راهنمایی برای خرید بازی برای Wii

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
کار اون Boss رو تو Sonic ساختم (البته دو سه روز پیش) کار زیاد سختی نیست فقط وقتی نمیتونی از دست حمله هاش فرار کنی از Time Break استفاده کن(جهت پایین Wii Mote) با سه بار زدن هم می میره البته اگه درست بزنیش

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
کار اون Boss رو تو Sonic ساختم (البته دو سه روز پیش) کار زیاد سختی نیست فقط وقتی نمیتونی از دست حمله هاش فرار کنی از Time Break استفاده کن(جهت پایین Wii Mote) با سه بار زدن هم می میره البته اگه درست بزنیش

اره من هم از دست اون حملاتش داشتم دیوانه میشدم باز هم خدارو شکر شما هم اونو به هلاکت رسوندین:cheesygri
در هر حال بازیش بهم حال داد امید وارم برایه شما هم همین طور بوده باشه:love:

آخرین ویرایش:

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
بدون شرح
915692_20071106_screen003.jpg

915692_20071106_screen011.jpg

915692_20071106_screen005.jpg

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
فعلا تنها جایی که قیمتش مناسب تره و قابل اعتماد همون پرتو هست
البته الان تنها وست هست که هم ارزون تر و هم متعهدتر از پرتو کار میکنه
با تشکر فراوان از no_nameجان(میگم باید پیشت یه دوره املا و نوشتن تایپ فارسی بایم__شوخی__)

آخرین ویرایش:

Mysterio

کاربر سایت
Jul 1, 2007
28
Bazihaye 1000 tomani

Man Donbale bazihaye wii 100 tomani migardam age kasi jairo mishnase ke ba in gheimat mifrooshan lotfan bege!!
Mikham 53 ta bazi 1000 tomani bekharam baraye inke to Australia hastam nemittonam harooz pasham biyam Iran kharide bazi!!:biggrin1:

آخرین ویرایش:

Mrmii

کاربر سایت
Jan 14, 2008
94
از کجا بفهمم یک بازی اریجیناله یا نه؟

سوال:
من موقع خرید از کجا بفهمم یک بازی اریجیناله یا نه؟ همینکه یه دفتر چه چند صفحه ای داشته داشته باشه کافیه؟

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
سوال:
من موقع خرید از کجا بفهمم یک بازی اریجیناله یا نه؟ همینکه یه دفتر چه چند صفحه ای داشته داشته باشه کافیه؟
تشخيصش خيلي سخت نيست;) آخه اين بازيهايي كه داخل ميزنن خيلي تابلوئه و راحت ميشه تشخيص داد، از نوع dvd هم مي تونيد بفهميد. حالا از كجا پيدا كرديد بالاخره؟

PeaCe

کاربر سایت
Jul 7, 2006
207
نام
حسین حسینیان
سلام
من الان یه مدتی میشه که دنبال Super Mario Galaxy > UC میگردم ولی هیچ جا گیرم نمیاد، اگه کسی جایی رو میشناسه که دارن این بازی رو یا کسی اینجا هست که بتونه این بازی رو برای من رایت کنه خیلی متشکر خواهم بود اگه کمک کنید ...
اصلا کسی تا حالا رجیون UC رو خریده ؟
رو UC بودنش تاکید دارم
ممنون ;)

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
West Game این بازی رو هم UC داره هم J ولی اگه اشتباه نکنم گفته بود UC رو به فروشگاه ها نمی فرستن تا اشتباه نشه برای خریدن باید بری تو فرومای سایت West Game ( البته شاید الان به فروشگاه ها بفرستن )
بین بچه های اینجا هم تا جایی که من اطلاع دارم به جز Manouch کسی UC نداره

PeaCe

کاربر سایت
Jul 7, 2006
207
نام
حسین حسینیان
West Game این بازی رو هم UC داره هم J ولی اگه اشتباه نکنم گفته بود UC رو به فروشگاه ها نمی فرستن تا اشتباه نشه برای خریدن باید بری تو فرومای سایت West Game ( البته شاید الان به فروشگاه ها بفرستن )
بین بچه های اینجا هم تا جایی که من اطلاع دارم به جز Manouch کسی UC نداره
من بالای 10 بار اقدام کردم که از West این بازی رو تهیه کنم، اولش می گفتن فردا می فرستیم مغازه پس فردا می فرستیم ...
ولی نفرستادن ، چندین بار هم رفتم در مغازه ولی نتونستم بخرم، الان هم میگن نداریم :(

اگر کسی uc داره لطف می کنه اگه به من هم این بازی رو بده ...

Mrmii

کاربر سایت
Jan 14, 2008
94
من بالای 10 بار اقدام کردم که از West این بازی رو تهیه کنم، اولش می گفتن فردا می فرستیم مغازه پس فردا می فرستیم ...
ولی نفرستادن ، چندین بار هم رفتم در مغازه ولی نتونستم بخرم، الان هم میگن نداریم :(

اگر کسی uc داره لطف می کنه اگه به من هم این بازی رو بده ...
وست تاحالا به هيچ قولي كه به من تلفني داده كامل عمل نكرده. موجوديش خيلي كمه.
كيفيت رايتشون هم افتضاحه، سري آخر مجبور شدم 3 تا از 4 تا دي وي دي رو كه ازشون گرفته بودم دوباره رايت كنم تا wii بخوندشون.
.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر