راهنمایی در مورد اجرای بازی ها

KINGPSP2000

کاربر سایت
سلام
من یک مموری یک گیگ دارم بازی ها رو همش رو اجرا میکنه
حالا یک 4 گیگ خریدم عکس زیر :
حالا هر چی بازی میریزم تو داخل پوشه iso در قسمت گیم مینویسه که بازی نیست
آیا کسی میتونه منو راهنمایی بکنه
در ضمن برای یک گیگ در قسمت information مموری روبروی ماجیک گیت مینویسه ساپورتید
ولی برای 4 گیگ مینویسه ناشناخته
لطفا راهنمایی کنید
ms%204G.JPG

مموری را هم 65000 هزار تومان خریدم

دوست من رم 4GB به نظر من خوبش تو بازار جا نیفتاده چون من از بیشتر شهرستانا خریدم ولی جواب نداد___ ولی شاید اگه این کارو بکنی بتونی بازی کنی مموریتو از طریق PC یه format بزن بعد پوشهای iso و psp .....!! دستی بساز وتو psp بریز ولی با خود psp مموری format نکن امیدوارم بازی بیاد ;)

google

کاربر سایت
سلام

دوست من رم 4GB به نظر من خوبش تو بازار جا نیفتاده چون من از بیشتر شهرستانا خریدم ولی جواب نداد___ ولی شاید اگه این کارو بکنی بتونی بازی کنی مموریتو از طریق PC یه format بزن بعد پوشهای iso و psp .....!! دستی بساز وتو psp بریز ولی با خود psp مموری format نکن امیدوارم بازی بیاد ;)

سلام دوست عزیز
به نظر من رمت تعطیله برای من هم این اتفق افتاده بود که با تعویض رم درست شد
شما که 65 تومن دادی به این (البته میبخشید ) رم مزخرف میدادی یه 2گیگ فابریک میگرفتی که سگش شرف داره به این 4گیگ بدرد نخور
اگه گارانتی داره ببر عوض کن و اگه از من شنیدی یه بازی رایت کن ببر جلوی خود فروشنده کپی ببین اجرا میشه یا نه
کوچیک شما پناهی

KINGPSP2000

کاربر سایت
سلام دوست عزیز
به نظر من رمت تعطیله برای من هم این اتفق افتاده بود که با تعویض رم درست شد
شما که 65 تومن دادی به این (البته میبخشید ) رم مزخرف میدادی یه 2گیگ فابریک میگرفتی که سگش شرف داره به این 4گیگ بدرد نخور
اگه گارانتی داره ببر عوض کن و اگه از من شنیدی یه بازی رایت کن ببر جلوی خود فروشنده کپی ببین اجرا میشه یا نه
کوچیک شما پناهی

اقای پناهی راست میگن باید مموری عوض کنی ولی;) توضیح من بعد از پس نگرفتن بود

s6a6d6egh

کاربر سایت
سلام
من بازی Ratchet And Clank Size Matters رو وقتی اجرا میکنم بازی نمیاد و صفحه سیاه میمونه و از بازی هم خارج نمیشه و باید باطری رو در بیارم دوباره psp را روشن کنم . :(:(
لطفا من رو راهنمایی کنید
متشکرم

mahdijoon

کاربر سایت
lمرسی بابت راهنمائیتون

اتفاقاً او ن فروشنده دوتا از این رم 4 گیگ ها برای من آورد و من هم هر دو را پس دادم
وبهش گفتم با ضمانت اجرای بازیها بیاوره حتی اگر شده دو گیگ
مرسی دوستان .........:cheesygri

Craig Marduk

کاربر سایت
سلام
من بازی Ratchet And Clank Size Matters رو وقتی اجرا میکنم بازی نمیاد و صفحه سیاه میمونه و از بازی هم خارج نمیشه و باید باطری رو در بیارم دوباره psp را روشن کنم . :(:(
لطفا من رو راهنمایی کنید
متشکرم

معمولا همه اين مشكلو با چندتا از بازي ها دارن كه يا به خاطر رم هاي 4 گيگ تغلبيه يا به خاطر درست هك نشدنه كنسوله كه اونجوركه من فهميدم بيشتر به خاطر مورد اول اين مشكل پيش مي ياد . شايدم ايميجي كه از بازي داريد مشكل داره!

دركل منم همين مشكلو تو چندتا بازي ديگه دارم حالا ايميج رو به ISO تبديل كن بريز اگرم نشد يه بار PSP رو فرمت كن (با كامپيوتر)،( تا حداقل اينطوري شايديكم سرعت اجراي بازي هايي كه حجمشون زياده بره بالا)و اون پوشه ها رو دوباره دستي بساز(يادت نره از درايو و پوشه هاش يه نسخه پشتيبان تهيه كني) يعني همين پوشه ها رو كه كپي كردي رو تك تك دوباره داخل مموري بساز فقط يادت باشه نياز نيست از محتويات داخل پوشه موزيك و ISO كپي بگيري فقط از فولدرا اونم چون بعدا كه مي خواي دوباره فولدر بسازي بتوني ازش كمك بگيري.

بازم اگر نشد غصه نخور چون من اين بازي رو اجرا كردم خيلي قشنگ نيست و نسبت به نسخه PS2 نه مراحل جالبي داره و نه جذابيت خاصي داره خيلي زودم برات تكراري مي شه.

به نظرم اگه از اين سبك از بازي ها خوشت مي ياد Daxter رو امتحان كن.

راستي نياز نيست باتري هاي PSP تو در بياري! اگه سوئيچ پاور رو براي بيشتر از 3 ثانيه رو به بالا نگه داري دستگاه خاموش مي شه.

موفق باشي

google

کاربر سایت
version system man 3.40 oe-a ast vali vaghty UMD VIDEO mizaram dakhele dastgah error mide Region Code eshtebah hast bayad che kar konam?
دوست عزیز
سلام
باید به قسمت ریکاوری دستگاه بری و در قسمت configuration رفته و گزینه free umd region را disable کنی بعد امتحان کن ببین که فیلم میاد یا نه
در ضمن برای رفتن به قسمت ریکاوری کلید r را در هنگام روشن شدن نگه دار بعد اگه صفحه معلوم نبود نور رو کمو زیاد کن تا منو بیاد و در پایان exitکن دستاه خود به خود ریسرت شده و بعد به داخل محیط اصلی میره
امیدوارم کارت راه بیفته
کوچیک شما پناهی

PSP-hacks

کاربر سایت
دوستان من یک مشکل دارم که

پی اس پی ام بازی اجرا نمیکنه نی مدونم چرا؟

3 یو ام دی دارم که هیچ کدوم لود نمی کنه؟

لطفا جواب ما رو بدید .

بعدش من فکر کنم یکم یو ام دی هام داغ شده بوده (قبلا)

می شه با قطره های تمیز کننده ی لنز درست کنم.

ma)-(di

کاربر سایت

لطفا جواب ما رو بدید .

يعني چي ؟
وقتي UMD رو توي دستگاه ميزاري، توي قسمت GAMEت ، UMD رو اضافه نميكنه ؟
يا اينكه اضافه ميكنه و لود نميكنه ؟
فيرم ور شما چيه ؟
شايد فيرم ور شما قديمي هستش و بازي شما جديده ؟
اگر اينجور بود اطلاع بده.

Reza-sony

کاربر سایت

لطفا جواب ما رو بدید .

چرا پست من پاک شده؟

دوست عزیز ، اگه UMD v رو تو دستگاه میزاری و آیکون دایره شکل سمت راست پایین صفحه میاد ولی نمیتونه UMD رو بخونه و آیکون هم میمونه ، و درضمن گوشت را پشت PSP بذار و دقت کن که صدای چرخش موتور Loading رو میشنوی یا نه.
اگه صدای موتور میومد ، لنز دستگاهت خراب شده .
PSP ات ضربه نخورده؟

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
چرا پست من پاک شده؟

دوست عزیز ، اگه UMD v رو تو دستگاه میزاری و آیکون دایره شکل سمت راست پایین صفحه میاد ولی نمیتونه UMD رو بخونه و آیکون هم میمونه ، و درضمن گوشت را پشت PSP بذار و دقت کن که صدای چرخش موتور Loading رو میشنوی یا نه.
اگه صدای موتور میومد ، لنز دستگاهت خراب شده .
PSP ات ضربه نخورده؟
پست شما پاك نشده! اگه يكم دقت ميكردي ميفهميدي كه در تاپيك زير شما جواب اين آقا رو دادي.
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=1891&page=113

PSP-hacks دفعه بعد اگه سوال هاتو توي تاپيك هاي مختلف تكرار كني جفتش پاك ميشه!

در ضمن اين بحث رو هم در يكي از تاپيك ها ادامه بدين و هي پاس ندين به اين تاپيك و به اون تاپيك

PSP-hacks

کاربر سایت
پست شما پاك نشده! اگه يكم دقت ميكردي ميفهميدي كه در تاپيك زير شما جواب اين آقا رو دادي.
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=1891&page=113

PSP-hacks دفعه بعد اگه سوال هاتو توي تاپيك هاي مختلف تكرار كني جفتش پاك ميشه!

در ضمن اين بحث رو هم در يكي از تاپيك ها ادامه بدين و هي پاس ندين به اين تاپيك و به اون تاپيك

غلت کردم دیگه اشتباه نمی شه ولی چه قدر فوروم توپی هست.

ma)-(di

کاربر سایت
غلت کردم دیگه اشتباه نمی شه ولی چه قدر فوروم توپی هست.
جون ما ؟!
:blushing: (شرمنده مون نكن، ميبيني من چقدر پر رو ام، آخه بگو كي اصلاً با توئه !! :biggrin1:)
درضمن اين رو هم بگم كه فقط قسمت PSP اينقدر محفل گرم و صميمانه اي داره ...
چون اكثيت بروبچه هاي اينجا، همه باصفا و خاكي هستن. (مثل من !!! )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند