راهنمایی برای خرید PS3

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد

در ضمن تمامیه کنسولهایی که تا بحال مشکل لنز پیدا کردند ، ریجن J بودند ....
من اين حرف رو تاييد نميكنم. واقعا شما چرا نيما ؟!!
مشكل Hardware اصلا نميتونه 100% به Region ربطي داشته باشه. در اينصورت بايد تفاوت Manufacturing Quality بين كنسول PS3 وجود داشته باشه كه فكر نكنم هيچ كمپاني به اين فكر باشه.
اگر شما قرار بر حرفها و مشكلاتي كه بچه ها اومدن اينجا مطرح كردند كه اكثريتشون هم Ntsc/j دارند باشه باز هم نميتونه منطقي باشه . چون نسبت كسايي كه Ntsc/j دارند نسبت به كسايي كه PAL يا UC داشتن خيلي بيشتره چون اصلا J بازار رو قرق كرده! خب مسلما اگه قرار بر پيدا شدن مشكل باشه به نظر شما پيدا شدن مشكل تو اقليت هست يا تو اكثريت ؟
(البته يك نكته اي رو بگم و اون اينه كه دوستان بايد مواظب باشند. الان هر كي J داره با اومدن آپديت سريع ميره از لوكيشن آمريكاي شمالي فايل آپديت رو دانلود ميكنه كه اين بنظرم كمي اشتباه هست.
بهتره فايل آپديت رو متناسب با رجيون دستگاه از لوكيشن مناسب خودش دانلود كرد. البته اين نظر شخصي من هست.)
الان مشكل پيدا شدن ايراد در Kit-Blu-ray دستگاهها در همه نقاط دنيا هست. اين تاپيك رسمي خود Playstation مربوط به UC هست. شما ببين چند نفر از يوزرهاي اين سايت با آپديت كردن يا ساير مشكلات ديگه لنز دستگاهشون كار نميكنه!
http://boardsus.playstation.com/playstation/board/message?board.id=ps3&thread.id=2144203&view=by_date_ascending&page=7

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
من اين حرف رو تاييد نميكنم. واقعا شما چرا نيما ؟!!
مشكل Hardware اصلا نميتونه 100% به Region ربطي داشته باشه. در اينصورت بايد تفاوت Manufacturing Quality بين كنسول PS3 وجود داشته باشه كه فكر نكنم هيچ كمپاني به اين فكر باشه.
اگر شما قرار بر حرفها و مشكلاتي كه بچه ها اومدن اينجا مطرح كردند كه اكثريتشون هم Ntsc/j دارند باشه باز هم نميتونه منطقي باشه . چون نسبت كسايي كه Ntsc/j دارند نسبت به كسايي كه PAL يا UC داشتن خيلي بيشتره چون اصلا J بازار رو قرق كرده! خب مسلما اگه قرار بر پيدا شدن مشكل باشه به نظر شما پيدا شدن مشكل تو اقليت هست يا تو اكثريت ؟
(البته يك نكته اي رو بگم و اون اينه كه دوستان بايد مواظب باشند. الان هر كي J داره با اومدن آپديت سريع ميره از لوكيشن آمريكاي شمالي فايل آپديت رو دانلود ميكنه كه اين بنظرم كمي اشتباه هست.
بهتره فايل آپديت رو متناسب با رجيون دستگاه از لوكيشن مناسب خودش دانلود كرد. البته اين نظر شخصي من هست.)
الان مشكل پيدا شدن ايراد در Kit-Blu-ray دستگاهها در همه نقاط دنيا هست. اين تاپيك رسمي خود Playstation مربوط به UC هست. شما ببين چند نفر از يوزرهاي اين سايت با آپديت كردن يا ساير مشكلات ديگه لنز دستگاهشون كار نميكنه!
http://boardsus.playstation.com/pla...read.id=2144203&view=by_date_ascending&page=7

من که 100 درصد نمیگم مشکل از J بوده ، فقط من توی همین ایران خودمون کسایی که کنسولشون مشکل پیدا کرده همگی ( تا جایی که من شنیدم ) دستگاهشون J بوده ... و گفتم شاید کیفیت دستگاههایی که در شرق Asia توزیع شده پایین تر بوده باشه ( شاید )

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
15d6udk.jpg

قیمت این پک توی تهران چنده !؟ کسی اطلاع داره !؟((ی چند لحظه وایسید تا عکسش بیاد))

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
من که 100 درصد نمیگم مشکل از J بوده ، فقط من توی همین ایران خودمون کسایی که کنسولشون مشکل پیدا کرده همگی ( تا جایی که من شنیدم ) دستگاهشون J بوده ... و گفتم شاید کیفیت دستگاههایی که در شرق Asia توزیع شده پایین تر بوده باشه ( شاید )
البته من ديگه موضوع رو خيلي كش نميدم چون شما نظر شخصيتونو بيان كرديد كه قابل احترام هست. ولي من در پايان ميگم اين مشكل از رجيون نميتونه باشه چون همونطور كه من و شما بهش اشاره كرديم اين بود كه اكثريت دستگاههاي بازار و دوستان رو j تشكيل داده كه مسلما اگر قرار بر پيدا شدن مشكل باشه قاعدتا در j اين مشكل نمايان ميشه چون نسبت اين رجيون به بقيه در ميان دوستان بيشتر هست.
موفق باشيد
عزیز هیچ فرقی نمی کنه شما از کجا دانلود کنی چون لینک دانلود هر دوتا یکی هست :

امریکا : http://dus01.ps3.update.playstation...1d8e69249aa1a5593307cf7d8ca8a331/PS3UPDAT.PUP
اسیا : http://dus01.ps3.update.playstation...1d8e69249aa1a5593307cf7d8ca8a331/PS3UPDAT.PUP

اسیا هم هنک کنگ می باشد

This update is for customers who own PS3™ systems sold in North America. DO NOT update your PS3™ system through this Web site if you purchased your system outside North America. There is no guarantee of proper operation with other models sold outside North America.
دوست عزيز من هم مثل شما و ساير دوستان ديگه برام مهم نبوده كه از كجا آپديت كنم.ولي چند وقت پيش اين جمله بالا كمي من رو به شك انداخت. من هم منظورم اين بود كه از اين به بعد بهتره همون مطلبي رو كه گفتم رو رعايت كنيد. شايدم اصلا هيچ مشكلي پيش نياد و اين محدوديت فقط مربوط به فريمور حاضر باشه.;)

armanqd

کاربر سایت
Sep 29, 2006
88
axesho zade bale vali too iran bazi ro roo khodesh nemidan alan ps3 80 gb bedoone bazie roosh 530 toman

ما همین ps3 رو با بازی 570 تیکت زدیم و اصلا اگه بازی توش نباشه و عکسشم رو جلد باشه خوب میشه گفت فروشنده دزدی کرده چون 100% فروشنده اون بازی رو با قیمت بسیار بالاتری ار مبلغی که به بهانه ی برداشتن بازی از قیمت کتسول کم کرده می فروشه

armanqd

کاربر سایت
Sep 29, 2006
88
کامپیوتر قوی یا کنسول جدید سونی؟
دوستان سلام
اگر ممکن هست دوستانی که سیستم کامپیوتری قوی دارند و مخصوصا در بازیهای کامپیوتری علاقه زیادی دارن با توجه به مطالبی که میگم من رو راهنمایی کنند
راستش من با توجه به اینکه علاقه زیادی به بازیهای رایانه ای دارم و کلا کنسولهای بازی
در دوراهی بین خرید پلی استیشن3 و یا یک کامپیوتر قوی قرار گرفته ام
از یه طرف موندم کنسول سونی رو بگیرم که حدود 600 هزار تومن خرج بر میداره و از طرفی هم موندم که یک کامپیوتر به روز بگیرم در حدود 750 هزار تومن تا 800 هزار تومن
اما مهمترین مسئله من اینه که اگر من الان یک کامپیوتر قوی بگیرم با یک کارت گرافیک خوب و سی پی یو خوب ایا میتونم کیفیت بازیها رو در حد کنسول سونی داشته باشم یا نه؟
اگر از دوستان کسی تجربه هر دو مورد رو داره لطفا من رو کمک کنه
چون من الان بزرگترین مسئله برام اینه که کیفیت بازیهای کنسول با یک کامپیوتر به روز چقدر هست و کدوم بهتر هست برای مثال کارت گرافیک جی فورس 8600 یا 8800 که میگن حدود 150 تا 200 هم پولش هست
البته این رو هم بگم که اصولا بازی با کنسول راحتتر و لذت بخشتر هست ولی قیمت بازیهاش واقعا گرونه و حدود 75 هزار تومن
اما با کامپیوتر میشه بازیهای خوب رو با 2 هزار تومن گرفت
در ضمن خرابی کامپیوتر به نسبت کنسول کمتر و دردسرش هم کمتر هست
خلاصه مطلب در مورد این مطلب من رو کمک کنید که چکار کنم بهتر هست و به صلاح من هست
الان 2 نفر از فامیلامون جدیدن سیستمهای به روزی گرفته اند البته سیستم حرفه ای نیست و خونگی هست و در بازیهای خوب کیفیت خوبی دارن ولی در بازیهای سنگین باز هم سیستم کم میاره مثلا در لاست پلانت
کلا میخوام این رو بگم که اومده 750 هزار تون به سیستم داده ولی باهاش نمیشه یه بازی خوب رو انجام داد
سوال اساسی اینه که ایا با یک سیستم خوب نه اونقدر گرون در حد 800 هزار تومن میشه بازیهای خوب و طراز اول رو بدون گیر و دردسر اجرا کرد و کیفیت اون با یک بازی مشترک کنسول سونی چقدر تفاوت گرافیکی داره؟
___

کامپوتری که حی 1 میلیون هم قیمت داشته باشه به گرد ps3 هو نمی رسه

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
کامپوتری که حی 1 میلیون هم قیمت داشته باشه به گرد ps3 هو نمی رسه
می رسه;)خوبم میرسه!
دیگه الان وقت گفتن از قدرت کنسولا چه ps3 , هرکنسول دیگه نیست.
چون خیلی وقته قویترین نیستن.
با 1میلیونم میشه یه سیستم قوی تر از کنسولا بست:cool:
خودم واسه یکی از فامیلامون با حدود 1تومن یه سیستم گیم جور کردم که اون بازیهایی روکه کنسولا با 720p اجرا میکنن این سیستم 1600x1200 اجرا میکنه(با حداکثر جزییات):-"

.ALEX.

کاربر سایت
Dec 2, 2007
1,044
نام
I'm Still stable
می رسه;)خوبم میرسه!
دیگه الان وقت گفتن از قدرت کنسولا چه ps3 , هرکنسول دیگه نیست.
چون خیلی وقته قویترین نیستن.
با 1میلیونم میشه یه سیستم قوی تر از کنسولا بست:cool:
خودم واسه یکی از فامیلامون با حدود 1تومن یه سیستم گیم جور کردم که اون بازیهایی روکه کنسولا با 720p اجرا میکنن این سیستم 1600x1200 اجرا میکنه(با حداکثر جزییات):-"

با یک میلیون یه مادربرد رم گرافیک درست و حسابی نمیشه خرید اونوقت چه جوری تو

سیستم بستی که بازی های مشترک تو کنسول با این کیفیت اجرا میکنه :eek:

master_shinobido

کاربر سایت
Dec 6, 2007
22
با یک میلیون یه مادربرد رم گرافیک درست و حسابی نمیشه خرید اونوقت چه جوری تو

سیستم بستی که بازی های مشترک تو کنسول با این کیفیت اجرا میکنه :eek:

میشه سیستمه خیلی خوبی بست با یک میلیون ولی
فقط از پولهای اضافه برای خرید مانیتور lcd و چیزای دیگه باید زد

master_shinobido

کاربر سایت
Dec 6, 2007
22
سلام میدونید چرا باید هی کارت گرافیکو و سیستمو به روز کنید
شرکت های بازیساز برای کنسولها مثلا پلی 3 به اندازهی قدرتش بازی میسازند
ولی برای کامپیوتر با اخرین متدها روز بازی میسازند و گرنه قدرت کامپیوتر
از همه کنسول ها بیشتر شما اگر 8800 ultera بخری تایک سال یا دو سال دوام میاره
ولی کنسول ها تا 6 یا 7 سالی دوام میارند

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
شرکت های بازیساز برای کنسولها مثلا پلی 3 به اندازهی قدرتش بازی میسازند
ولی برای کامپیوتر با اخرین متدها روز بازی میسازند

این مهمترین مزیت کنسولاس;)
درضمن اگه کسی هنوز فکر میکنه با 1میلیون نمیشه یه سیستم قویتر از ps3 بست بهم بگه تا براش سیستمو بگم:cool:
همه چیز که قدرت نیست.همین 360که داره فعلا(فعلا!) یکه تازی میکنه از ps3 خیلی (نه خیلی) ضعیفتره ولی گرافیک بازیهاش اگه بیشتر نباشه کمتر هم نیست( میگم فعلا! یعنی 360 از هیچ لحاظ کنسول قابل اطمینانی برای خریدن نیست.نه آینده ی بازیهاش که بتونه مثل الان یکه تاز باشن نه کیفیت کنسول):confused:

mohammad20

کاربر سایت
Aug 26, 2006
398
این مهمترین مزیت کنسولاس;)
درضمن اگه کسی هنوز فکر میکنه با 1میلیون نمیشه یه سیستم قویتر از ps3 بست بهم بگه تا براش سیستمو بگم:cool:
همه چیز که قدرت نیست.همین 360که داره فعلا(فعلا!) یکه تازی میکنه از ps3 خیلی (نه خیلی) ضعیفتره ولی گرافیک بازیهاش اگه بیشتر نباشه کمتر هم نیست( میگم فعلا! یعنی 360 از هیچ لحاظ کنسول قابل اطمینانی برای خریدن نیست.نه آینده ی بازیهاش که بتونه مثل الان یکه تاز باشن نه کیفیت کنسول):confused:

من که هیچ کدوم از حرف های شما رو قبول ندارم نه در مورد pc که میگین با 1 میلیون میشه یه سیستم بهتر بست (شاید بشه یه سیستم بهتر بست ولی برا بازی نه)
نه در مورد 360 که اینقدر دارین بد میگین مگه شما اینده نگرین

M.A

کاربر سایت
Sep 1, 2007
175
نام
محسن
آقای mohammad20 شدیداً درست میگه.
اگه کسی یه کامپیوتر با درایو BLU-RAY(حد اقل 800 هزار تومن یا شاید کمتر)و یه CPUی تقریباً میشه گفت 9 هسته ای (تو بازار نیست)و یه گرافیک با 512 حافظه و بسامد 550 با بیش از 300میلیون ترانزیستور(حد اقل 500 هزار تومن)با یه شبکه ی 10/100/1000 FULL (کمتر از 40 هزار تومن من ندیدم) و بلوتوث و دارای WI-FI و کارت خوان و خروجیه HDMI+COMPONENT+AV MULTI+SVIDEO+..... و قیمتش به اندازه ی PLAYSTATION3 باشه من قبولت دارم،اصلاً تو گیر بیار من برات میخرم البته با همون قیمت PS3 ،مانیتور و این جور غرتی بازی ها هم نمی خواد،در ضمن PC همیشه یه مدل جدیدترش میاد ولی کنسول تکه،قابلیت بازی با کنسول کاملاًمتفاوت هست یعنی وقتی میگن کنسولی گرافیکش 550 هست یعنی تمام این گرافیک صرف فقط یه دونه بازی میشه!!!!
تازشم رزولوشن فیلم و بازی در PS3,1080P هست که باور نکردنیه. میخوام بهتون بگم ترتیب بندیشون چطوریه:(به ترتیب قدرت تفکیک پذیری)
1)1080P
2)720P
3)1080I
4)480P
5)480I
وقتی میگن دوربینی کیفیتش 5 یا مثلاً 10 مگاپیکسله،اشتباه نکنید این فقط مال عکسه نه فیلمبرداری!!!!
در واقع دوربین فیلمبرداری تو جهان(تا جاییکه من میدونم و مجله می خونم)بیشتر از 1080P نیست(این P به معنای PROGRESSIVE اگه اشتباه ننوشتم،هست در ضمن تو دفترچه ی PS3 در مورد این جور چیز ها گفته نگاه کنید بد نیست)
فعلاً:M.A

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر