راهنماي كامل بازي ها

DAVOD54

کاربر سایت
Apr 19, 2010
7
من در بازی nina grent با نور و شفافیت به مشکل خوردم بازی خیلی تاریک و سیاست داخل تنظیماتشم چیزی نداره چیکار باید بکنم.
با تشکر

NO_10

کاربر سایت
Mar 17, 2006
212
در god of war 3 انجایی که دو تا پلکان را باید ببریم زیر ابی که از بالا میریزه اولین پلکان را میبرم اما دومی را نمیتونم ببرم زیر اب چون شیب داره چیکار باید کرد؟

kent470

کاربر سایت
Jul 11, 2008
88
من دارم بازي ONIMUSHA3 را در كامپيوتر بازي ميكنم دقيقا در مرحله پنجم داخل يك كليسا گير كردم ممنون ميشم راهنمائيم كنيد.
attachment.php

• Like
Reactions: Aminmolaee02112

mgmmgm

کاربر سایت
Apr 29, 2010
5
من راهنمایی بازی Prison Break را می خواستم من تو اون قسمتی که بالا ی سقف اتاقه هر دکمه ای می زنم سقوط میکنه از نرده ها پایین کسی هست این بازی را انجام داده باشه بتونه من را راهنمای کنه

:[sUnI]:

کاربر سایت
May 12, 2010
3
خواهش می کنم کمک کنین :((

من حدود 2سال پیش Haunting Ground رو بازی کردم، به غول آخرش رسیدم گیر کردم :eek:
اصلا نمی دونم باید چی کار کرد (همون اسکلت آتیشیه!)
از اون موقع تا حالا سیوش مونده تو مموری کارد داره خاک می خوره و من در حسرت اینکه باید چی کار کرد :cheesygri هیچ جا هم چیزی راجع به آخرش ندیدم....
کسی می تونه کمکم کنه؟:confused:

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
یکی کمک کنه.راستش من god of war رو برای psp خیلی وقته تموم کردم اما دوباره که بازی کردم بعضی جاهاش یادم نیست چه جوری بود.الآن تو مرحله آب هستم و وقتی داخل آب شدم و یه در رو شکستم دیگه نمیدونم باید چیکار کنم؟؟؟؟اون یکی دره چه جوری باز میشد؟همونی که توش یه اهرم هست؟

scamp

کاربر سایت
Apr 13, 2010
89
نام
scamp
S.o.S

سلام بچه ها جون من یک کمک بکونید بده در راه خدا
من onimusha3 رو توی ps2 بازی میکنم یک مرحله گیرکردم اگر یک راهنمای قدم به قدم برام بزارین ممنون میشم اینگلیسی هم بود مشکلی نداره فقط یک راهنما باشه
((مرحله ای که گیر کردم:وقتی با سامانوسکه وارد فاضلاب میشید بعد اون رمز 3 رقمیرو میزنید پل رو باز میکنید بعد اون گوی بزرگ رو توی فاضلاب حرکت میدید و راه باز میشه ومیرید جلو تا جایی که ار فاضلاب با یک نردبون میاید بیرون و جلوتون یک در دولنگه ی آبی که بایک چیز زرد رنگ بسته شده و کنارش هم یک در دیگر و... اونجا موندم که باید چیکار کنم ))
:bash:
:book:
:wallbash:
:gunner:
:groupwave:

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Aminmolaee02112

sabour55

کاربر سایت
Jun 19, 2010
2
mgs4

سلام کسی میدونه تو بازی متال گیر سالید 4 تو قسمتی که old snakباید با wampire مبارزه کنه چه جوری باید کشدش که دیگه زنده نشه مرسی فقط سریع plz:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر