در مورد بازیه در حال ساختمون نظر بدید همش اعمال می شه!!

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
این رو بگم که اگه می خواهید جت رو داخل بازی بیارید ، باید بازی دو تا شخصیت داشته باشه !!!
چون نمیشه که یک نفر هم بتونه با اسلحه خوب کار کنه و هم بتونه یه هواپیما رو برونه .
البته میشه ولی تخیلیه !!!

Haj Habib

کاربر سایت
Jul 25, 2009
96
نام
...........
من میگم بازی فریمش خوبه با یکم پوکه که چیزی نمیشه ناسلامتی فقط یک بیابونه ها
و در ضمن من برای این مرحله هواپیما نگرانم به ظاهرش نگاه نکن کار سختیه باید ارتفاع سرعت نوع موشک ها و اینکه وقتی برخورد کنه منفجر بشه و اینکه اگر از به حدی بالاتر رفت چی بشه و همه ی اینهارو باید در نظر بگیری
به نظر من برای راحت تر شدن کار خودت و هم اینکه بازی جذاب تر باشه توی مرحله هواپیما ما فقط تیراندازی کنیم و gunner باشیم و حرکت هواپیما اتواتیک باشه برای این هم به نظر من هلیکوپتر بهتره خیلی منطقی تر هم هست تازه مرحله ماشین سواره میتونه تانک هم باشه مثلا با یک تانک پشتیبانی از نیروهای خودی میکنیم یا اصلا بهتر با توپخونه پشتیبانی میکنیم فقط برای توپخونه اش به نظر من یک سری ریزه کاری ها هست ولی هلیکوپتر از همه اش بهتره
نقشه هم خواستی من یک چیزی تو ذهن دارم

آخرین ویرایش:

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
در مورد هواپیما فعلا گذاشتم کنار. چون اکروز رفتم استدیو و دیدم که گیم پلی تکمیل شده(اونم چه جورم!!:biggrin1::love::love::love:) و قراره از فردا برم تا بازی رو طراحی کنیم. کل چیز هارو. از اسم استدیو و بازی گرفته تا داستان و مراحل و غیره.
گیم پلی محشر بود. باورم نمی شد این گیم پلی مال یه بازی ایرانی باشه. شما هرچی تو بازی COD4 دیدی اونجا هم بود. البته با کدنویسی و انجین خود بازی. دارای سیستم هدفگیری دقیق و لرزش دوربین هنگام تیراندازی و دویدن بود و وقتی می دویدی اسلحه مثل واقعیت تکون می خورد. خلاصه واقعا عالی و خفن بود!!:eek::eek::biggrin1::biggrin1::love::love::cheesygri
فعلا تا چند روز آینده قرار سیستم کشتن دشمن تکمیل بشه تا بریم سر داستان. الان کار من تعیین اسم بازی و اسم استدیو و طراحی آرم و دموی شرکته. پس الا یه چند تا اسم بازی و استدیو بگید تا ببینیم چی خوبه. این هم اسم های من:
Edon Soft
Glass Studios
NeverPoint Interactive
راهیان نور
Oranous Game Studio

در مورد تریلر هم فعلا اسلحه ی بازی غربی بود و دشمن هم وجود نداشت گفتند بزار اونها رو اصلاع کنیم تا تریلر بدیم بیرون. انیمیشن شخصیت ها هم حاضری( موشن کپچر شده) خریداری شده و به یک کلوم باید بگم محشره و با نمونه هایی مثل کرایسیس برابری می کنه. با دیدن انیمیشن ها فقط می تونید یه اوه ه ه ه ه ه بلند بگید!!:eek::biggrin1: من و بقیه که گفتیم!!

در مورد داستان اول بازی:
نام و مشخصات شخص اول نامعلوم است و در بازی قرار نیست بفهمید کی هست!! مثل مستر چیف تو هیلو. بازی از تو پشت کامیون حاوی سرباز ها شروع می شه و با یک تم و موسیقی غمگین و حماسی که سرباز ها فقط همدیگه رو نگاه می کنند و بیرون پر از انفجار و خمپا ره ست و ماشین مدام می لرزه. سرباز ها به صورت هم نگاه می کنند و بعضی ها هم عکس های شخصی شون رو نگاه می کنند. یکی سرش رو به هواست و اون یکی تو لاک خودشه. خلاصه تو یک دقیقه ی اول که ماشین تا خاکریز می رسه به صورت فیلم های سینمایی و بازی های EA مثل Bad Company سازندگان بازی اسم هاشون میاد تا اینکه ماشین به خاکریز می رسه و بوووووووووووم!! بعد یکی صدا می زنه پاشو پاشو بعد صحنه از تاری در میاد و میرید تو بازی. و ...
این سناریو ی من بود. حالا یه موزیک حماسی و کمی غمگین که زشتی جنگ رو نشون بده می خوام یکی برام بزاره.

Haj Habib

کاربر سایت
Jul 25, 2009
96
نام
...........
ایول:eek::eek::(( این اشک شوق بود
من چند تا اهنگ سراغ دارم ببین فقط خداییش صحنه های دلخراش جنگ رو به بازی انتقال بدید
این سناریو هم خیلی خوبه دیگه این ریش حاجی و این هم قیچی انشالله که بازی توپی میشه
باز هم افرین

Haj Habib

کاربر سایت
Jul 25, 2009
96
نام
...........
به نظر من به جای اهنگ یکی از سربازها بخونه؟چطوره؟:blushing: (هر که دارد هوس کرببلا بسم الله..):((
فقط اهنگ اگر میگذارید ایرانی باشه که پیش خارجی ها ضایع نشیم:cheesygri
من اهنگ زیاد سراغ دارم ولی به نظرم بهتره اهنگ ایرانی پیدا کنید و از منبعش هم اجازه بگیرید اگر سفارش بدید براتون بسازند هم که چه بهتر

Haj Habib

کاربر سایت
Jul 25, 2009
96
نام
...........
اسم بازی به نظرم با محتوا باشه ببین
مردان ما خوبه به نظرم
که ترجمه اش میشه(چقدر سخته ترجمه این اسم):blushing:
Our Men
چطوره؟ میگم اسم استودیو رو هم خارجی نگذارید دیگی راهیان اسلام هم زیادی مذهبیه به درد اینجا نمیخوره حالا تصمیم با خود شماست راستی تریلر و عکس نیاوردی:((:((

ARMiiiN

کاربر سایت
Jul 16, 2009
583
نام
آرمین
به نظرم بازی باید داری یه داستان تراژدی باشه و داستان نقش خیلی مهمی در محبوبیت بازی داره و اگر هم تعداد شخصیت هارو زیاد کنید این خودش بسیار عالیه ...

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
هر کی یه چیزیه داره میگه !!!
خوب به ترتیب اینا رو انتخاب کنیم :
1- اسم بازی
2- اسم استدیو ( شرکت بازی سازی )
3- داستان بازی
4- اسلحه ها و وسایل نقلیه و نقش آنها در گیم پلی
5- موسیقی بازی
6- صدای شخصیت ها
7- تم رنگی بازی
8- Texture ها
9- .....
من اصلا موافق نیستم که شخصیت اصلی بازی اسم نداشته باشه !!!
بقیه هم نظراتشون رو در این مورد بگن .

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
هر کی یه چیزیه داره میگه !!!
خوب به ترتیب اینا رو انتخاب کنیم :
1- اسم بازی
2- اسم استدیو ( شرکت بازی سازی )
3- داستان بازی
4- اسلحه ها و وسایل نقلیه و نقش آنها در گیم پلی
5- موسیقی بازی
6- صدای شخصیت ها
7- تم رنگی بازی
8- Texture ها
9- .....
من اصلا موافق نیستم که شخصیت اصلی بازی اسم نداشته باشه !!!
بقیه هم نظراتشون رو در این مورد بگن .
سلام بر همه دوستان عزیزم
1- من هنوز میگم SOG
2-باید ایرانی باشه!فعلا چیزی به ذهنم نمیرسه باید فکر کنم!
3-داستان مرحله اول رو که قبلا بحثش رو کردیم،همین کامیونه دیگه خوبه....
4-من میتونم اطلاعات کاملی از اسلحه ها،کالیبر،برد،و هر چی بخواید بهتون بدم.
5-موسیقی مثل خاک سرخ خوبه! حجمش زیاده وگرنه میزاشتم!
6-صداش محکم باشه!وقتی حرف میزنه انگار که مطمئنه و همه رو آروم و بفکر ببره!:biggrin1:
بقیه هم باید خوب کار بشه!
7-من میگم زرد رنگ کدر و دارک !
8-نظری ندارم
9....
من میگم مثل شهید باکری(باقری!) چندتا اسم داشته باشه!مثلا یه فرمانده باشه ولی کسی نفهمه که یک حرفه اییه:love:
باتشکر

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
اینم چند تا عکس ار مرحله ی روندن هواپیما که فکر کنم مرحله ی دوم شه. البته اگه تایید کنید.( در مورد این موضوع آخر ساخت بازی تصمیم می گیرم.).
نظرات و پیشنهادادتون رو در مورد این مرحله بگید. فقط این رو بگم که چون خودم دارم این مرحله رو می سازم پس هرچی بگید زود اعمال می شه. در مورد دود هواپیما(رنگ و غلظتش)- دود موشک ها- انفجار ها- چگونگی محیط-آب و هوای محیط- رنگ محیط- نوع محیط(جنگلی یا بیابونی یا...)- هدف مرحله- اسلحه های هواپیما- تعداد مهمات- نام خلبان- چطوری شروع بشه و کی رو بزنه- چطور بزنه و کلی چیزهای دیگه نظر بدید تا ذهنم باز تر بشه. در ضمن یکی لطف کنه و یه نقشه طراحی کنه به صورت کلی ( مثلا تو برنامه ی PAint ویندوز و خیلی ساده) و بده به من تا روش بحث کنیم و مواد و آبجکت های لازم رو پیدا کنم. در کل پیشاپیش متشکرم. اگه یه مقدار تکمیل تر کردم یه تریلر می زارم.

تصویر 1:
a%3E

تصویر 2:
a%3E

تصویر 3:

url%5D

a%3E
من با هواپیما مخالفم
من با هلیکوپتر موافقم اونم گانر!نقشه هم خواستید در خدمتم!
با موتور همهمینطور،خیلی بهتر از هواپیماست!
باتشکر

Haj Habib

کاربر سایت
Jul 25, 2009
96
نام
...........
سلام بر همه دوستان عزیزم
1- من هنوز میگم SOG
6-صداش محکم باشه!وقتی حرف میزنه انگار که مطمئنه و همه رو آروم و بفکر ببره!:biggrin1:
8-نظری ندارم
9....
من میگم مثل شهید باکری(باقری!) چندتا اسم داشته باشه!مثلا یه فرمانده باشه ولی کسی نفهمه که یک حرفه اییه:love:
باتشکر
علیک سلام:biggrin1:
1.این SOG اسم خوبیه ولی مورد داره...
2.ایرانی باشه درسته
3.مثلا این شخصیت بازی اوایل جنگ خانوادهش توی مکان بازی زندگی میکردند این میتونه از شهر خارج بشه چون بچه بودهحالا بزرگ شده (چند سال) اومده ببینه چه خبره...خوبه؟
4.متشکرم:smile:
5. نظراتمو باللا گفتم :biggrin1:
6.یک صدایی که وقتی داد میزنه عراقیا....
7.خاکی مثل company of heroes
8.ضایع نباشه
باتشکر از دوستان:smile:

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
به نظر من به جای اهنگ یکی از سربازها بخونه؟چطوره؟:blushing: (هر که دارد هوس کرببلا بسم الله..):((
فقط اهنگ اگر میگذارید ایرانی باشه که پیش خارجی ها ضایع نشیم:cheesygri
من اهنگ زیاد سراغ دارم ولی به نظرم بهتره اهنگ ایرانی پیدا کنید و از منبعش هم اجازه بگیرید اگر سفارش بدید براتون بسازند هم که چه بهتر
آره سرباز ها بخونه عالیه. ولی تم بازی شوخ می شه. اگه بازی COD5 رو بازی کرده باشی مرحله ی آخرش خیلی احساسیه و همون اول که شروع می شه فرمانده به زور پرچم رو به دست سرباز می ده و سرباز هم خیلی نارحت و ناراضیه!! موسیقی در اون لحظه هم حرف نداره!! اشک تو چشم آدم جمع می شه و به جنگ لعنت می فرسته!! اگه بازی رو شوخ بسازیم ملت از جنگ خوششون میاد و طرفدار جنگ می شن که الان بشر بیشتر از جنگ دوری می کنه. دو راه داریم. یا بازی شوخ باشه که (خواننده:هر که دارد هوس کرببلا- بقیه افراد: بسم الله.. *تکرار کنید-خواستید دست هم بزنید!!:biggrin1:*) و یا بازی تم خشن و دلهره آوری داشته باشه. که من طرفدار حالت دوم هستم چون COD5 خیلی تو ذهنم موندگار شده!!
آهنگ هم هرچی دارید بزارید چون خودم شخصا هیچ منبعی ندارم!! نگران خارجی ها هم نباشید. برنامه نویس بازی گیم پلی بازیمون رو گزاشت تو فروم انجین بازی، خود خارجی ها هم حیرت زده شده بودند و کدهای بازی رو می خواستند!! البته بنده هم باورم نمی شد برنامه نویس تونسته بود اون گیم پلی رو در بیاره!! تو حرکات شبیه COD4 بود و در کل وقتی بازی می کردی مزه ی Far Cry 2 رو می داد!!
هرچی آهنگ داری آپلود کن چون باید بازی فعلا سریعا جلو بره تا بنیاد تایید کنه و بعد اون از آهنگ های اورجینال استفاده می کنیم.

سلام بر همه دوستان عزیزم
1- من هنوز میگم SOG
8-نظری ندارم
9....
متن پنهان:
1. تم بازی بی روح و خشنه. پس سرباز خدا خوب نیست!! یه بسیجی هم پرسیدیم گفت خوب نیست از چیز های مذهبی مثل شخصیت شهید ها و اسم اسلامی برا بازی بزارید چون چهره ی خوب و دوست داشتنی شهید رو خراب می کنه!! تازه شاید خانواده ی شهید بریزه سرمون. یه چند تا بنیاد شهید و جبهه هم به اسم بازی گیر بده!!:biggrin1:
2. اسم هم صد درصد ایرانی. ملی لطفا سریع یه اسم بگو تا مارکش رو دربیاریم. به ذهن خودم چیز خوب نمی رسه!! هم ایرانی باشه و هم باوقار.
3. آره تایید شدست این!!
4. مدل های اسلحه ها رو باید پیدا کنیم. هرکی داره بزاره.
5. هرجور شده آپلودش کن. چون اگه درست و حسابی گیر نیاد مجبوریم به صورت موقت از تم COD5 استفاده کنیم!!
6. تو قسمت صدا گزاری هیچ تخصص و دوبلری نداریم!! تو این قسمت مشکل داریم. البته تا یه صدای درست و حسابی و محکم و سنگین
یدا نشه چیزی نمی زاریم.
7. نظر من هم همین رنگه. قبلا یه نمونه داده بودم. تو تریلر دومی. به نظرتون اونجوری روشن و زرد باشه چطوره؟ بیشتر حال و هوای جبهه رو داره به نظر من. تو بیشتر فیلم ها هم اونجوریه!!
8. این قسمت کار خودمونه!!
9... تو پایین ادامه ی سوال ها رو می پرسم.

به نظرم بازی باید داری یه داستان تراژدی باشه و داستان نقش خیلی مهمی در محبوبیت بازی داره و اگر هم تعداد شخصیت هارو زیاد کنید این خودش بسیار عالیه ...
داستان پردازی و شخصیت پردازی به شدت زمان بره. و ما فعلا می خواهیم این بازی رو تایید کنند تا وقت بیشتری براش بزاریم. بازی های داستان دار اصولا بر اساس داستانی که دارند زمان ساختشون متفاوته. بازی ای مثل COD که داستان خلاصه ای داره ساختش 2 سال طول می کشه. البته برای ساخت مراحل و گیم پلی. بازی هایی که داستان متوسطی دارند بین 2 تا 3 سال طول می کشند. مثل GTA و بازی هایی که داستان حماسی دارند مثل MGS اون بازی ها ساختشون بالای 3-4 سال وقت نیاز داره. فعلا چون متخصص در این زمنه در اختیار نیست، همون شخصیت نامعلوم و البته اسم و مشخصات دار بسه. یعنی فقط چهره اش رو نمی بینید!! مثل Halo. مثل بازی COD در هنگام شروع هر مرحله پایین نوشته می شه که با کی دارید بازی می کنید و در کدوم منطقه. البته تمام اسامی و شخصیت ها تخیلی می باشند چون فعلا وقت تحقیق رو نداریم. انشالله در آینده.

این هم چند تا سوال: اگه تا 5 بعد از ظهر جواب بدید امروز اعمال می شه و بعد اون می ره فردا.
1. اسم استدیو. حتما
2. اسم بازی. حتما!!
3. سبک کلی بازی. شبیه Far Cry 2 به صورت حرفه ای یا مثل COD سریع و بدون وقفه؟
4. خون و خونریزی و تکه پاره شدن. آره یا نه؟ ( به اسرا نیز توجه داشته باشید منظور ESRA). بالای 30+ سال نگیره!!
5. مارک شرکت که اول بازی میاد. شبیه EA خیلی هیجانی و خفن یا مثل بازی های ایرانی با آرامش و عادی!! کدوم حالت؟
6. منوی بازی و HUD داخل بازی. هرکی هرچی می تونه به صورت کلی طراحی کنه و برام آپلود کنه.
7. فعلا بسه.

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
من با هواپیما مخالفم
من با هلیکوپتر موافقم اونم گانر!نقشه هم خواستید در خدمتم!
با موتور همهمینطور،خیلی بهتر از هواپیماست!
باتشکر
خیر سرم خواستم خوبی کنم شر شد!! نه تنها اینجا بلکه تو استدیو هم از هواپیما خوششون نیومد!! بنده هم گزاشتم کنار و بعدا یه بازی جدا گونه ش می کنم!!
نظر من فقط هواپیما نبود و می خواستم یکی از مراحل اون باشه. یه مرحله دیگه با هلیکوپتر و یکی دیگه هم تو ماشین. و بعد این مراحلذ بین مراحل بازی پخش می شه تا تنوع داشته باشه!!
حالا فعلا که بیخیال شدیم تا بعد!!

Haj Habib

کاربر سایت
Jul 25, 2009
96
نام
...........
حالا چرا ناراحت میشی :cheesygri
یک سوال هر که دارد هوس کرببلا کجاش شوخیه؟ولی اگر بخواهید زشتیه جنگ رو نشون بدید که من خودم هم موافقم نباید جنگ رو تبلیغ کنیم بهتره توی البوم بی بی گل معین یک اهنگ داره مناسب اینکار ولی من ندارم از یک جا دانلود کنید دیگه تو همون استودیوتون
بدبختی اسم اهنگرو هم یادم نیست ولی اول اهنگ یک دو دقیقه ای موزیک بدون کلام داره خیلی زیباست و خیلی به کار شما میاد
1. من پیشنهادم مردان ما
2.:confused:
3.Far Cry 2
4.اگر داره یک جوری باشه که زشت بودن جنگ رو نشون بده یعنی زیادی تو بازی نباشه
5.ملایم و خاص باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر