راهنمایی در Assassin's Creed II

Fenola

کاربر سایت
Apr 23, 2010
245
نام
فربد
وقتی بعد از چندین مرحله در زمان قدیم دوباره بازی به زمان جدید برمیگرده و پسره دچار توهم می شه . یه قلعه ی تو شب هست و چندین سرباز صلیبی که اصلا کاریمون ندارن. و ما هم نمی تونیم از سلاحمون اصتفاده کنیم . بعد فردی رو در حال دویدن می بینم . اون رو روی پست بام ها تعقیب می کنیم . بالای دیوار اصلی قلعه می شه و وارد درب یه برج نگهبانی بلند می شه و درب بسته می شه. بعدش تصویری می گه که باید بالای برج بریم. بعد از چند تا پرش به به یه چوب کوچولو می رسیم که یه چراغ بهش آویزونه و درست بالای سرمون قرار می گیره. هر چه می کنم این چوب رو نمی شه گرفت.؟؟؟؟؟؟؟:confused::-":mad::(
ممنون می شم راهنمایی کنید.:love:
رد ضمن من نسخه ps3 رو یازی می کنم.

با عرض سلام
دوست عزیز برای اینکه اینجا را بری باید بری رویلبه ی بالکن همونجا وایسی و به سمت منتها الیه چپ بالکن بری.سپس یه سمت بالا برو این کار را با گرفتن آنالوگ به سمت جلو و دکمه ی پرش انجام بده در آخرین لحظه که کاراکتر نمی تواند دیگر به سمت بالا برود آنالوگ را به سمت راست گرفته و دکمه ی پرش را بزن تا بر روی آن تخته ی چوبی قرار بگیری بقیه ی قسمت ها را می توانی به آسانی مانند کوهنوردی انجام دهی امیدوارم که مشکلت حل شود.:cheesygri

mehrdad232

کاربر سایت
Dec 4, 2008
27
سلام به ها توی سکانش 12 یه جایی هست که با 5 ، 6 تا دیگه وارد شهر می شیم هه رو می کشیماا:d
بعد یه علامت میاد روی نقشه که این دفعه سفید شده شکلش وقتی میرم اونجا سوار بایه میشه رو شهر می چرخه باید چیکار کرد؟؟؟

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
سلام به ها توی سکانش 12 یه جایی هست که با 5 ، 6 تا دیگه وارد شهر می شیم هه رو می کشیماا:d
بعد یه علامت میاد روی نقشه که این دفعه سفید شده شکلش وقتی میرم اونجا سوار بایه میشه رو شهر می چرخه باید چیکار کرد؟؟؟
با این که داره چشمک می زنه ولی ماموریت اصلی نیست!!اینو گذاشتن که شما بری تو شهر بچرخی حال کنی!!:dهیچوقتم از نقشه حذف نمیشه=))

devil eyes

کاربر سایت
Feb 18, 2010
486
اقا صدای کراکتر ها برا من رفته .. تا چند روزه پیش صدا داشت نمیدونم ویندوزمو دست کاری کردم شاید این طوری شده به هر حال کسی نمیدونه من چی کار کنم ؟؟
اگر بخوام پاک کنم از 2باره نصب کنم سیو هاش چی میشن /؟؟

devil eyes

کاربر سایت
Feb 18, 2010
486
اقا صدای کراکتر ها برا من رفته .. تا چند روزه پیش صدا داشت نمیدونم ویندوزمو دست کاری کردم شاید این طوری شده به هر حال کسی نمیدونه من چی کار کنم ؟؟
اگر بخوام پاک کنم از 2باره نصب کنم سیو هاش چی میشن /؟؟

لطفا یکی منو راهنمایی کنه ....

djsaba2010

کاربر سایت
Aug 11, 2010
1
سوال

سلام خدمت همه دوستان عزیز
امیدوارم حال همه خوب باشه
راستش من بازی رو رفتم.اون رئیس کل رو هم کشتم بهد فهرست سازنده های بازی اومد.اما بعدش باز به محیط بازی برگشت
حالا میخام بدونم بازی تمئم شده یا اینکه بازم باید ادامه بدم.و اینکه الان باید چیکار بکنم
ممنونم

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
سلام خدمت همه دوستان عزیز
امیدوارم حال همه خوب باشه
راستش من بازی رو رفتم.اون رئیس کل رو هم کشتم بهد فهرست سازنده های بازی اومد.اما بعدش باز به محیط بازی برگشت
حالا میخام بدونم بازی تمئم شده یا اینکه بازم باید ادامه بدم.و اینکه الان باید چیکار بکنم
ممنونم
خو بازی قسمت داستانیش تموم شده حالا می تونی بری دنبال اون ویدیو ها و پرا و ماموریتای جانبی رو انجام بدی تا بتونی بازی رو 100% کنی

god.of.game_black

کاربر سایت
Feb 21, 2007
85
با سلام من بازي را 2 بار تمام كردم روي xbox360 ولي سكانس 12و13 باز نشده و از سكانس 11 به 14 مي رود آيا اين دو سكانس روي كنسول حذف شده يا من اشتباه مي كنم و يه چيز ديگه بين نسخه pc و كنسول چقدر فرق است مثل نسخه قبلي pc ماموريت هاي جديد بهش اضافه شده يا نه فرقي ندارد ممنون

آخرین ویرایش:

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
با سلام من بازي را 2 بار تمام كردم روي xbox360 ولي سكانس 12و13 باز نشده و از سكانس 11 به 14 مي رود آيا اين دو سكانس روي كنسول حذف شده يا من اشتباه مي كنم و يه چيز ديگه بين نسخه pc و كنسول چقدر فرق است مثل نسخه قبلي pc ماموريت هاي جديد بهش اضافه شده يا نه فرقي ندارد ممنون
این دو تا سکانس همون 2 تا dlc هست که روی 360 و ps3 بازی جدا دانلود کنی ولی مال pc بازی همراه با 2 dlc است!!یعنی اگه رو pc بازی می کردی اون دو تا سکانس هم داشت!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر