راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

up.sign.for

کاربر سایت
Oct 11, 2011
21
بعد از یه مطالعه چند روزه تو سایت خوبتون و سایتهای مرتبط پنجشنبه ( 5 / 8 / 90 ) برای خرید xbox 360 4Gb به توپخونه مراجعه کردم ولی موضوعی برام پیش اومد که از شما دوستان گل و اهل فن میخواستم بپرسم و ممنون میشم کمکم کنید:

قیمتی که برای این کنسول به من دادن از 310 تا 330 بود که همه به صورت آنلاک شده بود! فقط دو تا از فروشنده ها گفتن که مدلی رو از این کنسول دارن به قیمت 370 تومن که هک اون به صورت نرم افزاریه و اونایی که 320 تومن هستن با تعویض درایو هک شدن!

آیا همچین موضوعی درسته (البته تا جایی که مطالعه کردم متوجه شدم که درسته) ولی آیا این تفاوت در نحوه هک میتونه مزیتی برای اون باشه که بخواد کنسول رو 50 تومن گرون تر خرید یا خیر؟؟

دوم اینکه فروشنده میگفت اونایی که درایوشون تعویض شده در صورت اومدن آپدیت جدید؛ آپدیت نخواهند شد!!! آی این موضوع صحت داره؟؟

از لطف و راهنماییتون بینهایت سپاسگذارم

با سلام به شما دوست عزیز
لازم به گفتنه که xbox 360 4GB به صورت سخت افزاری هک میشه و اصطلاحا برد آن سوراخ میشه، البته سوراخش چیز ترسناکی نیست فقط یه ایجاد قطعی تو یه قسمت کوچیکه که به هک روسی معروفه و بهترین هک حال حاضر و قدیمه چون خود درایو ولنز فابریک و اصل باقی میمونه اما وقتی لنز و درایو عوض میشه دیگه فابریک نیست و خیلی دست کاریش بیشتره مخصوصا که لنزهایی که جای لنز فابریک میذاشتن از لنزهای فله ای و کیفیت پایین بود و برا همین یه سرس با انواع مختلف DVD کپی و استمپری به مشکل بر میخوردن
پس دوست عزیز شما یه X360 4GB یا 250GB بگیری که قیمت 310 (برای 4 گیگ) یا 400 (برای 250 گیگ) کپی خور بدی هم قیمت خوب خریدی و منصفانه و هم اینکه خیالت از هکش راحته و مهممممترین قضیه دیگه اینکه اصلا به حرف فروشنده ها اعتماد نکن و بهترین حرف ها تو فروم ها و از زبون بچه ها شنیده میشه :)
قبل خرید هم چند تا مغازه برو قیمت بگیر قشنگ باهاشون طی کن که کپی خور و تمام و کمال میخوای و دسته و بازی هم نمی خوای! (چون بهترین چیزا هیچ وقت یه جا جمع نیست) اگه اونارو هم خواستی یه جا خوب برا هر کدوم با قیمت مناسب پیدا کردی بعد بگیر
موفق باشی :)

آخرین ویرایش:

mohsen1365

کاربر سایت
Nov 19, 2009
58
نام
م.ا.ح.س.و.ن
با سلام به شما دوست عزیزلازم به گفتنه که xbox 360 4GB به صورت سخت افزاری هک میشه و اصطلاحا برد آن سوراخ میشه، البته سوراخش چیز ترسناکی نیست فقط یه ایجاد قطعی تو یه قسمت کوچیکه که به هک روسی معروفه و بهترین هک حال حاضر و قدیمه چون خود درایو ولنز فابریک و اصل باقی میمونه اما وقتی لنز و درایو عوض میشه دیگه فابریک نیست و خیلی دست کاریش بیشتره مخصوصا که لنزهایی که جای لنز فابریک میذاشتن از لنزهای فله ای و کیفیت پایین بود و برا همین یه سرس با انواع مختلف DVD کپی و استمپری به مشکل بر میخوردنپس دوست عزیز شما یه X360 4GB یا 250GB بگیری که قیمت 310 (برای 4 گیگ) یا 400 (برای 250 گیگ) کپی خور بدی هم قیمت خوب خریدی و منصفانه و هم اینکه خیالت از هکش راحته و مهممممترین قضیه دیگه اینکه اصلا به حرف فروشنده ها اعتماد نکن و بهترین حرف ها تو فروم ها و از زبون بچه ها شنیده میشه :)قبل خرید هم چند تا مغازه برو قیمت بگیر قشنگ باهاشون طی کن که کپی خور و تمام و کمال میخوای و دسته و بازی هم نمی خوای! (چون بهترین چیزا هیچ وقت یه جا جمع نیست) اگه اونارو هم خواستی یه جا خوب برا هر کدوم با قیمت مناسب پیدا کردی بعد بگیرموفق باشی :)
کی گفته همشون با لحیم کاری و سوراخ کاری هک میشن من چند روز پیش خریدم نرم افزاری هم هک شده درایوش لایتون و مینش هم MXIC خودش هم هک کرده بود فروشنده البته بیشتر فروشنده ها بلد نیستند هک کنند میدن به همکاراشون من توصیه میکنم کنسولی بگیر که سوراخی نباشه نرم افزاری هک شده باشه بهتره البته بازم هر جور مایلید ولی اینم بگم که بیشتر اسلیمای هک شده سوراخیه ولی نرم افزاریشم گیر میاد اگه بگردی در ضمن 4 گیگش چند روزه یکم افزایش قیمت داشته حدود 10 - 12 هزار ت یه مورد دیگه قیمت اسلیمایی که سخت افزاری هک میشن خیلی پایین تره از نرم افزاریاست مواظب باش سرت کلاه نره این اطلاعات موثق ها

آخرین ویرایش:

King_Turbo

کاربر سایت
Aug 31, 2010
192
نام
مصطفی
سلام به همه من چند تا سوال دارم

1- الان من میخوام یه الایت بگیرم یا یه اسلیم 250 گیگ...کدومشو بگیرم کدوم بهتره؟ ( کامل توضیح بدین لطفا )

2- الان الایت آکبند تو بازار پیدا میشه؟ ( اگه آره چنده؟ )

3- الان جفت اسلیم و فت LT 2 دارن دیگه و میشه باهاش همه ی بازی ها رو اجرا کرد؟ ( یعنی هر چی تو بازار هست دیگه یعنی forza و battle field و fifa و ... بعد bf3 رو از کجا میشه گیر اورد؟

4- کلا برم از اقا میثم بگیرم؟

5- بعد اقا میثم چه جوری فریمور رو آپدیت می کنه؟ ( کلا کدوم راهش بهتره + یه توضیح کوچیک )

6- باری بازی هایی مثل AC که نوامبر میان باز مایکروسافت می خواد اذیت کنه؟

7- فروشگاه حقیقت کنسول هاش گارانتی هم داره ؟ ( اگه اره چند وقت، خدمات گارانتیش خوبه؟ )

8- خود فروشگاه حقیقت فریمور آپدیت می کنه؟

R4GE

کاربر سایت
Feb 9, 2011
445
نام
امیر
سلام به همه من چند تا سوال دارم

1- الان من میخوام یه الایت بگیرم یا یه اسلیم 250 گیگ...کدومشو بگیرم کدوم بهتره؟ ( کامل توضیح بدین لطفا )

2- الان الایت آکبند تو بازار پیدا میشه؟ ( اگه آره چنده؟ )

3- الان جفت اسلیم و فت LT 2 دارن دیگه و میشه باهاش همه ی بازی ها رو اجرا کرد؟ ( یعنی هر چی تو بازار هست دیگه یعنی forza و battle field و fifa و ... بعد bf3 رو از کجا میشه گیر اورد؟

4- کلا برم از اقا میثم بگیرم؟

5- بعد اقا میثم چه جوری فریمور رو آپدیت می کنه؟ ( کلا کدوم راهش بهتره + یه توضیح کوچیک )

6- باری بازی هایی مثل AC که نوامبر میان باز مایکروسافت می خواد اذیت کنه؟

7- فروشگاه حقیقت کنسول هاش گارانتی هم داره ؟ ( اگه اره چند وقت، خدمات گارانتیش خوبه؟ )

8- خود فروشگاه حقیقت فریمور آپدیت می کنه؟

1- اینم شد سوال:d ملومه خب اسلیم 250 گیگ بهتره دیگه

2-دست 2 شم به زور پیدا میشه...

3-اره - واسه *******3 ام بهت پ.خ میزنم از کجا بخری

4-من 3تا کنسول از میثم خریدم کاملا تاییدش میکنم 1دونه پلی3 2تا ایکس باکس اسلیم 4گیگ

5-مثل بقیه بهترین روش رو بکار میبره

6-معلوم نیس شاید دوباره بخواد کرم بریزه:d اما با توجه به شکست خوردن کامل XGD3 بعیده چک امنیتی بزاره

7-نه

8-اره

King_Turbo

کاربر سایت
Aug 31, 2010
192
نام
مصطفی
1- اینم شد سوال:d ملومه خب اسلیم 250 گیگ بهتره دیگه

2-دست 2 شم به زور پیدا میشه...

3-اره - واسه *******3 ام بهت پ.خ میزنم از کجا بخری

4-من 3تا کنسول از میثم خریدم کاملا تاییدش میکنم 1دونه پلی3 2تا ایکس باکس اسلیم 4گیگ

5-مثل بقیه بهترین روش رو بکار میبره

6-معلوم نیس شاید دوباره بخواد کرم بریزه:d اما با توجه به شکست خوردن کامل XGD3 بعیده چک امنیتی بزاره

7-نه

8-اره

:D

پس من میرم همون اسلیم رو میگیرم از اقا میثم

فقط یه چیز دیگه میگن forza باید به روش burner max رایت بشه تا بشه بازی کرد..خود بازی های میثم همین طوری هست دیگه؟ ( کلا برنر مکس چیه :D )

برای forza که احتیاجی به kinect نیست که؟

R4GE

کاربر سایت
Feb 9, 2011
445
نام
امیر
:D

پس من میرم همون اسلیم رو میگیرم از اقا میثم

فقط یه چیز دیگه میگن forza باید به روش burner max رایت بشه تا بشه بازی کرد..خود بازی های میثم همین طوری هست دیگه؟ ( کلا برنر مکس چیه :D )

برای forza که احتیاجی به kinect نیست که؟

اجرا میشه اما بعضی وقتا(خیلی کم پیش میاد) ارور میده ز بازی میاد بیرون که اونم راه حل داره بازیهای هیچکس الان با Burner Max رایت نشدن طول میکشه تا جا بیفته...

کینکت ساپرت هست اما با دسته ام میشه بازی کرد

reza_bavaria

کاربر سایت
Oct 31, 2011
10
با سلام خدمت همه دوستان و سروران

قبل از هرچير بابت سوالات فراوانم از دوستان عزيزم بالاخص مديران بخش عذرخواهي ميكنم .
اميدوارم كه دوستانم با راهنمايي شون بتونن كه منو در خريد يه دستگاه ايكس باكس ياري كنند . حقيقتش مدتي پيش به بچه هام قول دادم كه براشون يه ايكس باكس بخرم . اون اوايل كه قيمت بالا بود و نميشد كه خريد اما الان با پايين اومدن قيمتها تصميم گرفتم كه قولم را عملي كنم .
من مدتها بين PS3 و XBOX مردد بودم و در نهايت به اين نتيجه رسيدم كه يه ايكس باكس اسليم 250 گيگ بخرم .
امروز به چند جا زنگ زدم و ديدم قيمتها خيلي خيلي متفاوت هستند . منم توي خريد خيلي وسواس دارم و گفتم شايد اين تفاوت قيمتها داستان داشته باشه . تاپيكهاي مختلف را هم ديدم و متوجه شدم كه امكان تقلب كم نيست . واسه همين خواستم ازتون سوال كنم كه :

1 - اين كپي حور شدن دستگاه يه مساله فيزيكي است يا نرم افزاري ؟ و اگه فيزيكي باشه ( چون يه جا ديدم كه لحيم كاري و ... داره ) و دستگاه باز شده باشه چه طوري ميتونم متوجه بشم كه دستگاه كاركرده بهم ننداخته باشن ؟
2 - شكل ظاهري دستگاه اصلي با بقيه تفاوت داره ؟ البته نميدونم كه دستگاه غير اصلي هم هست يا نه ! حقيقتش من يه بار يه رسيور دريم باكس خريده بودم كه از شانسم تقلبي در اومد . بعدها توي يه سايتي رفتم كه شكل اصلي و تفاوتش با كپي را زده بود كه با استفاده از اون عكس تونستم سري هاي بعدي يه دستگاه خوب انتخاب كنم . ميخوام بدونم آيا عكسي در مورد ايكس باكس هست ؟
3 - لوگوي خاصي يا نوشته خاصي روي دستگاه يا دسته هست كه بشه باهاش اصل بودنش را فهميد ؟
4 - شنيده ام كه متعلقات دستگاه ( علي الخصوص دسته بازي ) را برميدارن و به جاش يه غير اورجينال ميذارن . چه طور ميتونم بفهمم كه همه چي سر جاشه ؟ در ضمن چند تا بازي اورجينال رويش هست ؟
5 - شنيده ام كه قطعات دستگاه بايد فلان مدل باشه كه بتونه همه كپي ها را بخونه . مثل درايو يا سي دي . به چه قطعاتي بايد دقت كنم و بايد چه مدلي باشند ؟
6 - دقت در مورد شماره سريال يا سري ساخت يا سال توليد مهمه ؟ اگه جواب مثبته بايد اون شماره و تاريخ و .. چي باشند ؟
7 - ميخوام كينكت هم بخرم . چه مدلي باشه بهتره ؟ چون ديده ام كه دو مدل هست . رجين پال ، ريجي جي . در ضمن كينكت هم يه سي دي بازي اورجينال براي خودش داره يا نه ؟
8 - اگه دستگاه را كينكت باندال بخرم ( پك دستگاه با كينكتش ) بخرم بهتره يا سوا سوا ؟ متعلقاتش فرق ميكنه ؟
9 - اين يكي برام خيلي مهمه : براي چك كردن دستگاه چكار ميتونم بكنم ؟ يه چيزايي در مورد داشبورد يا چك كردن با فلان بازي شنيده ام . البته دقيقاً نميدونم داشبورد چي هست ! اما شنيده ام كه ميشه باهاش چك كرد كه سيستم چه طوريه . اگه ممكنه اينو برام توضيح بدهيد .
10 - قيمت كه كردم از 390 تومن توي جمهوري تا 440 تومن توپخونه قيمتها متفاوت بودند . اين تفاوت به خاطر نوع دستگاه يا كشور سازنده اش است يا سود فروشنده ؟!
11 - اگر جاي خاصي را پيشنهاد ميكنيد كه منصف و مطمئن باشه ممنون ميشم يه اطلاعي بهم بدهيد . البته اگه اين كار طبق قوانين سايت مشكلي داره خوشحال ميشم بصورت خصوصي هم برام بفرستيد .
12 - اين بازي آنلاين چطوري هست ؟ شنيده ام كه خيلي خاطرخواه داره ! يكي ميگفت اگه Live بازي نكني نصف عمرت بر فناست ! اين چه جورياست ؟

در پايان ضمن عذرخواهي از همه دوستان به خاطر تعدد سوالات ، از همه دوستاني كه دستي بر آتش دارند خواهش ميكنم نظر لطفشون را به اين سوالات دريغ نكنند .

با سپاس بيكران .
رضا

Riddler

کاربر سایت
Aug 17, 2009
438
نام
مرتضی
با سلام خدمت همه دوستان و سروران

قبل از هرچير بابت سوالات فراوانم از دوستان عزيزم بالاخص مديران بخش عذرخواهي ميكنم .
اميدوارم كه دوستانم با راهنمايي شون بتونن كه منو در خريد يه دستگاه ايكس باكس ياري كنند . حقيقتش مدتي پيش به بچه هام قول دادم كه براشون يه ايكس باكس بخرم . اون اوايل كه قيمت بالا بود و نميشد كه خريد اما الان با پايين اومدن قيمتها تصميم گرفتم كه قولم را عملي كنم .
من مدتها بين PS3 و XBOX مردد بودم و در نهايت به اين نتيجه رسيدم كه يه ايكس باكس اسليم 250 گيگ بخرم .
امروز به چند جا زنگ زدم و ديدم قيمتها خيلي خيلي متفاوت هستند . منم توي خريد خيلي وسواس دارم و گفتم شايد اين تفاوت قيمتها داستان داشته باشه . تاپيكهاي مختلف را هم ديدم و متوجه شدم كه امكان تقلب كم نيست . واسه همين خواستم ازتون سوال كنم كه :

1 - اين كپي حور شدن دستگاه يه مساله فيزيكي است يا نرم افزاري ؟ و اگه فيزيكي باشه ( چون يه جا ديدم كه لحيم كاري و ... داره ) و دستگاه باز شده باشه چه طوري ميتونم متوجه بشم كه دستگاه كاركرده بهم ننداخته باشن ؟
2 - شكل ظاهري دستگاه اصلي با بقيه تفاوت داره ؟ البته نميدونم كه دستگاه غير اصلي هم هست يا نه ! حقيقتش من يه بار يه رسيور دريم باكس خريده بودم كه از شانسم تقلبي در اومد . بعدها توي يه سايتي رفتم كه شكل اصلي و تفاوتش با كپي را زده بود كه با استفاده از اون عكس تونستم سري هاي بعدي يه دستگاه خوب انتخاب كنم . ميخوام بدونم آيا عكسي در مورد ايكس باكس هست ؟
3 - لوگوي خاصي يا نوشته خاصي روي دستگاه يا دسته هست كه بشه باهاش اصل بودنش را فهميد ؟
4 - شنيده ام كه متعلقات دستگاه ( علي الخصوص دسته بازي ) را برميدارن و به جاش يه غير اورجينال ميذارن . چه طور ميتونم بفهمم كه همه چي سر جاشه ؟ در ضمن چند تا بازي اورجينال رويش هست ؟
5 - شنيده ام كه قطعات دستگاه بايد فلان مدل باشه كه بتونه همه كپي ها را بخونه . مثل درايو يا سي دي . به چه قطعاتي بايد دقت كنم و بايد چه مدلي باشند ؟
6 - دقت در مورد شماره سريال يا سري ساخت يا سال توليد مهمه ؟ اگه جواب مثبته بايد اون شماره و تاريخ و .. چي باشند ؟
7 - ميخوام كينكت هم بخرم . چه مدلي باشه بهتره ؟ چون ديده ام كه دو مدل هست . رجين پال ، ريجي جي . در ضمن كينكت هم يه سي دي بازي اورجينال براي خودش داره يا نه ؟
8 - اگه دستگاه را كينكت باندال بخرم ( پك دستگاه با كينكتش ) بخرم بهتره يا سوا سوا ؟ متعلقاتش فرق ميكنه ؟
9 - اين يكي برام خيلي مهمه : براي چك كردن دستگاه چكار ميتونم بكنم ؟ يه چيزايي در مورد داشبورد يا چك كردن با فلان بازي شنيده ام . البته دقيقاً نميدونم داشبورد چي هست ! اما شنيده ام كه ميشه باهاش چك كرد كه سيستم چه طوريه . اگه ممكنه اينو برام توضيح بدهيد .
10 - قيمت كه كردم از 390 تومن توي جمهوري تا 440 تومن توپخونه قيمتها متفاوت بودند . اين تفاوت به خاطر نوع دستگاه يا كشور سازنده اش است يا سود فروشنده ؟!
11 - اگر جاي خاصي را پيشنهاد ميكنيد كه منصف و مطمئن باشه ممنون ميشم يه اطلاعي بهم بدهيد . البته اگه اين كار طبق قوانين سايت مشكلي داره خوشحال ميشم بصورت خصوصي هم برام بفرستيد .
12 - اين بازي آنلاين چطوري هست ؟ شنيده ام كه خيلي خاطرخواه داره ! يكي ميگفت اگه Live بازي نكني نصف عمرت بر فناست ! اين چه جورياست ؟

در پايان ضمن عذرخواهي از همه دوستان به خاطر تعدد سوالات ، از همه دوستاني كه دستي بر آتش دارند خواهش ميكنم نظر لطفشون را به اين سوالات دريغ نكنند .

با سپاس بيكران .
رضا

تا جایی که میتونم جوابو بهتون میدم :d:p

1.ببین شما وقتی دستگاه رو میخرید باید دی وی دی رامش رو کپی خور کنی که بتونه بازی های کپی رو هم اجرا کنه برای همین کار برای بار اول یه عمل سخته افزاری صورت میگیره تا شماره سریال دی وی دی رام رو در بیارن اما بعد از ان یه کاره نرم افزاری هست ولی در هر صورت باید ایکس باکس باز شه تا کپی خور شه :d

2و3. ایکس باکس غیر ارجینال فکر نکنم باشه مگر اینکه دی وی دی رامش رو عوض کرده باشن اما در مورد دسته و بقیه چیزاش داری هولوگرام هستش

4.فکر نکنم . قبلا ها بازی بوده اما جدید بازی همراه با دستگاه نمی زارن

5. مدل دی وی دی رام مهم هستش که بشه کپی خور شه که به لطف برادران هکر همه درایور ها هک شدن :d:p

6. پیشنهاد میکنم اگه مدل های ارکد رو میخواین بگیرین از تاریخ 2009 به بعد بگیرین اما اسلیم ها نه زیاد مهم نیست چون هک شدن همشون :d

و87.کینکت یه مدل بیشتر نیست اینم که میگن پال یا جی زبان و دفترچه و بازی ارجینال درون دستگاه هست مگر نه بازی های کینکت فری هستن . ( پال انگلیسی و جی چینی ) . بسته به بوجه خودتون داره :d

9. منطورتون رو نفهمیدم :d:-/:-/

10. بیشتر سود :d

11. از جاهای معتبر تهران خبری ندارم :d

12. اونو که اره :x:x:d برای لایو باید دستگاه شما کپی باشه و بازیهاتون از نظر امنیتی درست باشه وگر نه اگه بن شدین دستگاه شما دیگه به اینترنت وصل نمیشه :d جدیدا هم پروفایل ها رو بن میکنن و کمتر دستگاه رو :d

reza_bavaria

کاربر سایت
Oct 31, 2011
10
با تشكر از لطف و عنايت شما . بي نهايت از توجهتون سپاسگذارم .

روي اين 4 مورد اگه بهم يه كمك بكنيد ممنون ميشم .

1.ببین شما وقتی دستگاه رو میخرید باید دی وی دی رامش رو کپی خور کنی که بتونه بازی های کپی رو هم اجرا کنه برای همین کار برای بار اول یه عمل سخته افزاری صورت میگیره تا شماره سریال دی وی دی رام رو در بیارن اما بعد از ان یه کاره نرم افزاری هست ولی در هر صورت باید ایکس باکس باز شه تا کپی خور شه

2و3. ایکس باکس غیر ارجینال فکر نکنم باشه مگر اینکه دی وی دی رامش رو عوض کرده باشن اما در مورد دسته و بقیه چیزاش داری هولوگرام هستش

5. مدل دی وی دی رام مهم هستش که بشه کپی خور شه که به لطف برادران هکر همه درایور ها هک شدن

9. منطورتون رو نفهمیدم

1 - يكي از دوستان بهم گفت كه كپي خور شدن فقط نرم افزاريه ! داره اشتباه ميكنه يا اينكه روش ديگري هم وجود داره ؟
2 - از كجا ميشه فهميد دي وي دي رام تعويض نشده اند ؟ راهي براي متوجه شدن هست ؟
5 - اينكه مدل دي وي دي رام مهم است بايد چه مدلش را انتخاب كنم ؟ راهي براي فهميدن تفاوتش هست ؟
9 - والله توي نظرات بچه ها ميديدم كه نوشته بودند داشبورد دستگاه را چك كرده اند و ... من حقيقتش پيدا نكردم كه داشبورد چي هست !! ميخواستم اگه ممكنه در موردش يه توضيح كوتاه بدهيد .

در ضمن يكي هم بهم اينو گفت :
اقا ps3 بخر من یک هفته پیش یکی خریدم 320 گیگ بگیر بازیشم تو هارد میریزی ولی اکس باکس باید دی وی دی بزاری بعد اجرا کنی الان من یه ترا بایت بازی دارم هارد بفرست برات بریزم تو هارد حالشو ببر من قبلا اکس باکس داشتم اصلا حال نمیداد ولی ps3 یه چیز دیگست پلیر قدرتمند گرافیک خیلی خوب این نظره من بود.

حرفش را تائيد ميكنيد ؟

با سپاس بيكران از شما و ساير دوستان .

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
با تشكر از لطف و عنايت شما . بي نهايت از توجهتون سپاسگذارم .

روي اين 4 مورد اگه بهم يه كمك بكنيد ممنون ميشم .

1 - يكي از دوستان بهم گفت كه كپي خور شدن فقط نرم افزاريه ! داره اشتباه ميكنه يا اينكه روش ديگري هم وجود داره ؟
2 - از كجا ميشه فهميد دي وي دي رام تعويض نشده اند ؟ راهي براي متوجه شدن هست ؟
5 - اينكه مدل دي وي دي رام مهم است بايد چه مدلش را انتخاب كنم ؟ راهي براي فهميدن تفاوتش هست ؟
9 - والله توي نظرات بچه ها ميديدم كه نوشته بودند داشبورد دستگاه را چك كرده اند و ... من حقيقتش پيدا نكردم كه داشبورد چي هست !! ميخواستم اگه ممكنه در موردش يه توضيح كوتاه بدهيد .

در ضمن يكي هم بهم اينو گفت :

حرفش را تائيد ميكنيد ؟

با سپاس بيكران از شما و ساير دوستان .
1- درسته نرم افزاریه . ولی دستگاه باید باز شه و به کامپیوتر وصل بشه . دی وی دی رام باید به ساتا کامپیوتر وصل بشه
5- لایت آن بگیر چون LT سریعتر واسش میاد... تا باز نشه خیر
9- شماره داشبورد هست یعنی با هر بار آپدیت از مایکروسافت اون شماره که شماره ورژن هست تغییر می کنه.

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
سلام دوستان ... ممنون میشم این سوال منو جواب بدین ... بدونه ایکس باکس 360 اسلیم گیرم اومده کپی خور هست . ولی LT2 ریخته نشده ... حالا میخوام همین کنسولو بخرم . راحی هست که بشه فهمید . کپی نرم افزاری شده یا سخت افزاری؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چون میخوام اگه نرم افزاری هست ازش بخرم ... برم ال تی دو بریزم . ممنون

Riddler

کاربر سایت
Aug 17, 2009
438
نام
مرتضی
سلام دوستان ... ممنون میشم این سوال منو جواب بدین ... بدونه ایکس باکس 360 اسلیم گیرم اومده کپی خور هست . ولی LT2 ریخته نشده ... حالا میخوام همین کنسولو بخرم . راحی هست که بشه فهمید . کپی نرم افزاری شده یا سخت افزاری؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چون میخوام اگه نرم افزاری هست ازش بخرم ... برم ال تی دو بریزم . ممنون

بزار برات بشکافم . شما وقتی ایک باکس رو میدی برای کپی خور کردن ئر هر صورت ایکس باکس باید باز شه حالا برای اینکه بشه کپی خور کرد داسنگاه رو باید بفهمی DVD KEY درایور دستگاه چی برای اینکه بفهمن یه عمل سخت افزاری انجام میدن تا کی دستگاه به دست بیاد حالا برای ریختن LT دیگه با توسط همون کی به صورت نرم افزای کپی خور میکنن . :d حالا شما ازش هم بگیرید میرید میدید که کپی خور کنن به هر حال اون طرف باید کی دستگاه شما رو در بیاره پس هم عمل سخت افزای انجام میده و هم نرم افزاری :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر