راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
مشکل همین جاست دیگه داداش ! من جادوی یخ رو به صورت shot دارم (اون بخشی ک جادوی دراگون رنت هستش) و اون رو تو قسمتی که جادوی آتش دارم نیست ! منظورم اینه که جادپی یخ تو یخش دستراکشن نیست ! اونجا فقط جادوی آتش هستش با رعد و برق !
همونجا روی سکو جفت جادو‌ها هستن برای یاد گرفتن.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
وااااااای واقعا ممنون 9 ماه بود تو این مرحله گیر کرده بودم:d. حالا چرا مال من کار نمیکرد. چطوری بازی رو اپدیت کنم؟ بازم ممنون
باگ هست دیگه،از مشکلات بازی هست،پیش میاد. آپدیت رو تو گوگل سرچ کنین میاد از سایت‌های ایرانی‌،با توضیحات نصبش و اینا.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام من پچ haerthfire رو دارم اما وقتی فعتلش میکنم از بازی میاد بیرون برای بازی کردن باید غیر فعالش کنم
احتمال داره DLCرو بدون آپدیت نصب کرده باشین،چک کنین ببینین آپدیت نصب هست یا نه.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
از کجا دانلود کنم لینک داری بدی؟

- - -ویرایش - - -

ورژن بازی من 1.9.32 هسته چه جوری دی ال سی رو اپدیت کنم
آپدیت درست رو دارین.
Unofficial Hearthfire Patch at Skyrim Nexus - mods and community
^^شما اول این رو دانلود کنین و نصب کنین.بعد سعی کنین بازی رو اجرا کنین.اگه نشد این پایینی‌ رو دانلود کنین و تو فولدر Data بازی extract کنین.
Hearthfire Strings at Skyrim Nexus - mods and community
البته hearthfire چیز خاصی‌ نیست،خانه سازی هست فقط :D

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
دوستان يه سوال اون مرحله كه بايد الدر اسكرول رو پيدا كنيم البته لوكيشنش رو از اون يارو گرفتم رو نقشه هم هست علامت مرحله كه ميگه بايد كجا بريم اما وقتي ميرم اون جا رو اون علامته فقط زمينه سفيده(برف:d) قشنگ رو اون خط بالاي صفحه كه ميگه اونجاس ميرم انا هيچ چي نيست جاي مخفي اي چيزي هست؟
راستي يه سوال من تو مرحله alduin wall شمشير dragonbane رو از دست دادم راهي براي گرفتن دوبارش نيست
نميشه دوباره رفت تو sky heaven temple گرفتش

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
دوستان يه سوال اون مرحله كه بايد الدر اسكرول رو پيدا كنيم البته لوكيشنش رو از اون يارو گرفتم رو نقشه هم هست علامت مرحله كه ميگه بايد كجا بريم اما وقتي ميرم اون جا رو اون علامته فقط زمينه سفيده(برف:d) قشنگ رو اون خط بالاي صفحه كه ميگه اونجاس ميرم انا هيچ چي نيست جاي مخفي اي چيزي هست؟

یکم اطاف رو بگردید یه راه هست که میره پایین و به یک پل میرسه که پل به دهانه ی یه غار راه داره
غار رو برید داخل و با یارو های توش بجنگید و کتیبه رو پیدا کنید :D

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
احتمال خیلی‌ زیاد باگ هست. نمیدونم تو کدوم مرحله از مأموریت هستین،یا باید برین blackreach یا septimus signus's outpost
اگه تو outpost یا alftand باشین پیدا کردنش یکم می‌تونه tricky باشه.

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
یکم اطاف رو بگردید یه راه هست که میره پایین و به یک پل میرسه که پل به دهانه ی یه غار راه داره
غار رو برید داخل و با یارو های توش بجنگید و کتیبه رو پیدا کنید :D
ممنون نميدونم اخه چرا راه هارو سرراست نميزارن يكم از اين كالاف ديوتي ياد بگيرم كلا چشاتو ببندي هم تا تهش ميتوني بري

- - -ویرایش - - -

احتمال خیلی‌ زیاد باگ هست. نمیدونم تو کدوم مرحله از مأموریت هستین،یا باید برین blackreach یا septimus signus's outpost
اگه تو outpost یا alftand باشین پیدا کردنش یکم می‌تونه tricky باشه.
نه اون حاها رو رفتم اونجايي ام كه بايد برم برش دارم

yfakhim

کاربر سایت
Apr 7, 2015
4
Id پرک های خون اشام رو هم میزای ممنون میشم

- - -ویرایش - - -

آپدیت درست رو دارین.
Unofficial Hearthfire Patch at Skyrim Nexus - mods and community
^^شما اول این رو دانلود کنین و نصب کنین.بعد سعی کنین بازی رو اجرا کنین.اگه نشد این پایینی‌ رو دانلود کنین و تو فولدر Data بازی extract کنین.
Hearthfire Strings at Skyrim Nexus - mods and community
البته hearthfire چیز خاصی‌ نیست،خانه سازی هست فقط :D

نشد حالا ولش کن خون اشام می تونه پرواز کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر