در خرید های اینترنتی از اشخاص ناشناس بیشتر دقت کنید!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

crash.

کاربر سایت
Jun 24, 2013
135
نام
سید حسین
اقا به این ادم رحم نکنید
همین امروز عصر میخاست 150 تومن در عوض دوتا بازی از من دزدی کنه
ادم نشده.تو وایبرپیام میداد هر کسی خواست پیامهاشو نشونتون میدم
به من زنگ زد کلی التماس کرد که شکایت نکنم
فرصت دادن به همچین ادمی مثل دادن یه گلوله اضافی برا کشتنته
از شانسم چون این تاپیک رو دیده بودم شناختمش.
به من گفت که نگم و تا فردا ساعت 12 پول همه رو واریز میکنه.بهش رحم نکنین که صد در صد ادمای بیشتری رو تیغ میزنه
هر کسی باور نداره اس ام اس هاش مکالمش که بهم زنگ زد و التماس کرد و وایبرش موجوده بگه تابهش نشون بدم

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
پست بچه ها تا این لحظه
سه سوته میگیرنش
سه سوت رد Ipرو میزنند
سه سوته پولمونو ازش میگیریم
این قصه همچنان ادامه داشت تا امامی عزیز جیب تمام گیمرهای ملت شریف ایران رو خالی نمود و از مملکت رفت!:d

o|d man

کاربر سایت
Jul 29, 2014
255
نام
محمد رضا
یه جوری هم مظلوم نمایی میکنه انگار ما ازش دزدی کردیم ..

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
اقا به این ادم رحم نکنید
به من گفت که نگم و تا فردا ساعت 12 پول همه رو واریز میکنه.بهش رحم نکنین که صد در صد ادمای بیشتری رو تیغ میزنه
هر کسی باور نداره اس ام اس هاش مکالمش که بهم زنگ زد و التماس کرد و وایبرش موجوده بگه تابهش نشون بدم

داداش با همین اسم؟یا اسمشو عوض کرد؟

crash.

کاربر سایت
Jun 24, 2013
135
نام
سید حسین
داداش با همین اسم؟یا اسمشو عوض کرد؟
شماره کارتشو فرستاد
گفتم اسم نوشت امامی
گفتم همون امامی تو بازیسنتر گف نه من یکی دیگه ام.
تهدیدش کردم خودشو لو داد شروع کرد به التماس کردن

pes2200

کاربر سایت
Sep 7, 2011
180
آره درسته از بس امروز بهم فشار اومد مجبور شدم نمیتونستم بقیه پول اینا رو جور کنم
گفتن سر فرصت پول شما رو هم میدم که قبول نکردی به عنوان قرض میخواستم

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,628
دوستان بی زحمت یک روز قرار بزارن همگی تو یک تایم مشخص برن
حداقل تو یه تایم مشخص نرفتید تو همون روزی که بقیه میرن برین که تاثیرش خیلی بیشتره
شکایت کنید حتی اگه پولتون و گرفتین چون فردا معلوم نیست که با چه اسمی بیاد ممکنه از شماره کارت مادر / پسر خاله و..... استفاده کنه اونوقت نمیفهمید که این آقا فامیلش امامیه
ساده نباشید اینا هفت خطآ
نمیدونم پدر و مادرم گناه دارن و اینجور چیزا که مییگه اگه به فکر پدر مادرش بود که این کارا رو این چند سال نمیکرد
با جعل اسناد ملی هم مطمئنن سریعتر به پروندش رسیدگی میکنند

pes2200

کاربر سایت
Sep 7, 2011
180
دوستان بی زحمت یک روز قرار بزارن همگی تو یک تایم مشخص برن
حداقل تو یه تایم مشخص نرفتید تو همون روزی که بقیه میرن برین که تاثیرش خیلی بیشتره
شکایت کنید حتی اگه پولتون و گرفتین چون فردا معلوم نیست که با چه اسمی بیاد ممکنه از شماره کارت مادر / پسر خاله و..... استفاده کنه اونوقت نمیفهمید که این آقا فامیلش امامیه
ساده نباشید اینا هفت خطآ
نمیدونم پدر و مادرم گناه دارن و اینجور چیزا که مییگه اگه به فکر پدر مادرش بود که این کارا رو این چند سال نمیکرد
با جعل اسناد ملی هم مطمئنن سریعتر به پروندش رسیدگی میکنند
داداش کلا 3 نفر هستن من با زار بدبختی راضیشون کردم بعد شما به راحتی میای خرابش میکنی امروز پدرم در اومد دیگه بسمه
من اگر میخواستم با یک کارت دیگه اینکارو کنم که تا حالا همین امامی نبود
آقا خواهشن بس کنید نوکر همتونم هستم انسان جایزالخطاست پس توبه به چه دردی میخوره حداقلش اینه که به کاربری که امتیاز نداره اعتماد نمیکنید و دوستان هم تو معملاتشون بیشتر توجه میکنن و از واسطه استفاده میکنن
دوستان مگه شما مسلمان نیستین پس فرق شما با کشورهای نا مسلمان چیه
آقا من بازم عذرخواهی میکنم

crash.

کاربر سایت
Jun 24, 2013
135
نام
سید حسین
خلاصه اعتماد به این ادم=دزدی از گیمرای بیشتر

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
داداش کلا 3 نفر هستن من با زار بدبختی راضیشون کردم بعد شما به راحتی میای خرابش میکنی امروز پدرم در اومد دیگه بسمه
آقا خواهشن بس کنید نوکر همتونم هستم انسان جایزالخطاست پس توبه به چه دردی میخوره حداقلش اینه که به کاربری که امتیاز نداره اعتماد نمیکنید و دوستان هم تو معملاتشون بیشتر توجه میکنن و از واسطه استفاده میکنن
دقیقا فرق ما همین موضوع هست که الان وضع کشورمون این هست
برادر شما چند ساله داری این کار ر میکنی اگه بار اولت بود حالا شاید یه چیزی ولی ...
یعنی دوستان رضایت دادن؟؟؟!!!!! اگه رضایت دادن برا همشون متاسفم فردا همین اقا ر میبینی با یه اکک جدید دوباره ازتون دزدی می کنه
قطعا تو پرشین تولز هم همین موضوع براش پیش اومده اونجا هم همین حرف ها ر زده فکر کنم
شما هم داری خیلی مظلوم نمایی میکنی
همه چیز از ایشون ر دارید از کارت ملی بگیر تا مکالمه و ... فقط کافیه یه همت کوچولو کنید پلیس بقیه ی کار ها ر میکنه
http://irmeta.com/meta/b622/t8706/

آخرین ویرایش:

MostafaRezaei

کاربر سایت
May 24, 2013
252
دوست عزیز مسلمون با نا مسلمون یه همچنین کاری نمیکنه چه برسه به هم وطن خودش نمیخوام پست اسپم بدم اما شما مشکلی داری حتما باید پیش پلیس برای پیشگیری بری .
دوستان میل خودشونه این فرد رو ببخشن یا نه اما حتما پیگیر کار باشین چون ایشون معلومه مشکل داره (خودتون رو جای کسی بزارید که الان قرار ازش پولی دزدیده بشه )

sami_nik

کاربر سایت
Oct 4, 2006
247
اقا به این ادم رحم نکنید

بابا من که دیگه کپ کردم عجب ناکسی هستی دوستان قضیه کمکم داره جلبو جالبتر میشه انگار فیلم سینمایی شده بچه ها تخمه هم بیارید با چه سوژه جالبی طرفیم

pes2200

کاربر سایت
Sep 7, 2011
180
دوست عزیز مسلمون با نا مسلمون یه همچنین کاری نمیکنه چه برسه به هم وطن خودش نمیخوام پست اسپم بدم اما شما مشکلی داری حتما باید پیش پلیس برای پیشگیری بری .
دوستان میل خودشونه این فرد رو ببخشن یا نه اما حتما پیگیر کار باشین چون ایشون معلومه مشکل داره (خودتون رو جای کسی بزارید که الان قرار ازش پولی دزدیده بشه )
داداش من مشکلی ندارم اگر هم تا حالا ازم شکایت نشده فقط به خاطر خانوادم بوده چون اونل آدمای آبرومندی هستن و خدا بهشون رحم کرده و الآن هم داره بهم اخطار میده
من اگر بتونم پول این دوستان رو بدم و این دفعه از سرم رفع بشه دیگه میرم ول خدا رو شکر میکنم و دوما از همه دوستان حلالیت میطلبم و میرم دنبال کار درست و حسابی که بتونم سرمو بالا بگیرم

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر