راهنمایی در مورد اجرای بازی ها

magazin

کاربر سایت
Jul 4, 2007
130
[FONT='Arial','sans-serif']اقایون من وقتی مخواهم بازی لوکوروکو رو اجرا کنم صفحه سیاه میشه ودیگه راهی به جز خاموش کردن پی اس پی نیست (بازی تا اونجایی که باید نیو گیمو انتخاب کنم اجرا میشه وقتی دکمه ضربدرو میزنم صفحه سیاه میشه ):(([/FONT]

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
[FONT='Arial','sans-serif']اقایون من وقتی مخواهم بازی لوکوروکو رو اجرا کنم صفحه سیاه میشه ودیگه راهی به جز خاموش کردن پی اس پی نیست (بازی تا اونجایی که باید نیو گیمو انتخاب کنم اجرا میشه وقتی دکمه ضربدرو میزنم صفحه سیاه میشه ):(([/FONT]
شما برو به منوي ريكاوري و No-UMD رو Disable كن بعد يه UMD بذار توي دستگاه و بعد بازي رو اجرا كن.

چند تا gta برای psp اومده نام ببرید
دوتا:
GTA VCS
GTA LCS

آخرین ویرایش:

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
magazin جان کار خودتو کردی؟! رم 4 گیگ انداختی؟!
چند تا بازی دیگه هم امتحان کن اگه مثل من بازم گیر کرد مشکل از رمت هست!

آقا ساسان این دو تا فایل رو داره و غیر از این ها همش عکسه!
script.lua
game.lua

roptor_psp

کاربر سایت
Jul 22, 2006
40
نام
mehdy
نگاه كنيد براي اجرا بايد از اين تنظيمات استفاده كنيد
اگر No-UMD ، Enable باشد بايد UMD را از درايو در بياري
اگر No-UMD ، Disable باشد بايد UMD را درون درايو قرار بدي

اگر هيچكدوم كار نكرد بايد از DeevHook استفاده كني ولي پيشنهاد مي دهم كه از 3.03 OE استفاده من چون بازي ها را بهتر بدون UMD اجرا مي كنه

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
magazin جان کار خودتو کردی؟! رم 4 گیگ انداختی؟!
چند تا بازی دیگه هم امتحان کن اگه مثل من بازم گیر کرد مشکل از رمت هست!

آقا ساسان این دو تا فایل رو داره و غیر از این ها همش عکسه!
script.lua
game.lua
ببین برای اجرا بازی سونیکت فکر کنم باید از برنامه lua پلیر استفاده کنی(یه سرچ کن)پیدا میکنی.
اگه میتونی یه کمکی به من بکن.این دوتافایلو آپلو کن اگه زحمتی نیست.

magazin

کاربر سایت
Jul 4, 2007
130
شما برو به منوي ريكاوري و No-UMD رو Disable كن بعد يه UMD بذار توي دستگاه و بعد بازي رو اجرا كن.

دوتا:
GTA VCS
GTA LCS

umd داخل دستگاه هست به نظر شما مشکل دیگه چی میتونه باشه .
nemesis جان هنوز مموری نگرفتم از مموری یکی دیگه فعلا استفاده میکنم یه مشکلی برای pspپیش اومده اونم اینکه وقتی psp رو روشن میکنم مستقیما وارد منوی ریکاوری میشه ووقتیهم میخواهم از یه بازی خارج شوم وقتی دکمه هوم را فشار میدهم روی گزینه no هست وهرکاری میکنم روی گزینه yes نمیره به نظر شما چکار کنم .دکمه R هم مشکلی نداره وگیر نکرده.
با تشکر RASSOOL

آخرین ویرایش:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
umd داخل دستگاه هست به نظر شما مشکل دیگه چی میتونه باشه .
فقط UMD كافي نيستا. حتما بايد No-UMD هم غير فعال باشه ها.

ممكنه ايميج بازي هم مشكل داشته باشه، ايميج رو روي دستگاه ديگه هم تست كردي؟

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
مهدی عزیز من هنوز توی اجرای بازی های مشکل دارما.
مثلا NFS Most Wanted مرحله ی اول رو که میری بعد که Continue میاد میزنی Continue بعدش قفل می کنه و خاموش میشه.
یا مثلا NFS Underground Rivals وسط بازی قفل می کنه.
یا مثلا بازی Traxxpad که قبلا روی OE اجرا کرده بودم الان اصلا باز نمیشه ! یعنی باز میشه ولی PSP قفل می کنه و خاموشم نمیشه مگه اینکه باطری رو در بیاری.
میشه بگی مشکل چیه ؟
تنظیمات دقیق منوی ریکاوری برای بدون مشکل اجرا کردن بازی های توی 3.51M33-7 رو هم بگی ممنونت میشم.

hadihama1360

کاربر سایت
Dec 2, 2006
24
من يه psp دارم از اون مدلهاست كه يه مدت دانگريد نميشد و بردش TA82 است كه الان فرم ويرش 3.10 oe است من بازي ghost recon 2 را ريختم و شكل اولش بالا اومد اما بازي رو اجرا نميكنه همچنين بازي metal gear solid رو اجرا نميكنه البته متال گير فرمتش ايزو ميباشد و ghost recon فرمتش cso است هيچ كدوم را جواب نميده براي اجراش چي كار كنم بازيهاي ديگه مثل crash و soccer 5 و soccer 6 و كلا همه رو جواب ميده البته اونايي رو كه من دارم اين دو تا بازي رو بايد چي كار كنم تا جواب بده آيا بايد فرم وير رو ارتقا بدم؟ لطفا مرا راهنمايي كنيدالبته من بلد نيستم پي اس پي رو دانگريد كنم يكي از دوستان لطف كنه منو راهنمايي كنه

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
من يه psp دارم از اون مدلهاست كه يه مدت دانگريد نميشد و بردش TA82 است كه الان فرم ويرش 3.10 oe است من بازي ghost recon 2 را ريختم و شكل اولش بالا اومد اما بازي رو اجرا نميكنه همچنين بازي metal gear solid رو اجرا نميكنه البته متال گير فرمتش ايزو ميباشد و ghost recon فرمتش cso است هيچ كدوم را جواب نميده براي اجراش چي كار كنم بازيهاي ديگه مثل crash و soccer 5 و soccer 6 و كلا همه رو جواب ميده البته اونايي رو كه من دارم اين دو تا بازي رو بايد چي كار كنم تا جواب بده آيا بايد فرم وير رو ارتقا بدم؟ لطفا مرا راهنمايي كنيدالبته من بلد نيستم پي اس پي رو دانگريد كنم يكي از دوستان لطف كنه منو راهنمايي كنه
شمابايد فريمورتو ارتقا بدي

اول به 3.52 تبديل كن با استفاده از آموزش زير:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=6072

بعد به 3.71 تبديل كن با استفاده از آموزش زير:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=8187

بعد هم به تاپيك زير برو و كارهاي گفته شده رو بكن به احتمال زياد بازي هات بدون مشكل اجرا ميشه:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=6669

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
پیغام خطا در اجرای بازی

سلام
من slim با یک رم 4 گیگ گرفتم ولی وقتی چند تا بازی نصب می کنم همه رو اجرا نمی کنه و پیغام خطای زیر رو می ده لطفا کمکم کنید
the game could not be started
(80020148)

Metalzadeh

کاربر سایت
Dec 11, 2007
136
نام
پدرام
سلام
امروز 2 تا بازی ریختم رو PSP که هر دو وقتی می خواست وارد منو ی بازی بشه گیر می کرد
و وقتی می خواستم به XMB برگردم روی صفحه ی Please Wai هنگ می کرد
و حتما باید Power رو نگه می داشتم تا خاموش بشه
بازی ها یکیشون 007 From Russia With Love و اون یکی WWE Smackdown Vs Raw 2006 بود
FW هم 3.71 آپدیت 4 هست
هر دو روی 3.40 oe-a اجرا می شدن
به نظر شما مشکل کجاس ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
winksmiley02.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر