درخواست نرم افزار هاي كاربردي

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
دوستان یه نرم افزار بود که زیر نویس هایی که حروفشون هچل هفت بود رو مینداختی توش و درستش میکرد . خیلی وقته دنبالشم
و یه نرم افزار برای ادیت و زمان بندی زیر نویس ها .
اگر کسی بتونه این دوتارو بهم برسونه ممنون میشم

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
دوستان یه انتی ویروس خفن میخوام که تریال هم نباشه...مرسی
کسی کمک نمیکنه؟
منظورتون از تریال نباشه ، اینه که رایگان باشه ؟!

اگر آنتی ویروس رایگان میخواید میتونید از Avast یا Avira استفاده کنید

پ.ن :
ولی من خودم به عنوان آنتی ویروس عالی ، Kaspersky Internet Security رو پیشنهاد میکنم
البته رایگان نیست و نیاز به پیدا کردن کلید و فعال سازی داره
که اونم خیلی راحت میشه از اینترنت گرفت

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
منم هم کاسپر دارم هم بیت دفندر و خود مایکروسافت سیکوریتی....3تا ویندوز دارم
جفتشون عالی هستن
سریال 3 ماهه میزنم مفت:d اخه نهایت 3 ماه ویندوز کار میده برام
اونقدر سایت هست واسه گرفتن کلید 6 ماهه یا 90 روزه که کی میره سراغ کرک
اگه سیستمت قویه کاسپر ضعیفه اواست.....سمت نود 32 نرو که ارزش نداره

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
درود

دوستان یک برنامه برای تبدیل فرمت های ویدئویی میخوام ، الآن Ojosoft Total Video Converter دارم که وقتی رو بیشترین کیفیت هم تنظیمش کنی باز بهترین ورودی رو به یک خروجی غیر قابل تحمل تبدیل میکنه ! فقط به درد فایل های 3GP میخوره :| اگر برنامه ای سراغ دارید که کیفیت Process خوبی داشته باشه ممنون میشم معرفی کنید .

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
درود

دوستان یک برنامه برای تبدیل فرمت های ویدئویی میخوام ، الآن Ojosoft Total Video Converter دارم که وقتی رو بیشترین کیفیت هم تنظیمش کنی باز بهترین ورودی رو به یک خروجی غیر قابل تحمل تبدیل میکنه ! فقط به درد فایل های 3GP میخوره :| اگر برنامه ای سراغ دارید که کیفیت Process خوبی داشته باشه ممنون میشم معرفی کنید .

سلام من از این برنامه ها استفاده می کنم معمولا همه چیز را تبدیل می کنه [h=3]XviD4PSP /Allok 3GP PSP MP4 iPod Video Converter[/h]

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
سلام

یه ویرایش کننده ویدئو میخوام. بریدن، برداشتن، چسبوندن و از این کارها. کارامد باشه زیاد حرفه ی و شلوغ نباشه. (بجز Avidemux).
یه مبدل هم معرفی کنید. فایلهای ویدئویی به فرمتهای مختلف تبدیل کنه. (بجز Allok Video Joiner).

ممنونم

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام

یه ویرایش کننده ویدئو میخوام. بریدن، برداشتن، چسبوندن و از این کارها. کارامد باشه زیاد حرفه ی و شلوغ نباشه. (بجز Avidemux).
یه مبدل هم معرفی کنید. فایلهای ویدئویی به فرمتهای مختلف تبدیل کنه. (بجز Allok Video Joiner).

ممنونم

اینو دانلود کنین همه کارایی که گفتینو 3 صوته انجام میده و کارش عالیه و تو کارش بهترین هستش و کار کردن باهاشم خیلی خیلی اسونه .

هم تبدیل میکنه هم جویین میکنه همه کار میکنه خلاصه .

لینک 1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر