راهنماي كامل بازي ها

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
کسی هست که بتونه راجع به سیستم upgrade سلاح و تجهیزات final fantasy xiii توضیح بده؟

یه تاپیک تو سایت هست متاسفانه اسمش یادم نیست ، کاملا توضیح دادن. اگر پیدا نکردی بگو اون یکمی رو که بلدم بگم :d
من تو همین FFXIII به مشکل برخوردم . الان DVD3 ام توی اون زمینی که همش دایناسور اینا داره :
1. اصلا میشه دایناسور گنده هارو کشت؟
2. من به جز موجودات سادش نمیتونم بقیرو شکست بدم ، میشن هاشم جاشونو پیدا نمیکنم. حالا چی کار کنم؟ ول کنم اینارو بازیرو ادامه بدم ؟ بعدا به مشکل بر نمیخورم سر لولاشون ؟ یا با بازی goodbye کنم ؟ :((
میـــسی :d

mati.s

کاربر سایت
Jun 30, 2010
6
راهنمايي در باره بازي prince of persia : forgotten sands

2d642857729d40d399e3.JPG
سلام در اين قسمت بازي كه عكسشو گزاشتم گير كردم نمي تونم رد شم درست پشت سرم تو عكس يك سنگ هست كه وقتي ميرم روش يك جايي رو برام باز ميكنه ولي هرچي ميگردم نمي تونم پيداش كنم .
pls help me

zxc11

کاربر سایت
Mar 14, 2009
50
نام
ali
کمک در بازی infamous من اونجا گیر کردم که یک بالن هست تو هوا و داره دور شهر می چرخه و یه چیز سبز پخش می کنه (فکر کنم سم پخش می کنه ) و یه هواپیما هم هست که دور بالونه می چرخه و موشک میزنه من نمی دونم باید چکار کنم در ضمن مردم هم به طرف من شورش کردن و تو خیابون که اصلا نمیشه رفت اگه می تونید کمک کنید
کسی نیست به ما کمک کنه

D the D

کاربر سایت
Dec 4, 2009
183
نام
I'M SASAN IN CLOAK OF D the D
کسی نیست به ما کمک کنه

آقا من تا اونجا که یادمه ............. باید کلا رو پشتبوم ها باشی وگرنه گاز اوون بالونه نفلت میکنه ................. باید بپری رو جایی که اوون گاز پخش کن وصل شده و با برق به میله هاش بزنی تا کنده شه ........ و باید مواضب باشی نمیری ...... چون یه چند وقت یک بار میتوونی روش بپری .........

GAMERSINA

کاربر سایت
Jun 17, 2010
540
نام
sina
2d642857729d40d399e3.JPG
سلام در اين قسمت بازي كه عكسشو گزاشتم گير كردم نمي تونم رد شم درست پشت سرم تو عكس يك سنگ هست كه وقتي ميرم روش يك جايي رو برام باز ميكنه ولي هرچي ميگردم نمي تونم پيداش كنم .
pls help me

منم دقيقاً اونجا گير كرده بودم!!
در حقيقت وقتي ميري روي اون سنگه بايد دره روبروت بازشه كه نمي شه و اين مشكل كركته:d:d
بيا تو تايپيك مخصوصش تو قسمت pc كركش رو گزاشتن !!!

sabour55

کاربر سایت
Jun 19, 2010
2
انقدر بزنش تا بيفته زمين بعد از item هات سرنگ رو انتخاب كن سريع برو پشتش وقتي بلند شد

r1 و نگه دار و بعد مثلث را بزن

توجه : بايد اسلحه اي انتخاب نكني موقع زدن سرنگ

اقا دستت درد نکنه کاره مارو راه انداختی

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
یه تاپیک تو سایت هست متاسفانه اسمش یادم نیست ، کاملا توضیح دادن. اگر پیدا نکردی بگو اون یکمی رو که بلدم بگم :d
من تو همین FFXIII به مشکل برخوردم . الان DVD3 ام توی اون زمینی که همش دایناسور اینا داره :
1. اصلا میشه دایناسور گنده هارو کشت؟
2. من به جز موجودات سادش نمیتونم بقیرو شکست بدم ، میشن هاشم جاشونو پیدا نمیکنم. حالا چی کار کنم؟ ول کنم اینارو بازیرو ادامه بدم ؟ بعدا به مشکل بر نمیخورم سر لولاشون ؟ یا با بازی goodbye کنم ؟ :((
میـــسی :d
1.بله میشه:d
2.با اینکه مدت زمان زیادی از این پست گذشته ولی خوب این جوابی که میدم برای همه جا به درد میخوره،وقتی رسیدی به منطقه ی Grand Pulse برو به طرف میژن 17
11gp.jpg

از save که گذشتی یه باهاموث کینگ با یکی دیگه داره میجنگه که با هر بار زدنشون 6400 CP بهت میده که راه خوبی برا CP جمع کردن و در نتیجه Upgrade کردنه در ضمن چون دارن با هم میجنگند راحت میتونی بزنیشون;) *

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر