راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
دوستان لطفا یکی جواب بده ظاهرا دوتا سوالی که من کردم تو صفحات قبل سوال دو نفر دیگه هم هست
دوستان میگم من اخر متوجه نشدم دقیقا و کاملا برای داشتن صدای دالبی دیجیتال در بازی های 360 به چه چیزهایی احتیاج هست؟لطفا یکی کامل توضیح بده
جریان این به جای هارد اکبند خود 360 از هارد لب تاپ استفاده کردن برام یه سوال پیش اورده اونم اینه که ایا میشه روی ارکید که مموری داری و تا حالا هارد نخورده هم از هارد های لب تاپ به جای هارد اکبند استفاده کرد؟

gangester

کاربر سایت
Dec 27, 2008
12
دوستان لطفا یکی جواب بده ظاهرا دوتا سوالی که من کردم تو صفحات قبل سوال دو نفر دیگه هم هست
دوستان میگم من اخر متوجه نشدم دقیقا و کاملا برای داشتن صدای دالبی دیجیتال در بازی های 360 به چه چیزهایی احتیاج هست؟لطفا یکی کامل توضیح بده
جریان این به جای هارد اکبند خود 360 از هارد لب تاپ استفاده کردن برام یه سوال پیش اورده اونم اینه که ایا میشه روی ارکید که مموری داری و تا حالا هارد نخورده هم از هارد های لب تاپ به جای هارد اکبند استفاده کرد؟
یعنی هیچکس نمیخواد جواب من و danijon_2006 و leonard_cohen رو بده؟:(:mad::((:(:mad::((:(:mad::((

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,024
نام
محمد امین
ببخشیدا
هر کسی یه چیزی میگه
قضیه این ترانس و برق 220 و 110 چیه؟؟؟
یعنی چی دستگاهای پال 220 ولته هستن؟؟
میشه کامل توضیخ بدید همراه با عکس هر کدوم از ترانس ها
ببخشید سوالهام زیاد شد
خیلی ساده هست.. ما سه تا ریجن داریم که هر کدام متعلق به منطقه ای هست.. (j- pal - uc )

و اون مناتق هم برق مخصوص به خودشون رو دارن..

ریجن پال که برای اروپا و خاورمیانه هست طوری درست شده که با برق 220 ولت مشکل نداره..

ریجن جی و uc هم که مختص به کشور های شرق آسیا و آمریکا هستند .. طوری درست شدن که باید به برق 110 ولت وصل بشن..

اما تبدیل های هست که برق 110 ولت رو به 220 ولت تبدیل میکنه.. که کسانی که ریجن جی و uc دارن ربای استفاده در ایران باید این تبدیل رو خریداری کنن.

تو تاپیک زیر کاملا در مورد وصل کردن هارد لپ تاپ توضیح داده

تعویض هارد 360 XBOX

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,549
نام
امیر
اما تبدیل های هست که برق 110 ولت رو به 220 ولت تبدیل میکنه.. که کسانی که ریجن جی و uc دارن ربای استفاده در ایران باید این تبدیل رو خریداری کنن.
220 را به 110 ... چون اصلا نمی شه 110 را با تبدیل به 220 تبدیل کرد...!

ALMAS PERSIA

کاربر سایت
Dec 7, 2008
33
خیلی ساده هست.. ما سه تا ریجن داریم که هر کدام متعلق به منطقه ای هست.. (j- pal - uc )

و اون مناتق هم برق مخصوص به خودشون رو دارن..

ریجن پال که برای اروپا و خاورمیانه هست طوری درست شده که با برق 220 ولت مشکل نداره..

ریجن جی و uc هم که مختص به کشور های شرق آسیا و آمریکا هستند .. طوری درست شدن که باید به برق 110 ولت وصل بشن..

تو تاپیک زیر کاملا در مورد وصل کردن هارد لپ تاپ توضیح داده

تعویض هارد 360 XBOX
یعنی به غیر از این ترانس هایی(همینایی که مثل اجر هستن:laughing:) که تو خود جعبه ی 360 هست یه چیز دیگه هم باید گرفت؟؟
عکسی چیزی دارید

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,549
نام
امیر
یعنی به غیر از این ترانس هایی(همینایی که مثل اجر هستن:laughing:) که تو خود جعبه ی 360 هست یه چیز دیگه هم باید گرفت؟؟
عکسی چیزی دارید
نه...!

من وقتی J خریدم همه چیزش کامل بود. فکر کنم داشته باشه...!

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
کمک

سلام...​

دیروز رفیقم اومد خونمون و یه نگاه به کنسول انداخت و گفت این zephyr با نمیدونم چی اضافه:-"(هیت سینک،میت سینک،لین سانگ با شرکت لیانگ جی سو:biggrin1:)البته 12ولت شده
آخه خودم تا حالا دقت نکرده بودم الان هم دیگه میترسم روشنش کنم:(:crying:

سوال:
1:اگه من برمxbox360 60g بگیرم(همونا که میگن مادربوردش بهینه شده) خوبه یا صبر کنم جسپر(خودم حالم بهم خورد اینقدر گفتم:sick:)بگیرم؟
2:این مدل احتمال خرابیش از معمولیا کمتره؟واگه بخرم پشیمون نمیشم؟
3:اصلا فالکون خیلی خرابی داشته؟

4:این سوال متفرقست:میخواستم بدونم چرا (ms) بعد ازخرابی لانچ 2 مدل دیگه عرضه کرد و چرا مستقیم یه چیز مثل جسپر نداد بیرون؟:confused:
:sorry:
ببخشید که زیاد پرسیدم

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,549
نام
امیر
سلام...​

دیروز رفیقم اومد خونمون و یه نگاه به کنسول انداخت و گفت این zephyr با نمیدونم چی اضافه:-"(هیت سینک،میت سینک،لین سانگ با شرکت لیانگ جی سو:biggrin1:)البته 12ولت شده
آخه خودم تا حالا دقت نکرده بودم الان هم دیگه میترسم روشنش کنم:(:crying:

سوال:
1:اگه من برمxbox360 60g بگیرم(همونا که میگن مادربوردش بهینه شده) خوبه یا صبر کنم جسپر(خودم حالم بهم خورد اینقدر گفتم:sick:)بگیرم؟
2:این مدل احتمال خرابیش از معمولیا کمتره؟واگه بخرم پشیمون نمیشم؟
3:اصلا فالکون خیلی خرابی داشته؟

4:این سوال متفرقست:میخواستم بدونم چرا (ms) بعد ازخرابی لانچ 2 مدل دیگه عرضه کرد و چرا مستقیم یه چیز مثل جسپر نداد بیرون؟:confused:
:sorry:
ببخشید که زیاد پرسیدم
1. تا امروز چاسپر بهترین و باعمر ترین مادربورد مایکروسافت برای 360 می باشد.
2.این مدل تازه بیرون داده شده و آماری ازش نیست ولی به احتمال زیاد مشکلاتش خیلی کم خواهد بود.
3.فالکون نسبت به مادربورد های قبلی کمتر بوده ولی آمار خرابیش کم هم نبوده...!
4.مایکروسافت در هر مادرببورد مشکلات مادربورد قبلی خود را تصحیح می نمود و هر مادربورد بهتر از قبلی شد.

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
با تشکر از امیر...

1:منظورم از این سوال این بود اگه من اینو بخرم خوبه (یعنی پشیمون نمیشم؟)یاصبر کنم؟
2:منظورم مادر بورد x360های 60گیگ بود،خوبه یا همون فالکونه به ما میگن بهینه شده سر مارو شیره بماان؟ اصلا چه تغییری کرده؟

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
با تشکر از امیر...

1:منظورم از این سوال این بود اگه من اینو بخرم خوبه (یعنی پشیمون نمیشم؟)یاصبر کنم؟
2:منظورم مادر بورد x360های 60گیگ بود،خوبه یا همون فالکونه به ما میگن بهینه شده سر مارو شیره بماان؟ اصلا چه تغییری کرده؟
بستگي به خود شما داره
اگر ميتوني تا اومدن جسپر صبر كني كه چه بهتر چون ميخواي پول بدي يه چند وقت وايسا با اطمينان خاطر پول بده و يه چيز خوب بخر
اگر نه كه همين 60GB ها هم خوبن البته من شنيدم كه خيلي فرق با برد هاي قبلي ندارن ولي به هر حال بستگي به خودت داره
نظر من اينه كه فعلا با همين زفير سر كن تا جسپر بياد
ميگن روي اين برد هاي 60GB ها چند رم و چين هدسينگ بيشتر شده مثل برد قبلي يعني همون زفير كه چند وقت بعد بهش چند هدسينگ اضافه كردن

GearOfWar

کاربر سایت
Sep 28, 2007
109
چه طوری رفیق MehradCreed ؟
ببین منم این سوال داشتم دوستمونم او بالا این سوال رو پرسیده بود ولی متاسفانه کسی جوابشو نداد !
ببین بهترین مدل همین Arced هست البته اگه بشه یه هارد بهش وصل کنی !!!!
ببین الان هارد 160 G لپتاب 80 تومنه !
اگه بشه فرمتش کرد و رو Xbox360 جواب بده خوب ادم میره یه Arced میخره هاردو بهش وصل میکنه حاشو میبره !

البته اینم بگم من تو همین تاپیکا خوندم که برنامشو بچه ها ردیف کردن ولی میگن 50% جواب داده !!
حالا میخوام اگه کسی توانشو داره یا قبلا تجربه کرده جواب منو بده .

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,549
نام
امیر
چه طوری رفیق MehradCreed ؟
ببین منم این سوال داشتم دوستمونم او بالا این سوال رو پرسیده بود ولی متاسفانه کسی جوابشو نداد !
ببین بهترین مدل همین Arced هست البته اگه بشه یه هارد بهش وصل کنی !!!!
ببین الان هارد 160 G لپتاب 80 تومنه !
اگه بشه فرمتش کرد و رو Xbox360 جواب بده خوب ادم میره یه Arced میخره هاردو بهش وصل میکنه حاشو میبره !

البته اینم بگم من تو همین تاپیکا خوندم که برنامشو بچه ها ردیف کردن ولی میگن 50% جواب داده !!
حالا میخوام اگه کسی توانشو داره یا قبلا تجربه کرده جواب منو بده .
دوست عزیز راه های بسیاری برای صرفه جویی در بودجه وجود داره ولی شما حال و حوصله و مهارت کافی را دارید؟

اگر دارید که 100% این کار توصیه می شه و می تونی از خیلی روش ها برای صرفه جویی استفاده کنی ولی اگر می خوای بدی بیرون بهتره پرمیوم بگیری...!

این مهارت شاید به قیمت عمر کنسول شما تمام بشه ولی کلا اگر بودجه پرمیوم دارید ، پیشنهاد می شه...!

در مورد هارد لپتاپ و روش های اون من این کار را نکردم و به ریسکش هم تن نمی دم...!

GearOfWar

کاربر سایت
Sep 28, 2007
109
منظور از مهارت کافی چی میخوای ؟
2- راه های زیادی برای صرفه جوبی وجود داره رو نام ببر !
3 - چرا مگه چیه من Arced ندیدم اگه جای هارد داشته باشه ! یه هارد لپتاب میگیریم فرمت میکنیم بعد با یه قاب هارد 360 قبلی که جلا سوخته یا هر جیزی عوض میکنیم میشه 60 G :cheesygri

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,024
نام
محمد امین
منظور از مهارت کافی چی میخوای ؟
2- راه های زیادی برای صرفه جوبی وجود داره رو نام ببر !
3 - چرا مگه چیه من Arced ندیدم اگه جای هارد داشته باشه ! یه هارد لپتاب میگیریم فرمت میکنیم بعد با یه قاب هارد 360 قبلی که جلا سوخته یا هر جیزی عوض میکنیم میشه 60 G :cheesygri

اگر تجربه این کارها رو نداری .. به نظر من بیخیال شو.. چون امکان داره به کنسول و هاردت صدمه بزنی..

یک دونه پریمیوم 60 گیگ بخر خیال خودت رو راحت کن.. مگر اینکه از ریسک کردن خوشت بیاد..

3- آرکد جای هارد داره و شما میتونی خیلی راحت هارد کنسول ها دیگر رو بر رویه اون نصب کنی..

معمولا هارد نمی سوزه و فکر هم نکنم قاب خالی هارد گیر بیاری..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر