راهنمایی در امر خرید موبایل

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
دانیال جان خودتون با این گوشی کار کردین من یادمه به خاطره قیمتش میخاستم اینو بخرم بعد دیدم lcd پشیمون شدم و نخریدمش از گالکسی اینا خیلی پایین تره led نیستش اصلا S-LCD Capacitive Touchscreen

الانم گرون شده 518000 تومنه داداشم
لینک 1

با این قیمت 500 راحت میتونه یه گوشی خیلی بهتر ازین بخره خیلی سرتر ازینه البته اگه بخاد 500 هزینه کنه اینو میگما ( اینم بگم قیمت این سایته از بازار 30 تومن گرونتره ) بیرون میتونی 5000000 بخریش

لینک 2
بله با این هم کار کردم نه لگی داره نه افت سرعت و گرافیکش هم عالیه
میدونین در واقع با اینکه S-LCD هست تا کنار SuperAmoled نزارین اصلا متوجه نمیشین اون هم که اصلا موجود نیست نمیتونم توصیفش کنم
نمیدونم چرا شما اصرار زیادی روی سایت دیجی کالا دارین قیمت هاش خیلی خوب نیست!
توی شهر ما 410 بود بعد دلار درهم رفت بالا شد 450 برای قیمت گوشی فقط و فقط از بهترین منبع Mobile.ir استفاده کنید!
Galaxy S هم که دیگه اصلا بدرد هیچی نمیخوره هم لگ داره هم سرعتش میاد پایین توی رام های جدید رام درست حسابی جدید هم که بدردش بخوره نیست!

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
هنوز نخریدم که داداش :D
ولی راستش رو بخواید همه اینا به کنار ، تنها چیزی که من رو به شک انداخته و نمی زاره با خیال راحت LG‌رو بگریم ، Sense ه HTC هست !!! خیلی زیباست :D

دقیقا.منم به همین خاطر(HTC Sense) و البته طراحی HTC هستش که بیشتر علاقم به HTC ه.و اینم بگم که الآن با توجه به قیمت های Sensation و Sensation XE به این ت=نتیجه رسیدم که Sensation بخرم.نظر بچه ها چیه؟ آیا Sensation هم از نظر کیفیت صدا مثل Sensation XE/XL هستش؟
البته بازم تا بعد از عید صبر میکنم و اون موقع هم به قیمت ها نگاهی میندازم.

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
اخر صفحه مونده بود :d
این که سوال نداره زمین تا آسمون فرقشونه :D
البته ارزش خرید هم در نظر بگیریم در واقع ارزش نداره تو ایران هم که نیومده هنوز
بیاد هم من پیشنهاد نمیکنم Galaxy Note خیلی خیلی بهتر هست باهاش چند ساعت کار کردم فوقوالعاده بود یکی از بهترین
تجربه های بنده توی گوشی Galaxy Note بود!
هم تبلت هم گوشی تو جیب هم جا میشه :d
این لینک مقایسه دو گوشی مد نظر شما
Samsung Galaxy S II HD LTE vs. Samsung I9100 Galaxy S II - GSMArena.com

و این هم Galaxy Note
Samsung Galaxy Note - Full phone specifications

---------- نوشته در 07:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:37 PM ارسال شده بود ----------

دقیقا.منم به همین خاطر(HTC Sense) و البته طراحی HTC هستش که بیشتر علاقم به HTC ه.و اینم بگم که الآن با توجه به قیمت های Sensation و Sensation XE به این ت=نتیجه رسیدم که Sensation بخرم.نظر بچه ها چیه؟ آیا Sensation هم از نظر کیفیت صدا مثل Sensation XE/XL هستش؟
البته بازم تا بعد از عید صبر میکنم و اون موقع هم به قیمت ها نگاهی میندازم.
درود
اصلا سمت Sensation معمولی نروید چون یه سری مشکلات داشته که کاربران بخاطرش شکایت کردند که بزرگترینش مشکل کار نکردن تاچ صفحش هست بعضی مواقع اصلا از کار میوفته!
کیفیت صداش هم عمرا به پای اون دوتا برسه مطمئن باشید!
بله الان فقط باید صبر کرد فعلا خرید گوشی خیلی ارزش نداره
موفق باشید!

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
بله با این هم کار کردم نه لگی داره نه افت سرعت و گرافیکش هم عالیه
میدونین در واقع با اینکه S-LCD هست تا کنار SuperAmoled نزارین اصلا متوجه نمیشین اون هم که اصلا موجود نیست نمیتونم توصیفش کنم
نمیدونم چرا شما اصرار زیادی روی سایت دیجی کالا دارین قیمت هاش خیلی خوب نیست!
توی شهر ما 410 بود بعد دلار درهم رفت بالا شد 450 برای قیمت گوشی فقط و فقط از بهترین منبع Mobile.ir استفاده کنید!

Galaxy S هم که دیگه اصلا بدرد هیچی نمیخوره هم لگ داره هم سرعتش میاد پایین توی رام های جدید رام درست حسابی جدید هم که بدردش بخوره نیست!
البته من همیشه از این سایت پایینی قیمت میگیرم واقعی و دقیق
بهترین سایت گوشی ایرانه لینک

بعد من منظورتونو از لک نمیفهمم . من کل دوستام همشون بلا استثنا میان کلیپ های hd منو تو گوشی با این کیفیت میبینن دهنشون باز میمونه حالا من مونده چطور میشه گالکسی اس 2 لک داره یا فلان بهمان نمیدونم جای سواله برام . یه سر کاش بودین میبردمتون علائدین ملت همینجور کلور کلور میرن گالکسی اس 2 میخرن نمیدونم شما رو چه حساب این حرفارو زدین خلاصه نظر شخصیتونه جز احترام کاری دیگه ای نمیه کرد موفق باشین .

آخرین ویرایش:

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
البته من همیشه از این سایت پایینی قیمت میگیرم واقعی و دقیق
بهترین سایت گوشی ایرانه لینک
اون هم توصیه نمیشه به هیچ عنوان :d
جدی میگم
چون اطلاعات غلط بسیار زیاد داره قیمتاش هم معلوم نیست چطوری در آوردند
مثلا شما اگه بخوای مقایسه و یا ... انجام بدی سایت مورد نظر یه اشکال داشته باشه نتیجه متفاوت بدست میاد!
پس سایت مرجعتون رو با دقت انتخاب کنید!
مثلا برای بهترین منبع و نقد و ...
Gsmarena.com
و برای قیمت هم که عرض کردم Mobile.ir

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
میگم HTC HD7 چطوره ؟
درود
اصلا توصیه نمیشه کیفیت افتضاح دوربین و امکانات ضعیف
قبلا نسبت به قیمتش بد نبود ولی الان خیلی ارزش نداره
سیستم عاملش هم که 7 هست که تنوع برنامه نداره و اندروید مشخصا بهتر هست
البته رابط ساده و زیبای 7 هم کار رو راحت میکنه و تجربه ی خوبی خواهید داشت ولی یک دلیل کافی فکر نکنم باشه!
همون گوشی که براتون توی صفحه قبل معرفی کردم خریداری کنین و مطمئن باشید بهترین انتخاب رو انجام داده اید!
موفق باشید.

---------- نوشته در 08:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:00 PM ارسال شده بود ----------

بعد من منظورتونو از لک نمیفهمم . من کل دوستام همشون بلا استثنا میان کلیپ های hd منو تو گوشی با این کیفیت میبینن دهنشون باز میمونه حالا من مونده چطور میشه گالکسی اس 2 لک داره یا فلان بهمان نمیدونم جای سواله برام . یه سر کاش بودین میبردمتون علائدین ملت همینجور کلور کلور میرن گالکسی اس 2 میخرن نمیدونم شما رو چه حساب این حرفارو زدین خلاصه نظر شخصیتونه جز احترام کاری دیگه ای نمیه کرد موفق باشین .
لک نه دوست عزیز لگ یعنی افت فریم ناگهانی و بازگشت به فریم اصلی که در بازی ها هم وجود داره
S II کاملا تایید میشه و بنده مشکل خاصی یا حادی درش نمیبینم!
بنده منظورم Galaxy S بود نه SII
لطفا جملات رو با دقت بخوانید!

آخرین ویرایش:

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
لک نه دوست عزیز لگ یعنی افت فریم ناگهانی و بازگشت به فریم اصلی که در بازی ها هم وجود داره
S II کاملا تایید میشه و بنده مشکل خاصی یا حادی درش نمیبینم!
بنده منظورم Galaxy S بود نه SII
لطفا جملات رو با دقت بخوانید!

من اون بالا گالکسی اس 2 نوشته بودم گفتم شاید منظور شمام اس 2 هستش اشتباه نوشتین خوب تعجب کردم یه احظه داشتم شاخ در میاوردما .
بهد من با اس کار کردم لگ اینا نداره شاید اون مدلیکه شما باهاش کار کردین ایرادی چیزی داشته ، کسیکه گوشی برا اونه باید گوشیو خوب نگه داره من یه مثال میزنم من الان لپ تاپمو 1 سال پیش خریدم خوب ، دوستم 1 ماه پیش رفت یه لپ تاپ دل خرید انصافا کسی برا منو ببینیه میگه الان از کارخونه در اومده چون بینهایت رو وسائلم حساسم تو خانواده هم هیچکی به وسائلم دست نمیزنن مگه انقد بگن دلم شاید خاست دادم صلیغه خیلی مهمه . بعد تستش کردم لپ تاپ دوستمو نمیدونم چه بلایی سره لپ تاپ اورده بود بد سکتور گرفته بود فکر کنین لپ تاپ 3ض ماه خریده شده .
اینجور ادما زیادن فکر میکنن خوب نگه داشتن به عین خودشون در حالیکه اصلا اینجور نیست .

---------- نوشته در 08:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:18 PM ارسال شده بود ----------

بعد دانیال جان یچیم در مورد اینکه میگی بده فلان گوشی . شما اول از همه نگا کنین ببینین کاربر مقابل چه مدلیو میخاد یا مد نظرشه خوب ، مثلا تو رنج 400 کسیکه یه گوشی میخاد یه مدلی گفته که زیاد شاخ نیست و شما یه مدلی میشناسین بهتره از این مدلیه که خودش معرفی کرده اون موقع بگین بده بله صدق میکنه تازه اونم بد نه بگین با این پول یچی بهترتر ازین میتونین بخرین .و هیچ وقت مدل معرفی شدرو با galaxi note یا s2 مقایسش نکنی یهو بگی فلان تصویرش بده خوب کارتون اشتباهه دقیقا چون قیمتش 600 گرونتر بایدم خوب باشه از قدیم گفتم هرچقد پول بدی همون قدم آش میخوری عزیز . اینارو فقط به خاطره رفاقتمون گفتم ناراحت نشین .

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
من اون بالا گالکسی اس 2 نوشته بودم گفتم شاید منظور شمام اس 2 هستش اشتباه نوشتین خوب تعجب کردم یه احظه داشتم شاخ در میاوردما .
بهد من با اس کار کردم لگ اینا نداره شاید اون مدلیکه شما باهاش کار کردین ایرادی چیزی داشته ، کسیکه گوشی برا اونه باید گوشیو خوب نگه داره من یه مثال میزنم من الان لپ تاپمو 1 سال پیش خریدم خوب ، دوستم 1 ماه پیش رفت یه لپ تاپ دل خرید انصافا کسی برا منو ببینیه میگه الان از کارخونه در اومده چون بینهایت رو وسائلم حساسم تو خانواده هم هیچکی به وسائلم دست نمیزنن مگه انقد بگن دلم شاید خاست دادم صلیغه خیلی مهمه . بعد تستش کردم لپ تاپ دوستمو نمیدونم چه بلایی سره لپ تاپ اورده بود بد سکتور گرفته بود فکر کنین لپ تاپ 3ض ماه خریده شده .
اینجور ادما زیادن فکر میکنن خوب نگه داشتن به عین خودشون در حالیکه اصلا اینجور نیست .
درود
پس ببخشید من فکر کردم منظورتون S1 هست!
در واقع چرا لگ داره خیلی از منابع معتبر هم این موضوع رو تایید میکنند کافیه شما در گوگل بنویسید ویدئو لگ Galaxy s 1 نتایج همگی منابع هستند که تصویری هستند!
من با بیش از 5 مدل کار کردم از S1 چون زمانی که اومد همه ی دوستام من به جز بنده خریداری کردند منم چند دقیقه ازشون میگرفتم کار میکردم!
S1 یه مشکل دیگه هم داره که یه سریشون به حالت Recovery نمیرن و باعث میشه وقتی شما یه رام رو نصب کنی و منساب نباشه بخوای به روش استاندار برش گردونی
دست و پاگیر بشه!
دقیقا نگه داری خیلی مهمه همچنین برای بعضی ها زیبایی اونقدر مهمه که اگه نداشته باشه همین فرداش گوشیشون رو عوض میکنند!
حتی اگه S III باشه!
در مورد مسئله بعدی فکر نمیکنم بنده همچین کاری کرده باشم ایشون تا 450 خواستند بنده بدی ها و خوبی های HD7 رو نوشتم براشون همچنین بهترین انتخاب هم صفحه قبل نوشتم
در کل ممنون از یادآوریتون بیشتر دقت میکنم!
موفق باشید!

---------- نوشته در 08:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:38 PM ارسال شده بود ----------

سلام ببخشید یه سوالی دارم بودجه ای درحد 800 هزار تومن دارم بهم توصیه میکنید چه گوشیایی میتونم بگیرم؟
درود بر شما
علی جان دو گوشی در بهترین انتخاب رنج قیمت درخواستی شما قرار میگیرند که از رقبای خود سرترند
1-Galaxy S II

2-htc Sensation XL

با انتخاب گوشی اول شما محبوب ترین گوشی سال 2011 رو خریداری کرده اید همچنین از همه لحاظ تایید میشه
انتخاب دوم برای قشری مانند بنده هست که دوست دارند متفاوت باشند و گوشیشون دست همه نباشه و البته قیافه تکراری(نظر شخصی)
CPU مورد دوم از لحاظ تئوری قویتر ولی در عمل عینا سرعت S II رو داراست بلکه هم پایینتر همچنین باید به GPU ضعیفتر هم اشاره کرد
ولی بعضی موارد که جذب میکنه یکی طراحی خاص ، صدایی قدرتمند با کیفیت و فراگیر با همکاری شرکت معروف و محبوب ساخت هدفون Beats
همچنین وجود Ear-Phone داخل جعبه گوشی میتونه عوامل جدا کننده باشه!
موفق باشید

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دانیال جان میخام با شما هم فکری کنم من میخام یه گوشی لمسی بخرم تا 260 تومن خوب برا کسی بعد من زیاد گشتم این مدلو پسند کردم میشه شمام نظر بدین ممنون میشم مدلای دیگم میدونین خوبن معرفی کنین داداشم .

لینک

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
دانیال جان میخام با شما هم فکری کنم من میخام یه گوشی لمسی بخرم تا 260 تومن خوب برا کسی بعد من زیاد گشتم این مدلو پسند کردم میشه شمام نظر بدین ممنون میشم مدلای دیگم میدونین خوبن معرفی کنین داداشم .

لینک
درود
گوشی خوبیه فقط چند مورد مهم
اگه دوربینش براتون مهمه با مدل Pro خیلی تفاوت نداره(اصلا گوشی هایی که کیبورد دارند یه Pro جلوی اسمشون هست)
یه Vivaz هست و یه Vivaz Pro اولی کیبورد نداره و دومی داره 35 تا 40 تومان تفاوت قیمت!
کلا مدل اول چه دوم این گوشی بسیار کند هست ولی نسبتا خوبه گرچه پیشنهاد بنده خرید Wildfire S به قیمت 280 تقریبا و تا 300 تقریبا!
چون ویواز رو اگه از تعمیرکارها بپرسی یکی از بد تعمیر ترین گوشی های تولید شدست که تعمیر کردنش دردسر داره هر دفعه یه مرگیش میشه
کیبوردیش هم مشکلش اینه که اینایی که تو ایران هست کیبوردشون با Qwerty شروع نمیشه و همون ABCD هست که یکم کارو سخت میکنه
سیبیمن سیستم عامل این گوشی هست از ورژن به یاد ماندنی و قدیمی 60
من Wildfire S رو میگم چون بعدا خودت متوجه میشی هرجا خبر چک میکنی همش میبینی اندروید الان دیگه کسی نمیدونه سیمبین چی هست چه برسه به سری 60
کیفیت ساخت خیلی خوبی داره وایلدفایر اس همچنین رابط کاربری زیبا و کاربردی

آخرین ویرایش:

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
درود
گوشی خوبیه فقط چند مورد مهم
اگه دوربینش براتون مهمه با مدل Pro خیلی تفاوت نداره(اصلا گوشی هایی که کیبورد دارند یه Pro جلوی اسمشون هست)
یه Vivaz هست و یه Vivaz Pro اولی کیبورد نداره و دومی داره 35 تا 40 تومان تفاوت قیمت!
کلا مدل اول چه دوم این گوشی بسیار کند هست ولی نسبتا خوبه گرچه پیشنهاد بنده خرید Wildfire S به قیمت 280 تقریبا و تا 300 تقریبا!
چون ویواز رو اگه از تعمیرکارها بپرسی یکی از بد تعمیر ترین گوشی های تولید شدست که تعمیر کردنش دردسر داره هر دفعه یه مرگیش میشه
کیبوردیش هم مشکلش اینه که اینایی که تو ایران هست کیبوردشون با Qwerty شروع نمیشه و همون ABCD هست که یکم کارو سخت میکنه
سیبیمن سیستم عامل این گوشی هست از ورژن به یاد ماندنی و قدیمی 60
من Wildfire S رو میگم چون بعدا خودت متوجه میشی هرجا خبر چک میکنی همش میبینی اندروید الان دیگه کسی نمیدونه سیمبین چی هست چه برسه به سری 60
کیفیت ساخت خیلی خوبی داره وایلدفایر اس همچنین رابط کاربری زیبا و کاربردی

ممنون دانیال جان خیلی عالی کمکم کردی تشکر پس یه 40 تومنیم جمع کنم همینو بخرم تازه htc هم هست عالیه تشکر از راهنمائیتون .

P.soldier

کاربر سایت
Dec 2, 2011
165
نام
پارسا
دوستان دیدم بهم galaxy nexus رو پیشنهاد دادید ولی متاسفانه بودجه ی من نمیرسه!
حداکثر دیگه 450t باشه قیمت گوشی.
ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر