راهنمایی در امر خرید موبایل

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,544
نام
امین
به نظر من zr بگیری بهتره چون این گوشی با این مشخصاتی که من دیدم با این قیمت اصلا نمی ارزه چون این گوشی با این مشخصات باید تو رده میان قیمت ها باشه htc مثل apple پول مارکو می گیره برای همین قیمتش بالاست شما خودت مقایسه کن خودت می فهمی :d
عزیز چه اچ تی سی چه اپل پول مارکشو نمیگرن! پوله کیفیت خوبشونو میگیرن.
بعدشم راجب اچ تی سی باید خدمتت بگم قیمت جهانی رو شما با بقیه مقایسه کنی قیمت هاش خیلی هم معقوله.
الان یه گوشی اچ تی سی که مثلن 300 دلار پولش باشه و یه برند دیگه که اونم 300 دلار باشه تو ایران مدل اچ تی سی رو 100 گرونتر میدن!
این ربطی دیگه به برند نداره.
طبق عرف فروشنده های اینجا که میگن گوشی های اپل و اچ تی سی رو معمولن مرفه ها میخرن! پس باید ازشون بیشتر پول گرفت ...
بعدشم شما چطور دیسایر 816 رو با قیمت 1.080 تومن بالا میدونید؟!!
من که امروز یکی از رفقام خرید و فردا هم قراره یکی دیگه از رفقام بخره این گوشی رو.
تو میان رده ها بهترینه بنظرم و مهم تر از همه اینه که وقتی اسم htc پای کار باشه ادم خیالش راحته.
بعدشم zr از نظر قیمت حدوده 350 هزار تومن گرونتره!
اگه بنا به مقایسه باشه باید zr رو با باترفلای اس مقایسه کنیم نه با دیسایر 816.

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
عزیز چه اچ تی سی چه اپل پول مارکشو نمیگرن! پوله کیفیت خوبشونو میگیرن.
بعدشم راجب اچ تی سی باید خدمتت بگم قیمت جهانی رو شما با بقیه مقایسه کنی قیمت هاش خیلی هم معقوله.
الان یه گوشی اچ تی سی که مثلن 300 دلار پولش باشه و یه برند دیگه که اونم 300 دلار باشه تو ایران مدل اچ تی سی رو 100 گرونتر میدن!
این ربطی دیگه به برند نداره.
طبق عرف فروشنده های اینجا که میگن گوشی های اپل و اچ تی سی رو معمولن مرفه ها میخرن! پس باید ازشون بیشتر پول گرفت ...
بعدشم شما چطور دیسایر 816 رو با قیمت 1.080 تومن بالا میدونید؟!!
من که امروز یکی از رفقام خرید و فردا هم قراره یکی دیگه از رفقام بخره این گوشی رو.
تو میان رده ها بهترینه بنظرم و مهم تر از همه اینه که وقتی اسم htc پای کار باشه ادم خیالش راحته.

شما اول قیمت ها رو نگاه کن و مشخصات گوشیو بعد بگو قیمت ها به صرفه است در ضمن قیمت های خارج رو با ایران مقایسه نکن ممکنه اینی که می گی درست باشه ولی باید قیمت ایرانو در نظر بگیری نه خارجو

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,999
نام
احمد

البته ZR حدود 50-940 هست، فکر کنم با ZU اشتباه گرفتی ...

در کل جفت این گوشیا خوبن و هر کدوم برتری نسبت به اون یکی دارن (در کل کفه ترازو کمی به سمت اچ تی سی سنگینتره) و دیگه اون دوستمون باید بره و با هر دو گوشی کار کنه و خودش انتخاب نهایی رو بکنه ...

اون 610 که خودش مد نظر داره هم گوشیه خیلی خوبیه ، اما چون ZR تو همون رنج قیمته انتخاب بهتری میتونه باشه ...

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,544
نام
امین
شما اول قیمت ها رو نگاه کن و مشخصات گوشیو بعد بگو قیمت ها به صرفه است در ضمن قیمت های خارج رو با ایران مقایسه نکن ممکنه اینی که می گی درست باشه ولی باید قیمت ایرانو در نظر بگیری نه خارجو
شاید نداره شما میتونی با مشاهده قیمت جهانی و یه ضرب و تقسیم ساده متوجه این قضیه بشد.
من هنوزم میگم قیمت دیسایر 816 که الان 1.080 تومنه بصرفست.
صفحه 5.5 اینچی اونم نه از نوع TFT که تو ZR به کار رفته واسه خرید دیسایر به نظر من کافیه همین طور بزرگی صفحه نمایش.
بعدشم من در جواب حرف شما که گفتی پول مارکشونو میگیرن گفتم که فروشنده های اینجا این شرایط رو اعمال میکنن.
اگه دقت کنی کمترین افت قیمت رو اینجا LG داره چون موقع عرضه مستقیم از طریق نمایندگی به دست مشتری میرسه.
اپل و اچ تی سی چون نمایندگی "فروش" رسمی تو ایران ندارن گوشی 10 تا دست میچرخه و به همین خاطر موقع ورود گوشی جدید معمولن قیمت نجومی دارن به نسبت قیمت واقعی شون.
------------
دیسایر 610 رو حدوده 150 تومن روش بزاری میتونی دیسایر 816 رو بخری پس خریدش اصلن بصرفه نیست.

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,986
نام
محسن
بین خرید دیزایر 816 و 610 به نظرم حدود 100 تا 150 تومن ارزش نداره آدم 816 رو ول کنه بره 610 بخره البته 610 خوشگل و جم و جور هست اما سخت افزاری 816 بهتره.

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
بین خرید دیزایر 816 و 610 به نظرم حدود 100 تا 150 تومن ارزش نداره آدم 816 رو ول کنه بره 610 بخره البته 610 خوشگل و جم و جور هست اما سخت افزاری 816 بهتره.

هر دو از snapdragon 400 استفاده می کنند فقط یه کم clock speed cpu 816 بیشتر از 610 ولی باز هم ارزش خرید با این قیمتو نداره حالا هر چه قدر هم خوشگل یا خوش دست باشه:d

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,544
نام
امین
هر دو از snapdragon 400 استفاده می کنند فقط یه کم clock speed cpu 816 بیشتر از 610 ولی باز هم ارزش خرید با این قیمتو نداره حالا هر چه قدر هم خوشگل یا خوش دست باشه:d
تفاوت رم و اندازه صفحه نمایشو ندید گرفتی!

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
آقا من می خواستم یه ذره پول قرض کنم و Note 3 اصلی بخرم ترجیحا تا خیال خودم رو برای مدت زیادی از گوشی و تبلت راحت کنم. با این حال S5 هم بدون گارانتی شاید بشه خرید
واقعا تفاوت فاحشی دارند یا اینکه 5S چندان ارزش پول بیشتر رو نداره در برابر Note n900 32GB؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,364
نام
بابک
آقا من می خواستم یه ذره پول قرض کنم و Note 3 اصلی بخرم ترجیحا تا خیال خودم رو برای مدت زیادی از گوشی و تبلت راحت کنم. با این حال S5 هم بدون گارانتی شاید بشه خرید
واقعا تفاوت فاحشی دارند یا اینکه 5S چندان ارزش پول بیشتر رو نداره در برابر Note n900 32GB؟

رابط کاربری جدید سامسونگ که رو s5 قشنگه + اثر انگشت که بعد ی مدت جذابیت اول نداره+ دوربین خوب +صفحه نمایش خوب + پردازنده قویتر

داشتن قلم + رم بالاتر + با این پول میتونی نوت 32 بگیری+ صفحه بزرگتر + نظر شخصی (نوت 3 خوشگلترین گوشی سامونگ)

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,364
نام
بابک
دوستان بنظرتون میشه نوت 3 با جی 2 زد و سرم ندم نوت من n900 و جی 2 هم 16 گیگ.بیشترم واسه باطریش.بنظرتون جی 2 تا کی ساپورت میشه؟

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
دوستان بنظرتون میشه نوت 3 با جی 2 زد و سرم ندم نوت من n900 و جی 2 هم 16 گیگ.بیشترم واسه باطریش.بنظرتون جی 2 تا کی ساپورت میشه؟
بابک انصافا میخوای نوت 32 گیگ رو به عنوان یکی از تانک ترین گوشی های سامسونگ بدی جی 2 شونزده گیگ که کارت حافظه هم نمیخوره؟! :| بیخیال!

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,986
نام
محسن

Sent from my SM-N900 using Tapatalk
شما باید با جی 2 مدل 32 گیگ تاق بزنید تازه نیازی به پول دادن هم نیست میتونید از طرف مقداری هم پول بگیرید.
اصلا اصلا با مدل 16 گیگ تعویض نکنید که ارزش نداره.

- - -ویرایش - - -

منم که بهت گفتم نظرمو.
ولی برمیگرده به همون نیازتون.
S5 :صفحه بهتر با تننولوژی بهتر 2.اثر انگشت(به هر حال چ خوب چ بد کلاس داره) 3.ضربان قلب(برای پوز دادن خوبه) 4.هر دو گوشی پورت USB 3.0 دارن. 5.باطری هردوشون خوبه 6.سخت افزاری به نظرم یکی ان هیچ فرقی ندارن.7.دوربین جدیدتر و بهتر 8.ضد آب بودن(هر چیز به خار آید روزی به کار آید:d)
اما نوت 3:صفحه بزرگ تر 2.داشتن قلم 3.زیبایی خوب سلیقه ای هست اما مشکی نوت قشنگه اما اس 5 هم رنگاشو ببینید قشنگه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر