راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
مقایسه t220 با 2261

2r3dvlc.jpg

Unreal Amir

کاربر سایت
Jan 28, 2008
277
نام
Am!r
دوستان عزیز اگه چند صفحه قبل رو بخونید متوجه میشید که در مورد مانیتور ها توضیح داده شده.
تا حالا هم هر کی خریده راضی بوده . اگه کسی ناراضی بود میومد میگفت.پس با اطمینان کامل این مانیتور رو بخرید.

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
دوستان عزیز اگه چند صفحه قبل رو بخونید متوجه میشید که در مورد مانیتور ها توضیح داده شده.
تا حالا هم هر کی خریده راضی بوده . اگه کسی ناراضی بود میومد میگفت.پس با اطمینان کامل این مانیتور رو بخرید.
امیر قیمت این T220HD چنده ؟ T240HD و T260HD و هم بگو اگر میدونی .

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
امیر قیمت این T220HD چنده ؟ T240HD و T260HD و هم بگو اگر میدونی .

آرش جان این سامسونگا اصلا برای بازی مناسب نیست چون 16:10 ـه و تصویرو میکشه.
من و یکی از رفقا یه یک ماهی تحقیق کردیم سر این قضیه (نه از اینترنت با این سایتای قشنگ:D)
به این نتیجه رسیدیم 2261 با توجه به قیمتش بهترین انتخابه
منکه خودم تا یکی دو هفته دیگه میگیرم:smile:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
آرش جان این سامسونگا اصلا برای بازی مناسب نیست چون 16:10 ـه و تصویرو میکشه.
من و یکی از رفقا یه یک ماهی تحقیق کردیم سر این قضیه (نه از اینترنت با این سایتای قشنگ:D)
به این نتیجه رسیدیم 2261 با توجه به قیمتش بهترین انتخابه
منکه خودم تا یکی دو هفته دیگه میگیرم:smile:
کیا من که HDTV گرفتم 32A650 .
اینو برای یکی از بچه ها میخوام برای بازی با PC خیلی خفن .
واسه خودم نمیخوام . پس حالا قیمت بدید :biggrin1:

mahdired

کاربر سایت
Nov 27, 2008
48
نام
مهدی
lg w2261v

1228549637873_desc_LG_W2261V_PF_1.JPG
Dec. 06, 2008
مانيتوري عريض با ورودي HDMI
LG W2261V

ال‌جي يكي ديگر از مانيتورهاي عريض خود را با ويژگي منحصربه فرد براي پخش فيلم هاي اكشن و بازي هاي ويدئويي وارد بازار كرد.
اين محصول جديد LGبا كيفيت تصويري بالا و امكان ارتباط با ديگر وسايل صوتي-تصويري دستگاهي ايده‌ال براي سيستم هاي نمايشي خانه‌هاست. برخلاف اكثر صفحه‌ نمايشگرهاي عريض كه نسبت تصوير 16به 10 دارند، اين مانيتور از تصويري با نسبت 16 به 9 استفاده مي‌كند كه مناسب نمايش فيلم‌‌ها و بازي هاي صفحه عريض است. از ديگر ويژگي‌هاي اين مانيتور داشتن سه ورودي D-sub، يك D-DVIو يك HDMI به انضمام خروجي صوتي ديجيتال است كه ارتباط اين نمايشگر را با ديگر وسايل صوتي-تصويري آسان مي‌كند. دستگاه هاي پخش Blu-ray ،دستگاه هاي بازي ،رايانه ،دوربين‌هاي ويدئويي و ديجيتال مي‌توانند به طور همزمان به اين مانيتور وصل شوند. با اين مانيتور مي‌توان به طورهمزمان از منابع ديجيتال و آنالوگ تصوير دريافت كرد.
مدل W2261V شفافيت HD1920x1080 دارد كه جديدترين فيلم‌هاي Blu-ray و بازي هاي ويدئويي را با بالاترين كيفيت نمايش مي‌دهد.
زمان واكنش تصوير اين مانيتور دوهزارم ثانيه است كه اين ويژگي باعث مي‌شود حتي تصاوير اكشن سريع نيز با وضوح بالا پخش شوند. ويژگي كنتراست بالاي 10000:1 اين امكان را مي‌دهد كه رنگ هاي سياه تيره‌تر و رنگ هاي سفيد روشنتر گردند و ديگر رنگ ها نيز وضوح بيشتري داشته باشند. زاويه ديد170 درجه و شيب اين مانيتور امكان تماشاي بهتر را نيز براي كاربر فراهم مي‌كند.
ظاهر زيبا و قوس كم اين مانيتور، آن را زيبنده هر خانه و محيط اداري مي‌گرداند. شكل دكمه خاموش و روشن آن كه در پايين مانيتور قرار دارد به صورت يك شبنم طراحي شده است.
همانند ديگر مانيتورهاي LG مدل W2261V از ويژگي هاي Fun key مانند photo effect (افكت هاي تصويري) و بزرگنمايي EZ برخوردار است. افكت هاي تصويري شامل افكت هاي ويژه مختلفي از جمله Natural Sepia ,Gaussian, Blur, Monochrome است كه باعث افزايش جذابيت تصاوير و فيلم هاي آن‌لاين مي‌شود. بزرگنمايي EZ به كاربران با بينايي ضعيف اين امكان را مي‌دهد كه براي ايجاد آيكون‌هاي بزرگتر به راحتي بتواند كيفيت تصوير مانيتور را كاهش دهند.
با پيدايش LCDها‌ي جديد ‌مانيتورها باريكتر وشيكتر شده‌اند كه LG از اين جهت در صدر قرار دارد. اين شركت با استفاده از عناصري مانند نورپردازي خاص، مواد شفاف، و سطوح شيشه‌اي سعي كرده هم بر كيفيت و هم بر زيبايي مانيتورهاي خود بيافزايد.

• صفحه نمايش گسترده
  • كنتراست 20,000:1
  • داراي بدنه مشكي براق
  • مجهز به تکنولوژي DFC
  • زاويه ديدبسيار وسيع
  • زمان پاسخدهي بسيار سريع (2ms)
  • مجهز به موتور پردازش تصوير
  • مجهز به كليد FUN (جهت تنظيمات خاص تصوير)

TFT Panel Spec Size 21.5" Wide Resolution 1920 x 1080 Brightness 300 cd/m2 ( Typical) Contrast Ratio 20000 : 1 (DFC) Viewing Angle H: 170°, V: 160° Supported Colors 16.7 M Colors Display Features Horizontal Frequency 30 ~ 83 kHz Vertical Frequency 56 ~ 75 Hz Physical Features Video Signal Type RGB Analog/Digital(Separate, Composite, SOG, Digital) Input Connector 15 pin D-Sub, DVI-D, HDMI Power Supply 100 ~ 240 Vac (50~ 60Hz), Built-in Type Net Dimensions (WxDxH) 519 x 193 x 387 mm Net Weight 4.2 Wall / Arm Mount Type No Power Consumption Normal Operation Less than 39 watts Suspend / Standby Less than 1 watts Power Off mode Less than 1 watts Plug Play DDC DDC/CI USB No OSD Control Yes/ OSD adjustment lock function Regulation Compliance ISO 13406-2, UL, CSA, TUV-GS, SEMKO, GOST, CE, FCC-B, VCCI-2, EPA Energy Star
Special Features FLATRON f-Engine, DFC, 2ms, Tilt, Full HD, FUN Key (ez Zooming, 4:3 in Wide, Photo Effect, Sound), Headphone (Volume adjust for only HDMI input)

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
1228549637873_desc_LG_W2261V_PF_1.JPG
Dec. 06, 2008
مانيتوري عريض با ورودي HDMI
LG W2261V

ال‌جي يكي ديگر از مانيتورهاي عريض خود را با ويژگي منحصربه فرد براي پخش فيلم هاي اكشن و بازي هاي ويدئويي وارد بازار كرد.
اين محصول جديد LGبا كيفيت تصويري بالا و امكان ارتباط با ديگر وسايل صوتي-تصويري دستگاهي ايده‌ال براي سيستم هاي نمايشي خانه‌هاست. برخلاف اكثر صفحه‌ نمايشگرهاي عريض كه نسبت تصوير 16به 10 دارند، اين مانيتور از تصويري با نسبت 16 به 9 استفاده مي‌كند كه مناسب نمايش فيلم‌‌ها و بازي هاي صفحه عريض است. از ديگر ويژگي‌هاي اين مانيتور داشتن سه ورودي D-sub، يك D-DVIو يك HDMI به انضمام خروجي صوتي ديجيتال است كه ارتباط اين نمايشگر را با ديگر وسايل صوتي-تصويري آسان مي‌كند. دستگاه هاي پخش Blu-ray ،دستگاه هاي بازي ،رايانه ،دوربين‌هاي ويدئويي و ديجيتال مي‌توانند به طور همزمان به اين مانيتور وصل شوند. با اين مانيتور مي‌توان به طورهمزمان از منابع ديجيتال و آنالوگ تصوير دريافت كرد.
مدل W2261V شفافيت HD1920x1080 دارد كه جديدترين فيلم‌هاي Blu-ray و بازي هاي ويدئويي را با بالاترين كيفيت نمايش مي‌دهد.
زمان واكنش تصوير اين مانيتور دوهزارم ثانيه است كه اين ويژگي باعث مي‌شود حتي تصاوير اكشن سريع نيز با وضوح بالا پخش شوند. ويژگي كنتراست بالاي 10000:1 اين امكان را مي‌دهد كه رنگ هاي سياه تيره‌تر و رنگ هاي سفيد روشنتر گردند و ديگر رنگ ها نيز وضوح بيشتري داشته باشند. زاويه ديد170 درجه و شيب اين مانيتور امكان تماشاي بهتر را نيز براي كاربر فراهم مي‌كند.
ظاهر زيبا و قوس كم اين مانيتور، آن را زيبنده هر خانه و محيط اداري مي‌گرداند. شكل دكمه خاموش و روشن آن كه در پايين مانيتور قرار دارد به صورت يك شبنم طراحي شده است.
همانند ديگر مانيتورهاي LG مدل W2261V از ويژگي هاي Fun key مانند photo effect (افكت هاي تصويري) و بزرگنمايي EZ برخوردار است. افكت هاي تصويري شامل افكت هاي ويژه مختلفي از جمله Natural Sepia ,Gaussian, Blur, Monochrome است كه باعث افزايش جذابيت تصاوير و فيلم هاي آن‌لاين مي‌شود. بزرگنمايي EZ به كاربران با بينايي ضعيف اين امكان را مي‌دهد كه براي ايجاد آيكون‌هاي بزرگتر به راحتي بتواند كيفيت تصوير مانيتور را كاهش دهند.
با پيدايش LCDها‌ي جديد ‌مانيتورها باريكتر وشيكتر شده‌اند كه LG از اين جهت در صدر قرار دارد. اين شركت با استفاده از عناصري مانند نورپردازي خاص، مواد شفاف، و سطوح شيشه‌اي سعي كرده هم بر كيفيت و هم بر زيبايي مانيتورهاي خود بيافزايد.

• صفحه نمايش گسترده
  • كنتراست 20,000:1
  • داراي بدنه مشكي براق
  • مجهز به تکنولوژي DFC
  • زاويه ديدبسيار وسيع
  • زمان پاسخدهي بسيار سريع (2ms)
  • مجهز به موتور پردازش تصوير
  • مجهز به كليد FUN (جهت تنظيمات خاص تصوير)
Compliance ISO 13406-2, UL, CSA, TUV-GS, SEMKO, GOST, CE, FCC-B, VCCI-2, EPA Energy Star
Special Features FLATRON f-Engine, DFC, 2ms, Tilt, Full HD, FUN Key (ez Zooming, 4:3 in Wide, Photo Effect, Sound), Headphone (Volume adjust for only HDMI input)
l
مانیتور رو تست کردی ؟

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
کیا من که HDTV گرفتم 32A650 .
اینو برای یکی از بچه ها میخوام برای بازی با PC خیلی خفن .
واسه خودم نمیخوام . پس حالا قیمت بدید :biggrin1:

میدونم حالا هی نمیخواد پوز بدی:D
اینجا هم تاپیک ـه 360 ـه PC و برو تو بخش خودش بپرس:D
قیمتش بالای 400ـه و گیر نمیاد;)

hesam_samy

کاربر سایت
Mar 27, 2008
61
نام
حسام
باسلام من می خوام مانیتور w2261v رو بگیرم برای 360 ولی کابل audio adaptor رو ندارم شنیدم میشه با hdmi تصویر گرفت و از خروجی های صوتی این مانیتور(داره اصلا؟) صدا رو بگیرم بدون کابل audio adaptor درسته ؟اگر بشه حتما میگیرم

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
باسلام من می خوام مانیتور w2261v رو بگیرم برای 360 ولی کابل audio adaptor رو ندارم شنیدم میشه با hdmi تصویر گرفت و از خروجی های صوتی این مانیتور(داره اصلا؟) صدا رو بگیرم بدون کابل audio adaptor درسته ؟اگر بشه حتما میگیرم
میتونی با HDMI تصویر رو بگیری و بعد با استفاده از خروجی هدفون به یه اسپیکر وصل کنی مانیتور رو.

qwertywolf

کاربر سایت
Aug 4, 2008
187

turaj

کاربر سایت
May 21, 2007
381
سلام ببخشید اگه سوالم بچه گانه است ولی من یه مانیتور LG Smart Flat T720FB دارم می خواستم ببینم با این مانیتور می تونم کیفیت خوبی داشته باشم و چون پولشو با زحمت جور کردم اصلا xbox بخرم یا نه . ممنون
http://www.store.eabay.ir/images/Monitor_T720FB_MediumImage.gif
http://www.karino.ir/products_pictures/large_3eca1ee942cc32a7d4143bb448f477db.jpg

دوست عزيز بستگي به خودت براي وصل كردن كه ميتوني ولي كيفيتش به پاي LCD نميرسه

تصميم با خودته ميتوني XBOX360 بگيري فعلا با اين مانيتور سر كني تا يه LCD بگيري.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر