راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
آقا من ایکس باکس رو می خوام به مانیتورم وصل کنم ولی مشکل اینجاست که اینطوری صدا ندارم !!! چطوری میشه اسپیکرهای کامپیوترم رو به ایکس باکس وصل کنم و صدای بازی رو از اسپیکرهای کامپیوترم بشنوم !؟!؟!؟
اگه رابطی چیزی داره لطفا ً عکسش رو بذارید .
ممنون

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
آقا من ایکس باکس رو می خوام به مانیتورم وصل کنم ولی مشکل اینجاست که اینطوری صدا ندارم !!! چطوری میشه اسپیکرهای کامپیوترم رو به ایکس باکس وصل کنم و صدای بازی رو از اسپیکرهای کامپیوترم بشنوم !؟!؟!؟
اگه رابطی چیزی داره لطفا ً عکسش رو بذارید .
ممنون

یه کابل اپتیکال هست( 18 تومان ) که باید بخری و اگه لازم شد ( بستگی به اسپیکر ) باید که تبدیل 2 به 1 هم بخری که 500 تومنه .

Riddler

کاربر سایت
Aug 17, 2009
438
نام
مرتضی
اگه کنسول کپی خور نشده ارکید یا الیت (اسلیم نه!) بگیریم با اموزش های که تو قسمت فریمور ها هست خودمون هم می تونیم کپی خورش کنیم؟ منظورم اینه که بجز رایانه (و ابزار برای لیحم ) سخت افزار خاصی هم می خواد ؟

فکر کنم بشه ولي کار مشکلي همون کپي خورش رو بگري دردسرش کمتره :d:d

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
ببخشید این بازی هایی که آرکید هستند و چند تای آن ها در یک dvd هست را میشه ازشون استفاده کرد؟(مثل همون dvd که در پک آرکید بود)
j tag نیاز دارد؟یا نه؟

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
ببخشید این بازی هایی که آرکید هستند و چند تای آن ها در یک dvd هست را میشه ازشون استفاده کرد؟(مثل همون dvd که در پک آرکید بود)
j tag نیاز دارد؟یا نه؟
اگه پک ارجینال مایکروسافت باشه میشه .ولی اگه نباشه که باید jtag بشه

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
میخوام آنلاین بازی کنم گفتم اگه بشه یه 360 بخرم که کپی خور نباشه باهاش راحت بازی کنم.
(360 که الان دام کپی خور هست)
360 کپی خور نشده آرکید گیر میاد؟
میشه برای هارد از همون هارد 250 گیگ سوپر الیت استفاده کنم؟(از همین دستگاهی که دارم)
میشه از همین پروفایلی که دارم توی اون هم استفاده کنم یا نه نمیشه؟
بازی ارجینال ایران گیر میاد؟
من بازی red dead را میخوام.

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
360 کپی خور نشده آرکید گیر میاد؟
باید بگردی ولی 100 درصد گیر میاد
میشه برای هارد از همون هارد 250 گیگ سوپر الیت استفاده کنم؟(از همین دستگاهی که دارم)
بله میتونی و هیچ مشکلی نداره
میشه از همین پروفایلی که دارم توی اون هم استفاده کنم یا نه نمیشه؟
بله میتونی،
بازی ارجینال ایران گیر میاد؟
من بازی red dead را میخوام.
کم و بیش گیر میاد، ولی خو از دبی، اگه کسی رفت اونجا باید بگی برات بیاره ( راحت تره)

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
سلام به همه دوستان.نمیدونستم سوالم رو کجا بپرسم فکر کنم اینجا بهترین جاش باشه
کابلهای HDMI برای استفاده تو ایکس باکس فرق خاصی تو کیفیت تصویری که میدن دارن؟
آخه قیمتشون از 6 7 تومن هستن یا 60 70 تومن.میخواستم بدونم چطوریاست؟

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
سلام به همه دوستان.نمیدونستم سوالم رو کجا بپرسم فکر کنم اینجا بهترین جاش باشه
کابلهای HDMI برای استفاده تو ایکس باکس فرق خاصی تو کیفیت تصویری که میدن دارن؟
آخه قیمتشون از 6 7 تومن هستن یا 60 70 تومن.میخواستم بدونم چطوریاست؟
معلوم کابل 10 تومانی با کابل 50 تومانی خیلی فرق داره

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
معلوم کابل 10 تومانی با کابل 50 تومانی خیلی فرق داره
هرکسی یه چیزی میگه.اونایی که با دو کابل کار کردن لطفا راهنمایی کنن چون واقعا سر این قضیه گیج شدم
از نظر تئوری که آدم نگاه نکنه قاعدتا نباید فرقی باشه.کابل ها قاعدتا باید معماری داخلیشون و کار اصلیشون یکی باشن حالا یه شرکت میاد سر کابلش رو طلایی میکنه پلاستیک فشرده میزاره تنگش بسته بندی خوشگل و گول زنک میزاره روش طولش رو بیشتر میکنه و یه اسم سونی ماکروسافت فیلیپس میزاره روش کلی میکشه رو قیمت
البته از یکی دو نفر که با دو تا کابل ارزون و گرون کار کردن سوال کردم گفتن فرقی با هم ندارن

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
هرکسی یه چیزی میگه.اونایی که با دو کابل کار کردن لطفا راهنمایی کنن چون واقعا سر این قضیه گیج شدم
از نظر تئوری که آدم نگاه نکنه قاعدتا نباید فرقی باشه.کابل ها قاعدتا باید معماری داخلیشون و کار اصلیشون یکی باشن حالا یه شرکت میاد سر کابلش رو طلایی میکنه پلاستیک فشرده میزاره تنگش بسته بندی خوشگل و گول زنک میزاره روش طولش رو بیشتر میکنه و یه اسم سونی ماکروسافت فیلیپس میزاره روش کلی میکشه رو قیمت
البته از یکی دو نفر که با دو تا کابل ارزون و گرون کار کردن سوال کردم گفتن فرقی با هم ندارن
ببین
الان نرم کابل hdmi تو ایران این 1.8 متریا هستش که نهایتا 10 تومانه
من یه کابل ایران خریدم 10 تومان، یه گابل سونی اصل هم از سونی سنتر خریدم از مالزی 70 تومان
اگه بگی اپسیلون تصویر با هم فرق داشت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر