راهنمایی در Assassin's Creed II

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
سلام

دوستان من گیر کردم انجا که میره پیش مادرش خواهرش و لئوناردو اونجاس با لئوناردو حرف میزنم میره. گوشه صفحه نوشته codex page 16\30 چیکار باید بکنم.
شما باید تمام Pageها رو از شهرهای مختلف جمع كنی.
اگر به نقشه‌ی هر شهر نگاه كنی، میتونی پیداشون كنی (با علامت طومار) و بعد از شكست دادن نگهبان‌ها، از صندوقچه جمعشون میكنی. فقط باید همه سوراخ سنبه‌های نقشه شهرها رو نگاه كنی :d

a.p&23a.r

کاربر سایت
Aug 15, 2010
135
نام
Ali
سلام

دوستان من گیر کردم انجا که میره پیش مادرش خواهرش و لئوناردو اونجاس با لئوناردو حرف میزنم میره. گوشه صفحه نوشته codex page 16\30 چیکار باید بکنم.

تو هر شهری که بری روی نقشه علامت جعبه هستش اونو علامت گذاری کن بعد برو اونجا یه اتاق هایی هستش که جلوی آن ها سرباز هستش سرباز ها رو بکش و بعد برو جعبه رو باز کن اون وقت یه codex رو ورداشتی

hadi sh

کاربر سایت
Oct 1, 2010
660
نام
هادی
تو هر شهری که بری روی نقشه علامت جعبه هستش اونو علامت گذاری کن بعد برو اونجا یه اتاق هایی هستش که جلوی آن ها سرباز هستش سرباز ها رو بکش و بعد برو جعبه رو باز کن اون وقت یه codex رو ورداشتی

سلام

دوست عزیز الان تو شهر نیست تو یه قلعه است از این اتاق ها هم نداره.چی کار کنم.

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
سلام

دوست عزیز الان تو شهر نیست تو یه قلعه است از این اتاق ها هم نداره.چی کار کنم.
خونه عموت تو مونتریجیونی رو میگی دیگه؟ خب خیلی راحت بیا بیرون از كاخ و وارد روستا شو.
حالا میتونی با اسب یا مسافركش‌های بیرون شهر (!) راحت به شهرهای دیگه بری.

منظور اینه كه آزادانه میتونی به شهرهای ونیز، فلورانس و غیره بری. ماموریت فعالی در كار نیست. ;)

hadi sh

کاربر سایت
Oct 1, 2010
660
نام
هادی
خونه عموت تو مونتریجیونی رو میگی دیگه؟ خب خیلی راحت بیا بیرون از كاخ و وارد روستا شو.
حالا میتونی با اسب یا مسافركش‌های بیرون شهر (!) راحت به شهرهای دیگه بری.

منظور اینه كه آزادانه میتونی به شهرهای ونیز، فلورانس و غیره بری. ماموریت فعالی در كار نیست. ;)

سلام

از قلعه میام بیرون تو نقشه دوتا علامت هست برم اونجاها.

cold398

کاربر سایت
Oct 11, 2010
5
سلام

دوستان من بازی رو تازه شروع کردم ، یه جایی گیر کردم .

اونجا که میره پیش لئوناردو و اون نیزره رو بهش میده .

قدم به قدم تصویرم میزارم که یادتون بیاد و بتونید راهنماییم کنید .

بعدش دمو تمام میشه و میگه برای انتخاب سلاح جدید کلید Q رو بزنم

دقیقا بعد از این کار ، دیگه تصویر هیچ تغییری نمیکنه !!!!

تمام کلید ها کار میکنن ولی تصویر همینجوری میمونه ! چکار باید بکنم ؟؟؟؟؟؟

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
سلام

از قلعه میام بیرون تو نقشه دوتا علامت هست برم اونجاها.
ببین، وقتی از قلعه بزرگتر (دیوارهای شهر) میای بیرون و جاده رو میبینی، دقیقا سمت چپ دروازه یه دكـه با گاری و اسب میبینی. برو پیش صاحب دكـه، بهش بگو میرم فلورانس یا ونیز یا ...

یا اینكه اسب بگیری به از جاده‌های چپ و راستی از نقشه خارج شی (به سمت علامت‌هایی كه آخر نقشه میبینی)
OK؟ :d

سلام

اینجور كه من تو تصویر دیدم، انگار باید كلیك چپ موس (یا فلش بالای كیبورد :d طبق شكل) رو بزنی تا خنجر مخفی رو دربیاره. البته با نگه داشتن Q هم باید یه صفحه‌ای بیاد كه میگی نمیاد :d

پس در این صورت، كركت مشكل داره :d و در این صورت باید با كرك درست از اول بازی شروع كنی :d در این صورت، میخوای آدرس كرك Skidrow رو بهت بدم؟ :d

hadi sh

کاربر سایت
Oct 1, 2010
660
نام
هادی
سلام

ممنون از دوستانی که کمک کردن انجا رو که گیر کردم رد کنم.دوستان من همه ی codex page ها را جمع کردم رد کردم انجا رو حالا باید چیکار کنم اون جا یه چی مثل جورچین هرکاری کردم رد نشد دوستان چکار کنم.

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
سلام

ممنون از دوستانی که کمک کردن انجا رو که گیر کردم رد کنم.دوستان من همه ی codex page ها را جمع کردم رد کردم انجا رو حالا باید چیکار کنم اون جا یه چی مثل جورچین هرکاری کردم رد نشد دوستان چکار کنم.
خیلی ساده است، باید Pageها رو جوری بقل هم بچینی كه نقشه‌ی زمین (كره زمین) و قاره‌هاش درست بشه.
میتونی برای راحت‌تر شدن كار از Pageهای گوشه‌دار شروع كنی (مثل پازل) ;)

hadi sh

کاربر سایت
Oct 1, 2010
660
نام
هادی
سلام من درست کردم فکر کنم عکس میزارم دوستان ببینن درسته.
i497770_100824154643.jpg

ت.

ninja1

کاربر سایت
Aug 27, 2010
135
سلام

F12 رو بزن

hadi sh

کاربر سایت
Oct 1, 2010
660
نام
هادی
سلام دوستان من رد کردم الان تو رمم رفتم تو کلیسا داشت حرف میزد کشتمش نمرد جنگیدیم بعد من افتادم گوی و از من گرفت وبلندم کرد بهم چاقو زد بعد مدتی پاشدم بعد غیب شدحالا چیکار کنم. (چقدر بعد گفتم)

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
سلام دوستان من رد کردم الان تو رمم رفتم تو کلیسا داشت حرف میزد کشتمش نمرد جنگیدیم بعد من افتادم گوی و از من گرفت وبلندم کرد بهم چاقو زد بعد مدتی پاشدم بعد غیب شدحالا چیکار کنم. (چقدر بعد گفتم)
فكر كنم باید با eagle vision محل باز شدن در مخفی رو پیدا كنی و بری توش ;)

ninja1

کاربر سایت
Aug 27, 2010
135

تا جایی که یادم میاد اگه خوب دقت کنی یه دایره ی سبز میبینی روی نقشه . برو اونجا . اونجا باید یه دونه قبر باشه . حالا همه چیز رو اسکن کن و بعد برگرد به حالت اول . برو به سمت چپ و راست قبر . اگه دقت کنی دوتا دایره میبینی که باید اونا رو فشار بدی تا قبر بره عقب

موفق باشی:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر