راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
احتمالا با همون 512 به بالا میشه بازی کرد چون 128 که سرعت لازم برای بازی های به اون خفنیو نداره نه؟!!!:confused:

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
دوستان عزیز ، من الان داشتم با تکاوچ صحبت میکردم در مورد این مطالبی که نوشته ، بهرحال قضاوت رو به عهده خود دوستان میذاریم که کدوم حرف درسته و کدوم غلطه !
مساله بسیار مهم تر و خبر بسیار خوشحال کننده برای همه از جمله خودم این چیزی هست که الان میخوام بگم ! :cheesygri
باز هم تکاوچ قیمتها رو برای بار چندم شکوند و قرار شد از این به بعد برای بچه های سایت بازیهای 360 رو روی دیسکهای Gimax با قیمت 5000 تومان و HP با قیمت 6000 تومان بزنه !
در ضمن برای کپی خور کردن کنسول 360 هم قرار شد از بچه های سایت و کسانی که بچه های سایت خودمون معرفی شون کنند ، 15000 تومان بگیره !

در مورد قیمت بازیها ، من که خودم کلی خوشحال شدم چون از فردا اومدن بازیهای توپ برای 360 شروع میشه و خوشبختانه و با لطف تکاوچ جان بچه ها میتونن بازیهای بیشتری با قیمت کمتر تهیه کنند.
تکاوچ همونطور که قول داده ، باز هم گفت اگر قیمت DVD9 خام ارزونتر بشه ، قیمتها از این هم پایین تر خواهد اومد !
در مورد بازیهای جدید هم گفت که سعی میکنه در اسرع وقت هر بازی جدیدی که release میشه تهیه کنه و در اختیار دوستان در سایت قرار بده.
;)

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
دوستان عزیز ، من الان داشتم با تکاوچ صحبت میکردم در مورد این مطالبی که نوشته ، بهرحال قضاوت رو به عهده خود دوستان میذاریم که کدوم حرف درسته و کدوم غلطه !
مساله بسیار مهم تر و خبر بسیار خوشحال کننده برای همه از جمله خودم این چیزی هست که الان میخوام بگم !
باز هم تکاوچ قیمتها رو برای بار چندم شکوند و قرار شد از این به بعد برای بچه های سایت بازیهای 360 رو روی دیسکهای Gimax با قیمت 5000 تومان و HP با قیمت 6000 تومان بزنه !
در ضمن برای کپی خور کردن کنسول 360 هم قرار شد از بچه های سایت و کسانی که بچه های سایت خودمون معرفی شون کنند ، 15000 تومان بگیره !

در مورد قیمت بازیها ، من که خودم کلی خوشحال شدم چون از فردا اومدن بازیهای توپ برای 360 شروع میشه و خوشبختانه و با لطف تکاوچ جان بچه ها میتونن بازیهای بیشتری با قیمت کمتر تهیه کنند.
تکاوچ همونطور که قول داده ، باز هم گفت اگر قیمت DVD9 خام ارزونتر بشه ، قیمتها از این هم پایین تر خواهد اومد !
در مورد بازیهای جدید هم گفت که سعی میکنه در اسرع وقت هر بازی جدیدی که release میشه تهیه کنه و در اختیار دوستان در سایت قرار بده.
تکاوچ جان الان کنسول هم برای فروش دارن و اگه بله چه قیمت میدن ؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,798
نام
امین
یه سوال . تکاوچ کیه ؟ :cheesygri :blushing:

تکاوچ دوست اقا طاهر و اولین کسی که در ایران 360 رو هک کرد!!!:)

تکاوچ جان الان کنسول هم برای فروش دارن و اگه بله چه قیمت میدن ؟

اسمش طاهره:cheesygri از طرف دوستش(تکاوچ حرف زد)

saeed-crisis2

کاربر سایت
Oct 1, 2005
748
تکاوچ دوست اقا طاهر و اولین کسی که در ایران 360 رو هک کرد!!!

فروشگاه داره ؟ اگه داره کجاست ؟
تلفظ اسمش چطوریه ؟ باید روی "و" ساکن بذاریم؟:)
اسمش طاهره از طرف دوستش(تکاوچ حرف زد)
منظورشو درست نفهمیدی
اونم همینو گفت...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,798
نام
امین
فروشگاه داره ؟ اگه داره کجاست ؟
تلفظ اسمش چطوریه ؟ باید روی "و" ساکن بذاریم؟:)

فروشگاه که نداره خونه خودش 360 هم میکنه:)

والا من این طوری تلفظ میکنم: takavach :cheesygri
منظورشو درست نفهمیدی
اونم همینو گفت...

اره
38.gif

rouzbehpar

کاربر سایت
Oct 28, 2006
8
آقایون عزیز سلام.
من هر کاری میکنم و هر چی میگردم نمی تونم راهی پیدا کنم که با آقای تکاوچ تماس بگیرم .:((
اگه ممکنه شماره تماس ایشون رو برای من PM کنید تا من و دوستانم هم بتونیم از خدمات منحصر به فرد ایشون در ضمینه xbox360 استفاده کنیم.:love:

بازم ممنونم.:love:

T800

کاربر سایت
Nov 3, 2005
126
من هر کاری میکنم و هر چی میگردم نمی تونم راهی پیدا کنم که با آقای تکاوچ تماس بگیرم
شما اگه چندتا صفحه قبل رو خونده بوديد جوابتونو مي گرفتيد شماره آقا تكاوچ تا اونجايي كه من
اطلاع دارم اين: 66717132 راستي آقا طاهر بازيهايي روكه فرمودين آقا تكاوچ واسه شهرهاي ديگه هم پست ميكنه؟واگه احتمالا بازي خراب باشه يابا دستگاه طرف مشكل داشته باشه واجرانشه ايشون حاظربازيهارو تعويض كنه؟وسوال آخرشما ميدونيد آقا تكاوچ درحال حاظر دستگاه داره يا نه؟لطفا قيمتشوهم با هك كردن بگيد چقدر آب ميخوره؟مچكرم

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
تکاوچ بازیها رو برای شهرستان هم پست میکنه ، اگر هم واقعاً دیسک مشکل داشته باشه عوض میکنه ، البته کسی که داره بازی میخره باید با توجه به کنسولش و درایو اون جنس دیسک خام رو تعیین کنه که به مشکل بر نخوره ، منظورم اینه که اینطور نشه که مثلاً شما بیای 10 تا بازی رو Gimax سفارش بدی و بعد متوجه بشی که درایو کنسولت gimax نمیخونه و بعد بخوای همه بازیها رو پس بدی !
در حال حاضر هم تا جایی که من اطلاع دارم کنسول موجود نداره.

T800

کاربر سایت
Nov 3, 2005
126
خوب دوتا درايو كه بيشتر نيست يكي LGويكي همsumsung اين دوتا درايو با كدوم مارك از DVDها بهتر جواب داده؟ويا راه اينكه بفهميم درايومون با چه ماركي سازگارتر چيه؟يعني اگه همه بازيها روي HPباشه كه كيفيتشم بالاترازgimax بازم ممكن بادرايو مشكل داشته باشه درنتيجه اونوقت تكليف چيه؟فروشنده بايد قبول كنه يا خريدار بايد قيدشو بزنه وبره سراغ ماركهاي ديگه؟ودرحال حاظر عمده ترين مشكل 360چيه؟

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473
از دوستان کسی بلده چطوری میشه داشبورد ایکس باکس را آپدیت کرد؟
چون مایکروسافت آپدیت داده:http://www.dailytech.com/article.aspx?newsid=4756

راستی من از آقا تکاوچ دلخورم،چون نمیدونم کدوم نسخه فرمور را نصب کرده و میشه با این ایکس باکسم live بازی کرد یا نه:( :confused:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,798
نام
امین
راستی من از آقا تکاوچ دلخورم،چون نمیدونم کدوم نسخه فرمور را نصب کرده و میشه با این ایکس باکسم live بازی کرد یا نه:( :confused:

چرا دلخور؟؟
اگه جدیدا نصب کردی 4 هست که میشه به xbl وصل شد اگه چند وقته پیش کپی خور کردی نمیشه به xbl وصل شد;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر