راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

mohsen1365

کاربر سایت
Nov 19, 2009
58
نام
م.ا.ح.س.و.ن
سلام دوستان من تا چند ساعت دیگه میخام یه اسلیم 250 بخرم میخاستم ببینم محیط داشبورد در اولین اجرا چه شکلیه که بفهمم باهاش بازی نکردن تو رو خدا سریع جواب بدید و یه سوال دیگه dvd key دستگاهو حتما باید بگیرم اصلا میدن ؟

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا
سلام دوستان من تا چند ساعت دیگه میخام یه اسلیم 250 بخرم میخاستم ببینم محیط داشبورد در اولین اجرا چه شکلیه که بفهمم باهاش بازی نکردن تو رو خدا سریع جواب بدید و یه سوال دیگه dvd key دستگاهو حتما باید بگیرم اصلا میدن ؟
dvd key که دست کسی هست که کپی خور کرده.... وخیلی ها هم بعدا پاکش میکنن....
واجب نیست که بگیری ولی اگه بگیری بعدا کارت راحت تره .... البته نداشته باشی هم میتونی بعدا از خود دستگاه استخراج کنی.

sarbaze_eshgh

کاربر سایت
Jan 16, 2011
67
نام
hasan
سلام به همه بچه ها من میخوام ایگس باگس الایتم رو بفروشم یه اسلیم بگیرم ایا کاره عاقلانه ایه؟ایا بازم مشگل هک ننشدن تو اسلیم وجود داره ؟ قیمت اسلیم کارکرده 250 گیگ تو چه حدودهایه؟نوش چنده ؟کدوم درایوش بهتر از همس ؟ ایا اسلیم ها هم درایو لایت ان دارن یا نه ؟ممنون میشم جوابم رو بدید خیلی عجله دارم البته الایت خودم خیلی تمیزه ها2 تادسته هم داره

real madrid cf

کاربر سایت
Oct 28, 2011
196
نام
سعید
با عرض سلام خدمت همه دوستان.:)
من تازه عضو شدم و اطلاعاتم در مورد این اسلیما خیلی کمه و می خوام یدونه بخرم .لطفا" راهنماییم کنید که:

1-چه مدلی بهتره (4g یا 250g )؟

2-موقع خرید چه چیزایی باید تو جعبه کنسول باشه؟

3-الآن بگیرم بهتره یا چند وقتی صبر کنم؟

4-داستان این هک نرم افزاری و هک با سوراخ کاری چیه و کدوم بهتره؟

5-قیمت مناسب تو چه حدودی؟ و اگه فروشگاه خوبی رو میشناسید که قیمتاش مناسبه آدرسشو بهم بدید.
کلا" هر چی که قبل خرید لازمه بدونمو بگید
MER30
:x

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
با عرض سلام خدمت همه دوستان.:)
من تازه عضو شدم و اطلاعاتم در مورد این اسلیما خیلی کمه و می خوام یدونه بخرم .لطفا" راهنماییم کنید که:

1-چه مدلی بهتره (4g یا 250g )؟

2-موقع خرید چه چیزایی باید تو جعبه کنسول باشه؟

3-الآن بگیرم بهتره یا چند وقتی صبر کنم؟

4-داستان این هک نرم افزاری و هک با سوراخ کاری چیه و کدوم بهتره؟

5-قیمت مناسب تو چه حدودی؟ و اگه فروشگاه خوبی رو میشناسید که قیمتاش مناسبه آدرسشو بهم بدید.
کلا" هر چی که قبل خرید لازمه بدونمو بگید
MER30
:x
ببین دوست من الان همه کنسولهای اسلیم سوراخ میشن و اگرم نرم افزاریه من تا حالا نشنیدم/کنسولت باید آپدیت lt+2 باشه و داشبوردشم 13599 به بالا باشه/روی جعبه کنسول وسایلی که باید تو جعبه باشه رو کشیده / اصولا تو آبان ماه کف قیمتها هستش و تا زمستون هم باقی میمونه/250 گیگ بگیری بهتره چون دیگه نیازی نیست همش غم کم بودن حجم رو با خودت حمل کنی/قیمتها هم 250 گیگ حدود 450 تا 490 متغیر هستش

---------- نوشته در 01:47 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:42 AM ارسال شده بود ----------

سلام به همه بچه ها من میخوام ایگس باگس الایتم رو بفروشم یه اسلیم بگیرم ایا کاره عاقلانه ایه؟ایا بازم مشگل هک ننشدن تو اسلیم وجود داره ؟ قیمت اسلیم کارکرده 250 گیگ تو چه حدودهایه؟نوش چنده ؟کدوم درایوش بهتر از همس ؟ ایا اسلیم ها هم درایو لایت ان دارن یا نه ؟ممنون میشم جوابم رو بدید خیلی عجله دارم البته الایت خودم خیلی تمیزه ها2 تادسته هم داره
من هم الایت داشتم با مین جسپر دادم و الان 250 اسلیم گرفتم بسیار توپه/از لحاظ هک هم همه اسلیمها هک شدن/درایو لایت ان بگیری بهتره چون همیشه هکش زودتر و بهتر انجام میشه

mahanlive

کاربر سایت
Oct 28, 2011
3
بعد از یه مطالعه چند روزه تو سایت خوبتون و سایتهای مرتبط پنجشنبه ( 5 / 8 / 90 ) برای خرید xbox 360 4Gb به توپخونه مراجعه کردم ولی موضوعی برام پیش اومد که از شما دوستان گل و اهل فن میخواستم بپرسم و ممنون میشم کمکم کنید:

قیمتی که برای این کنسول به من دادن از 310 تا 330 بود که همه به صورت آنلاک شده بود! فقط دو تا از فروشنده ها گفتن که مدلی رو از این کنسول دارن به قیمت 370 تومن که هک اون به صورت نرم افزاریه و اونایی که 320 تومن هستن با تعویض درایو هک شدن!

آیا همچین موضوعی درسته (البته تا جایی که مطالعه کردم متوجه شدم که درسته) ولی آیا این تفاوت در نحوه هک میتونه مزیتی برای اون باشه که بخواد کنسول رو 50 تومن گرون تر خرید یا خیر؟؟

دوم اینکه فروشنده میگفت اونایی که درایوشون تعویض شده در صورت اومدن آپدیت جدید؛ آپدیت نخواهند شد!!! آی این موضوع صحت داره؟؟

از لطف و راهنماییتون بینهایت سپاسگذارم

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
بعد از یه مطالعه چند روزه تو سایت خوبتون و سایتهای مرتبط پنجشنبه ( 5 / 8 / 90 ) برای خرید xbox 360 4Gb به توپخونه مراجعه کردم ولی موضوعی برام پیش اومد که از شما دوستان گل و اهل فن میخواستم بپرسم و ممنون میشم کمکم کنید:

قیمتی که برای این کنسول به من دادن از 310 تا 330 بود که همه به صورت آنلاک شده بود! فقط دو تا از فروشنده ها گفتن که مدلی رو از این کنسول دارن به قیمت 370 تومن که هک اون به صورت نرم افزاریه و اونایی که 320 تومن هستن با تعویض درایو هک شدن!

آیا همچین موضوعی درسته (البته تا جایی که مطالعه کردم متوجه شدم که درسته) ولی آیا این تفاوت در نحوه هک میتونه مزیتی برای اون باشه که بخواد کنسول رو 50 تومن گرون تر خرید یا خیر؟؟

دوم اینکه فروشنده میگفت اونایی که درایوشون تعویض شده در صورت اومدن آپدیت جدید؛ آپدیت نخواهند شد!!! آی این موضوع صحت داره؟؟

از لطف و راهنماییتون بینهایت سپاسگذارم
در مورد خرید کنسول فقط یه چیز رو در نظر بگیر خرید از فروشگاه خوش سابقه و مطمئن بهترین جواب به سوالات شماست بله کنسولهای رو دیدم که وقتی بندهای خدایی میاره برای آپدیت وقتی در درایو باز می کنی داخلش غوغاییه پس حتماً از فروشگاه های معتبر خرید کن.

mahanlive

کاربر سایت
Oct 28, 2011
3
در مورد خرید کنسول فقط یه چیز رو در نظر بگیر خرید از فروشگاه خوش سابقه و مطمئن بهترین جواب به سوالات شماست بله کنسولهای رو دیدم که وقتی بندهای خدایی میاره برای آپدیت وقتی در درایو باز می کنی داخلش غوغاییه پس حتماً از فروشگاه های معتبر خرید کن.

با حرف شما موافقم دوست گرامی ولی دوست دارم پاسخ سولاتمم بگیرم، دونستن این نکات به دوستان دیگر هم کمک میکنه، موضوع بیشتر جنبه آموزشی برای خودم داره.

ممنون میشم راهنمایی کنی

mamadnexbox

کاربر سایت
Mar 5, 2010
94
بچه ها میشه نام یه فروشگاه با ادرس دقیقشو که مطمین هست و درایو کنسول و... رو دستکاری نمیکنن بگین به من پ.خ کنید چون منم میخوام بخرم حداقل ادم از یک جای مطمین بخره ;)

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
سلام دوستان

یه 360 از مدل 250 گیگ که پک کینکت داره برام از 2بی رسیده ... اما من سفارش باندل Geow3 یا MW3 داده بودم. میخواستم نظر شما دوستان اهل فن رو بدونم.

اولا الان قیمت اینجا چجوریه برای این پک؟؟؟ قیمت باندل ها ( کپی خور نشده) چجوریه؟؟؟ من که زیاد با کینکت حال نمیکنم به نظرتون ارزش داره که هزینه کنم برای گرفتن باندل ها؟؟؟
اگه هزینش برات سنگین نیست کنکت هم بخر استفادم نکردی جای دوری نمی ره چون احتمالش هست که تو کنسول بعدی هم بشه ازش استفاده کرد حتما تا اون موقع بازی های خوبی هم براش می سازن..
...بیشتر بستگی به خودت داره...اگه اصلا با بازی هاش حال نمی کنی نخر..راستی تو بعضی بازی های خوب مثل فورزا اینا هم یه کارای کوچیکی می کنه! اینم در نظر بگیر..
ولی من اگه جای شما بودم نمی خریدم :D بازی هاش یکم بچه گونس و از طرفی اصلا با این فعالیت من در روز نمی تونم کنکت استفاده کنم :D

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر