVI-HDMI یا با کابل VGA که کیفیتش از دوتای قبلی کمتره. کابل‌ها جدا باید خریداری شه.
  5. ؟؟؟
  6. به لنز درایو دستگاه فشار بیشتری می‌آد. همه بازی‌ها رو اجرا می‌کنه فقط بازی مثل فورزا که دو دیسک هست ماشین و جاده‌های بیشتر توی دیسک دو هست که باید توی هارد نصب بشه.
  7. کپی‌خور شده می‌فروشن معمولاً ولی در حدود 10-15 هزار تومان.

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
به نظرم شما یه 360 فری ریجن هک شده-جسپر بخری خیلی برات عالیه!
یه نفر رو هم میشناسم -از این بازیهایی که فقط تو ژاپن عرضه شدن چندین عنوان داره!
اونجوری خودت-خودت رو راحت میکنی!همه عنوانهای XBL رو مفتی بازی میکنی!(یا دانلود میکنی یا میخری!):biggrin1:
اینم پیشنهادیه. یه XBox ِ کپی‌خور شده دارم (ریجن J)، میشه از این بلاها سرش آورد و گیم‌های لایو رو تا خرخره پایرت‌خور کرد :D منتها آیا هیچ کدوم از این فروشگاه‌ها این کار رو انجام می‌دن؟ و چقدر می‌گیرن؟
گیم‌هایی ژاپنی‌یی که می‌خوام رو هم همین الان دارم (دانلود کردم). اینجا به سختی پیدا می‌شن، گفتم دانلود کنم سنگین‌تره.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اینم پیشنهادیه. یه XBox ِ کپی‌خور شده دارم (ریجن J)، میشه از این بلاها سرش آورد و گیم‌های لایو رو تا خرخره پایرت‌خور کرد :D منتها آیا هیچ کدوم از این فروشگاه‌ها این کار رو انجام می‌دن؟ و چقدر می‌گیرن؟
گیم‌هایی ژاپنی‌یی که می‌خوام رو هم همین الان دارم (دانلود کردم). اینجا به سختی پیدا می‌شن، گفتم دانلود کنم سنگین‌تره.
اره یکی رو سراغ دارم- انجام میده!البته باید اون اپدیتی که وقتی دیسک تو درایوه -در درایو با X اجکت میشه رو نکرده باشی!70-75 هم میتونم برات OK کنم!(خدایش این قیمت رو به خودم میده!برای کسای دیگه زیر 130 نیست!)

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
اره یکی رو سراغ دارم- انجام میده!البته باید اون اپدیتی که وقتی دیسک تو درایوه -در درایو با X اجکت میشه رو نکرده باشی!70-75 هم میتونم برات OK کنم!(خدایش این قیمت رو به خودم میده!برای کسای دیگه زیر 130 نیست!)
به سلامتی اون آپدیت روی دستگاهم وجود داره :D به هر حال ممنون :)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
در یک بسته ی واقعی Xbox 360 Elite چه چیز های را باید دید ؟ :confused:

الان فقط پک های جدید موجود هست توی بازار که وسایل زیر داخلش هست :

کنسول XBox 360 مشکی + هارد 120 گیگابایت
پاور برق + کابل برق
کابل Composite
کابل Ethernet یا همون LAN
هدست
فیش مربوط به TV
دسته مشکی رنگ + باطری
تعدادی کاتالوگ

Xbox-360-Elite-No-Longer-Includes-HDMI-CableOr-Component-Cables.jpg

bestl3oy

کاربر سایت
Sep 24, 2009
7
سلام دوستان

ممنون از اینکه پاسخ میدین
من یه سوال داشتم

من میخوام یه آرکید بگیرم
تلویزیونی که دارم از این قدیمیاست یعنی فقط از این 3 تا پورتا میخوره همونی که عکسش توی پست بالا هست
میخواستم ببینم بازی میتونم بکنم با این ؟
مشکلی پیش نمیاد ؟
بعد تا کی این xbox 360 ساپورت میشه؟
یعنی بخرم میصرفه ؟؟
راستی من میخوام آرکید بگیرم - این هارد فقط به درد بازی ریختن میخوره ؟ یعنی توی سیو بازی ها به مشکل نمیخورم ؟

ممنون

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام دوستان

ممنون از اینکه پاسخ میدین
من یه سوال داشتم

من میخوام یه آرکید بگیرم
تلویزیونی که دارم از این قدیمیاست یعنی فقط از این 3 تا پورتا میخوره همونی که عکسش توی پست بالا هست
میخواستم ببینم بازی میتونم بکنم با این ؟
مشکلی پیش نمیاد ؟
بعد تا کی این xbox 360 ساپورت میشه؟
یعنی بخرم میصرفه ؟؟
راستی من میخوام آرکید بگیرم - این هارد فقط به درد بازی ریختن میخوره ؟ یعنی توی سیو بازی ها به مشکل نمیخورم ؟

ممنون

بله می تونید بازی کنید،مشکلی پیش نمیاد.
360 هم حالا حالاها ساپورت میشه.مطمئنا برای یه گیمر خریدش به صرفه هست.
در کُل داشتن هارد خوبه،شما فعلا آرکید بخر،به مشکل برخورد کردی هارد توی بازار هست که بخرید.
در ضمن با آپدیت جدیدی که خواهد اومد،شما می تونید از فلش مموری هم برای ذخیره Save ها و ... استفاده کنید.

GOOD DEMON

کاربر سایت
Mar 2, 2008
233
نام
مهدی
سلام دوستان
قوی ترین درایو کدومه؟کدوم لنزش قوی تره؟
دوست عزیز درایو قوی که الان تولید میشه و می تونی پیدا کنی Lite-on هست ضعیف ترین بنکیو بود البته درایو های سری اول 360 هم خوب بودند اما آلان دیکه تولید نمی شند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر