راهنمایی در امر خرید موبایل

J 0 K E R

کاربر سایت
Jul 10, 2013
51
پسر عموم S4 مدل چرمی که تازه اومده گرفته , از وقتی باهاش کار کردم شیفته ی سامسونگ شدم :X نتیجه اینکه G Pro رو با اینکه دو سه هفتس خریدم به برادرم فروختم :| :D

الآن گوشی سامسونگ چی پیشنهاد میدید ؟ به Note 3 و S5 که پولم نمیرسه ، Note 2 هم قدیمی شده ، S4 هم پسر عموم داره و من دوست ندارم چیزی که اطرافیان میگیرن رو بلافاصله منم بگیرم ...

من فک کنم Mega 6.3 خوب باشه چون خیلی شبیه به S4 ـه و کیف میکنم میبینمش :D . Grand 2 هم هست که مثل اینکه زیاد جالب نیس .

یادم رفت : کلید Home :X , کلید های خازنی کنارش :X خیلی دیوانه ی سامی شدم :D البته G Pro هم اینجوری بود ولی سامسونگش یه چی دیگس :D

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,835
نام
علی متالیکا
پسر عموم S4 مدل چرمی که تازه اومده گرفته , از وقتی باهاش کار کردم شیفته ی سامسونگ شدم :X نتیجه اینکه G Pro رو با اینکه دو سه هفتس خریدم به برادرم فروختم :| :D

الآن گوشی سامسونگ چی پیشنهاد میدید ؟ به Note 3 و S5 که پولم نمیرسه ، Note 2 هم قدیمی شده ، S4 هم پسر عموم داره و من دوست ندارم چیزی که اطرافیان میگیرن رو بلافاصله منم بگیرم ...

من فک کنم Mega 6.3 خوب باشه چون خیلی شبیه به S4 ـه و کیف میکنم میبینمش :D . Grand 2 هم هست که مثل اینکه زیاد جالب نیس .

یادم رفت : کلید Home :X , کلید های خازنی کنارش :X خیلی دیوانه ی سامی شدم :D البته G Pro هم اینجوری بود ولی سامسونگش یه چی دیگس :D

تنها گوشی های سامسونگ که ارزش خرید دارن، همینایی که نام بردید و گفتید نمیخرید، Note 3 و S5 که پولتون نمیرسه به کنار ولی زیر S4 خریدن اشتباه محض ـه !

نکات منفی همین Mega 6.3 که مثال زدین
- رزولیشن خیلی پایین در صفحه‌ی خیلی خیلی بزرگ، فکر کنم با چشم غیر مسلح بتونید دونه دونه پیکسل هارو بشمرید (تراکم 233ppi)
- وزن خیلی بالا 200 گرم
- دوربین نسبتا پایین
- CPU و GPU بسیار ضعیف

این طرز فکر هم که چون فلانی فلان گوشی رو خریده من دیگه نباید بخرم هم خیلی غلطه :d

به نظر من به Nexus 5 هم فکر کن چون نسبت به قیمتش از خیلی از گوشی ها سر تره !

J 0 K E R

کاربر سایت
Jul 10, 2013
51
تنها گوشی های سامسونگ که ارزش خرید دارن، همینایی که نام بردید و گفتید نمیخرید، Note 3 و S5 که پولتون نمیرسه به کنار ولی زیر S4 خریدن اشتباه محض ـه !

نکات منفی همین Mega 6.3 که مثال زدین
- رزولیشن خیلی پایین در صفحه‌ی خیلی خیلی بزرگ، فکر کنم با چشم غیر مسلح بتونید دونه دونه پیکسل هارو بشمرید (تراکم 233ppi)
- وزن خیلی بالا 200 گرم
- دوربین نسبتا پایین
- CPU و GPU بسیار ضعیف

این طرز فکر هم که چون فلانی فلان گوشی رو خریده من دیگه نباید بخرم هم خیلی غلطه :d

به نظر من به Nexus 5 هم فکر کن چون نسبت به قیمتش از خیلی از گوشی ها سر تره !

ممنون . Nexus 5 بخاطر حافظش و باتریش کلا بهش فک نمیکنم .

S4 چرمی الآن فراوون پیدا میشه همه جا ؟ پسر عموم از تهران گرفته بود من نمیتونم برم متاسفانه

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
یک سوالی داشتم میخواستم دیگه زحمت رو کم کنم :) و دیگه بجز سوال، دنبال نظر سنجی نباشم
فرض من الان تبلت رو بیخیال بشم و گوشی ساده ای که دارم رو به همراه آیپد با مقداری هم مبلغ سر رد کنم بلکه در ازاشون فبلت بگیرم. تا 1300 یا 400 چی پیشنهاد میشه؟
من خودم دارم سه ماهه اینجا به همه Note 3 به عنوان یک فبلت عالی پیشنهاد می کنم ( :d ) ولی 1700 گرونه برام. چون قلم دوست دارم می تونم مدل Neo رو هم بخرم ولی از طرفی با پول من فکر می کنم Z1 و G2 و S4 و Nexus 5 هم بشه خرید!
کلا نظرتون توی فبلت خوب با این رینج قیمت چیه؟ (Ultra های سونی رو بیخیال بشید لطفا چون خیلی گندست و HTC هم نباشه. کیفیت بدنه خوبی داره ولی خوشم نمیاد از رابط کاربری اون.)
اولویت اول من قدرت و صفحه نمایش هستش.
سلام.
منم مثل محسن با S4 هشت هسته ای کار کردم ! مشکل داغ شدن وحشتناک هست ! و با آپدیت هم حل نشد ... متاسفانه با مدل 4 هسته ای s4 کار نکردم . باگ نرم افزاری هم تک و توک داره و دیده میشه !!!
ولی دوربین خوبی داره برای عکس انداختن !!! بین g2 و نکسوس هم بنظرم معلومه که g2 بهتر هست ولی نه خیلی . دوربین و باتری بیشتری داره ! صفحه نمایش هم یه ذره بزرگتر هست.

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
پس با این حساب همون مدل 4 هسته ای رو بگیرم؟ یعنی 9005 ؟ یا 900 رو ؟
آدم گیج میشه بخدا !

n9005 بگیری بهتره فردا پشیمونم نمی شی اگه با گوشی کار های سنگین انجام می دی n9005 بهتره شاید الان بنظر بعضیا تفاوتی نداشته باشه ولی در اینده اختلاف بین این دو براحتی معلوم می شه :d

شما این لینک یه نگاهی بنداز Samsung Galaxy Note 3 3G N9000 vs LTE N9005

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
نوت3هشت هسته ای اون مشکلات اول اس4هشت هسته ای رو اصلا نداره
من تو برند htc و ارزون هاش فقط از one v خوشم میاد الانم حدوده 500 تومنه.
اگه جایی دیدی یه تست بزن و باهاش کار کن.
طراحی و جنس بدنس خارق العادس.خصوصن مشکیش!
صفحشم 3.7 که مناسب جیبه
:d
جدی550.600تومن بدی یه گوشی که 1هسته ای رم512و صفحه3.7؟؟؟
اچ تی سی خیلی بهتر شده گوشی های جدیدش نسبت به قیمت عالی شدن
یک سوالی داشتم میخواستم دیگه زحمت رو کم کنم
:)
و دیگه بجز سوال، دنبال نظر سنجی نباشم
فرض من الان تبلت رو بیخیال بشم و گوشی ساده ای که دارم رو به همراه آیپد با مقداری هم مبلغ سر رد کنم بلکه در ازاشون فبلت بگیرم. تا 1300 یا 400 چی پیشنهاد میشه؟
من خودم دارم سه ماهه اینجا به همه Note 3 به عنوان یک فبلت عالی پیشنهاد می کنم (
:d
) ولی 1700 گرونه برام. چون قلم دوست دارم می تونم مدل Neo رو هم بخرم ولی از طرفی با پول من فکر می کنم Z1 و G2 و S4 و Nexus 5 هم بشه خرید!
یه مدته زیاد با نوت3neoکار کردم عالیه ولی جدیده و فعلا گرونه یه کم صبر کنی شاید تا1200هم پایین بیاد
صفحه عالی.طراحی نوت3عالیه.قلم رو هم که داره.شش هسته ای2هسته قوی و4تا ضعیفتر وکم مصرف.گرافیک خیلی قوی .دوربین عکاسی و فیلم برداری فوق العاده
کیفیت صدا عالی.باتری عالی. خلاصه عالیه ولی قیمتش بالاست فعلا 2هفته پیش1400بود الان1300شده پایین ترم میاد
ولی تا1500ال جی جی2بهترینه

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
نوت3هشت هسته ای اون مشکلات اول اس4هشت هسته ای رو اصلا نداره

جدی550.600تومن بدی یه گوشی که 1هسته ای رم512و صفحه3.7؟؟؟
اچ تی سی خیلی بهتر شده گوشی های جدیدش نسبت به قیمت عالی شدن

یه مدته زیاد با نوت3neoکار کردم عالیه ولی جدیده و فعلا گرونه یه کم صبر کنی شاید تا1200هم پایین بیاد
صفحه عالی.طراحی نوت3عالیه.قلم رو هم که داره.شش هسته ای2هسته قوی و4تا ضعیفتر وکم مصرف.گرافیک خیلی قوی .دوربین عکاسی و فیلم برداری فوق العاده
کیفیت صدا عالی.باتری عالی. خلاصه عالیه ولی قیمتش بالاست فعلا 2هفته پیش1400بود الان1300شده پایین ترم میاد
ولی تا1500ال جی جی2بهترینه

البته g2 بهترین نیست چون اگر کسی با صفحه نمایش بزرگ مشکل نداشته باشه zu می خره نه g2 چون عملکرد multi tasking تو zu بهتر g2 و اینکه بدنه زیبا نسبت به g2 داره و ضد اب هم است تنها بدیش اینه که دوربینش نسبتا ضعیفه:d

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
البته g2 بهترین نیست چون اگر کسی با صفحه نمایش بزرگ مشکل نداشته باشه zu می خره نه g2 چون عملکرد multi tasking تو zu بهتر g2 و اینکه بدنه زیبا نسبت به g2 داره و ضد اب هم است تنها بدیش اینه که دوربینش نسبتا ضعیفه:d
ولی Z Ultra خیلی سایز صفحه بزرگتری داره در کل ، بین انتخاب های هر کسی نیست .
من با g2 مقدار کمی کار کردم . بنظرم طراحی مناسبی داره ، اینکه کلید پاور پشت هست هم تنوع هست و ...

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
ولی Z Ultra خیلی سایز صفحه بزرگتری داره در کل ، بین انتخاب های هر کسی نیست .
من با g2 مقدار کمی کار کردم . بنظرم طراحی مناسبی داره ، اینکه کلید پاور پشت هست هم تنوع هست و ...

بله حرف شما درست ولی من که با z ultra دارم کار می کنم واقعا با اندازه صفحش مشکلی ندارم فقط دوربینش یه مقدار اذیت می کنه که من چون با دوربین کار های حرفه ای انجام نمی دم زیاد برام مهم نیست و اینکه گوشی z ultra برنده جایزه بهترین طراحی بین گوشی ها شد من خودم با کلی نقد و بررسی این گوشیو انتخواب کردم و واقعا از همه نظر ازش راضیم ولی در کل انتخواب گوشی سلیقه ایه

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,488
نام
امین
دوستان نظرتون در مورد گوشی htc desire 610چیه؟خوبه؟
تو این رنج قیمت چی پیشنهاد میکنید.
رفیق برو رو desire 816 خیلی گوشی تمیز و ردیفی زده HTC.
با قیمتی که الان پیدا کرده 1.080 :-o بهترین انتخابه.
از نزدیک ببین چه طراحی و کیفیتی داره ;)

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
دوستان نظرتون در مورد گوشی htc desire 610چیه؟خوبه؟
تو این رنج قیمت چی پیشنهاد میکنید.

به نظر من zr بگیری بهتره چون این گوشی با این مشخصاتی که من دیدم با این قیمت اصلا نمی ارزه چون این گوشی با این مشخصات باید تو رده میان قیمت ها باشه htc مثل apple پول مارکو می گیره برای همین قیمتش بالاست شما خودت مقایسه کن خودت می فهمی :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر