راهنمایی در Assassin's Creed II

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
من اونجایی که به Lorenzo حمله میکننو نجاتش میدم هستم. بعدش میرم francessco رو میکشم. بعد Lorenzo کنار یه رودخونه باهام حرف میزنه(میگه 6 سالش که بوده میفته تو رودخونه و بابای ezio نجاتش میده)
بعد از اینکه صحبتش باهام تموم میشه دیگه نمیدونم چیکار کنم.
نه راهنمایی ای میکنه. نه از اون علامت تعجبا میاد نه هیچی:(
از شهر هم که خارج بشم بعد برگردم دوباره باید برم با Lorenzo حرف بزنم.

کسی یادش میاد چیکار باید کرد؟ :-/

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
من اونجایی که به Lorenzo حمله میکننو نجاتش میدم هستم. بعدش میرم francessco رو میکشم. بعد Lorenzo کنار یه رودخونه باهام حرف میزنه(میگه 6 سالش که بوده میفته تو رودخونه و بابای ezio نجاتش میده)
نه راهنمایی ای میکنه. نه از اون علامت تعجبا میاد نه هیچی:(

کسی یادش میاد چیکار باید کرد؟ :-/

آقا نبود؟:-/

A2G

کاربر سایت
Jun 16, 2008
47
نام
امیر علی
help me

سلام

توی موحله sequence 4 در مموری 4 بعد از اینکه به صحیت چهار , پنج گوش میدهدیگه مرحله نمیده :((
و می زنه باید دم پنچره وایسه هرچی وایمیسم هیچی نمیشه)x)x)x)x

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
سلام

توی موحله sequence 4 در مموری 4 بعد از اینکه به صحیت چهار , پنج گوش میدهدیگه مرحله نمیده
و می زنه باید دم پنچره وایسه هرچی وایمیسم هیچی نمیشه
درست توضیح بده ببینم کجا رو میگی؟ من ردش کردم. اگه یجوری بگی که بفهمم خیلی خوب میشه :D

نه راهنمایی ای میکنه. نه از اون علامت تعجبا میاد نه هیچی

کسی یادش میاد چیکار باید کرد؟
واقعاً هیچکی یادش نیست؟:-s

A2G

کاربر سایت
Jun 16, 2008
47
نام
امیر علی
درست توضیح بده ببینم کجا رو میگی؟ من ردش کردم. اگه یجوری بگی که بفهمم خیلی خوب میشه :

بعد از تعقیب یه سربازه میرسه به چنتا سربازدیگه همه رو میکشی و بازی یه در رو نشون میده وقتی بازش میکنی از یه پنچره داخل رو نگاه میکنه 5تا ادم دارن با هم صحبت می کنن بعد از اینکه صحبت تموم میشه میزنه باید دم پنچره وایسی هرچی وایمیسی هیچ اتفاقی نمیافته.

آخرین ویرایش:

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
بعد از تعقیب یه سربازه میرسه به چنتا سربازدیگه همه رو میکشی و بازی یه در رو نشون میده وقتی بازش میکنی از یه پنچره داخل رو نگاه میکنه 5تا ادم دارن با هم صحبت می کنن بعد از اینکه صحبت تموم میشه میزنه باید دم پنچره وایسی هرچی وایمیسی هیچ اتفاقی نمیافته.
شما كركت مشكل داره. اگر از value استفاده می‌كنی عوضش كن. (یادم نیست كدوم ورژنش ولی سرچ كنی میبینی)
باید بعد از كشتن همه سرباز‌ها داخل دالان بعدی بشی، نباید جلوی ورودیش بایستی كه :d

str4610

کاربر سایت
Feb 16, 2008
62
راهنمایی در Assassin's Creed II 2

درود
دوستان عزیز بنده اون جا گیر کردم که وقتی برای بدست آوردن لباس مخصوص باید لوح 6 ششم رو به دست بیاریم . اهرم رو میکشم و یک سری میله جا به جا میشن بعد باید یه میله رو بگیره هر کاری میکنم نمیتونم میله اولی رو بگیرم و ادامه بدم ...

عکس گذاشتم از همون صحنه!!!
http://www.up.iranblog.com/images/of...d8vy32f46r.jpg

پیغامی که خودش میده اینه که روی دیوار راه برو و بپر ولی هر کاری میکنم نمیشه ...
هر کسی این جا رو رد کرده یه کمکی هم به ما بکنه ....
ممنون ...

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
درود
دوستان عزیز بنده اون جا گیر کردم که وقتی برای بدست آوردن لباس مخصوص باید لوح 6 ششم رو به دست بیاریم . اهرم رو میکشم و یک سری میله جا به جا میشن بعد باید یه میله رو بگیره هر کاری میکنم نمیتونم میله اولی رو بگیرم و ادامه بدم ...

عکس گذاشتم از همون صحنه!!!
http://www.up.iranblog.com/images/of...d8vy32f46r.jpg

پیغامی که خودش میده اینه که روی دیوار راه برو و بپر ولی هر کاری میکنم نمیشه ...
هر کسی این جا رو رد کرده یه کمکی هم به ما بکنه ....
ممنون ...
سلام
خوب تو كه فهمیدی چرا انجامش نمیدی؟ :d دقیقا مثل صحنه‌های PoP (شاهزاده ایرانی) هست دیگه. (البته به جای دویدن در طول دیوار، در دو مرحله انجام میشه)

اول باید با High profile سمت دیوار بدوی و با دكمه‌ي پرش از دیوار صاف بالا بری (مثل مواقعی كه از دیوار خونه‌ها میرفتی بالا :d) سپس، وقتی به بالاترین نقطه‌ی ممكن رسیدی، سمت راست و پرش رو فشار بده تا سمت میله بپری.
حــلــه؟ :d;)

str4610

کاربر سایت
Feb 16, 2008
62
سلام
خوب تو كه فهمیدی چرا انجامش نمیدی؟ :d دقیقا مثل صحنه‌های PoP (شاهزاده ایرانی) هست دیگه. (البته به جای دویدن در طول دیوار، در دو مرحله انجام میشه)

اول باید با High profile سمت دیوار بدوی و با دكمه‌ي پرش از دیوار صاف بالا بری (مثل مواقعی كه از دیوار خونه‌ها میرفتی بالا :d) سپس، وقتی به بالاترین نقطه‌ی ممكن رسیدی، سمت راست و پرش رو فشار بده تا سمت میله بپری.
حــلــه؟ :d;)
درود
دوست عزیز امیر خان بله بنده لیسانس زبان هستم و میدونم چی گفته ولی متاسفانه موفق نمیشدم تا جایی خوندم که باید کلید شیفت هنگام پرش نگه داریم .....
البته باز هم از راهنماییت ممنونم ....
موفق باشید.../
یحیی

A2G

کاربر سایت
Jun 16, 2008
47
نام
امیر علی
شما كركت مشكل داره. اگر از value استفاده می‌كنی عوضش كن. (یادم نیست كدوم ورژنش ولی سرچ كنی میبینی)
باید بعد از كشتن همه سرباز‌ها داخل دالان بعدی بشی، نباید جلوی ورودیش بایستی كه :d

میرم تا دم اون سنگ قبر ولی نمی زاره که جلو تر برم.

کسی سایت کرک رو داره free :d

آخرین ویرایش:

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
ها، منم اونجا گیر كرده بودم. (با همون سیستم value) اگر valueـت درست باشه، باید مثل بقیه سنگ‌قبر‌ها قابلیت باز شدن داشته باشه و قبلش یه دموی كوتاه نمایش داده بشه.
سایت‌های ایرانی كه همشون Free هستن :d تازه مگه فوقش 50 مگ چی داره كه پولی بشه؟ :d

من كه كلا پیشنهاد میكنم value رو بزار كنار و كرك SKIDROW رو بگیر ;)

str4610

کاربر سایت
Feb 16, 2008
62
درود مجدد به دوستان و امیر عزیز
>:d<
متاسفانه یه جای دیگه گیر کردم که خودمو کشتم ولی باز هم کاری پیش نرفت ...:((
توی اون قسمتی که باید برای به دست آوردن نقاب طلایی مسابقه بدیم و باید 3 بار اون پرچم ها رو زودتر از رقیب پیدا کنیم و برگردیم به بیس خودمون گیر کردم ....)x
بنده 3 بار این کار رو انجام میدم و پیغامی حاوی این که شما مسابقه رو بردید به نمایش در میاد ولی هنوز اون نقطه زرد رنگ بیس خودمون سر جاش هست:-o و به غیر از اون علامت دیگه ای هم در کار نیست. ضمن این که اونجا که زده دریافت پرچم 1/3 فقط میشه 2/3 یه راهنمایی کوچیک ....:">:d

این هم عکس
http://www.up.iranblog.com/images/vbil2nj1jou46e4xpb7y.bmp
مرسی و موفق باشید.../
یحیی

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
درود مجدد به دوستان و امیر عزیز
>:d<
متاسفانه یه جای دیگه گیر کردم که خودمو کشتم ولی باز هم کاری پیش نرفت ...:((
توی اون قسمتی که باید برای به دست آوردن نقاب طلایی مسابقه بدیم و باید 3 بار اون پرچم ها رو زودتر از رقیب پیدا کنیم و برگردیم به بیس خودمون گیر کردم ....)x
بنده 3 بار این کار رو انجام میدم و پیغامی حاوی این که شما مسابقه رو بردید به نمایش در میاد ولی هنوز اون نقطه زرد رنگ بیس خودمون سر جاش هست:-o و به غیر از اون علامت دیگه ای هم در کار نیست. ضمن این که اونجا که زده دریافت پرچم 1/3 فقط میشه 2/3 یه راهنمایی کوچیک ....:">:d

این هم عکس
http://www.up.iranblog.com/images/vb...u46e4xpb7y.bmp
مرسی و موفق باشید.../
یحیی

احتمالا شما از Offline Server استفاده میکنی و Value کامل نداری دچار باگ شدی از آخرین Value استفاده کن مشکلت حل میشه.

str4610

کاربر سایت
Feb 16, 2008
62
احتمالا شما از Offline Server استفاده میکنی و Value کامل نداری دچار باگ شدی از آخرین Value استفاده کن مشکلت حل میشه.

درود به شما دوست گرامی ...
از این که جوابگوی بنده بودید تشکر میکنم .... بله من آفلاین سرور اصتفاده میکنم
آخرین نسخه ای که تونستم پیدا و دانلود کنم اینه values.1280
جنابعالی اگر نسخه ای بالاتر سراغ دارید بیزحمت به بنده معرفی و لینک بدید ...
باز هم ممنون .
موفق باشید.../
یحیی

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
درود به شما دوست گرامی ...
از این که جوابگوی بنده بودید تشکر میکنم .... بله من آفلاین سرور اصتفاده میکنم
آخرین نسخه ای که تونستم پیدا و دانلود کنم اینه values.1280
جنابعالی اگر نسخه ای بالاتر سراغ دارید بیزحمت به بنده معرفی و لینک بدید ...
باز هم ممنون .
موفق باشید.../
یحیی
میتونی از لینک زیر Offline Server v0.44 و 1907 Value رو دانلود کنی.
http://gf.wiretarget.com/assassins_creed_2.htm

اگه از کرک Skidrow استفاده کنی بدون مشکل تا آخر بازی میتونی بری.
کرک رو در این مسیر کپی کن.
X:\Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\storage

باید این کارها رو بکنی تا بتونی از Save هات بر روی کرک Skidrow استفاده کنی.
1.به این مسیر
X:\Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\storage
یا
X:\Program Files\Ubisoft\Assassin's Creed II\Ubisoft Game Launcher\storage
هر کدوم که بود برو (برای هر کسی ممکنه متفاوت باشه)
2. از فولدر storage یک Backup بگیر که مشکلی پیش نیاد.
3. داخل فولدر storage یک فولدر هست که اسم مشخصی نداره فقط اخرش اینه == (مثلاfzdsfd==1) شما اسم این فولدر رو به SKIDROW تغییر بده یعنی باید این جوری بشه
X:\Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\storage\SKIDROW
یا
X:\Program Files\Ubisoft\Assassin's Creed II\Ubisoft Game Launcher\storage\SKIDROW

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر