راهنمایی در امر خرید موبایل

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
من این تیکه اول نوشتتونو دیدم htc Sensation چطوره؟ فکر کردم بعدیم همون سنسیشنه ، خوب شما همون Sensation XE
بخرین و این سنسیشن زیاد قیمتش در کل پایین نمیاد نهایت بترکونه 70 تومن اینا باز گوشی عالیه خریدین مبارکتون باشه چون واقعا عالیه

لینک
برعکس نسبت به قیمتش از نظر من افتضاح هست CPU بیشتر جنبه تبلیغاتی داره تا قدرت
کیفیت عکاسی واقعا داغون هست نسبت به قیمت اندازه ی 2 مگاها میندازه
من توصیه نمیکنم!

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
برعکس نسبت به قیمتش از نظر من افتضاح هست CPU بیشتر جنبه تبلیغاتی داره تا قدرت
کیفیت عکاسی واقعا داغون هست نسبت به قیمت اندازه ی 2 مگاها میندازه
من توصیه نمیکنم!

Daniel جان من خودم گالکسی اس 2 دارم عالیه و اینم تا الان تست نکردم و از رو امکاناتش میبینم و مخصوصا برند htc عالیه خوب رو اینا گفتم حالا اگه شما کار کردین با این گوشی یچیز دیگست منم باید کار کنم تا نظر فنیمو ارائه بدم . ولی در کل از رو امکاناتیکه داره خوب خوبه دیگه .

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
Daniel جان من خودم گالکسی اس 2 دارم عالیه و اینم تا الان تست نکردم و از رو امکاناتش میبینم و مخصوصا برند htc عالیه خوب رو اینا گفتم حالا اگه شما کار کردین با این گوشی یچیز دیگست منم باید کار کنم تا نظر فنیمو ارائه بدم . ولی در کل از رو امکاناتیکه داره خوب خوبه دیگه .

اگه میتونی sensation xe من گرفتم خیلی خوبه و کاملا راضی هستم.

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
اگه میتونی sensation xe من گرفتم خیلی خوبه و کاملا راضی هستم.
درود
آیا شما با SII هم کار کردین؟
این گوشی خوب هست ولی نه در برابر قیمتش

---------- نوشته در 01:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:53 PM ارسال شده بود ----------

خیلی ممنون که مثل بعضی ها که تا یه چیزی خلافش رو میگین تاپیک رو خراب میکنند عمل نکردین واقعا خوشحال شدم بحث اینطوری باشه خیلی خوب میشه چون اکثرا وقتی هرجا یه چیزی خلافش گفته بشه دعوا میشه و دیگه کسی هم شرکت نمیکنه!
متشکر

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
خیلی ممنون که مثل بعضی ها که تا یه چیزی خلافش رو میگین تاپیک رو خراب میکنند عمل نکردین واقعا خوشحال شدم بحث اینطوری باشه خیلی خوب میشه چون اکثرا وقتی هرجا یه چیزی خلافش گفته بشه دعوا میشه و دیگه کسی هم شرکت نمیکنه!
متشکر

خواهش میکنم ، اگه اشتباه نکنم دانیال اسمتون یا نه دنیل ، خوب ما انسانها که معصوم نیستیم که ما هم اشتباه میکنیم و باید پذیرفت اشتباه رو و باید حرف حقو قبول کرد اینجوری بود ایران گلستان میشد داداشم .

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
سلام.
بلاخاره یه زور اومد ما هم تو این بخش کمک خواستیم :d
دوستان HTC Evo 3D‌یا LG Optimus 3D ؟
دلیل؟
پیشنهاد دیگه مثل Sensation XL/XE و S II و ... ندید :d
ممنون

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام.
بلاخاره یه زور اومد ما هم تو این بخش کمک خواستیم :d
دوستان HTC Evo 3D‌یا LG Optimus 3D ؟
دلیل؟
پیشنهاد دیگه مثل Sensation XL/XE و S II و ... ندید :d
ممنون

من الان جفتشونو چک کردم انصافا تو یه رنجن جفتشون رقابتشون سنگینه فقط اینو میتونم راحت بگم کیفیت تصویر htc بهتره به این دلیل
htc = اندازه 4.3 اینچ - 540 × 960
LG = اندازه 4.3 اینچ - WVGA 800 × 480

ولی HTC یه بدی داره زمان مکالمش زمان مکالمه 7:30 ساعت

ولی LG زمان مکالمه 13 ساعت

برا من خودم عمر باطری خیلی مهمه ، حالا شمارو نمیدونم . ولی باز مونده شما از کدوم برند خوشتون میاد مثلا من خودم به شحصه هیچ وقت دنبال LG نمیرم . باز تصمیم نهایی با شماست دوست عزیز .

لینک 1

لینک 2

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوست عزیز من که تو سایت ها می خوندم ، می گفتن عملکرد LG تو 3D بهتر از HTC هست !!!

خوب اگه اینجور هست همون LG بگیرین چون این دو گوشی فرق خیلی زیادی تو امکانات با هم ندارن من همون اول گفتم اینو ، و اگه عملکرد LG تو 3D بهتره خوب شک نکنینو همینو بخرین .
یادم نرفته بگم مبارکتون باشه عزیز .

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
هنوز نخریدم که داداش :D
ولی راستش رو بخواید همه اینا به کنار ، تنها چیزی که من رو به شک انداخته و نمی زاره با خیال راحت LG‌رو بگریم ، Sense ه HTC هست !!! خیلی زیباست :D

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
راستی یکی بیاد این رو بیشتر توضیح بده
متاسفانه LG Optimus 3D در تست کیفیت صدا از LG Optimus 2X بهتر عمل نکرده است . اما اگر به یک تقویت کننده خارجی گوشی خود را متصل کنید ، واقعا عالی خواهد بود و صدای هدفون آن کاملا نا امید کننده است . پس وقتی Optimus 3D را به استیرو خانگی یا به ماشین وصل می کنیم ، می توانیم روی آن حساب باز کنیم و خروجی صدای آن عالی و بدون نویز است . ولی وقتی هدفون را به گوشی متصل می کنیم صدا به شدت ضربه می خورد و یکی از بهترین کیفیت صدا به بدترین نوع تبدیل می شود که این مسئله شاید برای بعضی ها آزار دهنده باشید ، اما در هر حال در این زمینه رتبه ای بالاتر از حد متوسط دریافت نخواهد کرد .
یعنی وقتی هر مدل هدستی به گوشی وصل کنیم کیفیت صدا و موزیک میاد پایین ؟

===
میشه یه گوشی تا 400-450 تومن معرفی کنید ؟
ممنون.

دوست عزیز انتظاراتتون رو بگید تا دوستان بتونن راهنماییتون بکنن !

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
ولی راستش رو بخواید همه اینا به کنار ، تنها چیزی که من رو به شک انداخته و نمی زاره با خیال راحت LG‌رو بگریم ، Sense ه HTC هست !!! خیلی زیباست :D

دوست عزیزم خلاصه باید یکیشو بخری داداش ، باز کمی تو سایتا بگردین اطلاعات بیشتری گیرتون میاد تو اون لینکایی که دادم زیرش نظرات کسایی هست که از اون دو مدل استفاده کردن اونارو حتما بخونین و به نقاط ضعف و قوت گوشی هایی که مد نظرتونه پی ببرید موفق باشید و خوب حالا میخرید دیگه من پیش پیش گفتم تبریکو .

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
خواهش میکنم ، اگه اشتباه نکنم دانیال اسمتون یا نه دنیل ، خوب ما انسانها که معصوم نیستیم که ما هم اشتباه میکنیم و باید پذیرفت اشتباه رو و باید حرف حقو قبول کرد اینجوری بود ایران گلستان میشد داداشم .
فرقی نمیکنه دانیال فارسی Daniel انگلیسی
همین که شما و من یه گل بکاریم هم خیلی خوبه:x

---------- نوشته در 03:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:18 PM ارسال شده بود ----------

درود
دقیقا بخاطر همین محیط زیبا باطری بیشتری مصرف میکنه در مورد عملکرد بهتر دوربین کاملا درسته ولی در واقع زمین تا آسمون نیست اینطوری شما باید برین دوربین 3D خریداری کنین :d
چون بالاخره دارین گوشی خریداری میکنین باید یکم اصول گوشی بودن زیبا و خوب توش باشه درسته؟
پس با خیال راحت همون htc که علاقه ی شماست خریداری کنید بنده با رابطش هم کار کردم بسیار بسیار زیباست و همونطور که معید جان گفتند صفحش هم دقیق تر هست!

---------- نوشته در 03:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:24 PM ارسال شده بود ----------

میشه یه گوشی تا 400-450 تومن معرفی کنید ؟
ممنون.
بهترین گوشی در این رنج که تک هست و عالی
Samsung Google Nexus S I9023 میباشد که بشخصه هیچ ایراد معرضی درش ندیدم و کاملا تاییدش میکنم
مورد عجیب این گوشی اینه که در واقع چند برابر قیمتش قدرت داره با این که تک هسته ای هست و 1 گیگاهرتز ولی بار ها توی Review های تصویری هم ثابت شده که قدرت این گوشی فراتر از قیمتش هست!
http://up.vatandownload.com/viewer.php?file=uutguazgxrlmgd9hdz6.jpghttp://up.vatandownload.com/viewer.php?file=chrgjcwu45c2700l9zb.jpghttp://up.vatandownload.com/viewer.php?file=y1uwk98rv76rbrmj43x2.jpg

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N

بهترین گوشی در این رنج که تک هست و عالی
Samsung Google Nexus S I9023 میباشد که بشخصه هیچ ایراد معرضی درش ندیدم و کاملا تاییدش میکنم
مورد عجیب این گوشی اینه که در واقع چند برابر قیمتش قدرت داره با این که تک هسته ای هست و 1 گیگاهرتز ولی بار ها توی Review های تصویری هم ثابت شده که قدرت این گوشی فراتر از قیمتش هست!

دانیال جان خودتون با این گوشی کار کردین من یادمه به خاطره قیمتش میخاستم اینو بخرم بعد دیدم lcd پشیمون شدم و نخریدمش از گالکسی اینا خیلی پایین تره led نیستش اصلا S-LCD Capacitive Touchscreen

الانم گرون شده 518000 تومنه داداشم
لینک 1

با این قیمت 500 راحت میتونه یه گوشی خیلی بهتر ازین بخره خیلی سرتر ازینه البته اگه بخاد 500 هزینه کنه اینو میگما ( اینم بگم قیمت این سایته از بازار 30 تومن گرونتره ) بیرون میتونی 5000000 بخریش

لینک 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر