راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

! Sir Matt Busby

کاربر سایت
Jul 2, 2006
376
چرا دلخور؟؟
اگه جدیدا نصب کردی 4 هست که میشه به xbl وصل شد اگه چند وقته پیش کپی خور کردی نمیشه به xbl وصل شد;)

امين جان میگم اطلاع داری اقای تکاوچ دقيقا کدوم فرم وير رو نصب میکنند [ 4 آيا !؟ با این فرم وير میشه لايو هم وصل شد ديگه !؟ ديسکهای اريجينال رو اونوقت میخونه اگر این ورژن 4 رو بريزيم !؟ ] و اینکه ايا گارانتی هم در کار هست که اگر دستگاه به طور مثال هيچ ديسکی رو نخونه تعمير کنند !؟
297.gif

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
سلام بچه ها می خوام برای چندمین بار چیزی رو بگم آقایون باور کنید یا نکنید اتصال به xboxlive فقط به فرمور ربط نداره پس چرا ریسک میکنید صبر کنید تا یه روش صد درصدی بیاد بعد (یه بار جستی ملخک دوبار جستی ملخک بار سوم کف دستی ملخک)

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473
سلام بچه ها می خوام برای چندمین بار چیزی رو بگم آقایون باور کنید یا نکنید اتصال به xboxlive فقط به فرمور ربط نداره پس چرا ریسک میکنید صبر کنید تا یه روش صد درصدی بیاد بعد (یه بار جستی ملخک دوبار جستی ملخک بار سوم کف دستی ملخک)

باشه فقط دمت گرم یک روش 100% اومد بگید که بدونیم.

آقا تکاوچ چطوری میشه این داشبورد ایکس باکس را آپدیت کرد،چون گفتید که این کنسول ها نسخه 1 ایکس باکس هستن و به احتمال زیاد(چون برنامه نویسم و مایکروسافت رو می شناسم) این داشبوردشون باگ داره و آپدیت دادن.

خلاصه اگه نمیشه به live وصل شد،لااقل به 1080p وصل بشیم،چون 2 هفته دیگه میام تهران تلویزیون پلاسما بگیرم:-"

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
Salam Agha takavach Khaste Nabashi Mikhastam Bedonam Ke Shoma 360 ham dorost mikonid man nemitonam Fw Berizam Mesl inke Beham rikhte sar 51 gir mikone 360 ham orginal shode shoma mitoni dorost konid???:((:((:((:((

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
دوست عزیز در مورد داشبورد باید بگم که خوشبختانه بیشتر بازی های جدید خودشون داشبورد را آپدیت می کنند
در مورد تلویزیون هم باید بگم عجله نکن چون نسل جدید تلویزیون ها داره میاد به اسم لیزری که کیفیت دو سه برابر پلاسما دارن وقیمتشان هم پایین تر از پلاسما است (این مطلب را برای دوستان نوشتم تا بدانند )پس کسی عجله نکنه
لطفاَ بحث تلویزیون را در این تایپیک نکنید
آقای ea- games باشه بیار برات درست کنم

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
دوستان عزیز ، لطفاً در مورد چیزی که اطلاع دقیق ندارید ، مطلب ننویسید و بحث بیهوده راه نندازید !
فعلاً Xbox360 به هیچ وجه ریجن فری نشده ، نه با چیپ و نه با نرم افزار ! دیگه خودتون میدونید که اگر همچین چیزی باشه تو اینترنت خبرش به سرعت پخش میشه و همه مطلع میشن !
پس لطفاً تا موقعی که خبر قطعی از منبع موثق از این بحث منتشر نشده این مطالب رو ننویسید که باعث ایجاد بحثهای بی مورد میشه.
موفق باشید

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
امين جان میگم اطلاع داری اقای تکاوچ دقيقا کدوم فرم وير رو نصب میکنند [ 4 آيا !؟ با این فرم وير میشه لايو هم وصل شد ديگه !؟ ديسکهای اريجينال رو اونوقت میخونه اگر این ورژن 4 رو بريزيم !؟ ] و اینکه ايا گارانتی هم در کار هست که اگر دستگاه به طور مثال هيچ ديسکی رو نخونه تعمير کنند !؟
297.gif

اره با 4 میشه به xbl وصل شد البته مثل اینکه این 4 فقط واسه درایو سامسونگ هست;)
در مورد دیسک اورجینال خبر ندارمن ولی فکر نمیکنم!
تعمیر که اگه تکاوچ جان بتونن حتما برات انجام میدن:)

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
من کلا در این کار نیستم و برای خودم هم نمیخوام بگیرم اما یه چیزی رو امروز پیدا کردم که جالب بود برای من:
رجیون مهم نیست چون میخواد بازی اریجنال بگیره
پک PRE هست
یه دسته بی سیم اضافی داره
دو بازی اریجنال (King kong,PGR)
قیمتش هم یه کمی گیرا بود در مقابل بقیه:
300 پوند یا همون 514 هزار تومن
حالا میخوام بگید که میرزه یا نه
ممنون;)

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
اقا اقا لطفا سریع جواب این پست رو بدین!

به نظر شما ریجنی که توی تایلند هست چیه؟! پال؟ پال چقدر از ان‌تی‌اس‌سی، بازی‌هاش کمتره؟ بدویید دارن بر می‌گردن!

بعد این‌که 360 قلابی که معنی نداره؟ 360 رو چه کشورهایی تولید می‌کنن؟ الان پشت کنسول شما نوشته مید این کجا؟

آقا لطفا یکی دوباره همه‌ی سیستم ها رو برای من بنویسه. چند جور پال داریم و ...

OiLeS

کاربر سایت
Nov 6, 2005
218

به نظر شما ریجنی که توی تایلند هست چیه؟! پال؟ پال چقدر از ان‌تی‌اس‌سی، بازی‌هاش کمتره؟ بدویید دارن بر می‌گردن!

بعد این‌که 460 قلابی که معنی نداره؟

اکثر بازی ها پالشون هم موجوده...تنها 2-3 مورد که بازی هاش نیست که اونا هم کم کم داره جور میشه

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627

بعد این‌که 460 قلابی که معنی نداره؟

سامان جان تا آنجایی که من اطلاع دارم ntsc/j هست اون هم از نوع پاسفیک cd هاش هم کم هست

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان

بعد این‌که 360 قلابی که معنی نداره؟ 360 رو چه کشورهایی تولید می‌کنن؟ الان پشت کنسول شما نوشته مید این کجا؟

تایلند محدودش جزو ntsc/j هست. یه مدل pal بیشتر نداریم. در مورد pal هم به نظر من از همه بهتره شاید در حال حاضر و مقطعی بازی کمتر داشته باشه ولی در دراز مدت بهتره و 100 البته احتیاج به تعویض آداپتور برق هم نداره. در ثانی این جاهایی که بازی های 360 رو در ایران کپی می کنند بیشتر برای اینکه خودشون uc می فروشن بازی های uc رو هم دانلود می کنن و گرنه اگه لیست ریلیز های جدید 360 را همیشه در اینترنت جستجو کنید می بینید که در موارد زیادی اول تورنت نسخه pal بازی گذاشته می شه.
یسری از این 360 ها که من دیدم نوشته بود ساخت چین. حالا نمی دونن جاهای دیگری هم می سازند یا نه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر