راهنمایی در امر خرید موبایل

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
اگه رجیستری برات مهم نیست به نظرم صبر کن آیفون ۱۵ بگیر چون طبق روال همیشگی اپل معمولا گوشی های جدید با قیمت نسل قبل عرضه میشه و نسل قبل کاهش قیمت میخوره
اخباری هست مبنی بر این که آیفون های نسل جدید افزایش قیمت می خورن و تقریبا افزایش قیمت خوردن Pro Max قطعیه.

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
اخباری هست مبنی بر این که آیفون های نسل جدید افزایش قیمت می خورن و تقریبا افزایش قیمت خوردن Pro Max قطعیه.

حتی اگه این شایعات درست هم باشن بازم آیفون ۱۴ کاهش قیمت داره بعد معرفی سری جدید

خیلی هم فاصله ای با معرفی آیفون های جدید نداریم

• Like

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
864
نام
محسن
دوستان سلام
یه مشورت میخواستم از محضرتون
بنده بعد آیفون 7 دیگه آیفون نخریدم و همیشه پرچمدار سامسونگ داشتم
تا 3 سال پیش که دیگه اونم نتونستم بخرم به خاطر قیمتهای فوق نجومی
الان منتظرم ببینم Z Fold 5 چی تو چنته داره
به عنوان گوشی اول سامسونگ پرچمدار قصد دارم بگیرم انشالله
به عنوان گوشی دوم آیفون پرو مکس
فقط یه سوال داشتم
13 بگیرم یا 14 یا کلا منتظر 15 بمونم ؟
ممنونم
سلام
من فقط همین قسمت خم شدن صفحه نمایش رو که دوست بالایی گفت رو دوباره تاکید کنم سرش! از نزدیک چکش کن اگر خواستی بگیری(کلا گوشی هایی که جمع میشن). برای من رو مخ بود اون قسمتش که خم میشه (صفحه صاف نیست کامل وقتی باز میشه) نتونستم قانع کنم خودمو که تحملش کنم همیشه.

Adam_Smasher

کاربر سایت
Jan 31, 2023
40
نام
پویا
من با گوشی اصلا بازی نمیکنم .... دوربینم چندان برام مهم نیست اما صفحه نمایش خوب و شارژ خوب میخوام a34 بهتره یا a54 ؟ هردو نسخه 128 رم 8

آخرین ویرایش:

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,324
من با گوشی اصلا بازی نمیکنم .... دوربینم چندان برام مهم نیست اما صفحه نمایش خوب و شارژ خوب میخوام a34 بهتره یا a54 ؟ هردو نسخه 128 رم 8
خواهر زاده من a54 خریده صفحه نمایشش عالیه ولی شار نگه داشتنش میگه داغونه زودم داغ میکنه کلا اگزینوس معروفه به باطری خوری

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,853
نام
مهراد
شیائومی 13 لایت

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
تو ایران مثل اینکه ایفون نمیشه استفاده کرد کلا :D من نمیدونم کسایی که استفاده میکنن چیکار میکنن که مشکلی ندارن
یه جوری میگید آدمی که داره هم باورش میشه :D
والا من یه انرویدی صفرو اومدم راه اندازی کنم بیچاره شدم همه چی از درون و بیرون فیلتر :D

• Love

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,087
نام
شایان
والا من یه انرویدی صفرو اومدم راه اندازی کنم بیچاره شدم همه چی از درون و بیرون فیلتر :D
اخه اصلا بگو ایفون فیلتر ( که برای من اپ استور فیلتر نیست ) بحث من اینه که همه ما الان فیلترشکن داریم دیگه مگه میشه نداشته باشیم
پس مشکلی نداره که
حالا بی خیال
ولی عجیبه اپ استور فیلتر نیست حداقل برای من هم دانلود میکنه هم اپدیت و همه چی

آخرین ویرایش:

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
منم دیگه تسلیم شدم
گوشی اول فولد
دوم آیفون 15
سلام داداش یه سوال ذهنمو درگیر کرده تو همه تاپیکای مربوط به محصولات دو سه تا از تاپ تریناشو داری
ماشین و گوشی و پی سی و ...
ببخشید شما پسر هم قبول میکنی؟ 8->

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر