در خرید های اینترنتی از اشخاص ناشناس بیشتر دقت کنید!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

nima 57

کاربر سایت
Aug 4, 2014
92
نام
نیما
1- تو دهات شما اه رو با ح مینویسن :)
2- اه میخوای بگی این جا نگو برا توالت خونتون :x
3- منت هم میذاری ؟ :D نه خواستی نده ! فعلا که خبری نیست .
4- پول دوستان رو ندی مطمئن باش گیرت بیارن زندون خوراکته !

آدرس IP رو ردیابی کردن کار 10 دقیقس
خیلی راحت میشه ردش رو زد نمیدونم چرا اقدامی نمیشه اگه از من کلاه برداری شده بود روز اول طرف تو بازداشتگاه بود

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,765
نام
علی
خیلی راحت میشه ردش رو زد نمیدونم چرا اقدامی نمیشه اگه از من کلاه برداری شده بود روز اول طرف تو بازداشتگاه بود
من فعلا منتظرم...!
منم میدونم همه چیز به سادگی آب خوردنه مخصوصا اینکه مدارک قلمبه ای داشته باشی ولی موندم ببینم تو این دقایق آخر به حرفش عمل می کنه یا نه!

sami_nik

کاربر سایت
Oct 4, 2006
247
من فعلا منتظرم...!
منم میدونم همه چیز به سادگی آب خوردنه مخصوصا اینکه مدارک قلمبه ای داشته باشی ولی موندم ببینم تو این دقایق آخر به حرفش عمل می کنه یا نه!

به شما گفته کی میده؟با من الان داره تو وایبر نوشته تا فردا عصر میدم

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
نميدونم چرا بچه ها عكس نميذارن و لينك رو ميذارن من اينجا عكس هارو مسقيم ميذارم تا بفهميد يارو چه كارها كه نمي كنه و جالبيش اينه تا جايي كه من خوندم اين يارو اسم اش رو در خريدها تغيير ميده ولي فاميليش همونه چون براي خريدها و كارت به كارت كردن ها اكثر ملت به فاميل حساس تراند

12922249881.jpg

e8uwcke7t72h0f427xdi.jpg

اون تيكه ايي هم كه گفته عكس ميذارم و فلان بايد بگم دوباره ميخواسته از همين كارها بكنه !
بيخيالش نشيد چون اين يارو كارهاش ادامه داشته از قبل تا حالا و اين بارو ميخواد يه جوري دربره با برگردوندن پول
تا ته خط رو نريد و به گرفتن پولتون اكتفا كنيد در حق شخص متهم ( مجرم !!! ) لطف كرديد و جرم خودتون هم كمتر از اون نيست

در ادامه حرف هاي مصطفي بايد بگم اون موقع كه PS3 تازه هك شده و زماني كه بازي ها اكبند 80 بودن و دست 50 و پايين تر بود بازي هاي اتويي و ريجن 1 و ارشيوي رو ميداد 30-40 تومن كه همه بچه هاي ارشيو باز رو حريص مي كرد و حتي سر يكي از بچه ها به اسم [MENTION=56439]lebron[/MENTION] ( ميثم ) رو فكر كنم كلاه گذاشت شيوه اش هم ساده بود قاب بازي ها رو ميذاشت و از شون عكس مي گرفت در حالي كه اصلا" ديسكي در كار نبود و هيچ وقت عكسي از ديسك هاش نداد

کلاه برداری اينترنتي به کنار می ره برا پلیس فتا :)

اما اگه تو کار جعل اسناد هویتی و دست بردن تو این چیزها هم باشه سرا کارش ميوفته با اونجا که عرب نی انداخت :d

و به راحتی فقط با اطلاع رسانی به ارگان مربوطه میشه از خجالتش دراومد ...

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali

اره :| دوستان نمیدونم این چه رسیدگی هست که این طرف داره ازاد میگرده !

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
دوستان به دستور مدیریت فعلا تاپیک قفل یا پاک نمیشه تا بلکه کابران مال باخته به نتیجه کلی برسن. فقط گفته شده که بگم تا جای ممکن، بحث های مهم رو توی پیام خصوصی و بین خودتون انجام بدید و جوری نشه که تاپیک به سمت پاک شدن بره.

sami_nik

کاربر سایت
Oct 4, 2006
247
دوستان به دستور مدیریت فعلا تاپیک قفل یا پاک نمیشه تا بلکه کابران مال باخته به نتیجه کلی برسن. فقط گفته شده که بگم تا جای ممکن، بحث های مهم رو توی پیام خصوصی و بین خودتون انجام بدید و جوری نشه که تاپیک به سمت پاک شدن بره.

با تشکر

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
خواهشا برید ازش شکایت کنید تا این کثافتای دزد اینقدر فجای مجازی رو کثیف نکنن . متاسفانه اعتماد که تو این فضا از دست میره دیگه به سادگی به دست نمیاد و باعث میشه که افرادی هم که سالم کار میکنند کسی بهشون اعتماد نکنه .

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
اقای
خواهش میکنم بیخیال نشو یعنی چی وای میسم پول ر بریزه یارو چند ساله داره سره ملت کلاه میزاره به خدا خواستی من خودم پیگیر کاراش میشم این یه مسعولیت هست که رو دوش شماست مصطفی راست میگه من خودم گیمر هستم اصلا هم خر پول نیستم برای ۲۰۰ تومن هم خیلی حرص میخورم که پای بازی میدم ولی عشق هست چیکارش کنم خودت بهتر از من میدونی چی میگم شما اطلاعات ر بده من خودم اولین وقت میرم پیش پلیس تا تهش هم پیگیری میکنم​

pes2200

کاربر سایت
Sep 7, 2011
180
آفا من قبلا هم تو پرشین تولز پول اونا رو که گرفتم دادم یعنی اونجا به کسی بدهکار نیستم میتونید خودتون بهشون پیام بدید سوال کنید
من بازم میگم امروز تونستم پول victor hogo رو 100 تومنش بدم و مونده 55 تومن
پول اون 2 نفر دیگه بهشون میدم
من از همه عذرخواهی میکنم الآن هم میگم اگر از این به بعد هر جا چه پرشین تولز چه اینجا دیدید که پول کسی رو گرفتم سریع برید شکایت کنید
ببینید دوستان من هر بلایی سرم بیاد حقمه ولی جدا از اینکه آبرو خودم میره آبرو خانوادمم میره اونا چه گناهی کردن اگر بفهمید پدر و مادر من چه کاره هست شاختون در میاد
التماستون میکنم این دفعه رو بهم رحم کنید من در صورت امکان حاضرم خسارت دوستان رو هم بدم

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
آفا من قبلا هم تو پرشین تولز پول اونا رو که گرفتم دادم یعنی اونجا به کسی بدهکار نیستم میتونید خودتون بهشون پیام بدید سوال کنید
من از همه عذرخواهی میکنم الآن هم میگم اگر از این به بعد هر جا چه پرشین تولز چه اینجا دیدید که پول کسی رو گرفتم سریع برید شکایت کنید
ببینید دوستان من هر بلایی سرم بیاد حقمه ولی جدا از اینکه آبرو خودم میره آبرو خانوادمم میره اونا چه گناهی کردن اگر بفهمید پدر و مادر من چه کاره هست شاختون در میاد
التماستون میکنم این دفعه رو بهم رحم کنید من در صورت امکان حاضرم خسارت دوستان رو هم بدم
عجب ادم $***!@$&@!# هستی :|

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
اینجا خیلی ها پدرمادشون یا خودشون کارمند هستن طرف یه ماه کار میکنه پوستش کنده میشه به امید اینکه اخر ماه یه بازی بتونه بخره
به اندازه ی کافی تو کشور از نظر اقتصادی مشکل هست شما هم تو این وضعیت از کسی که هشتش گر نهش هست اینطوری دزدی میکنی از شواهد هم معلوم هست حسابی با سابقه هستی شما قرار بود پشیمون بشی تو این چند سال پشیمون میشدی
اینجا پول ۴ نفر ر پس میدی ۱۰۰ جا دیگه دزدی میکنی
به گفته ی خودت تو پرشین تولز هم همین بلا سرت اومده پول ها ر پس دادی دوباره تو بازیسنتر شروع کردی
اگه کسایی که تو پرشین تولز بودن همون اول شکایت میکردن این بلا ها سره بچه های bc نمیومد
خواهش میکنم دست از شکایت برندارید

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,610
نام
Alireza
آقا دارم پولشون رو میدم بسته دیگه احححح

الان فک کردی پولارو بدی ولت میکنن؟ دوباره مث پیشینه پرشین تولزت بری یه دو سه ماه بعد شروع کنی؟ کور خوندی عزیزم

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
ولی خدایی چه خر تو خریه تو مملکت که یک بچه سال کلاه 50 نفرو ورداره!!!!!!!
خب لامصب تو رو باید از خا... دار زد که دیگه سمت دزدی نری!!!!!!
شکایت رو ادامه بدید دوستان!!!!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر