راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
شما میدونین قیمت الایت و بقیه تو امارات چنده؟؟:confused:
هم ميتوني تو سايت XBOX پيدا كني هم ميتوني از اقا پيام بپرسي
سايت XBOX
Code:
http://www.xbox.com/en-AE/hardware/compare101.htm
تاپيك اقا پيام
Code:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=9516&page=224

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
4,000
نام
احمد
دوستان من xbox360 پسردایم رو گرفتم واقعا برام جالب بود مخصوصا دستش :love:
راستی من در مورد کنسول خریدن هم باهاش مشورت کردم گفت که حتی اگه جسپر هم با رجیون uc گیرت اومد نگیر چون مثل من وقتی که رجیون pal بیاد پشیمون میشی و چند دلیل هم گفت که اگه بگم خیلی طولانی میشه،به من گفت تا بعد از آموزشیم که 2 ماهه دیگه میشه پیشت باشه:cheesygri:biggrin1:بعد که پال اومد بخر

راستی یه سوال:میگم اصلا اگه من 2ماه دیگه بخام x360 بگیرم دیر نیست؟(آخه وقتی من ps2 رو گرفتم 2-3 ماه بعد ps3 اومد،یعنی امکانش هست بعد از خریدنش بلای دفعه قبل سرم بیاد؟)

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
دوستان من xbox360 پسردایم رو گرفتم واقعا برام جالب بود مخصوصا دستش :love:
راستی من در مورد کنسول خریدن هم باهاش مشورت کردم گفت که حتی اگه جسپر هم با رجیون uc گیرت اومد نگیر چون مثل من وقتی که رجیون pal بیاد پشیمون میشی و چند دلیل هم گفت که اگه بگم خیلی طولانی میشه،به من گفت تا بعد از آموزشیم که 2 ماهه دیگه میشه پیشت باشه:cheesygri:biggrin1:بعد که پال اومد بخر

راستی یه سوال:میگم اصلا اگه من 2ماه دیگه بخام x360 بگیرم دیر نیست؟(آخه وقتی من ps2 رو گرفتم 2-3 ماه بعد ps3 اومد،یعنی امکانش هست بعد از خریدنش بلای دفعه قبل سرم بیاد؟)
پال بهترين ريجن هستش حد اقل براي ما چون ريجن خودمونه و بهتر و عرضون تر گير مياد و بازي ها نميگم همشون ولي بيشترشون براي پال زود تر ريليز ميشن
XBOX بعدي احتمالا سال 2013-2014 مياد پس نگران نباش اگر ميخواي منتظر XBOX بعدي باشي اشكال نداره يه 3-4 سالي صبر كني مياد;)
تازه شما با خريد PS2 ضرر نكردي چون بازي هاي PS3 كه مثل PS2 نيست دونه 1-2 تومن

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
یک سوال
میدونم فرف آرکید با پریمیوم و الایت فقط تو هاردشون و وسایل تو جعبه شون هست.
ولی من اهل استفاده از x live هم نیستم .
حالا اگه یه آرکید بگیرم میتونم با استفاده از مموری کارت بدون محدودیت مرحله ذخیره کنم؟
اصلا نمیشه یه هارد 20 GB روش نصب کنم ؟ ;)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
یک سوال
میدونم فرف آرکید با پریمیوم و الایت فقط تو هاردشون و وسایل تو جعبه شون هست.
ولی من اهل استفاده از x live هم نیستم .
حالا اگه یه آرکید بگیرم میتونم با استفاده از مموری کارت بدون محدودیت مرحله ذخیره کنم؟
اصلا نمیشه یه هارد 20 GB روش نصب کنم ؟ ;)

می تونی همون آرکید بخری.
بعدا هم یه هارد 20 گیگابایتی بخری و روش نصب کنی.هیچ مشکلی برات ایجاد نمی کنه.

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی

رفیق 360 رو هر چی دیر تر بگیری بهتره و ضرر نکردی
به نظر من فعلا با این 360 فامیلاتون بگذرون تابعد;)

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
رفیق 360 رو هر چی دیر تر بگیری بهتره و ضرر نکردی
به نظر من فعلا با این 360 فامیلاتون بگذرون تابعد;)
به چه دليل؟اگر منظورت اينه كه 360 هي كامل تر ميشه از نظر مادربورد كه نميشه به پاي مادربرد سوخت و 360 نگرفت تا بهترين برد ساخته بشه فقط ميمونه XBOX 360 Slim كه اونم معلوم نيست ساخته بشه
من كه ميگم بخر

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
به چه دليل؟اگر منظورت اينه كه 360 هي كامل تر ميشه از نظر مادربورد كه نميشه به پاي مادربرد سوخت و 360 نگرفت تا بهترين برد ساخته بشه فقط ميمونه XBOX 360 Slim كه اونم معلوم نيست ساخته بشه
من كه ميگم بخر

رفیق پست منو دقیق بخون
من گفتم حالا که 360 فامیلاتون دستته فعلا با همین سر کن تا بعد
هم امکان کامل تر شده هست و هم ........;)

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
رفیق پست منو دقیق بخون
من گفتم حالا که 360 فامیلاتون دستته فعلا با همین سر کن تا بعد
هم امکان کامل تر شده هست و هم ........;)
دیگه مایکروسافت و سونی به فکر کامل تر کردن نیستند و دیگه به فکر کنسول های بعدی هستند.
360 هم به احتمال زیاد دیگه مدل جدیدی نداره...!

nemanaldin

کاربر سایت
Mar 23, 2006
255
نام
neman addin
سلام دوستان خسته نباشین
دوست من یه ایکس باکس خریده و کلا تو باغ نیست وهیچی از کنسول نمی فهمه
تاریخ دستگاه 2008/7/9 هستش اینو از پشتش خونده
می خواستم بدونم برد و درایوش چیه؟
و اینکه چطوری میتونه بفهمه کپی خور شده یا نه؟ چون شهرستان هست دیسک کپی نداره تا تست کنه
و مدلش رو چطوری می تونه تشخیص بده؟
اگه میشه چندتا عکس از پشت هر مدل بزارین
ممنون و تشکر

*Mohammad*

کاربر سایت
Mar 6, 2007
674
نام
محمد
یه سوال : 360 من 3 چراغ شده ! من میخوام یه ارکید درایو لایتون بگیرم ! امکانش هست که بدون اینکه ارکید درایو لایتون رو هکش کنم ، این درایو لایتون رو باز کرده و بجاش درایو هیتاچی که الان ماله 360 3 چراغ شده ام رو دارم بندازم و بازی های کپی رو اجرا کنم ؟

----------------------------
یه سوال دیگه هم دارم : الان یه 360 3 چراغ شده با دسته و هارد 20 gb و درایو هیتاچی و کابل کامپونت و کلا همه وسایل یه 360 پرمیوم رو چند میخرن ؟
ممنون میشم یکی به داد ما برسه ! :biggrin1:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
سلام دوستان خسته نباشین
دوست من یه ایکس باکس خریده و کلا تو باغ نیست وهیچی از کنسول نمی فهمه
تاریخ دستگاه 2008/7/9 هستش اینو از پشتش خونده
می خواستم بدونم برد و درایوش چیه؟
و اینکه چطوری میتونه بفهمه کپی خور شده یا نه؟ چون شهرستان هست دیسک کپی نداره تا تست کنه
و مدلش رو چطوری می تونه تشخیص بده؟
اگه میشه چندتا عکس از پشت هر مدل بزارین
ممنون و تشکر
خوب پس چرا خریده!؟:biggrin1:
دستگاه فالکون هستش.
درایو دستگاه هم لایتون هستش.
اگه اکبند(پلمپ شده)خریده خیر کپی خور نیست.ولی اگه باز خریده میتونه از اون کسی که بهش فروخته بپرسه کپی خور شده یا خیر.یک راه دیگه هم وجود داره میتونه فیس پلیت کنسول(اون قسمت جلوی بدنه که کلید پاور بهش متصله)رو بیاره بیرون اونجا یک برچسب نقره ای برای مایکروسافت هستش که به دوقسمت بدنه چپی و راستی متصله.اگه اون پاره شده به احتمال زیاد کپی خور شده و اگر پاره نشده خیر کنسول تا کنون باز نشده و کپی خور نیست.
باز این روشها کاملا درست نیست و بهترین راه گذاشتن دیسک کپی یا مالزی هستش.
مدلش رو که روی جعبه نوشته!
اگه کنسول سفیده و به همراه یک مموری کارت256 مگابایت کنسول مدلش ارکید هستش.
اگه کنسول سفیده و یک هارد 20 گیگ یا 60 گیگ بهش متصله کنسول مدل پرمیموم هستش.
اگه کنسول مشکیه که مدلش الیته.
امیدوارم تونسته باشم کمک کنم.
یه سوال : 360 من 3 چراغ شده ! من میخوام یه ارکید درایو لایتون بگیرم ! امکانش هست که بدون اینکه ارکید درایو لایتون رو هکش کنم ، این درایو لایتون رو باز کرده و بجاش درایو هیتاچی که الان ماله 360 3 چراغ شده ام رو دارم بندازم و بازی های کپی رو اجرا کنم ؟

----------------------------
یه سوال دیگه هم دارم : الان یه 360 3 چراغ شده با دسته و هارد 20 gb و درایو هیتاچی و کابل کامپونت و کلا همه وسایل یه 360 پرمیوم رو چند میخرن ؟
ممنون میشم یکی به داد ما برسه !
بله امکانش هست ولی خیلی پول اضافه تر باید بدی.
اگر هم فکر میکنی که به راحتی میتونی لایتون رو باز کنی و یک درایو دیگه جاش بندازی بهتر اصلا فکرشو نکنی.
چون هر کنسول با درایو خودش یک Key code مخصوص به خودش رو درا و فق اونو میشناسه و درایوی که این کد رو داشته باشه اجرا میکنه.
ولی اگه شما درایو رو عوض کنی با کد درایو لایتون رو بدست بیاری و اون موقع با اون کد درایو جدید رو به مادربورد بشناسونی!
-----------------------------
اگه بتونی همه وسایل رو بفروش حدود150 تومن میخرن.

آخرین ویرایش:

nemanaldin

کاربر سایت
Mar 23, 2006
255
نام
neman addin
ممنون دوست عزیز
راستش رو بخوای این دوستمون یا سرش کلاه رفته یا داره به من دروغ میگه می خواستم تهتوشو در بیارم
کنسولش سفیده از کجا میشه فهمید که هارد داره ؟ فکر کنم مموری داشته باشه(اگه هارد داشته باشه مموری لازم نیست؟!)
دو سه تا بازی هم داره من خودم ندیدم ولی کسی که دیده بود می گفت داخل جعبه nextgen نوشته شده البته روی کاغذ
چطور میشه فهمید بازیها اورجینال هستن یا کپی؟
ببخشید که سوالهام خیلی مبتدیانه هستن
ممنون از جوابتون

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
ممنون دوست عزیز
راستش رو بخوای این دوستمون یا سرش کلاه رفته یا داره به من دروغ میگه می خواستم تهتوشو در بیارم
کنسولش سفیده از کجا میشه فهمید که هارد داره ؟ فکر کنم مموری داشته باشه(اگه هارد داشته باشه مموری لازم نیست؟!)
دو سه تا بازی هم داره من خودم ندیدم ولی کسی که دیده بود می گفت داخل جعبه nextgen نوشته شده البته روی کاغذ
ممنون از جوابتون

• هارد را باید از بقل کنسول چک کنید.
  • نکست جن بازی کپی مده و بازی ها کپی هستند.
  • در مورد بازی ها ، ارجینال ها جلد سبز رنگ دارند و دفترچه راهنما...

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
ممنون دوست عزیز
ممنون از جوابتون
اگر کنسول رو عمودی قرار میدین در قسنت بالای کنسول یک قطعه هستش که روش نوشته HDD اون هارد هست.
نه دیگه اگه هارد داشته باشه کار مموری رو چند برابر انجام میده.
دیسکهای کپی پشتشو بنفشه و کلا معلومه کپیه(جلد ضایع!ادرس و تلفن فروشگاه هم روش نوشته شده!)
بازی اوریجینال جلد سبز داره و همچنین دفترچه و خیلی با کلاسه.:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر