راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
Id پرک های خون اشام رو هم میزای ممنون میشم

- - -ویرایش - - -

نشد حالا ولش کن خون اشام می تونه پرواز کنه
Skyrim:Vampire Lord - UESPWiki
اینجا ID همه پرک هارو نوشته.

اون hearthfireهم احتمالش هست از load order باشه. یه برنامه‌ای هست به اسمLOOT،اگه خواستین اون رو هم استفاده کنین.
نه اون حاها رو رفتم اونجايي ام كه بايد برم برش دارم
blackreach? mzalft tower?

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
دوستان تو این بازی چند بار می شه ازدواج کرد ؟
اگه یه فلوور رو part away کنیم بازم بعدا اگه لازم شد می تونیم دومرتبه همراهمون بیاریمش ؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دوستان تو این بازی چند بار می شه ازدواج کرد ؟
اگه یه فلوور رو part away کنیم بازم بعدا اگه لازم شد می تونیم دومرتبه همراهمون بیاریمش ؟
بدون استفاده از کنسول یبار :D
آره می‌شه.

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
من قسمت داستانی بازی رو روی پلی ۳ تموم کردم اما اینطوری که نتوجه شدم با پی سی هم گرافیکش بیشتره و هم کلی مود براش اومده. حالا سوالم اینه راهی هست بتونم ادامه بازیم رو توی پی سی برم یا اینکه مجبورم از اول شروع کنم ؟
ضمنا می شه مودهای پی سی رو برای کنسول تبدیل و استفاده کرد ؟

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
من قسمت داستانی بازی رو روی پلی ۳ تموم کردم اما اینطوری که نتوجه شدم با پی سی هم گرافیکش بیشتره و هم کلی مود براش اومده. حالا سوالم اینه راهی هست بتونم ادامه بازیم رو توی پی سی برم یا اینکه مجبورم از اول شروع کنم ؟
ضمنا می شه مودهای پی سی رو برای کنسول تبدیل و استفاده کرد ؟
باید از نو رفت
برای تبدیل مد های پی سی به کنسول روی پلی ۳ نمیدونم جواب بده یا نه
ولی رو ایکس۳۶۰ با نرم افزار le fluffy مد ها رو به دی ال سی تبدیل میکردیم و به عنوان کاستوم دی ال سی استفاده میکردیم که البته یه سری مشکل داره
مثلا یه سری NPC هایی که مد ها اضافه میکنن مدلشون خراب میاد و ...
و اینکه نیاز به JTAG داره
روی پی سی خیلی بهتره
چون هم لودینگ ها زودتر تموم میشن هم گرافیک بیشتره هم کلی مد گرافیکی هست براش(کنسول ها با مد گرافیکی فریمشون افت پیدا میکنه) و هم نصب مد ها با یک کپی پیست انجام میشه

daniel.bryan12

کاربر سایت
Dec 15, 2013
174
اووووه! چه خاکی گرفته تاپیک! :D

آقا من بازیم مشکل پیدا کرده! مود dual sheath redux رو نصب کردم. منتها سپر روی پشت کاراکترم سوار نمیشه! چطور میشه حل کرد این مشکل رو؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اووووه! چه خاکی گرفته تاپیک! :D

آقا من بازیم مشکل پیدا کرده! مود dual sheath redux رو نصب کردم. منتها سپر روی پشت کاراکترم سوار نمیشه! چطور میشه حل کرد این مشکل رو؟
دیر کردم :D
community خارجی‌ بازی هنوز خیلی‌ فعال هست،ولی‌ دیگه اینجا کسی‌ بعد از W3 بازی نمی‌کنه :D
یه سری پیش نیاز داره که بیشتر از‌Modهای دیگه هستن،مثل Skui یا Java:D طریقه نصب نسبتا سخت‌ای هم داره،مطمئن باشین درست نصب می‌کنین.

EDRIS.FIGHTER

کاربر سایت
Nov 22, 2013
218
نام
ادریس
سلام عزیزان میخواستم بدونم که این بازی رو میتونم با اخرین تنظیمات و با ماد های گرافیکی بدون لگ با فریم 30+ بازی بکنم؟
GPU : HD 7850 2Gb ,DDR5
CPU: i3-4310
Ram: 8 Gb
مشکل بنده CPU هستش , میخوام بدونم که میشه بازیش کرد یا نه؟

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام،ماموریتای دی ال سی داون گارد رو از کجا شروع کنم ؟ (خط اصلی داستان رو یه مرحله هم جلو نبردم)
با یکی‌ از گارد‌های هر کدوم از شهر‌ها حرف بزنین شروع می‌شه (چند بار حرف بزنین اگه شروع نشد). از خود Riften هم می‌شه شروع کرد.

K I A

کاربر سایت
Nov 6, 2012
2
سلام

من بازیو از موقعی که منتشر شده دارم ولی تاحالا جمعا بیشتر از 5 ساعت بازی نکردم. چون واقعا حوصله و وقت کافی ندارم واسه پیشرفتتو بای

کسی که تو بازی خیلی پیشرفت کرده میتونه سیوشو برام آپلود کنه تا ببینم لولای بالا چه خبره؟ :d نزارین آرزو به دلم بمونه :d

تو اینترنت فقط تونستم سیو داستانشو پیدا کنم که اونم تا لول 19 بود ولی بهترشو نتونستم پیدا نکردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر