راهنمایی برای خرید PS3

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,041
نام
نیما
خیر عزیز من ps3 در صورت داشت hd ریجن فری میشه اگه نیمیدونی برو از همه بپرس اون که شما میگی حتی uc رو هم نمیشه توی j بازی کرد ;)

چرا شایعه درست میکنی ؟! از کی بپرسم ؟!!! من کنسولم UC هست ، 9 تا هم بازی دارم هم UC هم PAL و هم J ... تلویزیون هم Full HD دارم هم SD ... تازه قبلا هم کنسول J داشتم ...
تمام بازیها از هر ریجنی روی کنسول J و UC و با هر TV چه SD چه HD بدون هیچ مشکلی اجرا شده !!!

حالا میخوای بیام از تو بپرسم ؟!!!!!

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,812
نام
محمد رضا
دوستان این PS3 Starter Pack که 2 تا دسته SIXAXIS و 2 تا بازی Resisstant و MotorStorm روش داره و 60 گیگ هم هست تو ابران پیدا میشه چنده ؟
قیمتش اینجا 699.99 USD است. UK هستم.
اینم عکسش:
playstation-3-starter-pack.jpg

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
کامپیوتر قوی یا کنسول جدید سونی؟
دوستان سلام
اگر ممکن هست دوستانی که سیستم کامپیوتری قوی دارند و مخصوصا در بازیهای کامپیوتری علاقه زیادی دارن با توجه به مطالبی که میگم من رو راهنمایی کنند
راستش من با توجه به اینکه علاقه زیادی به بازیهای رایانه ای دارم و کلا کنسولهای بازی
در دوراهی بین خرید پلی استیشن3 و یا یک کامپیوتر قوی قرار گرفته ام
از یه طرف موندم کنسول سونی رو بگیرم که حدود 600 هزار تومن خرج بر میداره و از طرفی هم موندم که یک کامپیوتر به روز بگیرم در حدود 750 هزار تومن تا 800 هزار تومن
اما مهمترین مسئله من اینه که اگر من الان یک کامپیوتر قوی بگیرم با یک کارت گرافیک خوب و سی پی یو خوب ایا میتونم کیفیت بازیها رو در حد کنسول سونی داشته باشم یا نه؟
اگر از دوستان کسی تجربه هر دو مورد رو داره لطفا من رو کمک کنه
چون من الان بزرگترین مسئله برام اینه که کیفیت بازیهای کنسول با یک کامپیوتر به روز چقدر هست و کدوم بهتر هست برای مثال کارت گرافیک جی فورس 8600 یا 8800 که میگن حدود 150 تا 200 هم پولش هست
البته این رو هم بگم که اصولا بازی با کنسول راحتتر و لذت بخشتر هست ولی قیمت بازیهاش واقعا گرونه و حدود 75 هزار تومن
اما با کامپیوتر میشه بازیهای خوب رو با 2 هزار تومن گرفت
در ضمن خرابی کامپیوتر به نسبت کنسول کمتر و دردسرش هم کمتر هست
خلاصه مطلب در مورد این مطلب من رو کمک کنید که چکار کنم بهتر هست و به صلاح من هست
الان 2 نفر از فامیلامون جدیدن سیستمهای به روزی گرفته اند البته سیستم حرفه ای نیست و خونگی هست و در بازیهای خوب کیفیت خوبی دارن ولی در بازیهای سنگین باز هم سیستم کم میاره مثلا در لاست پلانت
کلا میخوام این رو بگم که اومده 750 هزار تون به سیستم داده ولی باهاش نمیشه یه بازی خوب رو انجام داد
سوال اساسی اینه که ایا با یک سیستم خوب نه اونقدر گرون در حد 800 هزار تومن میشه بازیهای خوب و طراز اول رو بدون گیر و دردسر اجرا کرد و کیفیت اون با یک بازی مشترک کنسول سونی چقدر تفاوت گرافیکی داره؟
___

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
گرافیک جی فورس 8600 یا 8800 که میگن حدود 150 تا 200 هم پولش هست
کارت گرافیک 8800 پائین ترین مدلش طرفای 400 تومنه. بالاترین مدلشم 750 تومنه.
یه سی پی یو دوهسته ای 2.4 میشه 210 تومن
2گیگ رم حداقل 80 تومن
یه مادربرد متوسط هم 130 تومن
اینا میشن 830 تومن نازه حداقلشه. همون ps3 خیلی بهتره. تازه کامپیوتر سال دیگه باز باید ارتقاش بدی

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
دوستان ی سوال... الان بهترین رجیون پی اس 3 چیه !؟ اصلا چه تفاوت هایی باهم دارن این رجیون ها...؟خرید 40گیگ بهتره یا 60 گیگ ... راستی وقتی که میخریم بهمون ی بازی هم مجانی میدن !؟ یا باید بازی جدا بخریم !؟

.ALEX.

کاربر سایت
Dec 2, 2007
1,044
نام
I'm Still stable
دوستان ی سوال... الان بهترین رجیون پی اس 3 چیه !؟ اصلا چه تفاوت هایی باهم دارن این رجیون ها...؟خرید 40گیگ بهتره یا 60 گیگ ... راستی وقتی که میخریم بهمون ی بازی هم مجانی میدن !؟ یا باید بازی جدا بخریم !؟

سلام

اگه تلویزیون HD داشته باشی همه بازی ها فری است ولی اگه تلویزیون معمولی داشته باشی

NTSC J بهترین انتخاب.خرید 60 GIG به صرفه تر .بستگی داره دستگاه از کجا بخری.

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
سلام

اگه تلویزیون HD داشته باشی همه بازی ها فری است ولی اگه تلویزیون معمولی داشته باشی

بهترین جا برای خرید با بهترین قیمت کجاس ؟! و قیمتش چقدره ؟! راستی این 60 گیگ هایی که همراهش 2 تا بازی هست رو الان J رو کجا داره و قیمتش چقدره !؟

15d6udk.jpg

رجیونش رو کجای جعبش نوشته!؟ فقط ی سوال برای تلویزیون های معمولی NTSC J برای چی بهتر هست !؟(من میخوام به مانیتور وصل کنم و بازی کنم...)

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,041
نام
نیما
سلام

چرا NTSC J بهترین انتخاب ؟ این قضیه که Region Free نیست روی SD فقط مربوط به یکی دو بازی بود که یکیش مثل اینکه Oblivion بوده ...

تازه اگر هم این مشکل وجود داشت ، در ایران بازیهای UC و PAL برای PS3 خیلی بیشتر از J هست .

در ضمن تمامیه کنسولهایی که تا بحال مشکل لنز پیدا کردند ، ریجن J بودند ....

برای بازی Online هم کنسول J بدلیل اینکه به سرورهای شرق ASIA متصل میشه ( در بازیهایی که از روی ریجن دستگاه Server رو مشخص میکنن ) بنابراین برای ما بدترین Ping رو داره ...

من کنسول UC یا PAL رو پیشنهاد میکنم ( فرقی نداره کدومشون )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر