راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

*Mohammad*

کاربر سایت
Mar 6, 2007
674
نام
محمد
این داخل پک Arcade :

BOX360ARCADE.jpg

ترانس ( چی میگن بهش :biggrin1: ) داخل این پک نیست ؟!

Biohazard 4

کاربر سایت
Apr 26, 2007
219
من يك دسته خريدم كه Charge Pack هم داره يعني يه باتري داره كه ميزاري شارژ ميشه بازي مي كني . توي دستور العملش نوشته بود كه وقتي چراغ سبز شد اماده است . من 3 ساعت بازي كردم بعد كنسول خاموش كردم چند ثانيه چراغ قرمز شد يعني داره شارژ ميشه بعد يه هو سبز شد يعني شارژ تموم شد . رو دفتر چه هم نوشته بود ميتونه تا 6 ساعت اين شارژ طول يكشه . به منم گفته بودن كه اگه كم تر بذاري باتري هر بار كم شارژ ميشه . حالا به نظرتون چي شده ؟(البته نوشته بازي كنيد و شارژ كنيد )

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
دوستان میگم من اخر متوجه نشدم دقیقا و کاملا برای داشتن صدای دالبی دیجیتال در بازی های 360 به چه چیزهایی احتیاج هست؟لطفا یکی کامل توضیح بده

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,996
نام
احمد
می دونم به اینجا ربطی نداره ولی خواهشن جواب بدید

ببخشید دوستان...
میخواستم ببینم میشه xbox رو به این ضبط وصل کرد؟(توی خونه فاصله داشت نتونستم ازش عکس بگیرم(خودمونیم اگر هم میتونستم بلد نبودم اینجا بذارم:-")
مدل دستگاه (JVC DX-U10)

Biohazard 4

کاربر سایت
Apr 26, 2007
219
من يك دسته خريدم كه Charge Pack هم داره يعني يه باتري داره كه ميزاري شارژ ميشه بازي مي كني . توي دستور العملش نوشته بود كه وقتي چراغ سبز شد اماده است . من 3 ساعت بازي كردم بعد كنسول خاموش كردم چند ثانيه چراغ قرمز شد يعني داره شارژ ميشه بعد يه هو سبز شد يعني شارژ تموم شد . رو دفتر چه هم نوشته بود ميتونه تا 6 ساعت اين شارژ طول يكشه . به منم گفته بودن كه اگه كم تر بذاري باتري هر بار كم شارژ ميشه . حالا به نظرتون چي شده ؟(البته نوشته بازي كنيد و شارژ كنيد )

كسي نميدونه چيكار كنم ؟

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
دوستان من یه سوال دارم شاید تکراری باشه این بحث استفاده از هارد های لپ تاپ به جای هارد اکبند 360 برام جالب شده و میخوام ازش استفاده کنم ولی من مدل ارکید دارم و یه جایی شنیدم نمیشه روی ارکید هارد لپ تاپ انداخت ایا درسته؟

gangester

کاربر سایت
Dec 27, 2008
12
دوستان من یه سوال دارم شاید تکراری باشه این بحث استفاده از هارد های لپ تاپ به جای هارد اکبند 360 برام جالب شده و میخوام ازش استفاده کنم ولی من مدل ارکید دارم و یه جایی شنیدم نمیشه روی ارکید هارد لپ تاپ انداخت ایا درسته؟
ایول این مشکل منم هست!لطفا جواب بدید!
اگه بندازیم بن میشیم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر