راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,024
نام
محمد امین
دوستان میخواستم بدونم محل خرید کنسول رو کیفیت کنسول تاثیر داره یا نه؟
منظورم اینکه که از نکست جن بخرم یا از فلان جا بخرم. آخه تفاوت قیمت ها خیلی زیاده. مثلا تفاوت قیمت نکستجن با بعضی از فروشنده های توپخونه به 70،80 تومن میرسه!! این ارزون خریدن زرنگیه یا بعدا چوبشو میخورم؟؟

نه تفاوت خاصی نداره فوقش دسته رو عوض کنن که اصلا هم مهم نیست

سلام به همه دوستان. شرمنده اگه احیانا سوالاتی ابتدایی و تکراری می‌پرسم.
1. چطوری قبل از خرید مدل آرکید ریجن و نوع مادربردش رو (حتی العمکان از روی جعبه) تشخیص بدم؟ میگن تمامی مدل‌های کنونی بازار همه Jasper هستند درسته؟
2. قیمت هاردهای جداگانه که برای مدل ارکید بفروش می‌رسند با توجه به حجم هارد چقدر هست و اینکه از کجا یا ترجیحا کدوم سایت باید آنها رو خریداری کنم؟
3. سوال خیلی ابتدایی که تقریبا با سوال یک معنی مشابهی رو داره: آیا آرکیدهای موجود در بازار همه مشابه هستند یا مدل‌ها و گارانتی‌ها تاثیری در کیفیت دستگاه دارند؟
4. اگه تهویه پشت دستگاه بهینه نشه و همچنین ترفند 12 ولت هم برای ارکید انجام نشه، باز هم با روزی 2 ساعت بازی با توجه به اینکه بازی با آرکید اولیه و بدون هارد از روی درایو باید اجرا بشه، آیا باز هم کاهش طول عمر دستگاه و خطر سه چراغ شدن هست یا خیر؟
با تشکر و سپاس از تمامی دوستان...

1- بله همه جاسپر هستن و پال..
2- دو نوع هارد اورجینال و هک شده داریم که قیمت هارد 120 گیگ اورجینال حول و حوش 120 تومن هستو هارد هک شده هم تا 80 قیمت داره.
3- همه یکی هستن مگر اینکه یک نفر بخواد کلاه بگزاره سرت و دستگاه دو سال قبل بهت قالب کنه که خیلی راحت از روی تاریخ دستگاه متوجه میشی.
4- مدل جاسپر خیلی مقوام شده و امکان خرابیش به زیر 5 درصد رسیده ولی برای هر وسیله برقی باید یک مراقبتهای به عمل بیاد.

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
دوستان شرمنده سوال تکراری می‌پرسم عجله دارم می‌خوام X360 آرکید بگیرم از کجای جعبه بفهمم مدلش 2009 هست که مادربرد فالکون یه دفعه بهم نندازن. خیلی حیاتیه اگه ممکنه دقیق محل جعبه رو بگید یا عکس بزارید.
با تشکر...

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
دوستان شرمنده سوال تکراری می‌پرسم عجله دارم می‌خوام X360 آرکید بگیرم از کجای جعبه بفهمم مدلش 2009 هست که مادربرد فالکون یه دفعه بهم نندازن. خیلی حیاتیه اگه ممکنه دقیق محل جعبه رو بگید یا عکس بزارید.
با تشکر...
کنار جعبه یه قسمتی هست که به داخل جعبه راه داره و از اونجا تاریخ ساخت رو میشه دید.....

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
با سلام خدمت دوستان

من می خوام یک گیم پد xbox 360 wireless بگیرم برای استفاده در کامپیوتر می خواستم بدونم قیمتش چنده؟!و احتیاج به چه چیزی داره؟!
ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره من را راهنمایی کنه

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
دوستان یه سوال می پرسم لطفا جواب بدید!خیلی برام مهمه.مناسب ترین بخش هم برای کر کردم اینجا باشه:
کینکت 13 آبان میاد.خوب چیزی که معلومه اینه که اول که بیاد ایران قیمتش گرونه.ما یه فامیلی داریم تو کانادا,می خواستم از آمازون پیشخرید کنمش .بعدا این دوستمون نزدیک های کریسمس(دی ماه)میاد ایران می آورش.به نظرتون چی کارک نم.تا اون موقع(دی ماه)قیمت کینکت به 150 هزار تومن تو ایران می رسه؟
یه راه دیگه اش هم اینه که بد از پیشفروش کردن,برام بفرستنش که حدودا 50 60 تومن برام در میاد دو سه روزه میاد.به نظرتون کینکت کی تو ایران قیمتش به حدودای 200 می رسه؟یعنی ارزشش را داره این کار را بکنم؟

sam_dante

کاربر سایت
May 6, 2007
368
نام
Mohsen
سلام میکنم به دوستان.
آقایون یک سوال داشتم. میخواستم ببینم کدوم یکی از مغازه ها تو تهران X360 ارکید رو با فرم ویر iXtereme میده؟ قیمتش چنده؟ نکست جن چطور؟
متشکرم.

farhad23

کاربر سایت
May 11, 2009
307
نام
فرهاد
سلام دوستان
من میخوام x360 بخرم ولی زیاد بازی نمیکنم برا همین فکر کردم شاید دست دوم از بچه های سایت بگیرم . حالا به نظر شما برم نو بخرم یا دست دو ؟
این برد فالکون چه جوریاس ؟ خیلی خطریه ؟ اون روش های کولینگ یعنی بازم فایده نداره ؟
بعد برا دست دوم خریدن به چه چیزی باید توجه کنم ؟ مثلا" کدوم درایوش از همه بهتره ؟
ممنون

آخرین ویرایش:

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
دوستان شرمنده برای آخرین و مهم‌ترین سوال اینکه من هیچ راهی ندارم که با گارانتی لادیز بخرم و بجز اون تو شهرستان گیز نمیاد حالا می‌خواستم بپرسم مدل‌های آرکید شرکت لادیز الکترونیک جاسپر (2009) هستند یا فالکون؟ خیلی حیاتیه ممنون می‌شم افراد با تجربه یا کسانی که با این گارانتی همین مدل رو خریدن جواب بدن.
با تشکر...

aria_victor

کاربر سایت
Jul 11, 2009
212
دوستان شرمنده برای آخرین و مهم‌ترین سوال اینکه من هیچ راهی ندارم که با گارانتی لادیز بخرم و بجز اون تو شهرستان گیز نمیاد حالا می‌خواستم بپرسم مدل‌های آرکید شرکت لادیز الکترونیک جاسپر (2009) هستند یا فالکون؟ خیلی حیاتیه ممنون می‌شم افراد با تجربه یا کسانی که با این گارانتی همین مدل رو خریدن جواب بدن.
با تشکر...

چه ربطی داره کدوم گارانتی باشه؟ وقتی مدل 2009 هستش مادربردش جاسپره دیگه /:)

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
سلام دوستان
من میخوام x360 بخرم ولی زیاد بازی نمیکنم برا همین فکر کردم شاید دست دوم از بچه های سایت بگیرم . حالا به نظر شما برم نو بخرم یا دست دو ؟
این برد فالکون چه جوریاس ؟ خیلی خطریه ؟ اون روش های کولینگ یعنی بازم فایده نداره ؟
بعد برا دست دوم خریدن به چه چیزی باید توجه کنم ؟ مثلا" کدوم درایوش از همه بهتره ؟
ممنون

من شخصا پیشنهاد می‌کنم نو بخری
چون دست دوم معلوم نیست چقدر باهاش بازی شده و چجوری ازش استفاده شده
درباره‌ی برد فالکون هم آمار می‌گه که خرابیش نزدیک به 10 درصده و جسپر یک درصد- یعنی احتمال هر گونه مشکل در فالکون ده برابره- خودت دیگه حساب کن- بهتره جسپر باشه
دست دوم هم نخر
من خودم یه بار اینطوری سرم کلاه رفت حدود 50 تومن ضرر کردم

salam salam

کاربر سایت
Sep 9, 2010
31
سلام

دوستان می خواستم ببینم راهی هست که موقع خرید دسته اصل را از تقلبی شناخت چون شنیدم که بعضی مغازه ها دسته اصل داخل جعبع را عوض می کنن؟

PSP Center

کاربر سایت
Apr 10, 2008
40
اگه کنسول کپی خور نشده ارکید یا الیت (اسلیم نه!) بگیریم با اموزش های که تو قسمت فریمور ها هست خودمون هم می تونیم کپی خورش کنیم؟ منظورم اینه که بجز رایانه (و ابزار برای لیحم ) سخت افزار خاصی هم می خواد ؟

aria_victor

کاربر سایت
Jul 11, 2009
212
یکی از دوستام تقریباً یک ساله که یه xbox بن شده داره و میخواد بفروشه و یکی دیگه بگیره. کچلم کرده که تحقیق کنم الآن زمان مناسبی برای این کاره یا اینکه صبر کنه برای اسلیم...
اصلاً این اسلیم ارزشش رو داره؟ اصلآ تفاوت آنچنانی داره که برای خرید دست نگه داریم؟

یه سوال دیگه اسلیم توی بازار زیاد شه ارزش کنسول های معمولی خیلی میاد پایین یا تاثیری نداره؟
لطفآ کامل جواب بدید. ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر