راهنمایی در امر خرید موبایل

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
استفاده عادی شبکه های اجتماعی و...
بازی نمیکنم
نظر من روی a54 هست البته چون خودم از لحاظ نرم افزاری خسته شدم و شیائومی رابط کاربری باگ داری داره میگم
دوتا گوشی خوبن ببین دلت بیشتر با کدومه
مثلا سرعت شارژ ۱۳ لایت بهتره از اونور a54 هم باطری خوبی نگهمیداره
یا مثلاً حاشیه های صفحه ۱۳ لایت خیلی کمتر و قشنگ تره اما شخصا خودم صفحه خمیده نمیپسندم
جفتشون واقعا خوبن

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
بعد از تقریبا ۲ هفته استفاده از S21 fe نظرمو دربارش بگم
آقا باتریش نابوده روزی ۲ بار شارژ باید بکنید صبح تا ظهر با وب گردی چند بار استفاده از همراه بانک و چیز شکن و اینستا ۵۰ ۶۰ درصد شارژ رفته باید ظهر باز بزنید به شارژ

شارژ ۲۵ واتی که جدا باید پول بدید که هیچ چیزی حدود ۹۰ دقیقه طول میکشه که فول شارژ بشه!!!!!یعنی خاک عالم بر سرت سامسونگ

توی بازی ها بلااستثنا لگ داره از کالاف بگیر تا پابجی توی سایت ها میزنن که آقا بهترین سخت افزار داره نمیدونم تمام بازی ها رو راحت بالا میاره
بله بالا میاره ولی از دره عقب

کافیه ۲ تا کلیپ توی آپارات یا یوتیوب تماشا کنید به حدی گوشی داغ میکنه که نگم یعنی ری....ده با این گوشی ساختنش سامسونگ همین الان که دارم توی bc پست مینویسم پشت گوشی داغ کرده !!!!!!!

دوربینش خدایی خوبه از pocof4 و f3 و A73 که من دست رفیقام دیدم بهتره دوربینش زومش هم ۳ برابر اوناست اینجا رو دست بالا داره
کیفیت صفحه نمایشش عالی هست
باگ نداره هنگی نداره اذیت نمیکنه
وزنش کمه توی دست راحت جا میشه
بلندگو هاش مالی نیست
خلاصش کنم ۱۸ تومن نمی ارزه عملا یه گوشی میان رده حساب میشه یه چیزی در حد A52s
از سال دیگه سری FE جایگزین A7 میشه یعنی به جای A75 همین میفروشه
کسی پیشنهادی نداره؟
شیائومی 13 لایت، گوشی خوش دست با طراحی جدید و امکانات مناسب

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
این روشایی که الان برای دور زدن رجیستری آیفون ۱۴ هست دائمیه یا هر ماه باید یه سیمکارت جدید بندازی تو گوشی؟

Ecthelion

کاربر سایت
Apr 28, 2019
261
گوشی خوب برای کاربرد عادی توی رینج 15 تومن چی هست
یه نگاه کردم به a54 و xiaomi 13 lite برخوردم اینا خوبن؟ بعد اگه خوبن بین اینا کدوم
Samsung A54
poco f4
xiaomi 13 lite
قیمت یکم بالاتر
Nothingphone 1
poco f5

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,948
کسی تجربه یا اطلاعی از خرید اسمارت واچ داره؟
از نظر قیمت و آپشن های خیلی به هم نزدیکن و آنچنان دنبال های اند نیستم
باطری خوب + GPS و هرچه قدر دیرتر به معیوب شدن بیوفته

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
والا گوشی نو برای بازی انقدر گرون شده یکم پول میشه گذاشت روش پیسی خرید باهاش گیم های اندروید رو اجرا کرد
کلا گیمرها برای اینکه گوشی جلو دسته و دنگ فنگ حمل روشن کردن و... نداره گوشی میخرنحالا کنارشم فضای مجازیو تماسو... انجام میدن وگرنه ادم احمق نیست بره ۴۰ یا ۵۰ بده برای گوشی که باهاش بازی کنه با نصف همین میتونه بره 5 یا x بخره
Pc که جای خود داره

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
ساعتی که سیستم عاملش اندروید هست شارژدهی در بهترین حالت 3 روز.

ولی سیستم عامل سر خود ها تا 14 روز

بستگی به بودجه ت داره

• Like
Reactions: EL-BARTO

MohammadAVGN

کاربر سایت
Jun 30, 2023
729
نام
Mohammad
کلا گیمرها برای اینکه گوشی جلو دسته و دنگ فنگ حمل روشن کردن و... نداره گوشی میخرنحالا کنارشم فضای مجازیو تماسو... انجام میدن وگرنه ادم احمق نیست بره ۴۰ یا ۵۰ بده برای گوشی که باهاش بازی کنه با نصف همین میتونه بره 5 یا x بخره
Pc که جای خود داره
چی بگم والا

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,333
بچها نظرتون راجع به Poco F5 Pro چیه؟نقدهای خوبی ازش دیدم قیمتش بدک نیس تو این اوضاع
بعد این شیا چنتا رابط کاربری داره ؟miui ui-poco ui -redmi ui
از لحاظ اپدیت دادن چجوری هست ؟و اینکه نظرارو میخوندم بعضیا میگفتن رابط مشکل داره
این چجوریه بعضیا میگن مشکل داره بعضیا هم میگن نه مگه نسخه ها فرق داره رو یه گوشی که نظرا متفاوت میشه

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,141
نام
آریا
یه سوال
چرا آیفون 14 پرو مکس بعضی جاها گرونتره ؟
مثلا حافظه 256 یه سایت 58 تومنه یه سایت دیگه با همون حافظه نزدیک 70 تومنه؟؟؟ فرقشون چیه؟

بعد مگه آیفون 2 سیمکارت هم داریم ؟!! :|

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
آره من گلکسی واچ 4 کلاسیک داره سیستم عاملش هم اندرویده ، ب دلیل اینکه از ساعت با فرم دایره ای خوشم میاد رفتم سراغ سامسونگ ، خصوصا اینکه اون بزل مکانیکی دور صفحه حس خوبی بهم میده.
من چون طولانی مدت پای سیستم میشینم برا اینکه بهم آلارم تحرک میده دستم میکنم و اینکه استرس سنج داره و چون دارم رو درمان استرسم کار میکنم ب کارم میاد ، البته از قابلیت های تحرک و کاهش وزنش هم استفاده میکنم جدیدا چون دارم میرم باشگاه و سوخت و ساز بدنم برام مهمه.gps و این چیزا رو هم داره.
بنظرم اگه دنبال های اند نیستی برو گلکسی واچ 5 پرو بگیر چون همه این قابلیت ها رو داره + باتری خیلی قوی. درسته ک توی ساعت های سامسونگ های اند حساب میشه ولی ب نسبت قابلیت هایی ک داره قیمتش خوبه، اگرم میخوای ارزون تر باشه برو سراغ گلکسی واچ 5 معمولی یا گلکسی واچ 4 معمولی. ولی من جات بودم همون 5 پرو میگرفتم چون باطری سگ جونی داره.

اگر هم ک های اند میخوای برو اپل واچ اولترا بخر ، من شاید در اینده برم سراغ اپل واچ.
یه سوال
چرا آیفون 14 پرو مکس بعضی جاها گرونتره ؟
مثلا حافظه 256 یه سایت 58 تومنه یه سایت دیگه با همون حافظه نزدیک 70 تومنه؟؟؟ فرقشون چیه؟

بعد مگه آیفون 2 سیمکارت هم داریم ؟!! :|

آیفون ها همشون دو سیم شدن ، ایفون های 14 پارت نامبر LLA دیگه جای سیم کارت نداره و فقط e-sim میخوره ، این اختلاف قیمتی هم ک میگی احتمالا بخاطر همون پارت نامبر CH و ZA هست یا اینکه اون 58 تومنی پارت نامبری هست ک فقط یدونه سیم فیزیکی میخوره و اون یکی سیمش e-sim هست (مثل ایفون های 13 پارت نامبر LLA ک فقط یدونه سیم کارت فیزیکی میخوردن و اون یکی e-sim) ولی اون 70 تومنی هر دوتا سیم کارتش فیزیکی هستن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر